2971





| F.A.Q|
  • grebber
    #811
    Valaki nem tervezi hogy megcsinálja ezeket a kombo leirásokat magyarul?
  • gregtom6
    #810
    Olyan játék nincs, amiben mondjuk karddal kell így oldalnézetben harcolni, mint ebben???
    Mert ilyen fighter játékokban mindig ököllel kell harcolni
  • VampireKain
    #809
    Szevasztok, tudja vki hogy Kell training-módban bekapcsolni a "tanítást"??
  • Sheltem
    #808
    Banner nagyon fasza lett gyerekek.
  • CamelX
    #807
    párszor sikerült trainingbe 1 fordulatos, de eléggé szétnyúztam a kurzorokat hozzá :D kár, pedig Zangrief volt mindig is kedvencem, meg itt über a sztori kezdő videója is
  • The Protector
    #806
    Nekem is akadnak az átvezetők!!!K-lite codecpakot használok.
  • Bartn73
    #805
    Elmondanád hogylehet Akumát megszerezni? mert má én mind a 6ot feloldottam ami kell hozzá + 2 perfekt mecs vagy hogy? elég1 félidőt perfektre vagy az egész mérközést kell?
  • zsakosfrodo2
    #804
    Igaz, nem írtam le, de nekem is a többi video is lassú.
    De azért kösz a tippet, max majd a könyvtárából nézegetem végig. :D
  • gregtom6
    #803
    SG-s championship-el még várjatok, kipucolom a gépet:D
  • TaRka0107
    #802
    Nahh gyerekek, bátyám ide jött és végig vitte egy emberrel a Arcade mode-ot!:D Én ,egse tudtam ölni az utolsó embert, ő meg már a második emberrel kezdett hozzá!:D Pedig az már nagy szó ha ő leül játszani!:D
  • MCSeid
    #801
    Hali!
    Őőőő izé lehet hogy én vagyok a béna, de hogyan kell billentyűzettel összehozni egy nagykombót (mmint a fordulatos cuccot) xD
  • kuci06
    #800
    Neem, az elég ritka :D
    a legtöbbnél elég egy negyed kör
  • CamelX
    #799
    Mindegyik karinál ilyen 360-as fordulatot igényel az ultra kombó mint Zangriefnál? 2x ráadásul, hát bokám lefosom ha billentyűvel sikerül 1x véletlenül :D
  • Jaka923
    #798
    A fene egye meg, hogy 9000 Ft-ba kerül a játék. Pedig bíztam benne, hogy azért olcsóbb lesz, mert a CD Projekt olcsóbban szokott játékokat kiadni 9000-ret nem ér meg nekem...
  • andrew1988
    #797
    én bevállalom az oldalt
  • kuci06
    #796
    Challenge mód (kombózás) segítség minden karakterhez:
    http://www.gamefaqs.com/console/xbox360/file/943712/55890
  • Solid Snake
    #795
    Hasznos tippek, combo lista, egyébségek

    Street Fighter 4 Strategy Guide -- Moves, Combos and Tips
  • koj
    #794
    Az lenne a kérdéséem, hogy hogy lehet komolyabb támadásokat mint pl a CPU? mert van mindenkinél 9-10 gomb ami alap ütés: lafelé üt, felvelé, stb. De komoly ütések nincsenek ami pl több gomb lenyomásával?
  • Seth
    #793
    Nálam is ugyanez van, de nem csak az intrónál, hanem az összesnél. Nem találtam rá megoldást, de vmi kodek hibára gondolok. Viszont a telepítés helyén megtalálható az összes videó és simán media playerrel lejátszva semmi gond nincs velük. :(
  • zsakosfrodo2
    #792
    Hello mindenkinek!

