2971





| F.A.Q|
  • norbi2fraktal
    #891
    igen, mivel a videok nagy felbontásúak,és azt nem lehet állítani a játék felbontás váltásával, csak akkor nem fog akadni ha, te magad konvertálod át, pl total video convert-errel,kisebb felbontásra,,,...mivel Wmv videok
  • gregtom6
    #890
    Nálam sincs fent semmi codec pack, mégis akad...
    De neked így is jól megy, nekem meg valami miatt akad, de akkor is így szaggat, ha 800x600-ra veszem, akkor is, ha 1280-ason van...
  • norbi2fraktal
    #889
    én nálam nem akadnak a videok, nincs fenn nálam semmi codec pack, csak a VLC media player
  • gregtom6
    #888
    A videók akadására rájött már valaki, hogy hogy oldható meg?

    Mert nekem speciel 18 fps-re lemegy videónál. Külön néztem, hogy játékon kívül a total video playerrel akadnak ugyanúgy a videók, de pl a KMPlayer viszi rendesen.
  • norbi2fraktal
    #887
    jó lessz ez
  • kuci06
    #886
    Nnah, egy kezdetleges design és néhány alap kérdés már el is készült:

    Street Fighter IV FAQ

  • petecz
    #885
    10 perc alatt rendes véleményt alkotni szvsz nem lehet, ne égesd magad plz..
  • norbi2fraktal
    #884
    menj teljesen közel, majd nyomd meg a nagyrúgást(HK)és nyomd be a foust, de ne tartsd benn
  • Dante93
    #883
    Ryu-nál a challange módban, hogy kell megcsinálni a heavy kick és ex focus kombót, mert a kickig megy de a focus túl lassú valami tipp?
  • norbi2fraktal
    #882
    kár volt le írnod, sztem menj vissza a PS2 emulátor topic-ba,Akinek nem tetszik a játék az ne itt low-olja le!!

    Faq-t tényleg érdemes lenne csinálni mer sokan vannak akiknek nem megy,pl charge, vagy egy sima Hadouken..

    Egy kérdés azokhoz akik használnak GoW-os vagy más Live-os Key-t...
    Live Market Place-ban mit lehet "szerezni", hallotam Alternative Custome-ról..PL::: Ryu-nak, szakadt ruha,és mindenkinek más ruha...((nem csak szín))
  • LeventeV
    #881
    asszem rajottem mi okozta a lassulast. a 9.6os Ati driver. igaz csak a gya 4be probaltam, de ott is jelentkezett a lassulas, megpedig 10 fps kulonbseggel. remelem a street fighter problema is megoldodott ezzel.
  • sakal6
    #880
    én se tökölök vele inkább törlöm. mk, fight night round 4, tekken, doa4, minden jobb ettől a hányadéktól
  • andrew1988
    #879
    trükköz akkor te is... :D
    én nem tökölök vele, inkább megveszem

    grat sakál... low
  • sakal6
    #878
    ma feltettem ezt a király játékot, kb 10 percig bírtam vele játszani utána uninstall
  • gregtom6
    #877
    Jó, meg is akartam, már írtam, csak ha valakinek már van accja valamelyik játékból, és mondjuk trükközött a Sega oldalán, akkor lehet neki felesleg. Mind1...
  • andrew1988
    #876
    küci én segítek, megírom este pár karakterét...

    mondjuk, guile, abel, viper, sagat és bisonét első körben
  • newhenry34
    #875
    thx
  • The Protector
    #874
    Hátrafele sétálsz 2mp-ig aztán hirtelen előre
  • newhenry34
    #873
    akkor a charged az pontosan mi? sokszor kell azt lenyomni? vagy tartani kell?
  • reaper4
    #872
    éhezünk a tudásodra :) én tulképpen az összes karakter összes kombójára lennék kíváncsi.
  • The Protector
    #871
    PL azt is mindenképp bele kell írni h super combo-nál nem 3szor kell megnyomi az ütés vagy a rúgás gombot hanem egyszerre a hármat vagy azt a billentyűt ami a 3egyszerre való megnyomását helyettesíti.
  • Legend Killer
    #870
    kösz. az a full képernyős szöveg kell. alt+enter, vagy mi, mert lehet nem mindenki tudja. meg amit jónak láttok beleírni.
  • kuci06
    #869
    Nah, ha ekkora igény van faq-ra, akkor esetleg összedobhatok egyet.

