2971





| F.A.Q|
  • andrew1988
    #1411
    kipróbáltad? onlineban is megy?
  • kuci06
    #1410
    letöltés itt
    Használat saját felelősségre.
  • oohyeeah
    #1409
    ja és a windowsom angol
  • kuci06
    #1408
    Hoppá.
    Pörög az SF4 modding scene. Úgy látszik meg tudják oldani, hogy a konzolos, fizetős új costume-k menjenek pc-n.



  • oohyeeah
    #1407
    azt hogy kéne megoldani hogy live-ra bejelentkezzek mert azt írja ugye ,hogy ebből a régióból nem lehet.mikor csináltam acco-t akkor UK-t adtam meg postal code is jó volt stb.(igaz az egészet magyar nyelven dobta be).
  • TaRka0107
    #1406
    Én is hallottam már az ellenfél játékhangját!:D Én Ryu-val meg Sakura-val vagy kivel nyomulok meg még az az melletti csajjal:D
  • SL
    #1405
    nekem is Hungary a country már fél éve és nem tettek ki.
  • andrew1988
    #1404
    steve, még mindig nem megy neked sem az account reg?

    amugy jóvolt gamelni :D
  • andrew1988
    #1403
    lol
  • stevenson1988
    #1402
    a voice settings-nél ahol mute-oltál, ott a Voice Threshold-ot állítgasd, meg teszteld, ott ráadásul a gép vissza is adja amit mondasz a mikibe, de mások nem hallják, szal remekül be lehet állítani
  • The Protector
    #1401
    Dehogy fogok.Nagyon sokszor elvernek.Mellesleg Akuma ultimate fogása brutálisan sebez.Szivatós playerek ellen fei long vagy Ryu a fegyverem.Ryu val sokszor vagok de sohasem varázsolok.Shoryuken-t sosem használok,akkor sem ha egy ken-nagyon nyomatja.Érdekes h a fogásban mindekettőjük neve benne van.:)

    Nekem is írt angol srác h visszahallja az összes játékhangomat.Írtam neki h nincs is microphonom,csak webcamom amin ugyan van mikorofon de fel sincs telepítve.Szal én is MUTE-ztam.Azóta nem szóltak.
    Mellesleg a mikorofnos játékosokat olyan jó elverni,mikor üvöltenek meg sírnak bele a mikrofonba.Volt az a videó amit KUCI linkelt hogy brutál kombó.Na azt megtanultam kis módosításokkal,rövidítésekkel mert annyira nem gyors a kezem de mikor bevetettem a gyerek ordított h What a fuck was thet you son of a bitch?I never play against you again.Never-never.XDXDXDX
  • andrew1988
    #1400
    FAQ-ban pár embernél le van irva...
  • BBazsi
    #1399
    Köszi a választ. Nekem vhogy nem mennek ezek a kombók azt se értem mi van odaírva a tutorialban vagy hol training módban. Nincs ez vhol leírva. MEg nyomkodom én lelkesen de nem történik semmi.
  • andrew1988
    #1398
    csak ell ne szállj magadtól :D
  • The Protector
    #1397
    VAn.Nekem meg sokaknak könnyebb mint a gamepaddal.GYorsabban és egyszerűbben előjönnek a kombók.
  • The Protector
    #1396
    Bezony.Az első 100ban akarok benne lenni.Az nem is lessz sztem annyira nehét.Sztem battlepointban is én vezetek Magyarok közt.1523-al asszem.
  • asdasd93
    #1395
    Sakuraval ULTRA Combot hgoy lehet megcisnálni billentyün aki tudja plz help
  • asdasd93
    #1394
    focsok te jól tolod játszotam veled stQr :D
  • kuci06
    #1393
    Nem, sokan billentyűzetről tolják. Meg lehet tanulni arról is, és sokak szerint például az irányokat talán még pontosabban is lehet nyomni billről.

    Elsőre persze hogy nehéz, de 1-2 nap, és bele lehet tanulni :)
  • Föcsök
    #1392
    Jaj meg köszi Constantin írtam egy friend request-et.:) Majd kéne valamikor játszani, és tetsztelni, hogy hallasz engem, mert írta egy rendes külföldi gyerek, hogy ahogy belépett ilyen szröcsögő hangot hallott, most a settings-ben a mute michrophone-ra mentem, mert a srác azt mondta, de szerintem így teljesen kikapcsoltam. Majd meglátjuk.:)

    Jaj és van még egy friendem, találkoztam harc közben egy magyarral, PiskotaHUN-nal. Engem is felvehettek könnyen, nem vagyok jó, de legalább nem vagyok ilyen Ryu/Ken köcsög.:) Amúgy engem meg Dhalsim-mal vertek el de nagyon az előbb, végig csak megnyúlt és hiába mentem közel gyorsan hozzá Fei Long-gal elvert mint Szódás a lovát.:(
  • BBazsi
    #1391
    Mindenki controllerrel nyomja?
  • Föcsök
    #1390
    Bizony bizony nekem is ő a kedvencem.:D

