2971





| F.A.Q|
  • gregtom6
    #851
    Hát nekem a karakterek se tetszenek...Unalmas mind1ik..A Tekken jobb volt...
    Hát csak azért nem uninstallozon, h ha jön haver, hátha ő kipróbálja...
  • oregon1987
    #850
    Nagyon cool game háál égnek fullon megy! C.Viper eddig a kedvenc karakterem meg Dhaslim velük már jól kenem a combókat mondjuk könnyüek ,majd keresek valami más karaktert akivel nehezebbek a combók!
  • norbi2fraktal
    #849
    2-mp-ig tartsd benyomva hátra,majd kienged előre hátra előre,KKK

    kiváncsi leszek hogy ha meglessz nektek akuma, akkor hogy nyomjátok be neki:S::SS:D:
  • newhenry34
    #848
    jah, hogy charge majd a két kart toljam jobbra és ballra és utána a kombo
  • CalebJoe
    #847
    ott a command list ha nyomsz egy esc-et
  • newhenry34
    #846
    Megtudná valaki mondani, hogy az Ultra Combo-t, hogy lehet behozni? (Chun-Li)

    A lentebb írt 2x le és előre nem működik sajnos.
  • LeventeV
    #845
    widescreenes monitorom van es elegge latszik rajta a vsync hianya. na de sebaj, inkabb minthogy beleakadjon.
  • Dizson
    #844
    Bedugtam még egy billentyűzetet a gépbe és nem lehet valahogy beállítani hogy a kettőt ne egynek érzékelje? Bátyámmal szeretnék játszani de én nem jöttem rá hogy h. kell megoldani.
  • petecz
    #843
    #842 Én is billel nyomom. És azért rá lehet ám jönni a dologkra. Plusz itt net, lehet találni már leírásokat.

    #841 Lassulást nem értem, jóval szarabb gépem van nekem. Mindenképpen kapcsold ki a V-sync-t az sok fpst zabál.
  • gregtom6
    #842
    Valahogy nem csodálkozok...hol van nekem olyan gépem...
    De nem ez a legfőbb baj, hanem a 835-hszem.
  • LeventeV
    #841
    ha igy folytatja akkor megprobalkozok egy ujratelepitessel, ha nem javul akkor bizok majd a patchbe.
  • barmi
    #840
    Nálam eddig nem mutatkozott lassulás.
  • gregtom6
    #839
    Jó, hát ha neked is belassul, akkor elég szarul oldották meg ezt a játékot...
  • LeventeV
    #838
    van egy kis gondom. eddig ment minden szepen 60 fps minim 50 de mostmar egy ket palya utan belassul. probaltam visszavenni a grafot de az se segit. vmi otlet?
  • gregtom6
    #837
    Nem maradtál le:
    http://www.gamestar.hu/majusi-gamestar-akcio-gears-of-war-es-ut3-kiarusitas.html
    Csak hát 4 órát nem vonatozok, mert összesen annyit kellene utazni:D(2 óra oda-vissza)
  • gregtom6
    #836
    Valamint minden le van butítva, akkor háttérrel 60 fps körüli, de jön a városi háttér, egyből 30 körül van, ami egy ilyen játéknál eléggé látszik...
    Meg DMC 4-et is sztem ezzel a motorral csinálták, ott is csak belassult az egész, de akadást nem lehetett látni...
  • gregtom6
    #835
    Hát nem dobódtam hanyatt a játéktól...Ugyanúgy értetlenül állok előtte, azt se tudom, mit nyomkodjak...Billel se lenne nehéz, ha értelmesen írnák le, hogy mit kell csinálni...
    A menün és a játékon látszik, hogy sokat dolgoztak, de az a baj, h a karakterek elég egyhangúak...pl Tekkenben sokkal jobban tetszettek a karakterek, ott volt egyéniség, itt meg mindenki szinte ugyanolyan...
    Kisfilmek be vannak lassulva, a menüben 58 fps, kisfilmben 20 is alig van, azért akad...
    Nincs normális gyakorló rész, ahol mondja szájbarágósan, h mit nyomkodj? Mert ha nincs, nem sokat ér ez a játék...
  • norbi2fraktal
    #834
    én is lemaradtam :(:(::(:(

