2971





| F.A.Q|
  • shrike7973
    #1611
    Aha, és akkor a driverben azt állítsam be, hogy csak 4 irány fps mód, vagy 8 irányú legyen a dpad?
  • kuci06
    #1610
    amelyik mellett van a korona :D

    nekem is ugyanolyan gamepadom van, és... rá lehet érezni ;) (mellesleg a legtöbb gamepad ugyanolyan mechanikával műxik...)
  • shrike7973
    #1609
    Koronánál melyik gombot kell gyorsan nyomogatni?
  • shrike7973
    #1608
    kár, hogy nekem a dpadom, ha rákeresel a logitech dual actionra, hogy ilyen körkörös szar, nem nlgy különálló gomb, hanem 8 irányú fos, és kurvakönnyü mellényomni.. :S:S
  • kuci06
    #1607
    ha nincs mellette semmi sem, az azt jelenti, hogy mindegy melyik verziót nyomod... lehet light, medium, vagy hard is
  • kuci06
    #1606
    Az nem korona, hanem egy gomb. Azt jelenti, hogy nyomogasd gyorsan.

    charge: tartsd lenyomva a gombot kb 2 másodpercig

    három ütésgomb: ultra kombókhoz kell

    az irányítást MINDEN ESETBEN dpaddal nyomjad. Analógról nem fog menni.

    Chun li kombó: gyorsnak kell lenni, és sikerülni fog. Először senkinek sem megy, nyugi ;) (engem anno very easy-n is szénné vert a CPU AS?:DAS?:D)
  • shrike7973
    #1605
    Továbbá azt sem értem, hogy ha van egy ököl ikon, punch, mellette szokott lenni hogy l vagyis light, m ha medium, h ha heavy, de ha nincs mellette semmi akkor milyen?
  • shrike7973
    #1604
    Ja meg van a combolistán egy korona jel arra is kiváncsi lennék micsoda.
  • shrike7973
    #1603
    Hali!
    Combo listán mi az a "charge"?
    Illetve az lk+mk+hk és a punch os verzió mire jó? egyáltalán nem láttam olyan combot ahol ez a három egyszerre szerepel.
    A combokat stickel vagy dpaddal érdemes tolni? (logitech dual actionom van)
    Chun li vel valakinek sikerült megcsinálni az első oszlop legalsó 3 trükkjét? jobbra kick, majd megint kick, ekkor oké felrugja, aztán le fel kick kéne de nekem az sehogy se megy nemcisnál semmit még training módba sem pedig sztem jól csinálom..
  • csgj
    #1602
    Bakker xD Nem hittem volna, hogy ma végigtolom :P Jó-jó, az is igaz, hogy nem egyetlen karakterrel játszottam, hanem közben váltogattam is. (Ezzel mondjuk az a baj, hogy így nem unlock-oltam bónusz karit) Seth nagyon könnyű volt Zangief-el :D
  • reaper4
    #1601
    annyira engem nem érdekel :), csak gondoltam aki csinálta annak fontos, h jó legyen.
  • stevenson1988
    #1600
    nem hibás, csak kiegészítésre szorul
    valahogy nekem is meg a másik srácnak is elment tőle a kedve, de ha akarod megadom neked miként lehet létrehozni a karakterekhez a fájlokat és feltöltjük a munkád :)
  • reaper4
    #1599
    félre értesz. nem sírok éjszakánként, mert nem tudok vmit megkeresni. csak jeleztem, h a faq hibás valami oknál fogva. ennyi és nem több.
  • CalebJoe
    #1598
    kicsit használni kéne a google-t itt vannak
  • reaper4
    #1597
    17nek nem jelenik meg ami sajna több mint a fele.
  • reaper4
    #1596
    amúgy a faq-ban jó pár karakter kombója nem jelenik meg! tudná javítani az illetékes? köszi.
  • reaper4
    #1595
    faq.
  • stevenson1988
    #1594
    nyílván a ram miatt érdemes felrakni ha ki is használod, ez persze a videószerkesztésekkel már adott is :)
  • Laci82
    #1593
    Ja és én játékra keveset használom a gépet de videót szoktam pl vágni az meg ugye....
  • Laci82
    #1592
    Kukucskáld meg a konfigom alul...hát ez meghaladi a 4 gigarákot asszem
  • stevenson1988
    #1591
    64bites OS-t csak akkor érdemes használni ha a gépben található memóriák összmérete meghaladja a 4GB-ot (pl a RAM + VRAM (videókártya memója), stb)
    ha kisebb akkor nem érdemes (32bit-es OS-ek (aka x86) max 4GB memóriát tudnak megcímezni), ugyanis nem sok program van ami kihasználja natívan a 64bit-es procikat (játék meg végképp, egy játékot ismerek ami kihasználja, a Crysis első része)
    no meg úgy egyébként kell egy 64bit-es proci hozzá (a mai több magos cpu-k ezt tudják)
    arra viszont fel kell készülni, hogy a 64bites windows többet foglal pár gigával mint a 32bites társa
  • Evin
    #1590