    Az lenen a gondom, hogy az elején az intro video lassabb, mint ahogy a hang szól. Magyarul lemarad a kép a hangtól. Valami megoldás vagy ötlet?
    A választ előre is köszönöm.

    ui: Ha volt már hasonló probléma akkor sry.
  • The Protector
    #791
    NAh.Egy észrevétel.Sok embernek alacsony az fps-e és amiatt is lassul a game.Az alacsonyabb fps-el bíró emberkének a sebbességével fu a meccs.Megoldás,akinek nagyon szarakodik:semmiképp se indítsátok a piacos mapot mert az a leg fps-igényesebb.Ha nagyon szar akkor a training arean verekedjetek.Ha jó a neted és úgy is laggol és lassú azesetben te indítsd a szobát és akkor adod a sávszélt a gyengébb gyerek alá ezáltal jobb a helyzet.
  • kuci06
    #790
    nem rossz ötlet... meg benne lehetnének ilyenek, hogy melyik gomb a continue/start :D vagy pl kit hogyan lehet unlockolni..


    #785 - lag miatt van... én is sok ilyennel találkoztam :/
    egyszer lehetne valamikor nyomni egy sg-s championship-et, ott biztos nem laggolna :D
  • reaper4
    #789
    nem szóltam. bár az ötlet nem rossz szerintem :D, de ha vki akar akkor google segít :) csak azért vetettem fel, mert aki ide jár annak könnyebb itt megtalálni.
  • petecz
    #788
    Jó lenne akár egy ezzel foglalkozó magyar oldal is...
  • reaper4
    #787
    csinálhatna vki 1 faq-t, amibe bővítve le lenne írva a kombók használata.
    nagy segítség lenne az ilyeneknek, mint pl én :) vélemény?
  • balee4
    #786
    Basszus csúcs, billről könnyebben irányítható..., simám mennek a kombók egy kis gyakorlással, X360 és egy Maxfire G12-es Genius gamepaddal meg szenvedtem..., nem gondoltam volna hogy billről könnyebb.:D
  • Tatyla
    #785
    kérdés :

    játszottam live-on egy sráccal de fight közben meg meg áll a kép ez miért van,nem nem,bírja a gépem ezen kívül?
  • andrew1988
    #784
    SC - előre
    UC - hátra...
    vmi iylesmire emléxem
  • watto
    #783
    Nah van banner :)
  • petecz
    #782
    Szerintem jó billel is, van ami nehéz persze, de van ami a logitech joyommal az.
  • wesker24
    #781
    Billről nekem mág gamepaddal és nehéz játszani nem hogy billről billről szerintem katasztrófa gamepaddal meg el lehet vele lenni !
  • setuh
    #780
    erdemeses ezt billel jatszani v elvezhetetlen?
  • stevenson1988
    #779
    na végülis nem úgy van ahogy mondtam, csak simán kisütés kisütés előre kisrúgás+nagyütés, a másik meg ugyanez csak előre helyett hátra
  • stevenson1988
    #778
    ja a Gears of War kulcsommal, de nyugi, én se értem még ezt a rendszert :)
    talán úgy van, hogy lényegében a kulcsokat nem a játékokhoz adják külön (mármint a kulcsból nem derül ki semillyen metódussal hogy most melyik játéké) hanem a live rendszerhez, legalábbis ez alapján erre tippelek
  • stevenson1988
    #777
    nem kisütés kisütés előre előre kisrúgás+nagyütés? legalábbis így emlékszem :) a másik meg annyi hogy nem előre hanem hátra
  • norbi2fraktal
    #776
    pontosan
  • quad
    #775
    bazzeg majdnem megvolt gouken unlokk erre akuma 2x perfectre ver
  • andrew1988
    #774
    kisütés kisütés, előre kis rugás, előre nagy ütés ha jól emléxem
  • petecz
    #773
    Nah pár kérdésem lenne, amikter írtatok. Steve, jól értem te most úgy játszol online hogy a gears of waros-s livedel? Nem értem még azt a rendszert. Valamint az lenne a kérdésem hogy hogy lehet beadni Akuma ultra és super comboját?
  • fallenhun
    #772
    Trial, már 3-as szinten... Hogy a farncba lehet goyrsan egymásután produkálni 2 fajta mozdulatsort?