14374
Foci VB 2010
  • Takezó
    #10082
    Valóban akkor nem tűnne fel, de az is igaz, hogy ott valószínűtlenebb, hogy nagy dologról dönt. Az olyan meccseken, mint amelyeket Överbö vezetett, szintén feltűnt mindenkinek a dolog, pedig az sem a VB volt.
  • Kaplan
    #10081
    Annyira nevetséges ez, hogy most így rászállt mindenki erre a les/nem les témára. Ha ez a mai gól a Serie A-ban, vagy a PL-ben született volna idény közben akkor nem írnátok róla oldalakat. De most, hogy mindenki ezt nézi már árgus szemekkel, kicentizve.. Abszolút megadható gól volt, egyáltalán nem olyan látványos les mint az Argentin meccsen és a másodperc töredéke alatt most így döntött a partjelző. A portugálok ne sírjanak, hogy ők nem kaptak szabályos gólt hanem kezdjenek el végre focizni. Nagy világeseményen mindig az örök vesztes szerepe az övék.
  • zkas
    #10080
    elég lenne úgy, mint amcsi fociban vagy teniszben
    3 lehetőség van, és ha a videózást kérő csapat eltalálta (tehát tényleg hibás döntés született a pályán) akkor nem fogy a lehetőség, ha nem találta el akkor már csak 2szer kérheti ki....
  • [HUN]FaTaL
    #10079
    Csak annyira mint amennyire a németek :D

    (Semennyire), bírói hiba még mindig nem a játékosok hibája
  • Tetsuo
    #10078
    Ez mit csinal? :DD
  • IXEMGabeo
    #10077
    2090-ben már 9 évvel lesz a Napfogyatkozás után addigra úgyis lesznek változások, tutira veszem, hogy a futballt felváltja a lézerlabda, vagy valami légifoci xD
  • gercse
    #10076
    szerintem 2-nél lehetne több is(félidőnként kettő), de már a kettő is haladás lenne
  • Gabe18
    #10075
    A gólokat kötelezően,azon kívül 2-3 csapatonként.Teljesen egyetértek.
    De hát a FIFA-nál 2090-re se jutnak el idáig...
  • chalezlopez
    #10074
    Videobírót, és csapatonként 2 videózást max meccsenként, amit a csk. választ ki. Szerintem a technológia simán elbírná manapság...
  • Gabe18
    #10073
    Hát lesgólt senki nem akar összehozni szerintem...

    De amúgy az a legnagyobb baj hogy erre szokták rámondani,nem látta,centiken múlt,"a támadó játék elősegítéseként meg lehetett adni", és hasonlók.
    Csak a portugálok meg azt mondhatják,hogy ők megterveztek valamit,és JÓL VÉGRE IS HAJTOTTÁK,mert nem kaptak szabályos gólt,és mégis kikaptak.Hát akkor jól van ez igy?
  • 5c0rp330n
    #10072
    ebbe az ovadas szardobalasba most nem mennek bele, maradjunk annyiban, hogy majd a tenyek beszelnek, aztan legkesobb azoknak mar el fogod hinni, ha nekem nem.
  • Tyler1
    #10071
    láttam a lassításokat, szar helyen állt a partjelző. ez az ő hibája, és ismét játékvezetői baki miatt esett ki egy csapat. tök mind1 h mekkora a les, láttam én már kissebet is befújni, hogyha tudja az illető h hol kell állnia.
  • G_ArchAngel #10070
    Most jut eszembe, anno Caster Semenya-t ellenoriztek, hogy nem-e ferfi, mert a nok futoversenyen indult - Christinaldo-t nem kellene megvizsgalni, hogy rendben vannak-e a kromoszomai?
  • gercse
    #10069
    kipróbálnám azért, hogy menne :D

    de valóban megváltozna alapjaiban a futball, így viszont a videóbíró bevezetése az egyetlen megoldás
  • desigo
    #10068
    aha
    Portugálok még egy lesgólt sem tudtak összehozni
    Ronaldo is leszerepelt...
  • G_ArchAngel #10067
    Azert a Te szintetedhez meg sokat kell itt edzenem az SG-n, durva a mezony, de a Te tudasod majdhogynem elerhetetlen szereny szemelyemnek...
  • Gabe18
    #10066
    Viszont ha a les-t kiveszed,eluralkodik a totális káosz a pályán.
  • gercse
    #10065
    ja ezt amúgy nem neked szántam, csak megjegyzés, ill. vélemény a lesről, mint szabályról
  • Gabe18
    #10064
    Mert itt nem az a kérdés hogy ki volt jobb,hanem hogy jó ítéletek születtek vagy sem.
    Lehet rossz ítélet volt a 11-es is az elején,mármint a nem megadásaMint ahogy vitatható a piros lap is.Akkor csak még több bírói hibát találunk egy meccsen...
  • ShaiHulud
    #10063
    en amugy azt sem tartom kizartnak hogy a partjelzo nem latta a sarkazast es ezert se intette be, mellesleg meg a sarkazassal egyutt is nagyon keteselyes volt partjelzo szempontbol.
  • gercse
    #10062
    a les úgy ahogy van faszság...már elnézést

