2971





| F.A.Q|
  • LeventeV
    #611
    feltettem a jatekot, jatszotam egy keveset, de eddig azt kell mondjam hogy nagyon megerte varni aprilis ota. nekem nagyon bejon. igaz meg trukkozni nem nagyon tudok
  • ChuckyHUN
    #610
    500 mega és megjön a postás :D
  • kuci06
    #609
    Működik, bár úgy hallottam, hogy pl DoW2 béta kulcsok nem mennek...
    gondolom csak a final verziók kulcsai működnek
  • Hellsing47
    #608
    biztos :)
  • DarkSector
    #607
    live-os trükk?
  • Rage47
    #606
    Ez a Live-s trükk müködik más játékoknál is? Mondjuk Warhammer DoW2?:)
  • stevenson1988
    #605
    én meg azt tapasztalom hogy semmi ilyen nem történik tőle, elvégre csak nyáron használom a ventijét (kikapcsolható, és két sebességfokozata van), és nem iszonyat hideg levegőt keringet, csak ami a szobában van nyáron, szal...
    mindenesetre amikor már majd lecsúszik a kezemből a 30 fokos melegben a panelházban a gamepad, és az ablak is már koppig ki van tárva, igencsak jól jön, rögtön nem izzadnak az ujjaim :)
  • offkorzreg
    #604
    megoszlanak a vélemények erről is akkor :D
    mondjuk szerintem sincs sok értelme a ventinek
  • Rage47
    #603
    ventillátor azt hallottam inkább zavar és begyullad az ujjad tőle. mondjuk ez érthető - hülyeség a venti :D
  • offkorzreg
    #602
    hm:O
    lehet akkor nemrossz ez,bár én nemtudok nagyon játszani joy-al,régvoolt playstation meg xbox360-al is régjátszottam :D
  • stevenson1988
    #601
    azt hogy 99% csak azért írtam mert ugye van ami egyáltalán nem támogatja a padokat (se x-est se mást), a chill meg ugyanazt a szabványt használja mint az X-es padok (azaz az XInput), illetve a játékok és a gép is XBOX 360 Controller-nek ismeri el, no meg 1-2 ezer forinttal olcsóbb is microsoft-os testvérénél, és még ventillátor is van benne (ne tudd meg nyáron milyen jól jön )
  • watto
    #600
    pont iylenem van unokatesómnál, azthiszem vissza kérem mikor legközelebb felé járok :D
  • Rage47
    #599
    áh nekem ez drága. akkor inkább hagyom:) ez még megérte volna 3-ért: logitech precision gamepad
  • watto
    #598
    okés , köszi:)
  • kuci06
    #597
    25 karakter, az irányítás meg... valakinek megy billről, valakinek nem :D próbáld ki ;)
  • The Protector
    #596
    Nekem Saitek P8800asom van.Tökletes minden játéhoz.Anno sok évvel ezelött vettem 8ropiért.
  • offkorzreg
    #595
    akkor már egy xbox360 joy.
  • stevenson1988
    #594
    a mai játékok 99%-a ezt megeszi: Logitech Chillstream és ehez a játékhoz is kiváló (szerintem)
  • CalebJoe
    #593
    Olcsót nem érdemes venni mert nagyon hamar tönkremegy, nekem van egy Logitech Rumblepadom de vagy egy fél évig bírta sajna pedig 8000ft volt kb.
  • Rage47
    #592
    milyen gamepadot ajánlotok hozzá, ami olcsó és jó?:)
  • watto
    #591
    Heyhó! Asszem még ma meglesz a játék, az a kérdésem (lehet már kérdezték, akkor bocs :D ) hogy nagyon nehézkes e az irányítás billel, mert a gamepadom most unokatesómnál van :D Meg hogy kb hány választható karakter van?:S
  • CalebJoe
    #590
    miért ne lenne végleges persze hogy az
  • kuci06
    #589
    Már végleges
  • Shep
    #588
    A gamepad nem gond szerencsére.
  • LeventeV
    #587
    ez a Street Fighter ami a neten kering ugye nem a vegleges verzio?
  • CalebJoe
    #586
    A challenge módban van a trial normal/hard ott tanulhatod meg az alapoktól a dolgokat, de gamepad erősen ajánlott hozzá.
  • Shep
    #585
    Na akkor marad a training. Thx.
  • The Protector
    #584
    Van.Csak challengwe mód van ahol kombókat kell megcsinálnod.De sajnos a turpisságokat nem magyarázza el.
  • The Protector
    #583
    Akkor símo Home profilt azaz offline profilt kell csinálnod.Ennyi az egész.
  • Shep
    #582
    Ja és egy régebbi GSTV-s videoban mikor tesztelték a boxos verziót azt mondtk ,hogy nagyon jó training van ahol minden egyes mozdulatot megtanít a gép, na én itt ilyet nem találtam, ez PC-n kimaradt?
  • Shep
    #581
    Tehát ha charge van írva akkor 2mp-ig az adott irányba?
  • kuci06
    #580
    hátra(2másodpercig)->előre->ütés

  • BigDaddyJoe
    #579
    Szevasztok! Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy akinek egyáltalán nincs Games for windows live játéka eredetibe és semmilyen előző felhasználó neve nincsen ehhez akkor az hogy fog tudni vele játszani? Ugye az elején kilépek a login-ból és kiirja hogy bejelentkezés nélkül nem fogja elmenteni a játék az eddig unlockolt dolgaimat stb. Most akkor ehhez van valami crack, vagy serial vagy egyéb? Egyáltalán van értelme játszani úgy hogy nem jelentkezel be egy profillal sem? Köszi előre is
  • Shep
    #578
    Hát de régen előre - hátra - kis/középes/nagy ütés és Guile nyomott egy Sonic Boom-ot most meg semmi, hát nem értem az egészet.
  • kuci06
    #577
    ...gyakorolni kell, és menni fognak :)

    Miről játszod amúgy?
  • Shep
    #576
    Ja ok, és a kombós dologra nem tudsz mondani valamit?
  • kuci06
    #575
    Story mode = Arcade mode...
  • Shep
    #574
    Nem értem, nem csinál meg egyetlen kombót sem az energia bogyó lövését kivéve, hiába nézem a mozgás listát és csinálom amit ír semmi hatása nincsen. Itt csak ilyen vs hülyeségek vannak, olyan story mód, mint régen nuku?
  • gregtom6
    #573
    Jelezz, ha válaszoltak:D
    Jelenleg semmi blokk nincs itthon, ha meg már bemennék Tescoba, oly mindegy lenne egy ezres, szóval most függőben van a dolog:D
  • stevenson1988
    #572
    na én is bepróbáltam ezt, csak én még nyomtatásra sem költöttem, photoshoppal oda kopíroztam az egyik játékom borítójának helyére, az új borító képminőségét lerontottam a fénykép minőségére, majd mindezt kicsit tovább rondítottam hogy egységesnek tűnjön, leljebb vettem még a felbontást, így mostmár olyan mintha eredeti lenne, fényképezés közben meg mellé csaptam egy tesco blokk-ot, meg egy papírra felvéstem még az email címem, szal várom a válaszukat, röhögnék ha bevennék :D