2971





| F.A.Q|
  • Meteora4
    #1211
    akkor lehet xboxra regelni ha pc-n használom?
  • stevenson1988
    #1210
    Xbox live és a games for windows live között akkor az átfedés, hogy lényegében a kettő ugyanaz, szal, ha regisztrálsz xboxlive-on az az acc lazán megy games for windows live-on
  • The Protector
    #1209
    Nem esel vissza.Én G3 B-s vagyok.
  • stevenson1988
    #1208
    nem feltétlen, a trükk az, hogy amikor bejön az xboxlive.com akkor a címsorban szereplő hu-HU szöveget át kell írni en-US -re és voilá :D
  • Meteora4
    #1207
    PC-re az online profilhoz az xboxlive.com-on kell regisztrálni?
  • andrew1988
    #1206
    angol nyelvű windowson kell csinálni... magyaron nekem sem müködik
  • Meteora4
    #1205
    sorry!most látom a faq-ban :D
  • CamelX
    #1204
    Megcsináltam azt ami 1 normális agyú embernek nem jutna eszébe :D mostanában kormánnyal tolom a játékot :P A trükk az, hogy van rajta D-pad, amivel a forgatós kombókat a kurzornál 1 fokkal könnyebb elvégezni + a 4 gomb is ugyanolyan kiosztásban van, mégcsak állítanom se kellett semmi :D király, mert így tudjuk tolni 1 gépen, legalább 1ikünk se tud semmi extra-ultra-megabrutál kombót :D
  • Meteora4
    #1203
    profil készítés közben a régiót hogy lehet megadni?
  • Unknow
    #1202
    Üdv az lenne a kérdésem,hogy miután megcsináltam ua-t ami a faqban van, és regisztráltam xbox livere, miért állítja vissza a régiót hungaryra? IP-t ellenőriz a szemét vagy mi? Ha igen ezt,hogy lehet kikerülni?
  • kuci06
    #1201
    ...és ha már C Viper :D

  • andrew1988
    #1200
    na van vki elérhető aki képes egy accountot csinálni cimborámnak?
  • kuci06
    #1199
    C.Vipernek van egy olyan mozdulata, amivel át tudsz "ütni" a képernyő másik oldalára :D

    (nem pont a legszélére, kicsit előrébb... de nagyon hatásos tud lenni :) )

  • Meteora4
    #1198
    ok thx
  • andrew1988
    #1197
    nem
  • Meteora4
    #1196
    ha offline profilban nyomom és kapok egy új embert és csinálok egy online profilt akkor az benne lesz az online profilban is?
  • andrew1988
    #1195
    az a legszarabb hogy amikor az ember fexik, akkor csinálja
  • DoNorBi
    #1194
    blokkold le vagy ugorjad át,esetleg te is hadokenezzél ha olyan karival vagy.
  • norbi2fraktal
    #1193
    na egy replay-t én is meglesnék
  • enlightened
    #1192
    sok hadoukenezőből kezd elegem lenni, mit lehet csinálni ellene?
  • andrew1988
    #1191
    majd játszok kücivel és felveszem... azok jók voltak :D
  • DoNorBi
    #1190
    héj egyikőtök,nem küldene egy replayt,kíváncsi vagyok hogyan külditek:)
  • andrew1988
    #1189
    és most felléptem g3-e-ből g3-d be

    remélem innen nem lehet visszaesni :D
  • andrew1988
    #1188
    ez a championship azt jelenti hogy 3 mérkőzés :D
  • norbi2fraktal
    #1187
    Grat, ez egy teljes Championsip volt?
  • andrew1988
    #1186
  • andrew1988
    #1185


    ezt is megéltem :D
  • Curesz
    #1184
    én vettelek fel:)
  • enlightened
    #1183
    Valaki felvett, de nem tudom hogy kell chatelni, elfogadom, de nincs mikrofonom, irásban nem lehet?
  • enlightened
    #1182
    Na benn vok, aki szeretne velem játszani online Sugata Sanshiro néven talál meg. Légyszi vegyetek fel friendnek, hogy magyarokkal is tudjam tolni.
  • enlightened
    #1181
    Na megcsináltam az accountot nagy nehezen, akkor jova kell beutni az ujonnan vásárolt club kódját, hogy tudjak nyomulni?
  • andrew1988
    #1180
    beszélj steveel :D
  • enlightened
    #1179
    Rámegyek a linkre és már magyar a szöveg, hogy csináljak fiokot, beutom az email cimet hogy rgisztráljak és már fixál is magyarországra. De angol a windowsom meg mindenem, nem értem honnan veszi hogy magyar vagyok:S. Ebből gáz lesz.
  • norbi2fraktal
    #1178
    ide reggelj be
  • kuci06
    #1177
    az xbox live account megy a win live-on is.

  • enlightened
    #1176
    Hali, most vettem meg a clubot. Végignéztem a videot ami faq-ban van. Ott a gyerek xbox livera regisztrál meg xbox-ot kot a gépéhez. Ha pc-n akarom tolni akkor is az xbox livera kell jelentkeznem? Nekem nincs xbox360 konzolom itthon és pc-n szeretném tolni.
  • norbi2fraktal
    #1175
    na most sikerült?
  • kashuka
    #1174
    áhhh kösz isten vagy;)
  • norbi2fraktal
    #1173
    create--és nem online, hanem offline ennyi.....
  • kashuka
    #1172
    miután megnyomom a menüben a 3 választási lehetőség közül a startot akkor nekem automatice bejön a windows home és 2 választási lehetőség közül lehet választani:create vagy már meglévő accot használok-e!
    és amikor rákattintok a meglévő accra beírom a cuccost azután írja ki, hogy nem jó a code!
    hol tudnák offlinéra kattintani?