2971





| F.A.Q|
  • csabesz1987
    #651
    ????
  • csabesz1987
    #650
    mit jelent bizonxos kombokba a piros pötybe lévő N betű
  • watto
    #649
    LOL, ezt bepróbálom én is xDD
  • norbi56
    #648
    aztakurva XD
  • mama 2
    #647
    Tényleg? Hol? Magyarországon? Lehet is rendelni már valahol? Linket:D
  • balee4
    #646
    Bazz ez kész. Nem bírom abbahagyni a röhögést. :D
  • kashuka
    #645
    köszi;)
  • The Protector
    #644
    Én nekem furcsamód gamepaddal nem ment jól a kombózás meg stb.Nekem billel egyszerűbb.
  • stevenson1988
    #643
    #544
  • kashuka
    #642
    hogyan lehet megszerezni a hiányzó karaktereket?
  • L4CYk4
    #641
    De sztem billentyűzettel játszhatatlan!!! A sebesség amivel a billetyűket kell nyomkodni a kombókhoz szinte kivitelezhetetlen!
  • L4CYk4
    #640
    De hiszen már kijött pc-re!
  • stevenson1988
    #639
    PC megjelenési időpontok
  • mama 2
    #638
    Amúgy tényleg: Nem tudjátok hogy mikor jelenik meg pc-re? Mert ahogy már írtam azt olvastam holnap, de ez biztos?
  • stevenson1988
    #637
    ja, kíváncsiságból :)
    és szerintem ja, csak látják ha két ember egy kulccsal próbálkozik
  • gregtom6
    #636
    Lool, akkor meg minek kell tűlük kulcs? Kíváncsiságból?XD
    Amúgy ezek a kódok úgy vannak megoldva, hogy ha 2 személy loginol egyszerre, akkor ban? Mert gondolom valahogy észlelnék, ha 2-en v többen használnának egy key-t.
  • gregtom6
    #635
    Tudjuk, már láttuk:D
    akkor azt mondom drágaXD
    Majd ha bemegyek Egerbe, megveszem, csak remélem van a Tesco-ban is:D
  • stevenson1988
    #634
    nekem még biztos szemeznek a photoshoppolt tákolmányommal, mivel azóta is várom a levelüket
    de nem baj, elvagyok a gears of war key-emmel :)
  • tototto
    #633
    menjetek már akinek nincs eredeti liveos játéka legalább vegye meg ezt, nehogy valaki azt mondja drága:
    link
    aki meg ennyi pénzt is sajnál az meg szar ember :D
  • gregtom6
    #632
    Jut eszembe, próbálta már valaki azóta, és küldtek neki kódot Segáék?
  • gregtom6
    #631
    Vagy megpróbálod a lent említett módot: lásd #566 komment.
  • L4CYk4
    #630
    Hali!

    Légyszi segítsetek!!!!! A kérdés az h h lehet kombózni mert már szétvet az ideg de nem jövök rá.
  • stevenson1988
    #629
    H min Heavy (Erős), és M mint Medium (Közepes), illetve L mint Light (Gyenge)
    az ultra kombóknál meg ugye 3 láb vagy kéz van, az azt jelenti hogy ott egyszerre kell nyomni mind a három rúgást vagy ütést
  • newc22
    #628
    Egy kis help kéne: © newc22
    Ryunál az unique attacknál mit jelent a H & az M betű valamint super combot tudok vele csinálni de az ultra combo sehogy sem sikerül! :( Valaki help!
  • mama 2
    #627
    Hát akkor marad az eredeti vétel:).
  • stevenson1988
    #626
    egy Games for Windows LIVE cd kulcs kell az online játékhoz mindenképp, én pl a Gears of War-om kulcsát ütöttem be
  • Rage47
    #625
    ja én igy értettem. tehát Club-os key-el megy-e a DoW2, vagy bármi más... :)
  • CalebJoe
    #624
    Nálam nem megy mivel kér egy cdkey-t.
  • mama 2
    #623
    Na, megcsináltam. Őőő.. így a nem eredetivel is menne az online móka?
  • mama 2
    #622
    Kösz, örök hála!
  • stevenson1988
    #621
    akkor gyorsan, izibe, meg hasonlók:
    live acc készítés: videó (xbox live, games for windows live, lényegében a kettő ugyanaz)
    igen, tudnánk együtt online játszani
    gamepad ajánlott, de nem létfontosságú
  • kuci06
    #620
    FAKKJEEEEEEE
  • mama 2
    #619
    Szevasztok:D. Most akik eddig utáltak, azok mondom hogy: visszatértemXD.
    Na, de nem erről akarok beszélni hanem: Azt olvastam holnap megjelenik. Ha megveszem, hol tudok ilyen windows live accountot csinálni hogy tudjak online játszani? És attól hogy nekem eredeti, nektek meg nem, attól tudunk majd játszani online?
    Billentyűvel milyen az irányítás? Feltétlen kell gamepad, vagy anélkül is megoldható?
    Kösz a válaszokat!
  • stevenson1988
    #618
    meg bugos, ha a gamepad az első játékos akkor nem fog menni, mert mindentől függetlenül a billentyűzet is eggyes játékos, a megoldás hogy a játék beállításainál az assign P1 controller menüvel a billentyűzetet tesszük meg eggyesnek és így már a gamepad marad 2-es játékosnak :)
  • kuci06
    #617
    start gombot kell nyomnia a havernak (alapállapotban nálam a right trigger volt...)

    persze először a settingsben be kell állítani mindkét kontrollert, ha minden igaz (még kinnt a windowsban van a kontroller settings...)
  • skygt90
    #616
    hi ! lehet egyszerre kettenegymás ellen játszani úgy hogy én a bill-el haver meg a gamepad-al játszik ? mert próbáltam a versus módba player -player elleni meccset de amikor kiválasztom a karaktert , akkor havernak is választani kellene de nem csinál semmit akármit nyom :S
  • kuci06
    #615
    Minden LIVE játékkal működik ez a módszer :)
    A DoW-t azért említettem, mert tudtommal azzal az egy játékkal szoktak problémák lenni.
  • stevenson1988
    #614
    akinek megy neten keresztül is: hétvégére (pl szombat délután) meglehetne beszélni hogy csapjunk össze egy 'onlájn' championship-ban (ha jól tudom még ilyen mód is van benne) :)
  • WOLF3x6
    #613
    Azt hogy mukodik ugy altalanosan mondtad mas live-os jatekokra, vagy konkretan az emlitett Dawn of War 2-re? (Csak mert tudtommal az pont nem megy a steam-es tamogat miatt)
    Elnezest az OFF-olasert.
  • LeventeV
    #612
    UI:gondolkodom azon, hogy megveszem eredetibe