2971





| F.A.Q|
  • Robez84
    #1571
  • sith7
    #1570
    Ha én ranked meccset kérek, akkor miért ad be nekem elsőre olyan ellenfelet, akinek 1400 pontja van ?

    Meg se tudtam ütni...
  • kuci06
    #1569
    Basszus, eddíg ez a legjobb AS?:DAS?:D?:ASD?:

  • reaper4
    #1568
    finom a csaj
  • LeventeV
    #1567
    ITT hd-ban is megleshetitek.
  • enlightened
    #1566
    Jó gyorsak voltak
  • reaper4
    #1565
    már le is szedték.
  • kuci06
    #1564
    wut

  • andrew1988
    #1563
    láttam már... nagyon odabasz :D
  • kuci06
    #1562
  • kuci06
    #1561
    http://pc.duowan.com/article/20090706/1246872683.html

  • andrew1988
    #1560


    lol... ez tetszik :D

    ui: double KOval nyertem az előbb :D
  • andrew1988
    #1559
    asdasd, látom te grafikusnak születtél :D
  • andrew1988
    #1558
    mintha abel vékonyabb lenne...
  • kuci06
    #1557
    az a Dan ruha zseniális :D
    Blanka se rossz :D
  • stevenson1988
    #1556
    haláli egy kép, látszik a programozók a capcom-nál ilyen eshetőségekre nem készültek fel, én személyszerint ilyenkor benyomnék még egy kört, vagy mindekttő nyer, de hogy mindkettő fél veszítsen :D
    oké a valóságban ha senki se marad talpon akkor nem igazán nyert senki, de ez egy játék :D
  • CalebJoe
    #1555
    a maradék



  • CalebJoe
    #1554
    Működnek a ruhák csak az alap színben, lefotóztam az összeset aki még nem látta volna.











  • Balci HB
    #1553
    Ultra combo finish volt. Azzal nyirtam ki, de igy se jött a bónusz pálya Nem lehet, hogy ez vmi bug? Mert sok helyen irták, hogy lehet.
  • andrew1988
    #1552
    ez mind? :D
  • asdasd93
    #1551
    Balci HB // ultrát finishel kell szval Ultra Combo Finish hogy a Combotól haljon meg !! Am ilyen volt veletek?
  • Balci HB
    #1550
    Hello! Goukent akartam megszerezni az előbb és meg is csináltam minden feltételt (1perfect, 5first attac, 3 ultra és nem volt continue sethnél sem), de mégse oldódott fel. Amúgy Akumával csináltam meg.
  • sith7
    #1549
    No, Flatout Ultimate Carnage - vel működik

    Attila34 néven fenn vagyok...
    De inkább majd este
  • andrew1988
    #1548
    asdasd, tévedsz... chunli lett átalakítva sagatra...

    tehát nem sagatra húzták rá a chunli skint
  • Robez84
    #1547
    Kössz!
  • asdasd93
    #1546
    Ez a chun li mód ez semmi csak Chun Li skinre át van alakítva sagat ennyi semmi több szerintem nem veszélyezteti az onlinet maxlesz egy chun li aki sagat :)
  • asdasd93
    #1545
    Robez alúl van egy FAQ oldal katt rá ott vanegy pár és jel magyarázat ... /// Haljátok nekem kezd elegem lenni a ranked matchekböl van 850 BP-m és 0ásokat rak be ellenem még ha 500 vagy 200 akárhányas az jobb lenne Ráemgyek a custom matchre ott meg sokáig keres mire ráklikelek a szobára telivan és megin keress hoszan szval az kifújva :)
  • Robez84
    #1544
    Hali!
    Nem tudtok véletlenül billentyüzetre kombókat? mert a játékba gémpadhoz van és nem tul egyértelmü?
  • sith7
    #1543
    Tehát akkor igen, ha jól látom...
  • kuci06
    #1542
    Games for Windows Live játékok
    az az "igazi" LIVE játék, amelyik mögött van pipa
  • sith7
    #1541
    Ez Live játék ?
  • sith7
    #1540
    Fasza.. megpróbálom visszacserélni
  • stevenson1988
    #1539
    Mivel az nem is LIVE játék...
  • sith7
    #1538
    Megvettem a Crysis-t ... Games for Windows... és nem fogadja el a kulcsot...
  • LeventeV
    #1537
    erre a kerdesre?
  • kuci06
    #1536
    Igen, ez nagyon jellemző az online játékosokra :(
    Ha nem az alap csirkés, lóherés ikon van rajtad, akkor gyakorlatilag mindenhonnan kirúgnak.

  • enlightened
    #1535
    Vissza kellett vennem a Goukenes title-t, mert nem mertek a noobok velem játszani. Sorba kirúgtak mindehonnan. Most hogy megint Fei Long titlejával nyomom már beengednek, természetesen goukent választom és szét verem őket.
  • andrew1988
    #1534
    én eddig kétszer DCztem.. annyira felkurta az agyam a spammer ken és sagat
  • stevenson1988
    #1533
    nálam az volt a legjobb, vagy legpoénosabb amikor csináltam egy ranked meccset, indulna a csata (töltő képernyő, amikor mutatja a két harcost középen VS felirat), erre csörög a telefonom, na mondom fasza
    felveszem, kezemmel tartom a telót, közbe fél kézzel harcolok (gamepaddal, egy kézzel az analóg sticket, meg a 3 ütés, 3 rúgás gombokat tudtam lefogni csak)
    igaz vesztettem, de csak 2-1-re :D
    kilpéni a csatából nem akartam, mert akkor ugye nő a disconnected ráta, a telót sem akartam letenni, mert azt a hívást már igencsak vártam :)
  • andrew1988
    #1532
    lol milyen emberek vannak...

    csináltam ranked szobát...

    bejön egy mikrfonos srác.. elkezd magyarázni vmit...
    kiválasztom guilet az meg...

    "Guile... Gayile ..." xd

    ő persze kennel volt...
    1-1es állás után, 1hpja maradt.. ugy vert el hogy haduken haduken, shoryuken shoryuken...
    a meccs végén megszólal... good fight... OMG