    ezt nem vágom:S:S::: végig vittem medium-on,minden first attack az enyém volt, perfectem is volt, ultra comboval is nyertem,és 1x sem vertek le, de Seth után nem jött sem Akuma,sem Gouken,...:(

    challanges--trial/normal-ban mindnkivel kész van, csak akuma, seth,gouken,nincs még meg,hard-on, már nem így áll a helyzet:S::D:D:
    és ezt mind Bill-el((((nem Clinton-al)) XDDXD
  • petecz
    #833
    Jó hát nekem is jó lenne, de nem hiszem hogy van akinek van felesben. Kár hogy lemaradtam a gow-os gamestar-ról. :(
  • gregtom6
    #832
    Nekem is ugyanígy, kösz:D
  • barmi
    #831
    Nekem is jól jönne egy online live kód. Ha esetleg valakinek van több és tudna nélkülözni egyet szivesen venném. Live profilom is van már csak serial kéne mert aztmondja nem jó neki a 000000 :D Köszi
  • barmi
    #830
    szevasztok!

    Arcade modot hogy tudom folytatni? Van offline profilom de nem vágom ezt a folytatás dolgot. Vagy megjegyzi kiket nyomtam már le eddig és azok nem jönnek többet ellenfélnek vagy hogy van ez??
  • gregtom6
    #829
    Akinek van fölösleges Live kódja, az elküldhetné nekem PM-ben. Kösz.
  • Föcsök
    #828
    Ez az megvan Gouken!:D Ryu-val csináltam meg másodjára az arcade-ot végül, egy menetes harcban, volt egy perfectem, megvolt a szükséges 5 first attack, aztán megvolt az 3 super vagy 1 ultra-ból az ultra KÉTSZER is. Eddig mindig az A+S+D-vel akartam beadni de rájöttem az ugyanolyan mintha az F-et püfülném, de Ken-nél meg Dan-nél mégis nehezebben ment, aztán jött Gouken Seth után és Bumm elvertem szegény embert. Ez az már csak Seth kell, legalább ott nincsenek ilyen kritériumok, csak végig kell vinni mind a 24 karakterrel, legalább nekem már megvan Sakura, Ken, Ryu, M. Bison, Sagat, Dan, Akuma, Abel, C. Viper, és Chun-Li. Áh már csak 14 karakter maradt.:D Amúgy Easiest szintem nyomom, de múltkor kipróbáltam és helytálltam a 3 fordulós Medium-on is igaz ott mindig 2-1-re nem 2-0 nyertem, meg Seth-nél újra kellett kezdeni vagy kétszer, de megcsináltam végül Ken-nel.
  • sith7
    #827
    ok, semmi gond

    Remélem tudtam nekik segíteni
  • EK1TEP
    #826
    Ti be tudtátok állítani bill.re a player vs player gombokat?
  • Föcsök
    #825
    Gouken: After unlocking Akuma, Sakura Kasugano, Dan Hibiki, Cammy White, Fei Long, Gen, and Rose. First finish the arcade mode (on any difficulty) with Akuma, and watch (not necessary to watch everything) an ending. In this case to play also use a character you already finished arcade mode with, and with which you watched the ending once, for his/her second or later playthrough. Then fight Gouken on arcade mode, to do that get: at least 1 perfect round on 1-round matches (or 2 perfects on 3-round matches / 3 perfects on 5-round matches / 4 perfects on 7-round matches), plus at least 3 Super Combo or Ultra Combo Finishes on 1-round matches (or 5 super/ultra finishes on 3-round matches / 7 super/ultra finishes on 5-round matches / 9 super/ultra finishes on 7-round matches), and at least 5 First Attacks — meaning you must score the first strike in a match — in 1 match (or 10 first attacks in 3-round matches / 15 first attacks in 5-round matches / 20 first attacks in 7-round matches). But you can’t lose any matches/rounds nor use a continue when you die. Beating Gouken will unlock him.

