2971





| F.A.Q|
  • Feka22
    #1491
    Köszi szépen!!!:)
  • asdasd93
    #1490
    Amúgy akuma comboját lehet védeni de csak sagatal birom párszor háritani [LE+Oldalt-L kick(Y)-M kick(X)] billeseknek De csak ezel lehet elrugni és ritkán háritani
  • BigDaddyJoe
    #1489
    Szevasztok! Az új ruhákat hová kell bemásolni, hogy működjenek? Előre is köszi
  • asdasd93
    #1488
    na fiuk Top 1000 Championba benne vagyok hajtok a top 10re majd lesetek meg spQrHUN :)
  • ladasz
    #1487
    Hali.Látom jó móka live-on nyomni nemsoká én is ezt teszem.Ha online accot csinálok akkor megint megkell szerezni mindenkit ugye?Vega-val meg Guile-al tényleg nehéz volt az ultra de szerencsére addig gyakoroltam hogy elsöre,másodjára megy.Akuma ultrája akkor vesz le 50%-ot ha fulon van az ultra?Mert azt vetem észre ha fullon van sokkal többet vesz le.
  • enlightened
    #1486
    Velem, pont fordítva van. Ranked meccseken könnyen győzök, mert ott spammelők meg bénák tolják. Championship keményebb ott már ügyesebb emberek vannak. Viszont pont ez a jó a gameben, hogy elkülönült a két kaszt és így tudsz választani hogy a spammelőket vagy a championshipeket ölöd e inkább.
  • kuci06
    #1485
    A megoldás egyszerű: használd ki, hogy folyton spammelnek.

    Keress olyan támadást, amivel könnyen counterolhatod a spammelésüket...

    És kezdj el te is spammelni azzal a támadással :D
  • asdasd93
    #1484
    a faszom kivan már a sok spammerel meg a kengecikel de föleg az akumákal már ultra lamaz de bezeg championosokat leverem de a rankedokat 200alat nem birom ez kész (: vagy spammelnek vagy vmi
  • enlightened
    #1483
    le-hátra, le-hátra és mindhárom rugás lenyomva(illetve ez egy gomb is lehet ha be van állítva). Super az ugyanez csak egy rugással.
  • Feka22
    #1482
    Hy Sakurával hogyan kell super/ultra combozni sehogy sem jön össze valaki please???
  • enlightened
    #1481
    Nahh taktikát kellett váltani. Eddig Keneket Sakirával irtottam, de Sagatok ellen már nem oylan jó. Most Abellel irtom a Sagatokat. Oda lehet gurulni vagy távolrol egy roll kick, vagy change directionos combok.
  • enlightened
    #1480
    Kicsit idegesít, hogy mostanában csak akumákkal találkozom. Végig melózom az egész meccset keményen, és a végén mindig megkapom az akuma ultra cmoboját ami védhetetlen és 50% életerot levesz. Az én ultra combom meg kb 20%-ot és simán blokkolható. Remélem lesz patch és legyengítik akumát azért kicsit profátlanság hogy mindig az ultra comboval győznek.
  • kuci06
    #1479
    Nem próbáltam, de ... elég gomb van rajta, szal szerintem simán lehet vele tolni ;)
  • Oszy88
    #1478
    Sziasztok valaki tudna segiteni h hol lehet megvenni a játékot?
    Mert törtön kipróbáltam csak igy nem működik a windows live :(
  • Tomi13
    #1477
    Sziasztok

    Próbálta vki a játékot a Logitech precision nevű gamepad-jával?
    Róla lenne szó: http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/gamepads/devices/301&cl=HU,HU
  • oohyeeah
    #1476
    Nálatok ha vkihez csatlakoztok nem szokta kiírni hogy unable to join?Én eddig csak úgy tudtam játszani ha én hoztam létre szobát.Championship dettó.
  • stevenson1988
    #1475
    áááá, azért nem úgy megy az
    jelenleg csak a Shadowrun, Universe at War és a Lost Planet Extreme Condition olyan, hogy a PC-sek tolhatják neten Xboxosok ellen, de a Street Fighter nem tartozik közéjük.
  • mue
    #1474
    mekkora poén lenne, ha amikor kiállsz vki ellen online, akkor a kezdöképernyön ahol mutatni szokta a föld térképet (pl blankánál, hogy repülünk braziliába), ugy mutatná a térképen, hogy a kihivo játékos valodi városába repül a kihivott, természetesen a saját valodi városábol.
  • asdasd93
    #1473
  • asdasd93
    #1472
    AD:SD:AS:DAS:D:AS beszarok igazatok van ráöttem a billre chn 900 pontom van 2perc alatt csinaltam segatal ez gáz szerintetek?:D nézzétek a GPT :D
  • andrew1988
    #1471
    championship döntőben dan ellen toltam.. el is vertem :D

