2971





| F.A.Q|
  • Jani21
    #1651
    Most látom, a mondat vége a fontos:"annyi amit nem mondtatok, hogy hosszan kell nyomni a lefelét 3mp ig, és után a fel és a kick EGYSZERRE szinte". Én nem ezt mondtam???
  • Jani21
    #1650
    Én a kombináció végére értettem, a leírásod alapján tudod mit kell tenni charge esetén. Gondolom nem ott van a gond, hogy nem tudod 2 mp-ig nyomva tartani a lefelé gombot. Ha ez megvan a kombináció másik fele a kritikus, mivel könnyen sima felugrás lehet a kombóból, a helyes mozdulat helyett. Ehhez próbáltam tanácsot adni, hogy egyszerre nyomd le a felugrás és az ütés gombot.
  • kuci06
    #1649
    Nem fog menni :D
    A bill makró nem foglalkozik az időzítéssel, ami a játék közben NAGYON fontos. Látjátok is, nem mindíg jön össze a kombó, mert nem jókor nyomtátok.

    Na, az automatizált makró 100%, hogy rosszul fogja beütni a kombókat ;)
  • enlightened
    #1648
    Játszottam a street fighter 2 flashes verziójával és rá kellett jönnöm hogy szinte semmit nem változott ez a game, még a zene is ugyanaz. Ez jó is meg gáz is. Zangiefnek ugyanazok a mozdulatai comboi. Azért újíthattak volna.
  • shrike7973
    #1647
    Rájöttem, beütök macrókat a billentyűzetre extra gombokra, azt nem kell vacakolnom.. :D
  • shrike7973
    #1646
    A jéggolyó meg a birbkick már megy, ráéreztem..
    annyi amit nem mondtatok, hogy hosszan kell nyomni a lefelét 3mp ig, és után a fel és a kick EGYSZERRE szinte. A super és ultra combo nekem meg még abszolút nem megy, feltehetően azért, mert a sticket véletlen más irányba nyomom gyorsan, eddig csak kétszer sikerült.. Tudom stickel nem jó, minden mást azzal azzal csinálok, de ez a hátra előre hátra előre idegbeteg gyorsan valahogy nemmegy nekem hüvelykujjal. Vagy lassan is jó?
  • stevenson1988
    #1645
    ha majd lesz időm/erőm legépelem, mert php az a rész, hogy egyszerűbb legyen
    most meg jelenleg pakolok mint a félőrült... irány a hegyalja fesztivál :)
  • andrew1988
    #1644
    bejön az, csak hiányos...

    steve.. én befejezem ha megmondod hogy az ikonokat honnan szedted :)
  • RETROB0Y
    #1643
    Amugy a FAQ valamiért b@asz@kszik a kombo oldal nm jön be:S
  • RETROB0Y
    #1642
    Help

    Gouken ultra comoját sehogy se tom mgcinálni

    A super simán megy de az ultra sehogy se jön össze

    billel tolom

    aki tud segitsen pls
    Valami töör 1szerü tipp kéne
  • Seth
    #1641
    Jah
  • norbi2fraktal
    #1640
    Seth megvan neked Seth????
  • Seth
    #1639
    Akkor ketten vagytok XD Komolyan nem értem mi olyan nehéz abban a charge-os mozdulatban. Írd le pontról pontra mit csinálsz légyszi
    Teszemazt Chun Li ultra: hátra ,úgy tartod olyan 3 másodpercig,előre, hátra,előre LMH rúgás
  • shrike7973
    #1638
    Nem vagy egyedül.. :D:D
  • kutyafulu
    #1637
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy Chun-Li egyes combo-inál van olyan hogy charge PL az ultra ez: balra jobra (charge) balra jobra l-m-h rúgás na ezt nem tom megcsinálni csak nagyon ritkán vki help?

    Am Ryu és Chun-Li forever :D
  • barmi
    #1636
    Ez volt már??? :: [FlsahGame] Street Fighter II. CE
  • kuci06
    #1635
    Jaja, a kari ikonokat csak úgy tudod előhozni...
  • Unknow
    #1634
    Hm..hová tűntek onlineról a Kenek? Alig találkozok velük meg a Ryukkal. Pedig mióta Vegával tolom ezekből élek, és ezek tuti free winek XD Remélem nem álltak át másra. Btw karakter ikonokat csak úgy lehet kihozni ha trialokat megcsinálja az ember normalon/hardon?
  • kuci06
    #1633
    pedig úgy kell, ahogy leírtad :D
    Tartsd kicsit tovább a le gombot... aztán hirtelen fel, majd ütés

