2971





| F.A.Q|
  • asdasd93
    #1451
    Iletve Seth még nincs behozva :D
  • asdasd93
    #1450
    én Easilyn vittem ki. De sethet még nem vittem ki... Amúgy meg irtátok hogy sose egy rankúval rak össze titeket bementek a Custom Matchbe és ott aszem a 3ik menübe betudod irni hogy mien skillest keressen sokal jobbat nálad sokal szarabbat stb :) ;)
  • CalebJoe
    #1449
    mivel mással csak a fraps a legjobb még mindig
  • enlightened
    #1448
    Mivel csináltatok képeket a gameből? Mert a print screen nálam nem működik. Meg a replay se.
  • kuci06
    #1447
    Igen. Ha van eredeti LIVE kulcsod. (mindegy melyik játékhoz való, mert mindegyikkel megy...)
  • DarkSector
    #1446
    amúgy hülyén hangzik, de ugye mindkét játék a capcom-é, és táén ezért van hogy a street lávás pályája eszembe juttatja a főellenséges lávás helyszínt a resi 5-ben.

    jah és nem tudnám eldönteni, hogy ken vagy chris van e kigyurva jobban...
  • CalebJoe
    #1445
    Tényleg akkor most működik vagy sem az online a warez verziónál?
  • CalebJoe
    #1444
    Nem vagy béna elég szopatós lett Seth a végére.
  • DarkSector
    #1443
    hali
    csak én vagyok ien béna, vagy télleg még very easy-n is nehéz a főellenséget lenyomni...ráadásul az a kevés kombóbol se tudom megcsinálni, a super és ultrát....
  • kuci06
    #1442
    taunt

    a HP és HK együttes lenyomásával hozod elő
  • hitman55
    #1441
    Hello. Mikor kiválasztottam egy karakter és van olyan hogy personal action az micsoda? mert a challengebe is kaptam egy uj personal actiont.
  • enlightened
    #1440
    Én benne lennék egy sg championshipbe nagyon. Felmérhetnénk erőinket, most már nagyon megy nekem is a game.
  • oohyeeah
    #1439
    de mi a tökömért disconnectál ez a fos. megint utsó menetbe ko-t ütöm amivel nyerek azt erre disconnectál.hihetetlen
  • stevenson1988
    #1438
    végülis megoldható lenne egy sg Championship
    ami van a játékban az nem olyan hogy pl 8-an bejelentkeznek azt go... neeem
    de mi csinálhatunk olyat hogy vesszük a jelentkezőket live id szerint, azt meghatározzuk ki mikor ki ellen, stb azt aki utoljára marad az nyer egy virtuális hátbaveregetést :)
    értitek
  • Unknow
    #1437
    Btw mikor lesz már SG.hu championship? :) Tudtommal lehet kreálni...jó móka lenne, csak random karakterrel:D
  • enlightened
    #1436
    Amikor Ryu felugrik egy goryukennel hátra kell ugrani és mehet neki a cannon strike.
  • enlightened
    #1435
    ÁÁÁÁÁ ilyen nincs most meg cammyvel alázok mindenkit. Az az igazság hogy rájottem hogy lehet kombozni állat modjára és most már mindegy kivel vagyok rohadt gyorsan be tudom vinni a komboját. Cammyvel aláztam ryu-t és disconnectelt:S.
  • kuci06
    #1434
    Az első 3 helyezett szerintem hackeléssel jutott fel...

    99999999 pont? A következőknek meg nézd meg, milyen pontjaik vannak...
    Sőt, ha megnézed, a 999... pontos embereknek a nevük is hasonló.