    vazze, guilenek a legnehezebb előhozni az ultráját :S
  • Unknow
    #1470
    Én nem rég találkoztam egy "taktikus" Dannal :) Mikor kellett menekült, mikor kellett támadt..egész jól tolja :)
  • enlightened
    #1469
    Akumából is több lett. Most a Kenek fele Akumázik és az ultra comboját tolja. Jaja másik része Sagat. A Ryu még mindig rengeteg. Dan egyszerse találkoztam egy Dannel se, pedig én sűrűn vagyok vele, mindenki mondja gyenge de szentem jó vele alázni.
  • asdasd93
    #1468
    NZGeneralElmo volt a neve nagoyn tud spammelni ryuval rugdosa az ember lábát jobbról balról oda vissza ugrál és alúlról egyszerüen védhetetlen
  • The Protector
    #1467
    Ez van.Biztos h nem javítják ki mert nem hiba csak köcsögség.Ennyi.
    Mellesleg úgy vettem észre abbamaradt a KEN LÁZ.mOST MINDEN VOLT KEN-ES SAGATTAL TOLJXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
  • enlightened
    #1466
    De most komolyan simán alázom dannel akumát is. De az ultra cuccát ne,m lehet kivádeni. Elsötétül a kép megjelenik 4 kinai jel és szét vagyok szedve:S, remélem lesz erre patch mert igazságtalan, hogy az én kombom védik az akuma meg megcsinálja és akárhol vagy akármit csinálsz beut.
  • enlightened
    #1465
    Na benn vok G3-C ben. Ahhoz képest hogy ma reggel abba akartam hagyni, elég szépen megtaláltam a stílusom, és ez mind a billentyuzetnek köszönhető, controlleren nem lehet combozni normálisan.
  • enlightened
    #1464
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ, bementem egy ranked meccsre egy sráchoz beválasztottam Dant. Közölte a srác mikrofonba hogyha ezzel megverem akkor nagyon jó bvagyok mert ez a legrosszab karakter egész gameben. Végigtauntoltam ütötttem ultra comboztam srác kifekudt 2 menet után. Csak azt hallottam hogy f*ck meg that cant be, this is the worst character.:D Nincs olyan hogy rossz karakter, mindegyik karakter jó csak tudni kell használni.
  • enlightened
    #1463
    Mi volt a neve? skolcz? nálam ő spammelt kennel.
  • The Protector
    #1462
    Dehogynem.A live pont erre jó.
  • Unknow
    #1461
    Azért így estefele már tök jó játszani :) Most is volt egy elég epix meccsem egy El Fuerte ellen Abellel. Teszem hozzá egy idő után már Ken és Ryu se az akit nem lehet elverni egy jól begyakorolt karakterrel. Mondjuk én már reflexből ráhozom a noobokra Sagatot vagy Akumát és akkor örülhetnek,hogy együtt vagyunk skilles :) Pedig Abel
  • asdasd93
    #1460
    Szeretnék egy linket beszúrni egy szánalom videót csináltam a spammerröl de megál majd az eszetek :) amint megcisnáltam a videót a nevével ki emelve ez kb fél óra már irom is :)
  • andrew1988
    #1459
    boxosokkal nem játszhatsz ha pcn vagy...
  • asdasd93
    #1458
    Nekem még 1x se voiceoltak :DDD Amúgy lehet én vagyok a láma lehet a billem a szar égis úgyanugy nyomom és nem hadokent csinal hanem shoryuken-t -.-' aztán vmikor beadj a hadokent
  • enlightened
    #1457
    De értsd már meg hogy vcontrolleren szarabb játszani nekem CBOX360 vontrollerem van. Azon kedztem a gamet begyakoroltam a combokat mindent. És örökké elvertek most meg áttértem bill-re azóta alázok. Nem tudsz egy normális goryukent megcsinálni. Mert az analog kart rángathatod mikozben szállna feléd a tuzgolyok, az alatta lévo billentyus szart se tudod nyomni egy ujjal. billenttyuzeten a jobb kezed teljesen a nyilaké 3 ujjal is tudod nyomni oket kozben ott vannak a gombok. Szóval elhiheted controlleren szarabb nekem van és le is tettem. Egyébként mostani meccs irtó nagy volt, kennoobot leverte, erre behozta ryut, sakurával ultra combo finishhel befejeztem, és csak azt lehetett hallani hogy schaisse meg németül üvöltözött és ki is rúgott rögtön:D.
  • asdasd93
    #1456
    "szinte mindig kikapok" igy akartam irni :)
  • asdasd93
    #1455
    the protector én még nem probáltam de szerintem igen.. ám annyira látszik hogy ki játszik xboxon meg ps en szinte mindig kikapot elsőre sikerül nekik a hadoken stb mig egy billen 2 probálkozás is kell .. a pics*ba vennem kéne már egy joystickot
  • enlightened
    #1454
    De akkor választhatsz harcost magadnak vagy az is random? Mert akkor a többi harcosra is rá kell gyúrni.
  • Unknow
    #1453
    Hm...akkor lehet kell majd championship menüpont ide a topicba. Aztán a résztvevők elküldik a szervezőknek a neveket és majd szépen sorsolunk.
  • The Protector
    #1452
    De a rankedra is beállítja?