2971





| F.A.Q|
  • andrew1988
    #731
    küci, írtam privátot, elolvastad?/elolvasod?

    lécci lécci :D
  • Paranoia
    #730
    köcce
  • kuci06
    #729
    a 22 fps miatt lassú
    ez a játék 60 fps mellett produkál normális sebességet

    ha kevesebb az fps nem akadozik, hanem lelassul.

    megoldás: vegyél vissza a grafikából
  • Paranoia
    #728
    hello

    oan problémám lenne,h lassú a játék:S nem találtam semmi oat optionsba,h esetleg a game speedet lehetne állítani vagy vmi:S
    A ratyi gépem is produkálja a 22FPS-t úgy hogy nem tudom mi lehet a gond.

    köszi
  • koj
    #727
    csak ez a sok gomb....
  • koj
    #726
    Nekem tetszik a játék és maxon megy :D
  • andrew1988
    #725
    nem
  • mama 2
    #724
    Értem. És ha megveszem az eredetit, akkor elég csak simán kitörölni a törtet és kész? Szóval az nem fog bekavarni az eredetinek?
  • Hellsing47
    #723
    telepítés közben
  • mama 2
    #722
    megjelent?:D FUCK YEAH:D.
    Őőő.. Ha megveszem, akkor elég csak az eredeti cd kulcsot valahol beírni? Ha igen azt hol kell?:D
  • stevenson1988
    #721
    meccs közben ESC és command list
    ahol 3 ütés vagy rúgás van írva egyszerre az azt jelenti hogy azt a hármat egyszerre kell megnyomni, az L a kicsit, az M a közepes, a H pedig a nagyot jelenti
  • andrew1988
    #720
    hehe majdnem ugyanaz a gépünk :D
  • kalama
    #719
    Hali! segítsetek már plz, hogy tudom megcsinálni a menet végén az ultra combot? Meg tudok ütni rugni, de semmi extra, azokat h kell?
  • stevenson1988
    #718
    támogatni is kell a készítőket :D , meg évente ha veszek egy játékot... meg ez meg is fogott, szal szerintem ez lesz az idei nyertes nálam amit meg is vásárolok
  • stevenson1988
    #717
    most így ezt meg nem mondom, ha van olyan menüpont neked HOME gomb megnyomására, hogy join live, akkor megmarad, de ha a játékon belül új profilt kell létrehoznod a LIVE-hez akkor bukik minden mentésed (ez szigorúan magánvéleményem, valakinek ezt előbb ki is kell próbálnia)
  • andrew1988
    #716
    csak azért h meglegyen a lemez?

    én 2-3 játék megvételét tervezem...

    Stargate World, DBZ Online, SF4 :D
  • stevenson1988
    #715
    ez jó hír, szerintem attól függetlenül, hogy megy nekem a netes játék része valószínűleg meg fogom venni, de majd csak október környékén ösztöndíjból, addigra meg az ára is emészthetőbb lesz :)
  • andrew1988
    #714
    na de végülis goukent nehezebb megszerezni mint sethet...

    ha feloldok minden karit, és beszerzek egy live keyt, és beállítom, akkor megmarad a mentésem?
  • stevenson1988
    #713
    nem gouken az utolsó, seth-et is lehet unlockolni, csak ahoz minden karakterrel végig kell előbb vinni :)
    amúgy már nekem is csak ez a kettő hiányzik :)
  • andrew1988
    #712
    Shinkuu Hadokent neki!!!!!
  • TaRka0107
    #711
    Ez szerintem nem ide tartozik!
  • baly0217
    #710
    nézzétek léci sztem jó oldal
  • tototto
    #709
    megjelent Magyarországon is a játék:
    link
  • andrew1988
    #708
    gyakorolni kell. nekem már csak gouken hiányzik :S
    sethtől mindig kikapok a végén, pedig nyerőhelyzetben vagyok...
  • mama 2
    #707
    Ez egy kibaszott nagy csaló játék. Elején még nem, csak mikor már a 4. emberkével harcolok. Egyfolytában counter támadásokat visz be, meg sem hagy mozdulni:S.
  • andrew1988
    #706
    :D

    épp videót alkotok a gameről :D
  • Meteora4
    #705
    A M.Bison-nál az M.bison warp-ot mennyire kell gyorsancsinálni?mert hiába nyomom a "jobbra/balra, le, le átló-t, 3x űtés-t :( nem csinál semmit
  • TaRka0107
    #704
    Én meg Arcade mode-ban easy-n nem tudom elverni Blankát! LoL Igaz már Sagatig eljutottam tegnap este! De pl blanka amikor ráugranék mindig ráz! Ugyanazt csinálják örökéé! Kicsit idegesítő!
  • quad
    #703
    goukenhez nem eleg csak vegigvinni akumaval kell asszem 1 perfekt 1 super combo meg ilyesmik

    akumat is csak ugy lehetett elohozni ha nem buktal rundot és csinaltal 1 perfektet ( 1 rundos szeriaban ) =)
  • Shep
    #702
    Hát én azt hiszem feladtam ezt a játékot. Mondom jó akkor challenge mód aztán lássuk mire jutunk, hát semmire ezt írja -> Jump Heavy Kick Hát nekem marhára nem csinál semmit, mondjuk azt sem tudom mi lenne a helyes végeredmény. Jobb volt a sima SF2 nem volt hülyére bonyolítva.
  • Csabi015
    #701
    Köszi a játék mostmár emberi sebességű, már csak a hang maradt 3x gyorsabb, próbáltam a DxDiagban is átállítani a hang gyorsítást de sajna az se segített rajta
  • Cyberdevil
    #700
    Köszi a linket, kár h 1 hirdetés eltakarja az első 5-6 karakter linkjét. :S
  • WOLF3x6
    #699
    V-Sync Display: ON
    Frame Rate: Variable
    Szerintem ez segiteni fog, legalabbis nekem igy van beallitva.
  • Meteora4
    #698
    senki se tudja???:(
  • mama 2
    #697
    Nekem ez akkor van ha lowra veszem a karakterek kinézetét, meg a backroundot vagy mi az.
    Andrew: Így normális sebessége van a játéknak, viszont ugye nincs táj a verekedés közben, hanem nagy feketeségXD.
  • andrew1988
    #696
    http://yfrog.com/3sstreetfighteriv20090703ljx
  • Meteora4
    #695
    M. Bison- al a "Somersault Skull Diver"-t hogy kell megcsinálni???????Előre is köszi
  • Csabi015
    #694
    őő..arra nem tud valaki valamit hogy turboval megy a játék? minden maxon van pedig 7 éves a gépem és 60 fps körül megy a játék, és egyszerűen turbó az egész a hang olyan mintha vagy 3x-os sebességen futna és a játék is elég gyorsnak tünik nekem, bár nemtudom milyen a normális sebessége de annyira gyors az egész hogy reagálni se tudok sokszor rá
  • mama 2
    #693
    Kösz!
  • oohyeeah
    #692
    Az összes karakter combojaitt megtalálható.