    gyakorolni kell, és menni fog
  • TaRka0107
    #1632
    Én easiest-ön tudom csak kinyírni Seth-et:D
  • shrike7973
    #1631
    Ok átrakom easybe.. :D
    De valaki eltudná magyarázni szájbarágósan ezt a charge dolgot? :D
    #1615 ben írtam utoljára róla.
  • csgj
    #1630
    Én még easy-n is szenvedek néha... :P
  • gregtom6
    #1629
    Üdv. Lenne egy kérdésem.
    A játékot már feltettem régebben, de még csak most szerzek Live kulcsot. A regisztrációs adatbázisban(regedit)hol találom a régi kulcsot, amit át tudok írni? Vagy hol tudom a régit átírni?

    Ugyanez a helyzet a Lost Planet Colonies-al is, ott se találom. Kösz a helpet.
  • kuci06
    #1628
    A medium baromi nehéz tud lenni, a neve ne tévesszen meg...

    Elsőként a legkönnyebb fokozatról érdemes próbálkozni, aztán szépen fokozatosan lehet feljebbmenni
  • shrike7973
    #1627
    De faszom már ezzel a játékkal basszus ez a rufus csáveszel őgy csal a gép hihetetlen elejétől végiéig csinál egy olyan kombosorozatot hogy 6 mp alatt kiüt a picsánba és gombot nemtudok nyomni. Azt mediumon van ez a szar.. na persze..
    Jani21: kösz ez sokat segített mit ne mondjak..
  • Jani21
    #1626
    Én az ilyen kombinációknál a fel és az ütés gombot egyszerre nyomom le és elég gyakran bejön.
  • shrike7973
    #1625
    Help!
  • andrew1988
    #1624
    na jó, az utóbbi kettőre még nem jöttem rá hogyan lehet előcsalni :D
  • andrew1988
    #1623
    ez az oldal nagyon bejön :D

    gamertag, profile, achievment progress. stb..
    hasznos és szép

    Katt
  • andrew1988
    #1622
    Hoppá! ilyen is van? :D
  • TaRka0107
    #1621
    Már lassan mindegyik karakter idegesítő lesz nektek?:D Én csak azt utálom amikor valaki egy valamit csinál csak:D( alámrúg vagy azta shoryuken-t )
  • andrew1988
    #1620
    ezért váltottam blankára :D
  • kuci06
    #1619
    Akuma nem annyira idegesítő, mert neki van a második legkevesebb élete a karik közül (első Seth)

    Szal pár jól irányzott ütés, és már fekszik is.

    De Sagat?? :D Az a pali egy Zangief és egy Ryu keveréke :D
  • The Protector
    #1618
    Hát nekem az idgesítőbb h ha vesztek akkor rohadtsok BP-t levesz.És annál is idegesítőbb hogy az én BP-im rohadt Sagat meg Ken noobok kezére kerül.Mellesleg akuma sem utolsó ilyen szempontból.
  • kuci06
    #1617
    Mostanában kicsit hanyagolom a multit, baromira fel tud húzni :D
    Mai tapasztalatom az, hogy most a Sagat-spam a menő. Még a Ken-nuboknál is idegesítőbb...
    És a legjobb, hogy az ilyen szpemmereknél nem gyakori az 1500+ BP sem :/

  • The Protector
    #1616
    Tolom a multit de nagyon kijöttem a gyakorlatból.Egész nap melózok és nem akarom magam idegesíteni a noobokon.:(
    Legalább keresek lóvét.
    Amúgy jó játékot mindenkinek.
  • shrike7973
    #1615
    xD..
    meglátszik hogy mk ztam anno...
    Na szal most úgy csináltam ahogy seth szavaiból kivettem, nyomtam a lefele gombot 2-3 mp ig, aztán hirtelen fel gomb és rögtön punch és így kb 0át értem el a bird kick helyett tehát gondolom még mindig nincs rendben vmi.. :D
  • Seth
    #1614
    Dehogy egyszerre kell. Hátrahúzod, úgy is tartod egy darabig (ez a charge),majd előre
  • shrike7973
    #1613
    Na most visszamentem próbálkozni, 8 irányúval, szal a charge az ha mondjuk fel és le egyszerre nyomom, amit egyellőre nem jöttem rá egy kézzel hogy lehet de két kézzel lenyomtam egyszerre és semmi nem történt csak áll egy helyben. utána meg hiába nyomom a combo kicket nem csinálja meg a spinning bird kicket.. hajaj... :S:S
  • kuci06
    #1612
    8 irányúval jobban jársz