2971





| F.A.Q|
  • norbi2fraktal
    #2851
    első Ranked meccsem, elsőben nyertem aztán szét szedett...


  • xMokix
    #2850
    Ma este kipróbálom akkor szerintem. Amúgy van esély arra, hogy itthon kapható legyen? X)
  • norbi2fraktal
    #2849
    Blazblue.Calamity.Trigger-RELOADED
  • norbi2fraktal
    #2848
    a FAQ-......
  • rap4ever
    #2847
    Sziasztok!
    Engem az érdekelne hogy hogyan lehet embereket nyerni? Nekem PC-re van meg, és vettem hozzá 2 kontrollert. Arcade modban végigjátszottam már párszor, de nem ad új karaktereket. Hogyan lehet szerezni új embereket?
  • SewerRat
    #2846
    Nekem is ez a bajom...arcade stickemet nehéz megszokni. Fuertevel nagyon ritkán siekrül megcsinálni a speckót vagy ultrát... helyette inkább ugrál ideoda mint egy idióta:P
  • Syliander
    #2845
    A megoldás egyszerű. Traning mode. Input Display. Ha bármi hiba van akkor nincs gond.
    Ha 50x megcsincsálod mindkét oldalról, vagy 20x egyhuzamban, hiba nélkül és ezt naponta elismételed akkor menni fog.
    Ha bármi baj van ott van az input display.
    -A félkör így néz ki:
    B, DB, D, DF, F, P/K
    A shortcut:
    DB, F, P/K
    -A negyedkör így néz ki:
    D, DF, F, P/K
    -Az SRK motion így fest:
    F, D, DF, P/K
    A shortcut:
    DF, DF, P/K
    Tetszés szerint lehet:
    DF, D, DF, P/K
    DF, D, DF, F, P/K
  • norbi2fraktal
    #2844
    felvettelek, igen ahogy írja Moki is előre le előre P a Shoryuken,de inkább ugy nyomd hogy csúsztatod az ujjad, a hadoken-nél nem le előre P-t nyomsz hanem, a le és előrén csúsztasd az ujjad, shoryuken-el is ez van csak ott más input... majd ha találkozunk harcolhatunk pár meccset, és igen én túl vagyok 700+órán és még hibázok én is az input-al... GG
  • xMokix
    #2843
    Hála a szétrelaxált inputnak :D Szóval jah, érdekes, mert a shoryuken úgy is elő jön, hogy előre, le, előre, ami azt eredményezi, hogy ha szimplán előre sétálsz és dobnál egy hadoukent, akkor egy shoryuken jön elő. Szal ezt ki kell tapasztalni és aszerint nyomni a dolgokat. Még velem is előfordul így sok száz óra játék után is, hogy az inputok elszaródnak... főleg Rufussal :D
  • Afromonkey
    #2842
    Mordekriser a gamertag-em. Az a baj D-pad el hogy sose azt a special moveot csinálom amelyiket akarom pl: Ryunál valamikor haidoken-t ad be valamikor meg shoryuken-t de azért próbálkozom
  • norbi2fraktal
    #2841
    na zsír, nekem is az van és tökéletes hidd el nekem, remélem nem az analóggal próbálsz játszani hanem a D-pad-el:D:D: jah és a gamertag-ed megkaphatom:?
  • Afromonkey
    #2840
    vettem egy Logitech Chillstream gamepadot tök jó hohy fújja a levegőt a kezemre meg minden csak azt hittem jobban fog vele menni mint bill-el de még a leg alapabb combokal is problémáim vannak vele:/ remélem gyakorlással könyebben fog menni a játék mint billen
  • SewerRat
    #2839
    Működik! Még egyszer köszi! (valóban nem szabadott engednem futni)
  • SewerRat
    #2838
    Köszi szépen a segítséget!

    Ha hazaértem midnenképpen megpróbálozok vele újra!
  • norbi2fraktal
    #2837
    GP Helyett BP :SSS elírtam
  • norbi2fraktal
    #2836
    pár napja elértem 3097 GP-t és most csúnyán vissza estem 2800-ra:-(

    igen, Moki kiegészítette amit elfelejtettem leírni.
  • SewerRat
    #2835
    Hmm...és akkor más lesz a támadásom?
  • xMokix
    #2834
    Azt érti, hogy amint lenyomod a le hátra ütést, azonnal nyomd az ütést, így maga a futás animáció nem indul el, viszont a mozdulat előjön.
  • SewerRat
    #2833
    Hmm...én mindig back dasht nyomtam, lehet, hogy a 4. ezért ne mfogadta el, hogy ugyanazt akarom. Majd oda figyelek, lehet, hogy bug.

    Köszi!

    Ne engedjem futtni alatt mit értesz? A Habanero dash és back dash futásról szól.
  • norbi2fraktal
    #2832


    ...
  • norbi2fraktal
    #2831
    ez a kettő van, az elsőnél előrefelé kell fuss, a másodiknál hátra, de ne engedd futni....
  • SewerRat
    #2830
    Köszi!

