2971





| F.A.Q|
  • Föcsök
    #1371
    Nincs ezzel még semmi gond, mert online játszok és semmi baj, mert igazi megvásárolt Gamestar-os GoW kulccsal regisztráltam a játékot, meg valami Gonzalez a nevem, California államban élek azt hiszem,:D szóval jól csináltam a regisztrálást is, mégis mikor belépek mint az az 1366-os hozzászólásban is látszik a region az Hungary, de mikor meg regisztráltam ott meg USA. Lehet, hogy nem engednek majd utána, hogy játsszak? Meg mondjuk ConstantinHUN-t is fel szerettem volna venni friend-nek (remélem nem baj) csak ott is kérdezte hogy akarsz valami személyes üzenetet küldeni, és ott meg HUN volt a szöveg típusa, tehát ott is felismert, ezért inkább hagytam. Nektek is Hungary van ott, és ha nem akkor szerintetek baj lesz ebből?
  • oohyeeah
    #1370
    Egyébként ha vki megrendeli a club-ot nem kell sokat várni rá.Én tegnap d.u. 2-3 körül adtam le neten a rendelést azt ma fél 10kor már itt volt.
  • barmi
    #1369
    -EZEK- közül valamelyik Live-os e??
  • barmi
    #1368
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tényleg, jut eszembe! Nem tud valaki demo Live-os játékot ami elég friss? Kéne kód :D
  • barmi
    #1367
    Én -EZ- alapján készítettem magamnak online profilt szépen lépésrűl lépésre még gta4 időszakomban és azóta is működik frankón (akkoriban valamilyen liveos demo játék seralját nyomtam be neki és el is fogadta de sajnos már feketelistára került és ha be akarok lépni online-ba akkor megy frankón a profil csak kér kódot mert amit akkoriban megadtam már sajnos nem működik :( csak kód kéne és menne f@szán szeréntem.

    Remélem segítettem valamit!
  • Föcsök
    #1366
    A replaynek én is örülnék.:D

    Egyébként meg nem lesz ebből baj szerintetek?

  • mue
    #1365
    Két kérdésem lenne:
    1. hol tudok replayt menteni?
    2. vki elmagyarázhatná töviröl hegyire, hogy mire jo ez a focus attack.
  • andrew1988
    #1364
    na jó feladom... még mindig nem tudok csinálni accountot...

    szívesen venném ha valaki öszedobna nekem egyet, én már 3 napja próbálkozok és eddig sikertelenül...

    pls, aki tud legyen oly szives és csináljon egyet nekem "nagy_joc" felhasználónévvel.
    előre is thx
  • asdasd93
    #1363
    na gyerekek nekem naon bejön a játék meg vetem a the clubot és már adja is az ívet van 1-2 lagger meg spammer de türhető
  • andrew1988
    #1362
    legközelebb ha játszunk kapcsold ki...
  • The Protector
    #1361
    Hát.....Sztem nem de az tény h 14 Giga játék be van húzva az ftp-be.XD
  • andrew1988
    #1360
    Constant azértr vagy megállítatatlan mert laggoltatsz kegyetlenül :D
  • Bartn73
    #1359
    értem értem :) én akumát favorizálom és kész :) és persze hogy néha szarrávernek a ken és a ryu fanok+blankák(rázás ellen nemtok mit csinálni persze hogy akkoris támadok:) de ha lenne gouken-em azzal lennék mer azis szimpi de az sose lessz meg sajna... De bármelyik kariba lehetne találni idegesittö tulajdonságot
  • enlightened
    #1358
    Na még egy gyors kérdés most mi a kulonbség a grade point és CP között. Csak meret ha vesztek akkor is 1 GP-t kapok, meg most nyertem és most is 1-et kaptam akkor most mi van?
  • csabesz1987
    #1357
    lenne 1 kérdésem de nem a játékal kapcsolatban hanem az animével kapcsolatba h ami a játékba benne van karakter az mind szerepel az animében is?
  • kuci06
    #1356
    Ez nem "cikiségi" táblázat :D

    Csak azt mutatja, hogy mivel mennek a leggyakrabban online az emberek...
    Néha van egy-két Akuma, Ryu, vagy Zangief, meg melléjük 99 Ken
  • Bartn73
    #1355
    Akuma OO???? nemtom én azért vagyok vele mivel az összes közül ő jön be nekem a többit gagyinak tartom külsöre meg mindenre:) Tehát nemhiszem hogy én ezért noob lennék Ken,Ryu,stb álmomba se jutna eszembe Nemhiszem hogy azaz ember sokkal jobb aki má a 11 edik másodpercbe elsüt egy ultra vagy super combot.... én megpróbálok az ilyenek ellen életbe maradni kisebb nagyobb sikerrelXd én mivel nemtudok csinálni se ultrát se supert szerintem igy kihivás eza játék még tüzlabdákat se hajigálok sürünn 5 mecsböl 2 be sikerül 1et 1et No röviden nemciki az Akuma sztem:) ja és blanka is lehetne a képen(rohadna meg a rázásával együtt)
  • enlightened
    #1354
    De egyébként nem tudom hogy játszottatok már ennyi meccset. Nekem 10 perc azzal megy el hogy normális netwroku embert találjak. Mert nekem a leggyorsabb chellom van, de állandoan olyan embereket rak oda nekem akiknek pirosba van a csík. Másik meg hogy 3 embert ir ki mindig ha frissitem akkoris általában ugyanaz a 3 jelenik meg. 3 an játsszák online ezt a gamet? Miért nem lehet megmutatni a tobbi embert is. Frissitgetem másodpercenként és 1 óra mire normális netwroku embert találok. Akkor ahhoz bemegyek és miután lealázom ki is rúgnak egyből. Kezdődhet a keresés elölről:S.
  • kuci06
    #1353
    Azt én sem értem, hogy mi szerint osztogatja az embereket online :S
    Szerintem a championship-ben kell feljebbjutni, hogy kapj jobb player rank-ot, és akkor majd jobb embereket kapsz..
  • The Protector
    #1352
    Nah.Megvan az ellenszerem a kenek ellen.17meccse nem kaptam ki abból 10 Ken volt.Alázom őket meg bárkit.Megáálíthatatlan vagyok.:)
    Amúgy miért csak ilyen 200 max 400Bp-sek ellen tudok küzdeni.Már unom h gyengék az ellenfelek.1600battlepointom van és keveset kapok meccsenként.
  • Meteora4
    #1351
    ó hogy verné az annyába minden ilyen!Meg azok is akik kilépnek amikor győz az ember!
  • kuci06
    #1350
  • kuci06
    #1349
    Ez a jelenség viszont annál zavaróbb

