2971





| F.A.Q|
  • kuci06
    #1531
    Pfejj

    A ma esti játékom után észrevettem valamit :/
    Egy bizonyos BP szint után baromi nehéz feljebb jutni... Most tartok 1200 körül (fél órája még 1600 vol :( ), és ilyen 500 körülieket ad be az online módban... Ha sikerül őket legyőznöm, kapok 20-30 körül pontot. De ha egyszer is sikerül egy ilyennek legyőznie, simán lekap 100+ pontot S:

    Így elég érdekes haladni... nagynehezen összeszedek egy csomó pontot, erre gyakorlatilag 1 meccs alatt el is úszik minden :D
  • andrew1988
    #1530
    itt a Costume pack egyben:

    Costume Pack

  • enlightened
    #1529
    Ez valami bug? Kiírta hogy rank up G3-B. És erre maradt a G3-C felirat:S. Most akkor mi van? Akkor most már nem is tudok feljebb lépni mert azt hiszi a game hogy feljebb léptem de mégse?
  • andrew1988
    #1528
    őőőő, sztem a windows live kiszűri a file módosítást előbb utóbb e téren... de nem mondtál hülyeséget... megyek és feltuningolom guilet :D

    na jó nem csak vicceltem... viszont jólenne egy modot összerakni... csakis offlinera... uj ruhák stb... most próbálom kicsomagolni a fileokat és ráhuzni 1 karira vmi uj ruhát.. ha van vmi majd közlöm :D
  • kuci06
    #1527
    mellesleg igazán megnéznék egy Zangief-t Dhalism mozgásaival AS?:Dasd?:

  • kuci06
    #1526
    wut

    miért van az az érzésem, hogy ez később az online-t elcseszheti? :/
    (mármint az a tény, hogy ilyen könnyen bele lehet nyúlni a fájlokba... biztos lesz rá mód, hogy "erősítsék" néhány kari ütéseit, rúgásait...)
  • andrew1988
    #1525
    esküszöm nekiállok csinálni egy modot én is :D

    lehet h vhogy előhalászom a kettő kivett karaktert... hátha bennevannak vhol...
  • andrew1988
    #1524


    OMG
  • LeventeV
    #1523
    egyeduli dolog ami idegesit ebbe a jatekba az az, hogy beletettek egy foellenseget ami 3 kib@szott kombot ismetelget egymas utan: teleportalas, foldhozb@szas es levegomicsodakiloves es ennyi. neha esetleg befeketedik kozelvonzmagahoz es beledrug majd megint jon a jol ismert 3as.
    amugy a tobbi resze a jateknak kifejezetten jo, es le a kalappal az optimalizalas elott.

    igaz, hogy augusztusban bejelentenek egy uj Street Fightert? az jon majd PC-re?
  • LeventeV
    #1522
    epp 10 perce unlockaltam, de meg nem volt idom kiprobalni. most hajtok Seth-re hogy legyen teljes a karakterlista.
  • enlightened
    #1521
    Na ma unlockoltam goukent. El kell mondjam nagyon tetszik és lazán alázok vele mindekit kennoobokat akumákat minden létezo karit. Nem értem mások miért nisncenek vele, egész Live os játékom során egyetlen egyszer találkoztam vele mint ellenfél. Gondolom ez azért van mert nem bírják unlockolni, pedig nem nehéz egyáltalán.
  • reaper4
    #1520
    extrém sport
  • kuci06
    #1519
    Fuck yeah :D
  • LeventeV
    #1518
    3 karral lazan lehet bicajozni es maszturbalhatsz is kozbe
  • DarkSector
    #1517
    :D
  • DarkSector
    #1516
    ez dagadt látnál engem lol
  • sith7
    #1515
    Maximális köszönet

  • TaRka0107
    #1514
    Én is gratulálok! Néztem videokat erről a Martial Arts-ról, elég jókat szaltóznak:D Én kb 1.5 évet jártam Wint Tsun Kung Fu-ra:)
  • sith7
    #1513
    Gratulálok az akaraterődhöz, hogy ezt megtudtad csinálni
  • stevenson1988
    #1512
    az UT3 nem live-os, szal annak a kulcsa nem jó, de az Hour of Victory ha jól látom az, szal annak a cd kulcsa jó lesz.
  • enlightened
    #1511
    Hmmm nem tom nem hallottam még az ilyen látványverekedésről, biztos jó. Én jobban szeretek normálisan küzdeni nem látványból. Versenyjudoba nincs rúgás meg ütés, csak dobások leszorítás karfeszítés fojtás. Testi épségre nem veszélyes és jókat lehet küzdeni. Fogyáshoz tanácsadás nem kell, kiskorom óta tolom a judot sose volt súlyproblémám, 66 kg vok, ami a magasságomhoz teljesen ideális.
  • sith7
    #1510
    Olyan kérdésem lenne, hogy más "games for windows" játékokkal is működik az online, vagy csak a the Club - bal, UT3 - mal ?
    Csak mert itt nálunk ilyenek nincsenek, csak olyan van, hogy "Hour of Victory" azt hiszem...
    Ugyanannyi lenne, mint a club postaköltséggel, csak erre nem kellene több napot várnom....