    eleve a rúgás pillanatát, meg a támadó helyzetét a védőkhöz képest képtelenség egy időben látni... innentől kezdve nincs értelme az egésznek
  • 5c0rp330n
    #10061
    te tudsz baromsagot mondani, azt nem kell bizonyitanod, latja mindenki. en amit eddig mondtam, az ugy is volt. a tegnapi meccsek eredmenyeit mondjuk nem volt nehez kitalalni, de majd amikor a felsorolt lofasz csapatok az elso adando alkalommal kiesnek mind, elgondolkozhatsz hogy ki az aki hulyeseget mondott es ki nem.
  • Gabe18
    #10060
    Ez is csak azt bizonyítja,kell a videóbíró,és a visszanézés lehetősége,mert egyszerűen ma már annyira gyors a játék,a legtöbbször olyan kis helyen tömörül a legtöbb játékos egy-egy akció közben,hogy azt már sokszor se 3,se több bíró nem tudja követni szabad szemmel.
    Az 5 bírós rendszer pl. totálisan megbukott az EL-ben idén.
  • vass17
    #10059
    és mi van a büntetővel...? egyértelműen jobbak voltak a spanyolok, miért lett volna jó nektek, ha a portugálok szenvednek tovább?
  • Dean Winchester
    #10058
    a partjelzőnek egyből látnia kell a labdát is meg a játékost is? -> nehéz dolga van!
    de ez a lényeg:
    Asszisztens legyen a talpán, akinek a szeme ezt érzékeli...
    +
    00:24nél a videó :)
    ennyi!


    Tyler1: ??????? ne mond,hogy a spanyol les miatt mondod:D
    erre csak a fentieket tudom mondani,no meg a videót nézd meg :)
  • Tyler1
    #10057
    hát én itt fejeztem be a vb-t, siralmas h minden csapat bírói segítséggel tud tovább menni. hányok a mai focitól és mostmár a fifától is.
  • ShaiHulud
    #10056
    hat nem tom te melyik mecset nezted ma, szeirntem spanyolok remekul jatszottak. siman verik paraguayt aztan nemeteket is.
  • Lackoooo
    #10055
    Jó meccs volt :D
  • ShaiHulud
    #10054
    holland-spanyol :)
  • kaposi1
    #10053
    22cm mégsem 1m!
    Az hogy most a Spanyoloknak jött be az ítélet, a Portugáloknak pech!
    Már az lenne a furcsa ha lenne egy olyan meccs amin nincs vitatható szituáció!
  • Gabe18
    #10052
    22 centis les volt,és a partjelző k...a xarul helyezkedett.Úgyhogy csaló Spanyolóóók... :-)
  • Dean Winchester
    #10051
    jó hát a 2 góljuk meg két kontra,szal elég szerencsétlenül jött ki mikor szabad azt sorfalba megy és keresztpassz még1 passz és gól :D
  • kaposi1
    #10050
    Na most akkor gondold el!
    Ma kivetítőn a sörsátorba előttem egy kigyúrt állat a Portugáloknak drukkolt.
    Én meg mögötte teli torokból üvöltöttem a Spanyol gólnál.
    Azt hittem hátra nyúl aztán kitöri a nyakam!
  • kaposi1
    #10049
    Erre nem igazán tudok mit mondani!
    Egyszerűen nekem már túl sok amit előad a Mester a pálya szélén.
    Focistakán Briliáns volt, edzőként (szvsz) középszerű!
  • IXEMGabeo
    #10048
    helyes:P azért Messi télleg megérdemelne egy gólt, mert bárki bárkit mond a Mexikó meccsen kívűl jól játszott sztem...
  • chalezlopez
    #10047
    Na most akkor gondold azt, hogy apám Németország drukker...és meghívtam hozzánk szombat 4-re.
  • kaposi1
    #10046
    Semmi bajom az Argentínokkal ,sőt Messi az utóbbi évek legszimpatikusabb és mellesleg legjobb játékosa szerintem.
    De én Spanyolországnak drukkolok sok sok éve!
  • Tomy Lee
    #10045
    :DD
  • Murder3
    #10044
    Hát ha nem tudnak túllépni rajta akkor meg duplán megérdemelték.
    Persze h szar érzés én nem azt mondom, de 2-1-nél erre nem szabad egy 4-1-es vereséget fogni.
  • Különc
    #10043
    Kár hogy nem te vagy ott helyette