2971





| F.A.Q|
  • andrew1988
    #691
    hát nekem pl max, de csinálok egy képet abszolut minimumról... pár percc és töltöm fel
  • mama 2
    #690
    Valaki töltene fel egy képet a játék beállításairól? Mert a lassúság még mindig van. Ha mindent low-ra állítok, akkor túl gyors:S. Nektek hogy van beállítva? Egy képet kérnék ha lehetne, köszi:).
  • stevenson1988
    #689
    nem, akár Easiest fokozaton is unlockolhatod a karikat, és azok akár a Hardest fokozaton is játszhatók leszenk
  • wednes
    #688
    Ez így van. Sokkal jobban megy nekem a játék bill-el, mint a Logitech gamepaddal. A 2D-ben való mozgás is kedvező a bill-nek.
  • norbi2fraktal
    #687
    ezt pontosan nem tudom megmondani, mer én normálon hagytam
  • The Protector
    #686
    köszi.A nehézségi szint számít?
  • norbi2fraktal
    #685
    játék közben ESC----Command List
  • norbi2fraktal
    #684
    Unlockable Characters
    Sakura: Beat the game, on Arcade Mode, with Ryu.
    Dan: Beat the game, on Arcade Mode, with Sakura.
    Fei Long: Beat the game, on Arcade Mode, with Abel.
    Cammy: Beat the game, on Arcade Mode, with C. Viper.
    Rose: Beat the game, on Arcade Mode, with M. Bison.
    Gen: Beat the game, on Arcade Mode, with Chun-Li.
    Seth: Beat the game, on Arcade Mode, with all non-unlockable characters.
    Akuma: Beat the game, on Arcade Mode, with all unlockable characters.
    Gouken: Beat the game, on Arcade Mode, with Akuma.
  • The Protector
    #683
    CSak egy kérdés.Hogyan lehet embereket behozni?Hogy játszhatssak a feloldatlan karakterekkel.
  • grebber
    #682
    Van valahol lista hogy melyik karakterrel milyen gombkombinációkkal lehet kombokat bevinni?
    Mert alapból hiába nyomkodom szarrá a gampadot csak üt meg rúg ugrál de kombo hírből sem volt és lever még az utolsó csöves is:(
  • norbi2fraktal
    #681
    szed ki az árnyékokat, majd tedd az fps limitet variable-ra,

    ha combozni akartok, pl M.Bison-al, akkor nem csak hátra kell tartani hanem le felé is PL egy kombó:: Levegőben rugás, guggolva ütés,lábazás,szuper combo, akkor::: Ugrás közben tartsd nyomva LE,HÁTRA,közben megrúgod, guggolva megütöd, kiengeded, majd gyorsan előre rúgás, és ha elég gyors vagy akkor egy rúgásból lehet rá nyomni még a supert!! miután rá lábazott gyorsan előre hátra és KKK,és már rá is nyomja a nagy attackot

    arra ügyeljetek hogy 1 attackot meglehet csinálni egy mozdolatból,
    még 1 példa,-:_:: Ryunál (ken-nél,dan-nél.stb..) guggolsz, majd nyomsz egy rúgást, majd ha megrúgta és ha gyors vagy akkor nem kell benyomni LE+ELŐRE ÜTÉS(Hadouken), hanem a rúgás után, csak előre ütés...ez csak attó függ hogy gyors-e vagy,,,,... ez már rég trükk a SF-ben
  • mama 2
    #680
    A Mátrixos lassúság ellen mint lehet tenni?
  • oohyeeah
    #679
    és hogy szakítom meg?
  • andrew1988
    #678
    ha megszakítod akkor tovább tudsz vinni egy másik támadást
  • oohyeeah
    #677
    A combokban ezek a cancelek mit jelentenek? pl Cancel into Fireball vagy Focus Attack Dash Cancel meg Cancel into Hard Punch Shoryuken
  • joe1980
    #676
    Sziasztok.Szeretnék elmondani vmit ,ha nem baj.Én örülök annak ,hogy kijött PC-re végre.Végre van egy verekedős játék.És a Capcom egyszerüen fantasztikus munkát végzett.Egyszerüen egy szaggatás nem volt benne.Régebben olvasgattam fórumokon meg újságokban,hogy sokan sírtak,hogy nincs ilyen stilusú játék gépre,de most meg van és néhol leszarozzák meg ilyenek.Örülni kéne inkább,plusz meg egy játék sincs vmien hiba nélkül.Nekem PC-n ez az év meglepetése,és szerintem nem lessz több ilyen.Becsüljük meg!!!!!Ez vélemény,remélem nincs harag.
  • andrew1988
    #675
    nem egyszerre kell...

