2971





| F.A.Q|
  • Unknow
    #1291
    Jaja..mostmár rájöttem, a probléma az ,hogy ettől függetlenül The Club-al engedi a Live játékot SF 4el meg nem. :)
  • enlightened
    #1290
    Már többször megfuigyeltem, hogy amikor nyerek meccseket, kiírja hogy nyertem uj Icon-t. Mi az az Icon hol tudom elérni? Mindenhol néztem live-on belul is de nem találok ilyesmit.
  • andrew1988
    #1289
    cd kulcsot ugy tudod megadni, hogy az offline profilból kilépsz, és belépsz az újjal.. és elméletben mefoglya kérdezni a cd kulcsot
  • Unknow
    #1288
    Haveromnak ment, nekem ugyanaz a hiba mint nálad. Ezért fogtam, megcsináltattam vele és kész. Thats the story. Ettől még a live rendszer ugyanúgy nem megy :P
  • andrew1988
    #1287
    nekem steve csinálta... de őt nem basztatom ezzel. lesz ami lesz..
    most elméletben tul van terhelve a rendszer... már kb 30szor próbáltam... nektek meg összejött 10 perc alatt. én tegnap 4 óra óta csinálnám de soha sem jó
  • Unknow
    #1286
    Kérd meg egyik haverod,hogy regeljen...én is azt tettem.
  • andrew1988
    #1285
    nekem még mindig nem müködik...
  • Unknow
    #1284
    Na a reg mostmár nekem is sikerült...de a live még mindig nem megy mert a profilon állítólag nem áll rendelkezésre. Gondolom ez a CD kulcs miatt van. Azt hol tudom manuálisan megadni hamár nem kínálja fel,hogy írjam be?
  • stevenson1988
    #1283
    azért nem mindegy hogy az az 512MB VRAM milyen kártyán van
    láttam már olyan parasztvakításokat, hogy valami 9200-as, vagy 8200-as kártya 1GB (!) VRAM-al volt szerelve, néhány haverom majdnem rá is ugrott, mondván az 1GB az igencsak szép, én meg erre: aha, ja, csak a GPU meg majd megszakad alatta
  • enlightened
    #1282
    10 perc sírás után nekem is sikerült tegnap reggelnem, szal annyira azért nem nehéz. Csak a videót kell követni, de tényleg. Amúgy az én hotmail címem co.uk-ra végződik ami érdekes, mert a gyerek is a videóban united kingdomba regisztrál és ő com-os végződést kap. Mind1 részletkérdés, mert nálam megy minden. Club-ot is megvettem, szal király. Mondom az egyetlen amit nem értek, hogy 512 es kártyával meg 3 giga dual core procival és 2 giga memoriával, miért esik le az fps 30-ra ha 1280x1024be tolom:S
  • andrew1988
    #1281
    nem örülök...
  • stevenson1988
    #1280
    amúgy meg örüljél: kép
    nem te vagy béna, csak az ms szervere nem bírja
  • andrew1988
    #1279
    explorerben is néztem

    és nem is azért irtam, hogy baszogassalak, csak érdekesnek tartom hogy mindenkinek megy csak nekem nem.
  • stevenson1988
    #1278
    szerinted tudom?
    amúgy meg már boccs, de mi vagyok én, acc regger?
    oké, mondhatnád, hogy jaj még csak ezt az eggyet, de ennyi erővel mindenki ezután megint jöhetne ezzel a szöveggel, és ha nem csinálom meg akkor én vagyok a szemét meg a köcsög
    szal nem vagyok én robot

    amúgy meg másik böngésző? pl chrome? vagy valami? (én chrome-al próbáltam, magyarított win7 alól, echte magyar ip-ről, havernál meg magyar xp alól ff-el ment)
  • andrew1988
    #1277
    és akkor este másnak mért ment?
  • andrew1988
    #1276


  • devilzero
    #1275
    Végre köszi szépen!
  • stevenson1988
    #1274
    figy, de ha nekem is azt dobta akkor szerinted mégis mi van?
  • Davidus
    #1273
    ez egy multi játék. a single az csak tutorial
  • andrew1988
    #1272
    na figy, tegnap egész nap csináltam hajnal 2ig. és ma is 3szor. ne akard már beadni nekem hogy ennyire idióta vagyok? de kurva érdekes h mindenkinek megy csak neken nem.

