34
  • kukacos
    #34
    Fenéket. Egyiptomban kizárólag a Nílus partján lehet élni, az összes többi sivatag (na meg itt-ott a Vörös-tenger partján). Nyolcvanmillió ember zsúfolódik össze egy 2/3 magyarországnyi területen, azért világít.
  • Piem
    #33
    A Nílusról rengeteg fény verődik vissza (Hold "fény")! Azt is láthatod, ha figyelmesen olvasod a cikket!
  • dez
    #32
    A kiadói maffiáskodás talán teljesen rendben van?
  • Anteris
    #31
    mondjuk a lopás az nem állampolgári jog. Az hogy hozzászoktunk valamihez az még nem szentesíti a dolgot.
  • Tetsuo
    #30
    1enlore.. az alapveto szabadsagjog tiprasa
  • Tetsuo
    #29
    1enlore..
  • Zoleeca
    #28
    Nekem meg azért tetszik mert sokan seed-elnek rajta
  • Emmegki
    #27
    Ja ez nem ide
  • Emmegki
    #26
    http://www.youtube.com/watch?v=ZjtmaCI9_wM
  • bvalek2
    #25
    Hűha, a közelítő űrszondát 3 millió km-ről észrevették! Ezt a bolygót nem lehet észrevétlenül megközelíteni...
  • samebadi
    #24
    valaki bannolna? vagy elmagyarázná, hogyan lehet acountot törölni?
  • xizor
    #23
    Jártál már egyiptomban?:) Bevan építve az egész níluspartja kb, csak a deltánál vannak máshol jelentősebb városok.Egyébként elég szépen látszunk mi is a térképen
  • Tomalak
    #22
    Biztos tvznek :D
  • L3zl13
    #21
    Alul-középen az a zöld vonal a Nílus? Vajon az miért világít teljes hosszában?
  • L3zl13
    #20
    Hajrá. Bár szerintem még a környezetszennyezéssel együtt is kellemesebb itt a levegő, mint a Marson vagy a Vénuszon...
  • W B
    #19
    én jelenlegi állapotok miatt, elköltöznék egy másik bolygóra.
  • teki007
    #18
    Tetszik! Lehet itt telket venni?
  • NIBI
    #17
  • Mice
    #16
    nekem azért tetszik a Föld, mert olyan "aranyos" :))
  • Mice
    #15
    ja, Snickers-nek hívják:P:)
  • Tetsuo
    #14
    Azert tetszik a Fold, mert itt szulettem. :)
  • Myron
    #13
    Azért tetszik ez a bolygó mert vannak rajta nagyon dögös csajok
  • Balumann
    #12
    Melyik a föld éjszakai oldala?
  • FoodLFG
    #11
    Azt írtam, hogy "mintha" .. és az oldalon található képekről beszéltem, nem az eredetiekről..
  • Su0my
    #10
    szeretnél te olyan gépet 30 pézért xD... meg amúgy ezek nehogy azt hidd, hogy eredetivben is így néznek ki:)
  • FoodLFG
    #9
    Ez tök jó, de az oldalon lévő képek felbontása és minősége kiábrándító. Mintha egy 30000 forintos fényképezőgéppel készült volna..
    http://www.esa.int/esa-mmg/mmg.pl?b=b&type=I&mission=Rosetta&start=1
  • Rocko
    #8
    vajon van ilyen pirosban is?
  • Zocsi
    #7
    A felhők miatt olyan, mintha valami kékes színű márvány golyó lenne. Egyébként ez kékebb, mint hittem! :D
    Örülök ha láthatom!
    Jóság, szeretjük!
  • OliApa
    #6
    Gyönyörű! Kár, hogy nem vigyázunk rá . . .
  • csuszi
    #5
    akkor tényleg vanolyan hogy fényszennyezés! csóri madarak:(
  • Tinman #4
    Kevenc bolygóm
  • kukacos
    #3
    "A mellékelt felvétel hamis színekben láttatja a Föld éjszakai oldalát, kihangsúlyozandó a települések fényeit"
  • matt taylor
    #2
    "valódi színű felvételek elkészítéséhez a szonda Optikai Spektroszkópos és Infravörös Távoli Leképező Rendszerét (OSIRIS) valamint Kislátószögű Kameráját (NAC) alkalmazta, míg az éjszakai fotókhoz, melyen jól láthatók a városok fényei, Nagylátószögű Kameráját vetette be. A mellékelt felvétel hamis színekben láttatja a Föld éjszakai oldalát, kihangsúlyozandó a települések fényeit. "
  • dawinD
    #1
    a zöld az miért zöld ?