    Működhet ezzel is az online?
  • andrew1988
    #1509
    szaltózni is tudtál már akkor?
  • andrew1988
    #1508
    végre megoldottam az account reget...

  • The Protector
    #1507
    Most így nézek ki.
  • The Protector
    #1506
    Okés.Megmutatom hogy miért akarok plasztikázni.
    Ez a kép 3 évvel ezelött készült rólam.107kiló voltam.egy igazi dagadt malac.

    egy nyár alatt 46 kilót adtam le.Azaz 2 hónap alatt.Most 70 kiló vagyok.Rengeteget sportolok És xtreme martial arts ra játok.Ami dinamikus,akrobatikus elemekre épített,látványverkedés.Ennyit tud változni az ember.Túl hamar adtam le a kilókat és a bőr nem húzódott vissza a hasamon rendesen.Elég szálklás vagyok mert kondiztam.
    Jelenleg így nézek ki.
    [img]http://efrud.com/images/napszebnb.jpg[/img
    .Ha vki kövér akkor nyugodtan írjon.Tuti tippeim vannak fogyásra és tudok mindenben segíteni.
    Bocs az off-ért.
  • andrew1988
    #1505
    lehet hogy olyan baja van ami igy nem megoldható... (vagy csak viccelt :P )
    az is lehet hogy 3 karja van és az egyiket feleslegesnek gondolja :D
  • enlightened
    #1504
    Plasztikai sebészre?:D Ennyire ronda vagy? Öcsém ne haragudj, de ha ilyenre költesz nem vagy normális. Ha nem vagy elégedett magaddal, menj le edzeni, iratkozz be judozni. Oda is jöhetsz ahova én járok, elég kemény edzések vannak meg versenyeken is indulunk mindig. Felerősödsz fél év alatt normálisra, ne menj plasztikázni.
  • stevenson1988
    #1503
    ez nálam inkább nyári meló volt, meg előtte lévő félévben fősulin 2. helyezést értem el programozási versenyen, így kaptam egy pár ajánlott jegyet is, szal a kemény munkával megkeresett pénzemet kitudta pótolni az állam :) (persze a fizu maga is elég lett volna ha nem megyek fesztiválozni :D)
  • andrew1988
    #1502
    ezen most azt kell nézni hogy nincs semmi különbség? :D
    ui:

    c.viper szemüvegén nem gyengén látszik, hogy Quake 3 óta még senki sem ismeri a körív fogalmát :D
  • norbi2fraktal
    #1501
    PS3Street Fighter IV: PC vs. 360 vs. PS3
  • The Protector
    #1500
    Jó az aláírásod.Akkor te is tudod milyen reggel 5kor kelni.12órát dolgozni bagóért hogy aztán kurvanagy büszkeséggel megvegyem a cuccost a gépbe meg ruhákat stb.....
    Most is melózok és már gyújtök plasztikai sebészre meg 4magosproci,alaplap kombó.
  • DarkSector
    #1499
    naezaz..magához vonz, és ha sikerül sokat beadni, akkor is full beadja az utcsó kamerához csapást.
  • stevenson1988
    #1498
    szerintem Seth ellen a legegyszerűbb az, hogy odaugrással rúgsz eggyet, majd elgáncsolod, míg fel nem kell addig kicsit hátrálsz majd előről kezded
    én mindig így nyírtam ki, néha azért karaktertől függően valami spec dolgot is bevetettem, csak annyi a lényeg, hogy ne 1 hit-es mozdulat legyen, mert ha focus attack-el próbálkozik akkor annyi, utána elkap azt jön a szívás
  • The Protector
    #1497
    főgeci tényleg nagyon szvatós.Nem szégyellin egész meccs alatt ugyanazt a 3kombót használni.
    Magához szív.Beléd rúg 1et és puffogsz a levegőbe és lemegy egy csomó életed vagy fel visz a levegőbe és lepörög veled.
  • DarkSector
    #1496
    LOL

    nem tudom leverni a kurva főellent.

    Haverom 9 éves fia meg már megszerezte a 6 alap karaktert +-ba...LLLOOOOLLL

    Elmegyek szupermáriózni inkább...
  • Feka22
    #1495
    És chun lie-el????hihi bocsi de béna vagyok!
  • Bartn73
    #1494
    mentééés OO minek? pont aza lényeg hogy megkéne küzdeni az emberekért hogy felold öket.... Én vért izzadtam mire meglett Gouken és megérte 100%os mentés cööö
  • scotty83
    #1493
    Üdv !
    Bocs az offért, a hozzám hasonló hobbifájtereket szeretném csak tájékoztatni, hogy van 100%os mentés a gamecopyworld-ön. A "Street Fighter IV SAVEGAME #2" jelzésű a jó, most próbáltam, kifogástalanul működik. Ja és annyi, ha leszeditek, nevezzétek át .rar-ra, úgy már menni fog. :)
  • andrew1988
    #1492
    én úgy döntöttem, hogy napi 5 ranked meccs elég lesz nekem... persze olyan amit megnyerek :D