2971





| F.A.Q|
  • kuci06
    #1251
    Nabazz, néha azért még online is érnek meglepetések :D

    Most jövök egy Seth elleni meccsről :D Srácnak 0 bp-je van, és gyak. mindkét menetet 90%+ élettel nyertem...

    az ilyen hogy jut el addíg, hogy seth megvan neki? :D
  • The Protector
    #1250
    Üdv a klubban.Az én példám miatt használod fei longot vagy magadtól jöttél rá.A tökéletes fegyver Ken-ek ellen.A Living weapon against Kennoobs.
    Aki akar vegyen fel barátnak:ConstantinHUN
    MAjd hozok képeket még több Ken alázásról.Fei Long forever.
  • enlightened
    #1249
    Na most aláztam be Keneket Fei long-al. Nagyon durván ki lehet őket osztani, mert fei long rohadt gyors. Szerintem egész gameben a legjobb, utána pedig abel. Csak azt sajnálom hogy grafikát le kellett vennem 1024x768-ba. Nem értem 512 mb-es videokarin meg 3giga dual core proci mellett, mi lehet a kínja. Egy sima képernyő az egész 2 emberrel. Azért olyan rohadt sokat nem kell itt számolnia se GPU-nak se CPU-nak.
  • Meteora4
    #1248
    ez nem csinál semmit :( 2mp-ig hátra, gyorsan előre, hátra,előre tetszőleges rúgás és csak egy sima rúgást csinál :(
  • Meteora4
    #1247
    nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
  • kuci06
    #1246
    tartsd a hátra gombot 2mp-ig, aztán gyorsan előre, hátra, előre, majd egy tetszőleges rúgás gomb
  • Prince23
    #1245
    Számomra nagy csalódás lett a SF4:( Többet vártam nagyon, lehet ez a baj, na meg a rövid játékidő. Egy karakterrel 2 roundba fél óra alatt végigjátszható.
  • kuci06
    #1244
    Ken elverésre mindíg van igény :D
  • Meteora4
    #1243
    pls!valaki segítsen!
  • Meteora4
    #1242
    de abból én nem nagyon megyek ki :D
  • devilzero
    #1241
    Esetleg erre vki? : #1235
  • andrew1988
    #1240
    levan irva. nézz utána
  • Meteora4
    #1239
    M.Bisonnal a Knee Press Nightmare-t hogy lehet megcsinálni??
  • andrew1988
    #1238
    gyere játszunk :D neved?
  • The Protector
    #1237
    Nah.Éjjeli street fighter LIVE beszámoló.
    Rangom,pontjaim egy gecifasszal a háttérben(de késöbb még lessz hozzá közöm)

    Ez a gyerek is végig ugyanazt csinálta.Én meg elvertem.

    Végeredmény.Azért veszem le a rangot mert kidobálnak,és hozzám hasonlóan erőseket nem nagyon találok.:(

    Kezd izgalmas lenni.Az első kenköcsögbuzi.És az ellenszere az isteni Fei Long.

    Szivattam,aláztam ami a csövön kifért.

    Azt az ijedt kis pofát.Van is mitől félni.

    Csak nem rosszul vagy Kenköcsög?
    Ott repül a kismadár.Csodálatos érzés volt.Mindenkinek ajánlom.

    Folyt köv ha van rá igény.

  • Meteora4
    #1236
    M.Bisonnal a "Knee Press Nightmare"-t hogy lehet megcsinálni???PLS!!!!!!!!
  • devilzero
    #1235
    Hali!
    Ennek a játéknak ugye van valami Carrier-je az Arcade-ba?
    Csak az a baj hogy amikor mennék állandóan egy angol szöveg jö ki: "Egy új harcos belépett a ring-be" Ez kilehet valahol kapcsolni???
  • andrew1988
    #1234
    feladom... ilyen nincs...

    xboxlive.com

    hu-HU-t átírtam en-USre

    kitöltöttem az adatokat

    united states
    state: florida
    zip: 33619

    mindent faszán kitöltve, elküldöm a regisztrációt és akkor kapom ezt a hibát:


    We're unable to complete your request

    Windows Live ID is experiencing some technical difficulties while creating your account. To start using Windows Live today, get support now, click here ,choose Windows Live ID and copy paste the code below into the form.
    LEFKPK~OITWMQSSQUWXUYac
  • kashuka
    #1233
    igen köszi a segítséget;)
  • andrew1988
    #1232
    vazze csak nekem nem sikerül :D
  • Meteora4
    #1231
    THX mindenkinek!:D SIKERÜLT
  • andrew1988
    #1230

    We're unable to complete your request

    Windows Live ID is experiencing some technical difficulties while creating your account. To start using Windows Live today, get support now, click here ,choose Windows Live ID and copy paste the code below into the form.
    LEFKPK~OITWMQSSQUWXUYac

    na erre mit lépsz?
  • The Protector
    #1229
    GYerekek.Én beidegesedtem azt össze vissza nyomkodtam anno regisztrációnál mindent.Semmit nem kért tőlem,lakhely semmit!!!És elindult a Live.
  • andrew1988
    #1228
    én már próbáltam enGB enUSt is... tudnál adni egy enUS postal codeot? newyorkit
  • andrew1988
    #1227
    figyi steve, nekem nem jön össze, akármit irok... nem vagyok noob. de ez kifogott rajtam. mindent ugy scináltam ahogy kell és az angol oldalon. lentebb beis linkeltem a képeket
  • TaRka0107
    #1226
    Én is!
  • TaRka0107
    #1225
    A gamest@r-os Games For Windows Live- es videó segítségével nem megy? Én azzal csináltam meg!
  • stevenson1988
    #1224
    nehogy már elolvassátok amit írtam: #1208
    amúgy meg haver magyar xp-jén lazán beregeltem neki :P
  • andrew1988
    #1223
    nekem nem jött össze
  • Meteora4
    #1222
    akkor magyaron nem lehet egyáltalán?
  • andrew1988
    #1221
    angol windows... az előbb irtam :D

  • Meteora4
    #1220
    pedig az Egyesült királyság van megadva országnak
  • The Protector
    #1219
    Rosszul adtad meg a lakhelyed.Magyarországon nincs live!!USa vagy Angliai címet adj meg.
  • Meteora4
    #1218
    Can't connect to LIVE.You may be using a windows live ID from region that is not supported by live. Ezt írja ki amikor be akarok jelentkezni a játékban
  • norbi2fraktal
    #1217
    áhhhá azért "világit" ultra közben..hmmmm
  • andrew1988
    #1216
    jaja... ismerős volt :D
  • stevenson1988
    #1215
    sőt, a sztoriból az is kiderül, hogy Abel valójában Seth prototípusa, ezért is olyan a szeme ultra közben, mint amilyen
    (kicsit olvasgattam a wikipedian a karikról és ez elég érdekes volt :))
  • norbi2fraktal
    #1214
    Most vittem végig Seth-el,és kiderült hogy Abel és az ő arca agyan az..
  • Meteora4
    #1213
    thx!
  • stevenson1988
    #1212
    mármint xbox live-ra, és pc-n akarod majd használni? naná
    ami a faqban van belinkelve videó, na az alapján nyugodtan lehet csinálni acc-ot
    és egy kis segítség fake cím generálásban: http://www.fakenamegenerator.com/ (a kapott név alatt van az utca házszám és azalatt a lényeg, az állam és az irányítószám (pl a TX az texas, a CA california, NY New York, stb)