2971





| F.A.Q|
  • norbi2fraktal
    #2811
    igen én néztem a zsír volt nagyon, hát igen Daigo ismét bajnok :d
  • Kizsde
    #2810
    Néztétek az EVO 2010-et? Elég jó volt csak az a baj, hogy rohadt későn adták. Daigo nyert megint SF-ben, majd a videók biztos szépen lassan felkerülnek Youtube-ra meg egyéb helyekre.
  • xMokix
    #2809
    Nem látok rá sok esélyt sajna. Nagyon kevés az a ram, meg az a videójáték, hogy 60 fps-el fusson a cucc.
  • Nasim
    #2808
    Szerintetek egy P4, Nvidia Geforce 6200, 1 GB RAM mellett játszható a játék??
  • norbi2fraktal
    #2807
    én megkértem hawerom hogy dobja rá Xbox-ról
  • xMokix
    #2806
    Ti hogy raktatok be a live profilotokba Street Fighteres avatart? :O
  • gabeone
    #2805
    Megtisztelsz, hogy csak miatt telepítetted a steamet. :) Felveszlek skype-on is perceken belül.
  • Syliander
    #2804
    Vagy ha úgy könnyebb dobj egy privátot az msn-ről.
  • Syliander
    #2803
    Ha én csináltam steamet te se legyél rest a skype-ra. Egyszerűbb, gyorsabb, biztonságosabb. + Valamiért nem tudlak felvenni steamen. Valószínűleg azért mert egy játékot sem onnan vettem. :D
  • gabeone
    #2802
    Skype-om nekem nincs, de msn-t telepítettem. Készen állok a harcra Mester. ))
  • gabeone
    #2801
    Megkerestelek, köszi. RIZZO a steam nevem.
  • Syliander
    #2800
    Már steamen is vagyok.
  • Syliander
    #2799
    Steamen nem, skype-on igen. Keress rá a usernevemre. Kb 10 körül leszek.
  • gabeone
    #2798
    Az utolsó 20 percben megvettem végül. Ha áll még a kiképzés ajánlatod, élek vele! Steamen el tudlak érni?
  • gabeone
    #2797
    Nem fukarkodom, mostanában sok játékot vettem a steamen, single-t és multi-t egyaránt. Azonban ezen a játékon mégis gondolkozom, hiszen ha kijön a super sf4, ez a játék kuka lesz.. :( A super sf4-t pedig biztosan meg szeretném venni.

    "Ha kell magam képezlek ki. :D" Kösz, ez tetszett! :)))
  • Syliander
    #2796
    Nézd, ha van időd vagy nincs hobbid mindenféleképpen szerezd be. Ha kell magam képezlek ki. :D
  • gabeone
    #2795
    Köszi a tanácsot. Én szeretem a steamre beregisztrált játékokat, nálam előnyt élvez a steam támogatottság. Valószínűleg megveszem a játékot, azért még gondolkozom rajta.
  • norbi2fraktal
    #2794
    jah sztem az a pár száz forint ne számítson és inkább egy dobozost vegyél már.... de te döntesz
  • norbi2fraktal
    #2793
    simán megéri
  • gabeone
    #2792
    Steamen a SF4 1 napig 10 euro. Megéri az árát? Olvastam a játékról, hogy sok tekintetben nem lett olyan jó.. Gondolkozom rajta, hogy talán jobban járok ha várok a super sf4-re, de arról nem tudni, hogy mikor fog megjelenni.. Bár 10 euro már barátságos ár, amint megjelenik a super sf4, a sima sf4nek már nem veszem hasznát. :/
  • norbi2fraktal
    #2791
    jó lenne hogy nem csak sejtettné hanem be jelentenék hogy már fejleszés alatt áll a project
  • Kizsde
    #2790
    Na Ono san kicsit sejteti a PC-s verziót:

    Super Street Fighter 4 PC Hint

    Ez azért szerintem elég bíztató...
  • norbi2fraktal
    #2789
    eddig nincs bejelentve pc-re, ebben az évben biztos nem jön....

    amugy ha nyomod online akkor jöhet a gamertag-ed
  • gabeone
    #2788
    Tudjátok mikor jelenik meg pc-re a super sf4? Számomra várós a program.
  • norbi2fraktal
    #2787
    el is felejtettem, ma folytathassuk a múltkor elkezdett meccseket
  • Kizsde
    #2786
    Én meg olyan emberké(ke)t keresek, aki ráér 22-23h után, mivel nekem csak akkor van lehetőségem jáccani és inkább szívesen tolnám magyar emberrel, mint valami random külföldivel. Nem vagyok se vérprofi, se egy kombómester, de akárkivel szívesen játszok. Aki akar vegyen fel.

    Live ID: Rashool
  • DoNorBi
    #2785
    Fiúk,lányok gyertek a versenyre.

    http://playstationcommunity.hu/blog/22963
  • Syliander
    #2784
    Mindenki jön ugye skacok? A minimál létszámot kapargatjuk a versenyen, úgyhogy mindenki regeljen az oldalon, tényleg csak 3 klikk. Na jó, kicsit több, de igazán nem nagy fáradtság. :P
  • norbi2fraktal
    #2783
    Tényleg :D XD
  • xMokix
    #2782
    X) Vágom ezt a képet... ráadásul még az input is el van kúúúrva rajta :D
  • sith7
    #2781
    Nyugtass meg, hogy ez lemosható ...
  • norbi2fraktal
    #2780
  • xMokix
    #2779
    Nálam nem látszódik a kép.
  • The Protector
    #2778
    Ma csináltattam:)
  • xMokix
    #2777
    De ha plinkelni akar Norbi, akkor ha átdobást üt kisütéssel, akkor plinkeljen hozzájuk egy guggoló középütést, majd azt cancelelje egy speciálba, így még több sebzést kihozhat a dologból.
  • xMokix
    #2776
    Mondjuk én még mindig gyorsan csinálom a crouch techet és kis LL lesz belőle X)
  • xMokix
    #2775
    Nem kell plinkelni a crouch tech-et. Guile esetében is csak sima chain, de még chainelni se kell, elég csak a megfelelő időben nyomni.

    De Norbi nem crouch tech-el, mert akkor kisrúgás jönne ki, nem pedig kisütés :)
  • Syliander
    #2774
    Amúgy jöjjön mindenki, de emlékezzetek, csak joy és stick lesz. Bill nincs.
  • Syliander
    #2773
    Amúgy goodlike a guile-od.
    + Nagyon ott van a szeren a plinkinges c. tech option select-ed. :D
    De a zoningra kicsit gyúrj.
    Ha tényleg jösz versenyre. Guile-nak már csak 45 frame feltölteni a sonic boom-ot, 60 frame per sec-es sebesség mellett.
    A DF HK-je után be tudja kombózni, a sima Flash kicket. Nagyjából ennyi.

    Jah igen. Több prioritás, és az első ultrája jobb. A másodikkal meg sok mindent lehet büntetni de összességében nem az igazi.De pár kari ellen kifejezetten jó.
  • DoNorBi
    #2772
    Gyertek,gyertek srácok várunk titeteket!!!

    Online jelentkezés a versenyre!

    [URL=http://playstationcommunity.hu/note/3522#comments]verseny részletek