    Ha 4GB memóriád van, akkor azt csak 64bites rendszerrel tudod kihasználni. Egyébként semmi értelme még váltani, komolyabb gyorsulást nem fog vele elérni.
  • barmi
    #1589
    Valamit rosszul számolhattam az imént mert egy körösön pedig beadta goukent... (jól el is vertem perfect-re :D ) Easy-n, 1 körös arcade-on, Sagat-al 2 perfect, 5 ultra combo és 6 first attack lett végrehajtva és meg is adta az öreget :]
  • barmi
    #1588
    Lehet hogy az volt a baj hogy a három körös meccseken előfordult hogy hagytam egy kört elveszni hogy még több first attak legyen a számlámon.
  • barmi
    #1587
    Megcsináltam Gouken kritériumait (3 körös meccsek esetén legyen 2 Perfect kör [kétszer perfect-re vertem sakurát ], 5 Super/Ultra Combo Finish [7 ultra combo finish lett a végeredmény], 10 First Attack, vagy több [12 first attack sikerült] ) de nem jött Seth után :( 5 supert és 5 ultrát is kell csinálni? vagy elég az 5 ultra?
  • Laci82
    #1586
    Valaki tudna amúgy jó kombókat mondani?
    Ryuhoz pl mert én őt szeressem nagyon
  • Laci82
    #1585
    Hello.
    Látom 64 bites vistát használsz.
    Mennyivel jobb mint a 32 bites vista és mint pl a 64 bites xp?
  • ladasz
    #1584
    Hi.A ruhákhoz tudtok adni mentést?megköszönném
  • andrew1988
    #1583
    tök jól áll abelnek :P :D

    itt egy kis leirás hogy mit és hogyan kell a regeléshez.. nekem ez bejött:



    próbálj meg itt regelni...

    Itt regelj!

    a következőkre figyelj:
    1. Country/region - United States
    2. ZIP Code: 12801 /ez egy new york-i irányítószám/
    3. State: New York
    4. Névnél ne használj ékezetet

    értelemszerűen nem kötelező new york, mást is kipróbálhatsz.. csak az adat legyen pontos
  • csgj
    #1582
    Oké, köszi, sikerült már :D Asszem bele kell még tanulnom. Most arcade-ban még az elején is simán kikapok xD
  • kuci06
    #1581
  • kuci06
    #1580
  • norbi2fraktal
    #1579
    menj közel az ellenséghez, majd nyomd meg átra és a dobás gombot
  • csgj
    #1578
    C. Viperrel próbálom Trialban a trainingnél összehozni ezt a Temple Massage-t, de hiába jön össze, a game nem fogadja el, és nem jön a következő tanulni való kombó "-.- (Látszik, hogy milyen "sokszor" játszottam efféle játékkal :P)
  • csgj
    #1577
    Okés... most már megoldottam :P Holnap szétharcolom magam az unokatesóimmal xD
  • Gerbill
    #1576
    A gamepadon nyomd meg a startot a karakterválasztó képernyőnél
  • stevenson1988
    #1575
    gamepad be van állítva? (Launcher elindításakor Controller Settings)
  • enlightened
    #1574
    Nude Cammy amikor Ryu nyakába ugrik és lábával átkulcsolja, ott azért Ryunak nem lehet rossz:D.
  • enlightened
    #1573
    Ez a stf4 mod egyre betegebb. Sakugief:S. LOL. Remélem ez nem működik Live-on, nem akarok ilyen gnómok ellen küzdeni.
  • csgj
    #1572
    Hogyan tudok player vs player-ben 2 kontrolleren játszani? (gamepad + billentyűzet) Mert a FAQ-ban írtak alapján sem működik -.- Ha elsődlegesnek a gamepadot állítom be, akkor a billentyűzet nem működik karakterválasztásnál... Ha meg a bill-t állítom be elsődlegesnek, akkor a gamepad egyáltalán nem működik.