2971





| F.A.Q|
  • WOLF3x6
    #771
    Nekem az a bajom, hogy sokszor kihivnak online mecsre, es hiaba majdnem tokeletes a kapcsolat, szinte akad a jatek a lagg-tol. Ez igy eleg elvezhetetlen, megneheziti a dolgomat.
    Erre tudtok mondani valami okossagot?
  • mogyi21
    #770
    sziasztok kérnék egy kis segitréget felraktam a játékot és megakarom crackelni mindig lefagy a totál comanderlehet leszedni vallahonnan cracket kőszi segitséget fontos lenne a válasz
  • quad
    #769
    nem tom en mint pc gamer siman megelegszem most sf4-el pont azt nyujtja ami kell :D
  • fadi
    #768
    n az a nothing, azaz semmit nem kell nyomni
  • andrew1988
    #767
    lol...
  • CalebJoe
    #766
    Jaja a Marvel vs Capcom 2-nél nincs jobb.
  • andrew1988
    #765
    charge = amerre mutat arra mozogsz 2mpig utána a következő lépést csinálod

    pl:

    hátra(2m) majd hirtelen előre + ütés = sonic boom/guile/
  • kuci06
    #764
    charge = tartsd a gombot lenyomva kb 2mp-ig

    N = passz... képről biztos beugrana :D
  • csabesz1987
    #763
    és az n betü meg a charge mit jelent bizonyos kombókba?
  • quad
    #762
    tedd 1 menetesre ugy konnyebb kicsit en ugy vettem eszre
  • Shep
    #761
    Seth-nél a 2. menetben, hogy lehet nyerni, mindig benyomja ezt a levegőbe feldob és szarrá ver technikát és el is intéz 2-3 ilyen ügyes húzással.
    Amúgy nagyon szép a játék, de nálam akkor is marad a legjobb bunyós játék
  • quad
    #760
    hmm vegigvittem osszes karival marmint alapokkal es nem adja be seth-et szoval megkell szerezni az osszes unlockolhatot mind a 24el vegigtolni beleertve goukent es megkapod seth-et faxa.. :D
  • kuci06
    #759
    lehet védeni, ha te is nyomod a dobás gombot.
    de nagyon el kell találni, hogy mikor nyomod :D
  • andrew1988
    #758
    őőőőőő, max ha időben tolod a focust
  • quad
    #757
    ja es mindig ugyanazt csinalja :DDD akar 5x egymas utan
    dobasokat lehet vedeni valahogy?
  • andrew1988
    #756
    na ja az szivatós... engem seth szokott felbaszni, amikor a zangiefes dobálást csinálja
  • quad
    #755
    jo hat nezopont kerdese :D most elfuerte vs zangieffel szivok amint utnem mar porget tori a gerincem es halott vagyok kb :D
  • andrew1988
    #754
    ott csak seth a kemény easyn.
  • Shep
    #753
    Nincs az eltúlozva, mi vagyunk szarok :)
  • quad
    #752
    jo jatek amugy csak kicsit az ai lett eltulozva sztem easiest-en is ugy darabokra tud verni hogy csak nezek :D
  • andrew1988
    #751
    igen mindet én, kb 1 óra alatt össsze szedtem a videókat. csak prezentálásként :)


    gyorsaság? hát némelyiknél elég gyorsan kell kapkodni az ujjunkat...
    a trialoknál csak lestem :D nem is nagyon mennek a nehezebb dolgok
  • stevenson1988
    #750
    nekem a gears of war, gamestar-hoz adták, úgy néz ki igencsak jó befektetés volt (már vagy 7 éve nem veszek ilyen újságokat, de amikor megláttam nem tudtam kihagyni)
  • andrew1988
    #749
    nekem nincs... először majd megrendelem a "the club" és abból profitálok az online gamere...

    de jó lenne megcsinálni azt az emil küldős dolgot is csak nincs nyomtatóm és el sem tudok képzelni, hogy hogy kell megcsinálni ezt. a szöveg már megvan csak kép kéne :S
  • sith7
    #748
    Ezt mind te csináltad ?
    Grat.

    Nem semmi, nekem gamepad - del se jön össze...
    Mit csinálhatok rosszul ?

    Mennyire kell gyorsan a gombokat egymás után megnyomni ?
  • Föcsök
    #747
    Hmmm "csak" 10k. Még mindig jobb mintha 12 lenne. Szerintem én azt csinálom majd, amit Andrew, meg Steve írt, hogy ősszel megveszem. Most azon gondolkoztam, hogy Andy, és Stevie:D nektek van valamilyen eredeti live-os játékotok?
  • andrew1988
    #746
    na azt nem tudtam még megoldani :D
  • csabesz1987
    #745
    ji dhalsimal a yoga teleportot hogykell megcsinálni? köszi
  • andrew1988
    #744
    én este 14ére, tudtam megszerezni akumát

    sc és uc is megy vele
  • Bartn73
    #743
    Hát jah de az sose lessz meg XD(nekem) De amikor má Seth 5 szor lever egymás után kicsit fusztráló És inkább kilépek a biztonság kedvéér amig nemteszek kárt semmibe:)
  • stevenson1988
    #742
    ááá Akuma az állat, főleg miután már az UC meg SC is megy vele, csak neten még mindig nem megy az érvényesülés :) (mondjuk mire az ember unlockolja akumát addig belejön a játékba)
  • Bartn73
    #741
    köszi háát neemtom nálam a Bruce Lee utánzat Fei Long a favorit:) Chun Li-vel se szenvednék csak Gen nagyon kéne Még a legkönyebb fokozaton se tom CL-el leverni Seth-et:)
  • andrew1988
    #740
    a sebesség lehet h nem tükrözi a valóságot, frapsal kinszenvedés felvenni, ha jó minőséget akar az ember :D teljesen belassul a játék és a felvétel is így sony vegassal igazítottam rajta, utána megvágtam
  • andrew1988
    #739
    jaja, csak 320*240-re konvertáltam.. ilyen kis alap bemutató videó... hogy mégis meglehet csinálni a dolgokata játékban :)

    pl, bison warp és a többi nyalánkság :)
  • stevenson1988
    #738
    akárhányszor nyomhatsz continue-t, nincs limit
  • andrew1988
    #737
    sztem végtelen ideig próbálhatod.

    chunli egyébként nem szar, vannak jó támadásai, csak tudni kell hogy mikor mit kell ellőni
  • stevenson1988
    #736
    had tippeljek: 1280x1024 :D
  • Bartn73
    #735
    Hali nemtudjátok ha levesztek arcade módba hányszor tudom fojtatni? Mer Chun Li-vel akarom agyonverni Seth-et:) de nemsikerül ezegy fos a Chun Li gyenge szar....
  • andrew1988
    #734
    hopsz :D

  • andrew1988
    #733
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1KVQO_cEQQg&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1KVQO_cEQQg&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • andrew1988
    #732
    bocsi, most nézem, hogy olvastad