    Viszont akkor kérnék egy kis segítséget: írjatok össze pár kérdést, amit benne szeretnétek látni!
  • reaper4
    #868
    jaja :D van pár arc sg-n, akik szívesen gyártanak pikk pakk. sajnos azonban ők nincsenek jelen a topicban. biztos nem játszanak ezzel. sajnos a többiek pl. én, vagy nem értenek hozzá, vagy lusták (én nem is értek hozzá, meg lusta is vagyok :P)
  • Legend Killer
    #867
    faq-t :D.
  • andrew1988
    #866
    gregtom vedd meg a the clubot / 890ft...
  • The Protector
    #865
    Fel kéne dobni a topikot.Kén egy magyar Gamertag lista h kik játszanak a a játékkal stb.Meg lehetne fűszerezni a legnagyobb BAtllepointal.

    Házigazdát kéne választani ide.Én Norbi2fraktalt javasolnám ha elvállalja.
  • Legend Killer
    #864
    lehetne1faq
  • Dency
    #863
    Hali.
    Valaki tudna nekem jelmagyarázatot adni a command list-ből??
    Nemnagyon értem az egészet. Főleg azt a narancssárga kört :D
    Tudom hogy valami mozgás de hogy mi pontosan azt nem.
  • kuci06
    #862
    Csak a LIVE-s játékoknál van acsi
  • gregtom6
    #861
    Még továbbra is örülnék egy felesleges, Live kódnak(Live-os játék serialnak), amúgy mindegyik(nem Live-os, de Games for Windows-os)játéknál vannak achievementek? Mert akkor újra végigviszek pár klasszikust:D
  • Föcsök
    #860
    Áh szóval többször egymás után, mint Gen-nél a szúrkálás, meg a lányánál a rugdosás gondolom.:D Köszi a tippeket, meg az információt.:D
  • kuci06
    #859
    mellesleg a charge-s kombókhoz egy tipp:

    azoknál, amiknél a hátra gombot kell tartani, próbáljátok gugolás közben nyomni a hátra gombot. így nem megy folyamatosan hátra a kari :D
    szal gyakorlatilag gugolás-védekezés közben tudod chargeolni a támadást.

    personal action: egyrészt tartozik hozzá achievment, másrészt :D online közben nincs jobb móka, mint dizzy-re verni az ellenfelet, majd lenyomni egy personal actiont :D
  • kuci06
    #858
    az nem korona, hanem egy gomb :D
    azt jelenti, hogy gyorsan nyomd többször meg
  • Föcsök
    #857
    Ne legyetek már ilyenek! Csináljátok easiest-en, hogy legyen először sikerélményetek, meg ott hagynak érvényesülni, vagy ha ott sem megy akkor meg training mode, ott aztán már érvényesülhetsz. Nem azt mondom, hogy nekem jól megy mert nem, de legalább már a sórjúken, meg a hadúken jól megy,:D viszont még ezek a charge-os kombó még most sem.:D Nem baj, majd gyakorlom, és ha akkor sem megy, akkor abból a kevés tudásból gazdálkodom, úgy, hogy jó legyen.:D

    Jaj egy kérdés. A personal action mire jó? Mert már nyertem vagy kettőt a challagne-be de hiába állítgatom harc előtt nem nagyon látom mi a különbség. Egyébként a hongkongi duo a kedvenc, meg érdekes módon a legutálatosabb karakternek véltem a trailerek alapján, de Sakura is menő:D, jaj Gen-ről nem is beszélve. Ők négyen egyenlőre a favoritok.:D

    Jaj még valami.:D Mik azok a korona jelek egy-két kombónál? Ott töprengek, de nem tudok rájönni. Tudjátok azok a feketék.:S
  • norbi2fraktal
    #856
    nah már csak Gouken,és Seth-et kell begyüjtenem:)

    ha nem tetszik nektek a játék akkor, menjetek a Tekken topic-ba,és ott kritizáljátok............ennyi
  • newhenry34
    #855
    thx
  • kuci06
    #854
    ehh :D

    tehát egy játék szar, ha meg kell tanulni, hogy hogyan játszunk vele?

    long live casual gaming, amirite?
    a hardcore gamingnek pedig leáldozott T_T
  • wesker24
    #853
    Egyetértek Tekken sokkal jobb volt ! Nekem csak fél órát volt fenn a gépen máris uninstall ! A franc se fog órákon keresztül gyakorolni kombokat !
  • gregtom6
    #852
    Összevissza gombnyomkodással elég nehéz a játék, de lusta vok bemagolni az ütéseket órákon át...