    Nézegettem, hogy ki nyert a legtöbb ranked match-et, és bizony legjobb magyar te vagy ConstantinHun a 354 hellyel, aztán Mue114 a 996., Retroboy az 1018., Kuci az 1824., Rolikaka a 2101., Zsamjo a 2237. helyen áll, fejescsabi13 a 2435., Xencsi a 2795., Beo1988 a 2802. helyen áll, RandomO a 2858., Arch3rHUN a 2897., freeman11222 a 2977., Dwnfallosz (:D) a 3031., killermonkiiiiii a 3440, KpHUN 3642, Terrorbarany 4749, Zsiraph 4787, Steve1988HUN 5122, és Focsok 5326.:D Tovább nem néztem, meg ezt is úgy hogy folyamatosan nyomtam a lefelét, és csak akkor álltam meg amikor kis magyar zászlót láttam.:)
  • BBazsi
    #1389
    HalI!
    Van értelme billentyűzettel gyakorolni, szenvedni, játszani? Mortal Kombat jól ment bill-el, de ezt kipróbáltam és nem tűnik élvezhetőnek elsőre.
  • The Protector
    #1388
    Teljes mértékben igazad van.2 nap alatt kitapasztaltam őket 1 nap alatt meglett a startégia.Most már örülök hogyha kennel vannak mert tudom h úgyis nyerek.Azért van egy két ken játékos akik pofátlanul jól csinálják a szarságukat.de kb eleinte 70szer kaptam ki kenektől.

    Tipp ha egy shoryukenes Ken fekszik a földön semmiképp se menny közel hozzá mert semmilyen kombóval nem tudod megcsapni elsőnek mert egyből repül felfelé.
  • mue
    #1387
    erre senki nem tud válaszolni?
    Két kérdésem lenne:
    1. hol tudok replayt menteni?
    2. vki elmagyarázhatná töviröl hegyire, hogy mire jo ez a focus attack.
  • kuci06
    #1386
    The King in Pink
  • enlightened
    #1385
    Dan egyébként a kedvencem, nála stílusosabban nem lehet kennoobot irtani. Kb ugyanazokat tudja, csak a hadoukenje rovid távu:S. De Royukenje az egész jó, meg a repulo rugás is. És ha kennoobnak nagy a pofája, akkor még be is lehet szólogatni levegőbe meg guggolva is. De egyébként hiába irtjuk őket orrba szája midnenkivel, ezek nem veszik észre magukat. Be fogja választani Ken-t egész életében. Viszont előbb utobb midnenki megtanul Ken ellen védekezni és a sok kis noob sírni fog, csak megy még nekik ez a *** mert még egész új a game és nem tanulta meg mindneki a Kenek ellenszerét, de lejár az ő idejük is.
  • andrew1988
    #1384
    megnyertem a második championshipemet :D
    danel játszottam a döntőben :D

    "g3-c"-be kerültem :D
  • Seth
    #1383
    Ezért van a ps3-360 joy-on digitális pad is XD,azt kéne használni.
  • kuci06
    #1382
    Én mostanában azzal szórakozom, hogy Dan-nel verem el őket :D

    És ofkóz minden második mozdulat egy taunt :D
    Rendesen fel lehet őket húzni, meccsek után jönnek is a fuckyou üzenetek
  • enlightened
    #1381
    Super Dynamic Cooking Time!!!!!!!! Na El Fuertevel is elvertem pár kennoobot, egész jó kis figura kicsit sebez, de ha folyamatosan futkosol vele hátra elore meg ugrálsz, de tényleg nagyon gyorsan akkor kapkodják a fejüket hogy most mi van. Lehet nyomatni a tortillákat.
  • kuci06
    #1380
    Az ellen úgy szoktam védekezni, hogy kidasholok alóla (már akkor elkezdem, amikor látom, hogy ugrik)
  • The Protector
    #1379
    Nekem is a gamepad miatt nem mentek a cuccok.Billentyűzeten már megy minden.
    Mllesleg m bibsonnak van egy támadása mikor rádrepül és belédrúg meg térdel a levegőben.Okés korai rúgással ki lehet védeni DE van egy olyan is amikor fejjel lefelé támad és rádrepül azt hogy a francba lehet kivédeni.Volt gyerek aki csak ezt csinálta és elvert mint buzi a farkát.
  • enlightened
    #1378
    Na rájöttem miért nem mentek a combok eddig, az volt a baj hogy gamepaddal toltam, mert azt hittem úgy könyebb de nem. Billentyűzettel szászszor jobb és meg is csináltam egybol az osszes challenget. Ezért vertek el mindig én hülye azt hittem egy xboxos gamet könnyebb controllerrel nyomni de nem billentyuzeten szászszor gyorsabb potyogni a kombokat mint az analog kart tekergetni:S.
  • oohyeeah
    #1377
    Összesen 1880 volt.890 a játék, 990 a szállítás.
  • barmi
    #1376
    mennyit kell fizetni érte cakk-pakk? (cucc + szállítás)
  • oohyeeah
    #1375
    jah volt benne key
  • The Protector
    #1374
    Van benne cd-key nem kell e-mailezni.Kapsz hozzá.
  • Mikiller
    #1373
    Ebben a változatban már van CDKey? Nem kell külön megrendelni E-Mail-ben?
  • The Protector
    #1372
    1.NYugodtan vegyél fel barátnak.
    2.nekem is ott Hungary van és szerintem semmi gond nem lehet belőle.
    3.én mikor regisztráltam olyan hülyeségeket csináltam h nem kért semmi adatot sem csak,e-mail címet kért meg ilyeneket és mégis enged.