    Help most akkor mit is kell? Megcsináltam Akuma-val az arcade mode-ot, aztán megvolt az egyfordulósnál az első csapásból az 5 db, megvolt az 1 Perfect, és ott van hogy vagy 3 super vagy 1 ultra combo. Na ugye 1 fordulósnál a supercombo ki sem gyűlhet, szóval ez faszság, az ultra meg ha összejön elszámolom magam, és elbaszom mert marad még egy kis ereje, ezt még majd megoldom, de mit kell még csinálni az Endings videóval? Például Akuma-nál Ken-nel vittem végig másodjára, és a végén ott volt Akuma az ellenfél, aztán megcsináltam Akuma-val, és ott volt az ending videó a végén hogy találkozik Gouken-nel, aztán most harmadjára is megcsináltam Ken-nel, de akkor ha összejött volna az ultra akkor sikerült volna? Vagy egy olyan kell akivel még csak egyszer csináltam meg, mert akkor meg szívás, mert csak Ken-nel meg Dan-nel tudok ultra-t nagy nehezen, de Dan-nel meg a Perfect az esélytelen számomra.:D
  • gagax
    #824
    Köszönöm
  • stevenson1988
    #823
    http://tv.gamestar.hu/video/hogyan-regisztralj-xbox-live-ra-magyarorszagrol
  • gagax
    #822
    Hali!

    Lenne egy olyan kérdésem hogy ti tudtok e multizni?Mert nekem ha be akarok jelentkezni akk azt írja ki hogy nincs kiépítve a live M.o n:SValaki tud vmi megoldást?

    Köszi
  • norbi2fraktal
    #821
    sorry,én csak erre írtam commentet:::

    A survival mode nagyon könnyű lett /kifogyhatatlan ULTRA van../

    teljesen jó amit leírtál,nincs fele semmi, hisz vannak itt akik csak most Street.-eznek először,és azis meglehet hogy most nyomták be előszőr a kombót, a leírásod segítségével--....
  • sith7
    #820
    Csak ezért mondtam, mert így könnyebb a kombó...

    De ahogy látom ez itt mindenkinek egyértelmű volt , csak nekem nem...
  • RatBaG #819
  • The Protector
    #818
    Nah.Nyomtam eggyet live-on.560bp-m van.Nagyon sok a köcsög.A lényeg h mindenkinek előre kidolgozott támadási tehnikája van.Vhogy törjétek meg!!!Ne csináljátok azt amire számít mert elkezdi és fél életed lemegy.A gamerek fele Ken-el van és felütéseket csinál egyfolytában.Lehetetlen őket elverni ha ugrálva játszol mint én.Levegőbe ken ellen ne ugorjatok.A földön el lehet verni.A játék nem lessz lassú ha neked jó neted van és te nyitod a szobát.Nekem 8mb-os nettel megoldódott a dolog h én nyitom.10mp alatt úgyis felbukkanik vki.
  • watto
    #817
    hmm... nem nagyon megy billel , visszaszerzem a Joyomat :D
  • norbi2fraktal
    #816
    nálam nincs fenn semmi codec pack, és nem akadnak az átvezető múvok
  • norbi2fraktal
    #815
    akkor próbáld ki a 20.-ast, a normal-ból, vagy hardból a 4-5....:P
  • The Protector
    #814
    Soul Calibur4.Nagyon király game.Mindent beleadtak a fejlesztők.Kedvenc karakter:MAxi
  • sith7
    #813
    Egy kis segítség Ryu - hoz:

    Ultra combo

    Kettőször le+előre, és volt a képen 3 ököl
    Nekem ez azt jelentette, hogy 3-szor kell valamelyik ütést megnyomni...
    Hát nem, a 3 fajta ütést (LP,MP,HP) egyszerre kell lenyomni
    A kontroller majdnem szétment, de nem jött össze, aztán bevillant valami a PS2 - s múltból...

    ÜTÉSKOMBINÁCIÓK EGY GOMRA !!!

    Bementem a menübe, és ott beállítottam az LP+MP+HP kombót az egyik "ravaszra" , és kész

    Szóval

    Ryu Ultra combo:

    Kettőször le+előre, és "ravasz"...

    A survival mode nagyon könnyű lett /kifogyhatatlan ULTRA van../
  • kuci06
    #812
    SOul Calibur