  • enlightened
    #1433
    Mondjuk ha megnézitek a leaderboardot, az első helyezett Fei Longgal van. Utána a migthy bisonnal valaki aztán gouken akura és egy csomo seth és Kenek sehol sincsenek, mert Kennel csak noobok tolják, és azokat kiejtik már az elején. De mondjuk azt nem tom Fei Longgal hogy vitte el az elso helyig. Fei Long jo gyors, de alig van comboja és ami van az is kicsit sebez:S.
  • enlightened
    #1432
    Na átléptem G3 - D-be hála Sakuranak. Végre újra öröm a game.
  • kuci06
    #1431
    ...Főleg az EX verziója :)

  • enlightened
    #1430
    Na mégse léptem megtaláltam sakurat:D. Egy régi srác aki örökké elvert bejött ryuval sakuraval széjjel vertem ugy hogy disconnectelt:D. Sakuranak a shoryukenje nagyon konnyen beviheto:D.
  • Bartn73
    #1429
    Kicsit fura ez az uj ruha Én Akumára töltöttem le bemásoltam +minden jáccotam online okés Erre jött ellenfélnek másik Akuma és az eddig tökéletes "ruhám" teljesen fehér lett hibás OO(az ellenfelemen is volt de nála rendes színbe) Az illetö elment erre megin jó a ruha És kár hogy csak 1 szinbe van
  • enlightened
    #1428
    Nahh asszem meguntam a gamet. Amikor eloszor játszottam azt hittem izgi lesz mert majd lehet bunyozni sajna tévedtem. Két ellenféllel ellen lehet tolni Ryu és Ken. Én nem azért jöttem hogy most huuuuu felpumpáljam a battle pontjaim az égbe meg a helyezésem csak szeretnék játszani, de ezt nem lehet mert aki pumpálni akar az ugyis Ken vagy Ryu-val van. Én inkább a való világban vagyok célorientált és ott pumpálom fel magam, itt játszani szeretnék, de sajna csak Ken és Ryu ellen lehet, ez meg hosszu távon uncsi.
  • DarkSector
    #1427
    anno?
    hol van ez a tréning progi :D
  • andrew1988
    #1426
    anno találtam egy trainert amivel mindent feloldottam, de mivel online vagyok mostmár igy nem használom, de az tuti h müködik
  • kuci06
    #1425
    nem ajánlott savegame-t használni, mert corrupted lesz egy kijelentkezés után.

    szal gyakorlatilag használhatatlan a savegame-csere
  • DarkSector
    #1424
    van valakinek savegame-je????
  • kuci06
    #1423
    Street Fighter IV Soundtrack


  • enlightened
    #1422
    Hol nézitek meg hogy ki hányadik, meg hogy lehet magyar zászló a nevetek mellett? Ugy tudtam mindenki angolként reggelt és angol postal codeot adott meg. Akkor hogy lehet ott a magyar zászló?
  • andrew1988
    #1421
    ezek a customeok felülirják az eredetit, a file neveket nézegetve...

    egyébként megnéztem őket és működnek onlineban is
  • oohyeeah
    #1420
    végre megnyerném első meccsem erre kiírja hogy you have been disconnected from windows live .ezt miért csinálja?
  • oohyeeah
    #1419
    miért írja ki állandóan ez a xar,hogy unable to play akárhányszor joinolnék vmelyikhez?
  • stevenson1988
    #1418
    nem tudom, igazság szerint nem is próbáltam :)
  • andrew1988
    #1417
    most töltöm a pack 1 részét rapidról.. de nem hiszem h tesztelem... majd ha irják hogy megy :D elvégre még nem jelent meg a DLC pcre... habár jólenne
  • oohyeeah
    #1416
    jól van közbe sikerült.(már ha érdekel valakit)
  • kuci06
    #1415
    Nem, még nem néztem.
    Pont az online miatt nem merem kipróbálni :D
  • oohyeeah
    #1414
    vki plz help már.xbox live-on regelek regionnak hungary van és nem engedi átállítani.
  • andrew1988
    #1413
    SF4 Custom DLC idea: Marvel Character Skins

    ez érdekes lesz :D
  • andrew1988
    #1412


    ez azért tetszik ... :D