    először mész mondjuk hátra és hirtelen előre nyomod és nyomsz neki vagy egy ütést, vagy egy rugást, amit a command listben irnak..
  • LeventeV
    #674
    ezt a charge-os dolgot sehogy se sikerul osszehoznom. nemtudom, talan nem reagal arra, hogy egyszerre nyomom az elore+hatra gombot. mert mindig megy vagy elore vagy hatra, es nem toltodik semmi. akarhogy probalom osszehoznui chun-li super/ultra kombojat.
  • norbi2fraktal
    #673
    tartod hátra felé 2-3 mp-ig, majd előre ütés, a super/ultra ugyan így csak ott . tartod hátra,kienged és gyorsan előre hátra előre K//KKK
  • andrew1988
    #672
    hát ha lesz accom, akkor megpróbálom :)))
  • stevenson1988
    #671
    lehet, csak ügyesen kell kreállni a LIVE acc-ot: videó
  • andrew1988
    #670
    tolod hátra (2mpig) utána előre és ütés gomb
  • andrew1988
    #669
    amúgy ezzel a játékkal lehet játszani MO-on?
    sok helyen irják h nem müködik itt a windows live rendszer
  • andrew1988
    #668
    kuci06,irtam privátot, légyszi olvasd el..
  • Meteora4
    #667
    senki nem tudja????????????
  • Meteora4
    #666
    PLS!
  • Meteora4
    #665
    mert amugy nekem úgy van rajzolva/írva hogy egy hátra+előre jel (bele írva hogy charge) + egy ököl
  • KoPf04
    #664
    ok,kösz megnézem,erre nem gondoltam:D
  • KoPf04
    #663
    Annyit hozzáfűznék az irányítás témához,hogy én is kezdetektől játszom iylen-olyan verekedős játékkal,régi automatákon nőttem fel és mai napig előveszem a nagyobb neveket emulátorral,illetve a tekken széria a kedvenzem ps-en,meg a soul calibur dreamcast-on,de billentyűvel a legkirályabb:)
    Mivel billen egyszerre akár 7-8 gombon lehet az ujja az embernek mint egy polip:D,míg kontrolleren vagy joy-al ez kivitelezhetetlen,nem beszélve a joyon a kéz által megtett út alatti időveszteségről.Egyetlen hátránya a hagyományos régi fajta csatlakozású billentyűzeteknél az ütközések,bizonyos sorokban nem vesz be több nyomva tartott gombot.
    Na de ettől eltekintve szerintem az a jó ebben hogy kifejezetten megírták pcre is,nem valami emulált vagy átportolt retek,hanem meg van írva rendesen,így az irányítása szerintem igen jó,jól vesz minden leütést.
  • Meteora4
    #662
    M. bison-al a "Psycho Crusher"-t hogy lehet megcsinálni?PLS!
  • sQr
    #661
    Esc-et nyomj a folytatáshoz ha kivertek.
  • KoPf04
    #660
    Egy ostoba kérdést tennék föl:D
    Nem találom azt a gombot ami konzolon vagy akármin a start megfelelője,amivel folytatni tudnám ha elvertek,vagy elnyomni az introkat,stb.Bár átállítottam a kiosztást a megszokottra más hasonló játékból,lehet hogy valami elkúrhattam,de nem jöttem rá.
    Megmondaná valaki melyik gomb az,vagy mi a funkciója neve hogy megtalálhassam a kiosztásban,köszi.
  • sQr
    #659
    Na akkor én meg legjobban a Dreamcastes Dead or Alive 2-őt és Soul Caliburt élvezem most is. Akkor mi van? :'D
  • TitaniumRR #658
    Ízlés dolga. Realisztikus közelharcban és grafikában Tekken 5. (Érdemes kipróbálni) Dinamikus erős fantázia alapú közelharcban. Street fighter 4.

    Közös bennük mindössze a csihi-puhi téma.
  • norbi2fraktal
    #657
    aki nem játszott régebben is Street Fighter.el annak nem nagy játék ez, és nem is tudja értékelni.....aki meg most játszik előszőr és tetszik neki annak kitartást kívánok a combókban....nekem nagyon megy bill-el, mivel én azóta Street-ezek amíóta, van,.........
  • Hellsing47
    #656
    milliószor könnyebb a tekkennel kombózni, arról nem is beszélve, hogy sokkal több is van benne
  • DarkSector
    #655
    IRÁNYITÁS RÉGEBBEN IS IEN VOLT.
    TEKKEN SEM JOBB..
  • Prince of Máté
    #654
    Én vagyok a béna, hogy nekem abszolút nem tetszik a játék? Irányításilag szerintem halál béna a játék... kombók nem nagyon jönnek össze, szerintem marad a tekken.
  • ChuckyHUN
    #653
    Fent a gém, reggelig játszok :D
  • Föcsök
    #652
    Hmm lenne egy kérdésem. Ha én nem úgy jártam el, mint a videón van az baj? Konkrétan mikor bejött az oldal, én arra a kis ablakra mentem, ahol azok a figurák vannak, a "Need account" feliratnál, és én nem hotmail-es hanem egy sima gmail-es címemre regisztráltam. Megy az SF4, csak fura, hogy nekem nem volt az elején ilyen, hogy a srác szavaival éljek szertifikáció. Az baj?