    Esetleg ismertek jó magyar EL Fuerte játékost?

    Kombók nem igazán mennek, úgyhogy Fuerten gyakorolok majd:)

    Fuertenél a trial 2ben a negyedik ütést hogy kell csinálni? Azt írja

    Habanero Back Dash, Hard Punch.


    Meg is teszem, de semmi. A videóban teljesen más animáció van, mint nekem.

    Félkörív hátra+ vmilyen ütés, majd közel érve hard punch. Ezt nyomom.
  • xMokix
    #2829
    El Fuerte érdekes karakter. Én mondjuk utálom, mert annyit kell vele csinálnod, hogy a habanero dash dolgait variálod és kész... vagy bejön, vagy sem. Szal online nagyon ritkán látsz olyan Fuertét, akinek van valami stratégiája, nem pedig random ökörségekkel akar érvényesülni. Persze vele is lehet jól játszani egy tonna gyakorlás után, de erősen haladó karakter, az is biztos.

    Honda meg charge karakter, ami könnyebbé teszi a felvételét és hihetetlen erős.
  • SewerRat
    #2828
    Sziasztok!

    El Fuerte és E. Honda mennyire életképes karakter neten?

    Azt olvastam, hogy El Fuerte nagyon jó karakter, ha valaki sokat gyakorol rajta, de ha nem, akkor gagyi..
  • norbi2fraktal
    #2827
    add meg a gamertag-ed és gyakorlok veled...
  • Afromonkey
    #2826
    egész jó a game megszereztem első ranked győzelmemet :) Abelt választottam main fighteremmé csak az a baj a Ken, Ryu, Akuma hármas mindig szarrá ver nincs. Valami tippet tudnátok adni?
  • norbi2fraktal
    #2825
    1. igen
    2. nem

    :D

    bill-el is szépen be lehet vinni mindent! én bill-el kezdtem de most Logitech Chillstream-el nyomom,de sokszor nyomom még most is bill-el,neten, és még 2 player-ben haver ellen
  • Afromonkey
    #2824
    na meg is vettem két kérdésem lenn
    1.még mindig "trükközni" kell a windows live regisztrálásánál?
    2.nagy hátrányba kerülök ha csak billentyűzetem van?
  • norbi2fraktal
    #2823
    meg éri-e ez csak tőled függ hogy mennyire jön be a game,ha az árát nézzük igen megéri! multiban? sokan vannak nyugi
  • Afromonkey
    #2822
    Régebben elég sokat Tekkeneztem ps-en de már jó pár éve áttértem Pc re és fontolgatom az Sf 4 megvásárlását azt szeretném kérdezni megéri e megvenni? Sokan vannak multin?
  • xxxpaulxxx
    #2821
    Boccs, figyelmetlen voltam, pedig nagyjából átnéztem a topikot:D
  • Kizsde
    #2820
    Jah, Norbi postolta is a #2815-ös hozzászólásban.
  • xxxpaulxxx
    #2819
    Olyanról hallottatok már, hogy Street Fighter X Tekken illetve Tekken X Street Fighter?
  • Kizsde
    #2818
    Szerintem 95% hogy ki fog jönni, a kérdés az, mikor? Simán lehet hogy csak jövőre, mivel a fejlesztők most épp az Arcade verzióra koncentrálnak és szerintem leghamarabb csak azután jelentik be, ha jön egyáltalán PC-re. Ha Street Fighter fan vagy, szerintem mindenképp érdemes beszerezni a simát is, mert ki tudja mi lesz.

    Ha csak egy PC-s bunyós játékot akarsz, amit lehet online játszani, akkor meg AUG 13-án jön a Blazblue: Calamity Trigger PC(lásd #2812 hozzászólásom).
  • KennyGTP
    #2817
    Na most meg egy nagy lol video:
    Street Fighter Cats

    Egy kérdés.
    Szerintetek ki fog jönni valaha a Super Street Fighterr 4 pc-re???? Mert engem az nagyon érdekelne!!! Vagy ne is várjak rá, hanem szerezek be egy !windows-live! SF4-et???
  • KennyGTP
    #2816
    Real Life Japanese Zangief Ultra
    Ott van a top-on
  • norbi2fraktal
    #2815
    Na ezt lesse meg mindenki!!!!!
  • norbi2fraktal
    #2814
    hopp most nézem, játszhatunk majd Xbox-osok ellen is, na így aztán nem lesz hiány a játékosokból:-)
  • norbi2fraktal
    #2813
    zsír, már régebben olvastam róla, wiki-n is írja már a LIVE-os játékok közt, király:-)
  • Kizsde
    #2812
    Kicsit offtopic, de azért ide írom, mert itt tömörül a PC-s verekedős játékok kedvelőinek nagyja:

    Blazblue - Calamity Trigger megjelenés