    még hogy igazán megpróbálhatnám.,.. kb 30szor próbáltam és tökéletesen töltöttem ki. ha kell küldök neked képet is.. olyan nincs hogy 24 órán keresztül szünetel miközben más meg vígan megcsinálja... na de ha vársz megcsinálom és megmutatom a képeket, hogy ne az legyen hogy én vagyok a hülye
  • stevenson1988
    #1271
    igazán megpróbálhatnád te is
    egyébként emlékszel amikor tegnap írtam neked, hogy nem megy mert jelenleg szünetel ez a szolgáltatás?
    és arra is emlékszel amikor te bevágtál ide egy hibaüzenetet amit a live dobott? na abban a hibaüzenetben pont az volt, hogy a szolgáltatás jelenleg szünetel (mármint a reg.)
    szal jól csináltad, csak pont rosszkor
  • andrew1988
    #1270
    steve össze tudnál pakolni gyorsan egy accountot? :)
  • andrew1988
    #1269
    lol ez a mod :S
  • andrew1988
    #1268
    bocs :D

    akkor rb... ugyanaz :D
  • norbi2fraktal
    #1267
    omg
  • stevenson1988
    #1266
    milyen R2? RB :D
    xbox padra van ez kitalálva, nem playstation-ösre :)
    amúgy alul az ilyeneket ki is írja a játék :)
  • kuci06
    #1265
    Street Fighter IV moddolás!

  • andrew1988
    #1264
    R2 ha gamepadon tolod, ha billen akkor nem tudom :S

    ott a 3. opciót kell offra
  • kuci06
    #1263
    Az Arcade a "karrier"

    A másik problémára: a főmenüben nyomd meg a jobb ctrl-t, majd kapcsold ki a ARCADE REQ SETTINGS-t (ez az amúgy, hogy arcade mód közben is kihívhatnak online meccsre..)
  • devilzero
    #1262
    Ezt még mindig nemtudja senki sem?:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hali!
    Ennek a játéknak ugye van valami Carrier-je az Arcade-ba?
    Csak az a baj hogy amikor mennék állandóan egy angol szöveg jö ki: "Egy új harcos belépett a ring-be" Ez kilehet valahol kapcsolni???
  • kuci06
    #1261
    A Ryu-k és Ken-ek dragon punch-a ellen nekem van egy jó technikám :D

    Ugye általában akkor szeretik ellőni a mozdulatot, amikor felettük ugrasz el...
    De ha csak simán ugasz egyet függőlegesen, általában akkor is ütnek egyet...
    Te hamarabb földet érsz , így lehetőséged van őket tárt karokkal várni, mire ők is leesnek ;)

    Rengeteg Ken játékos beveszi, többszöri alkalmazás után is :P
  • WOLF3x6
    #1260
    Latom te nagyon ertesz a temahoz. Tudnal irni meg par ilyen osszeallitast, hogy melyik karaktert melyik ellen erdemes hasznalni?
    Nekem Sagat a kedvencem, de online a sok Ryu meg Ken allandoan elver.
    Elore is koszonom a valaszt!
  • The Protector
    #1259
    Ez kurvajóóóóóó
    Te csináltad?
  • kuci06
    #1258
  • enlightened
    #1257
    De komolyan élmény őket széjjel verni, mert már egyébként fel se merik vállalni hogy noobok lesznek a meccsen. Kivárja szépen a gyerek, hogy válasszak karaktert, aztán tok mind1 kit választok utána szépen beválasztja a Ken-t, azota Fei Longot választom elsore mindig, noob gyerek meg uvoltozik a mikrofonba, de hiába, mert Fei Long széjjel kapja fél perc alatt.
  • Meteora4
    #1256
    nekem nem csinálja meg a Knee Press Nightmare-t!!! hiába csinálom úgy ahogy le van írva
  • andrew1988
    #1255
    na jó haggyuk a keneket :D
  • kuci06
    #1254
    esc
  • arni17
    #1253
    amikor meghalsz és kirja hogy ujraéledés akko mit kéne nyomni? XD
  • The Protector
    #1252
    Trainerrel.én egy Seth egy arcot egymás utáni menetekben 2szer perfektre vertem.Szintén 0 bp-ja volt.