    http://i30.tinypic.com/qs14e9.jpg
  • kuci06
    #1348
    Én úgy vettem észre, hogy azért annyira nem gyakori a kilépegetés (vagy csak szerencsém volt :D)
  • Meteora4
    #1347
    amúgy szerintem amiatt hogy kilépkednek az egész multiplayer elveszti az értelmét
  • kuci06
    #1346
    hátra gomb a védekezés

    és igen, akkor nem menti el
    ez van, sok a szemét a szervereken :(


    shoryuken ellen védekezés: ha "sima" a shoryuken, akkor csak védekezés gomb
    ha EX (sárga lesz Ryu), akkor nem nagyon tudsz védekezni... ne menj közel, amikor a földön van... amikor ereszkedik vissza a shoryukenből, akkor nyomj rá valami hatásos kombót

    van ennek egy jó oldal is amúgy :d ha ezek ellen kidolgozol egy jó taktikát, gyakorlatilag az online meccsek felénél nyert ügyed van :D
  • Meteora4
    #1345
    hogy kell levédeni az ütéseket?És akkor nem menti el amikor a sok gané kilép akkor amikor kikapnak?
  • norbi2fraktal
    #1344
    védekezés, vagy ne ugrálj...
  • Meteora4
    #1343
    Ryu-nak a "sorujuken"-je ellen van vmi megoldás?Mert minden köcsög f@aszkalap azt csinálja! Teljesen élvezhetetlen tőle a játék!PLS!
  • The Protector
    #1342
    Baszki.Mindíg ALT F4 el lépek ki a játékból.Mikor választhatok ranked meg stb közt akkor is ha épp dolgom van és ez a buzi azt hiszi h disconectelek.És csak most tűnt fel 2%-os disconnectem van és kvára szégyellem.Azt hihetik mások h amikor elvernek akkor mccs kötben kilépek:(
    FRancba.Mellesleg 10meccse veretlen vagyok aza 10-es strake-nél tartok.És 1356BP-van.
  • offkorzreg
    #1341
    állítsd be hogy amcsi vagy
  • Balci HB
    #1340
    Hello! Nekem a gears of war-hoz van kódom de amikor online regelni akarok vmi olyasmit ir ki, hogy innen nem tok regisztrálni (Magyarországból). Van ötletetek?
  • offkorzreg
    #1339
    sikerült öcsémnek behozni akumát.M.Bisonnal csuszkált lol:D
    többi 2 karaktert elég szopatós.nemtom milesz azokkal
  • norbi2fraktal
    #1338
    nem nehéz az sem, tartod hátra (de guggolva hátra tartva jobb mer nem megy el) és kiengedet, majd gyorsan előre hátra előre KKK

  • Seth
    #1337
    a charge azt jelenti, hogy nyomva kell tartani úgy 2 másodpercig,aztán utána előre
  • enlightened
    #1336
    De a chargeos hártra elore nyilas cuccnál mit kell nyomni? Mert nincs odairva, oké nyomogatom hátta elroe kurva gyorsan de akkor nem torténik semmi, lehet ezek régi cuccok, de ujaknak leirhatnák érthetoen. Amugy xbox360 controllerrel tolom.
  • norbi2fraktal
    #1335
    ha combo-zni akarsz akkor ugy csináld hogy: PL levegőben megrugod, guggolva rúgsz,és hadouken akkor a rugás után csak Előre és utást nyomj, majd erre meg egy Super/Ultra, a Street-ben mindig is így volt hogy egy mozzanatból több dolgot tudsz kihozni
  • enlightened
    #1334
    Ne gyertek már ezzel a potyára nyomod szöveggel, két napja tolom még csak, nem kell mennie mindennek egyből, amugy már elég sok embert elvertem. Nem vok régi motoros de gyorsan fejlődök, majd menni fog ez is, gyakorlás kérdése, street fighterre nem születni kell.
  • norbi2fraktal
    #1333
    á men, ha ez nem megy akkor potyára nyomod.....
    amugy meg ha kurva gyors vagy és ugy csinálod mint én akkor annyit kell csak hogy::: medium punch és csak LE+ELŐRE, de mondom ha kurva gyors vagy, ez már egy régi street-trükk
  • enlightened
    #1332
    Lenne egy két technikai kérdésem. Az egyik, hogy normal trialben a harmadiknál mindig olyat kérnek. Hogy medium punch és onnan hadoukenzzek. Egyszerűen nem tudom megcsinálni akármilyen gyorsan nyomom. Mert ha beutom a mediumot az hátralok és nem csinálja meg a hadoukent. Simán megy a hadouken de medium punch után az istenért sem akarja megcsinálni. A másik kérdés, hogy amikor command listben az van hogy két ellentétes irányba mutató nyíl és charge van ráirva ott hogy kell nyomni? Köszi