2971





| F.A.Q|
  • The Protector
    #971
    Volt anno hír hogy a konzolosokhoz képest mi 2 karakterrel kevesebbet kaptunk.Melyik ez a 2?
  • stevenson1988
    #970
    optionsben az assign 1P device-al tedd eggyes játékossá a bill-t (ENTER), előtte pedig még a launcher ablakban a Controller Settings-nél állítsd be a gamepadot.
    ha ezek megvannak akkor a versus menüben a player vs player-ben a gamepadon nyomj start-ot (vagy mire állítottad azon a startot) és már mehet is a hent!
  • Bartn73
    #969
    Hali valaki nemtudná megmondani hogy tudok player vs playert játszani ugy hogy egyik ember billel másik gamepaddal legyen? Mer lehet én vagyok hüje de nemtom beállitani:)
  • Föcsök
    #968
    Szerintem tuti Dee Jay most hogy itt nézem. Aki nem tudná, mert én sem tudtam pár hete még, de ő is egy régi SF karakter. 78-an vannak, de ha a filmbelieket (1994-es Jean-Claude van Damme, meg a 2009-es Chun-Li-ről szóló) is belevesszük akkor meg 80 karakter van. Itt vannak, mazsolázgassatok.:D

    http://en.wikipedia.org/wiki/Yun_Lee
  • Föcsök
    #967
    Nagyon állat a FAQ! Köszönjük!

    Most nézegetem az art gallery-t, és néha látok egy két érdekes figurát. Például őt:



    Talán Dee Jay, de mit keres itt. Nagyon úgy tűnik nekem, a képekből is meg a kis ending videókból, hogy nemsokára jön a SF5 vagy a 4 kiegészítője.:D
  • sith7
    #966
    938 ...
  • LeventeV
    #965
    van egy kis hiba a FAQba. a karakterfeloldasnal mindenhol azt irja, hogy "Hogy felold Sakurat."
  • blur55
    #964
    valaki árulja már el hogyan lehet kombózni - egy rohadt high punch és hadoken combo sem sikerül és megőrülök
    mit kell nyomni a két mozdulat között?
  • norbi2fraktal
    #963
    bárkivel......FAQ
  • joe1980
    #962
    Sziasztok.Akumát kivel lehet behozni?
  • DoNorBi
    #961
    Mivel neki a legkevesebb a staminája,vele egy hiba is sokba tud kerülni!
  • DoNorBi
    #960
    Oksa,nekem ps3ra megvan a cucc,kíváncsiságból próbálnám ki mert még nem játszottam pécén verekedőst:P
    De akkor mind1,nagyon lebutítva nincs sok értelme:)
  • stevenson1988
    #959
    esetleg meg lehet vele próbálni, elindulni el fog :)
    nem eredetivel is lehet online játszani, ha van egy Games for Windows LIVE cd kulcsod (pl Gears of War, The Club, GTAIV stb)
  • DoNorBi
    #958
    Sziasztok,megkérdezném hogy egy 1.6os dual core,1gb rammal,radeon hd 2400el mennyire lenne működő képes a játék?
    És nem gyárival lehet online szúrni?
  • Evoluti0N
    #957
    Váááá hát nem tudom, h én vagyok a béna, vagy a fejlesztők verekedős játékokon felnőtt "nerd" játékosoknak készítették a játékot, de időnként (pl most Sethel vok) olyan nevetségesen nehéz easiest-en is hogy a fejem verem a falba.
  • LeventeV
    #956
    zsir
  • norbi2fraktal
    #955
  • stevenson1988
    #954
    hehe
    most mondjam azt, hogy unatkoztam?
  • stevenson1988
    #953
    sehogy
  • EK1TEP
    #952
    Valaki!
    2-en hogy lehet játszani billentyűn?Nem tudom beállítani!
  • Tomi13
    #951
    Sziasztok

    Mitől lehet az hogy a játék elindul,az intrót látom,de onnantól kezdve csak a zenét hallom és minden fekete?
  • norbi2fraktal
    #950
    de lehet,én is offline-n nyomom,és ment....
    menj survival-ba vagy time attack-ba,és ott ad ruhákat
  • LeventeV
    #949
    offline modban nem lehet unlockalni a ruhakat?
  • savior
    #948
    hogy lehet egy billentyuzetrol ketten egymas ellen jatszani?
  • norbi2fraktal
    #947
    Akuma kemény mint mindig,most már 6 ruha szint lehet választani




  • blur55
    #946
    azon vagyok hogy kennel megcsináljam a challange módot és a harmadik körnél ahol a kombókat kell csinálni elakadtam mert azt írja hogy csináljak egy heavy kick + hadokent
    lehet lassan csinálom vagy nemtom, nem nyomok meg valamit?
  • sith7
    #945
    Jó pihenést, és köszönjük írásaidat
  • andrew1988
    #944
    norbi2fraktal, sztem az alternatív ruhákat csak megvenni lehet majd...
    ha csak nem lesz majd az is vhogy feltörve :D
  • andrew1988
    #943
    frissítettem, mehet fel újra :)

    Abelt és Akumát is megcsináltam. most fekszek, de ha felkeltem csinálom tovább
  • andrew1988
    #942
    Karakter feloldások
    Abel
    Akuma
  • andrew1988
    #941
    uhh, bocsi.. éjszaka csináltam és nem mentettem el az utolsó változtatást :S
  • Solid Snake
    #940
    Jóhogy mer még majd az igazi nevét is fel kell oldani ez a bonusz missió
  • norbi2fraktal
    #939
    nekem is be kelll szerezzem a The Club-ot, mer nekem nagyon kellnek majd a letölthető Alternatív ruhák,amugy már 5 színű ruhát lehet választani minden kari-nál :P
  • sith7
    #938
    Tényleg alakul, csak az első pár karakternél mindegyik igy kezdődik

    " Hogy feloldd Sakurát..."

    Nem mindegyik Sakura
  • norbi2fraktal
    #937
    Sagat Fake Kick:::, nyomkod a nygrúgást olyan távolságból hogy ne rúgja meg, de azért legyen közel, gyorsan nyomkodd és vissza fogja saját rúgását,ha nem megy akkor könnyeb helyben ugrás és a levegőben nyomkodod amíg le nem érsz...
  • Solid Snake
    #936
    Alakul a faq.
  • reaper4
    #935
    jó lett a faq
  • andrew1988
    #934
    sunáznám xd

    Akuma Kombói
  • The Protector
    #933
    Street Fighter kicsit máskápp.Guile vs C.Viper

    18+
  • andrew1988
    #932
    5. "First Attack" (ez azt jelenti, hogy neked szerezned kell az első csapást egy meccsen):

    ezt itt kijavíthatnád az oldalon :D

    -szerezned kell / a két szót cseréld fel :D