2971





| F.A.Q|
  • destroyer91
    #1691
    hy all! azt akarom kérdezni,hogy billentyűzettel hogyan lehet a charge-os kombókat előhozni? vagy egyáltalán van charge gomb?
  • andrew1988
    #1690
    mi bajod van a netes rendeléssel? így is csak 2 ezer forintba kerül...
  • gregtom6
    #1689
    De csak olyan kód kellene, amit megigér a küldő, h nem használja többször.
  • gregtom6
    #1688
    Azt hittem, szerzek Live kulcsot, de mindenhol 4ezer FT ez a vacak Club. Csak netes rendelés esetén ezres? Fene, én nem szeretném neten rendelni.
    Azért ha van valakinek fölöslegesen egy acc, mondjuk úgy, h kipróbálta a kódkérést a Sega oldalán, az küldhetne 1-et.
  • hitman55
    #1687
    Értem köszönöm.
  • offkorzreg
    #1686
    arcade módban kell mindezt teljesíteni,perfect kör,sosem játszottál még verekedős játékkal?azt úgy lehet hogy nem sebződsz meg:O
  • hitman55
    #1685
    Hi. Fel akarom oldani AKuma-t és megnéztem hogy kell szoval 1 körös mecsek esetén 1 perfect kör stb. 1. kérdésem hogy akkor versus módba kell teljesiteni?
    2.kérdésem. hHogyan lehet perfect köröm?

    előre köszönöm
  • Solid Snake
    #1684
    Vazzeg ezt csomizták a doboz mellé
  • Robez84
    #1683
  • sparrow35
    #1682
    Ilyne nekem is kéne, odaadnám érte a tollat (ha lenne...).
  • offkorzreg
    #1681
    "Az igazi funnak" NEM INKÁB -->FANNAK?
  • andrew1988
    #1680
    offline fiókot csinálj
  • kuci06
    #1679
    Whoah, menő :D

    Nekem egy ilyen kéne


    Talán még ZH-írásra is befogható lenne
  • The Protector
    #1678
    Az igazi funnak van ilyenje is.XD
    Ezzel írtam minden zh-mat!!!


  • davyd92
    #1677
    van egy problémám hiába csináltam meg a live fiókomat mindig azt írja hogy nem lehet feloldani a karaktereket mert rossz valami azonosító nem eredeti a játék de nem tudom miért csinálja ezt a gta4el nem volt semmi megcsináltam a fiókot és engedte elmenteni valaki kérem segítsen
  • sparrow35
    #1676
    Jani21 válasza segített, azt nem tudtam, de azért kösz.
  • andrew1988
    #1675
    nincs vmi oldal ahol meglehet nézni a ranglistát?
    kicsit frusztráló mindig bemászkálni a játékba :S
  • norbi2fraktal
    #1674
    END billentyűvel
  • sparrow35
    #1673
    Köszönöm.
  • Jani21
    #1672
    Nem Training-ben van, hanem itt: Challenge mode -> Trial. Itt fogja kiírni, hogy miket hajts végre. A training az egyfajta szabad verekedés kötöttségek nélkül.
  • sparrow35
    #1671
    Srácok a tutorialnál h kiírja milyen kombókat hajtsak végre azt hol kell bekapcsolni?
  • xxxpaulxxx
    #1670
    eztet
  • kuci06
    #1669
    El kell olvasnod a FAQ-t :D
  • kalama
    #1668
    Hali! Mit kell tennem, hogy feloldjam a karaktereket?
  • xxxpaulxxx
    #1667
    És tényleg:D Köszi:)
  • zsotesz
    #1666
    előre már nem kell több mp-ig tartani. Hátra 3 mp, előre, hátra, előre+LP+MP+HP
  • xxxpaulxxx
    #1665
    Nos kövi a problémám.... chargeolás... M.Bison-nál...

    van ugye egy ilyen hogy charge balra, charge jobbra és ütés.... nos meg is próbáltam... pár mp-ig balra, pár mpig jobbra és ütés... de semmi... szóval hogy is kéne ezt?
  • dark night
    #1664
    nem nagyon vágom ezeket a beállításokat sehogy sem akar nekem vega combózni!!!?? hogyan és mit állítsak be hogy csinálja a combókat???
  • xxxpaulxxx
    #1663
    jaaaaa... én meg azt hittem hogy háromszor kell megnyomni ugyan aztXD:D
    köszi, majd kipróbálom:)
  • kuci06
    #1662
    ide kell a "három ütés", vagy a "három rúgás" gomb...
    az ultra és super között az a különbség, hogy egy helyett három gombot nyomsz
  • xxxpaulxxx
    #1661
    közbe rájöttem, viszont az ultra combókat nem tudom sehogy se megcsinálni... be van töltve az ultra és a super csíkom is, lepötyögöm az ultrakombót de mégis csak super lesz belőle... hogy kell ezt?
  • xxxpaulxxx
    #1660
    Mik azok a personal actionok amúgy?
  • kuci06
    #1659
    a "mindhárom rugás" is csak EGY gomb!

    A beállításokban be tudod állítani egy gombra azt a funkciót, ami azt csinálja, mintha mindhárom rúgás gombot egyszerre lenyomnád.

    Ultra kombókhoz kell amúgy...
  • sith7
    #1658
    Húúúúú...
    Nem semmi... ezt tényleg nem tudtam...

    Köszi
  • dark night
    #1657
    hello
    Vegánál szeretnék kombokkal harcólni és egyet sem tudok bevetni hogyan kell olvastam a F:A.Q de nem értem ezt a mindhárom rugás meg.....valaki elmagyarázná érthetőbben??? kösz!
  • kuci06
    #1656
    Persze :d

    Érdekes is lenne, ha Sakura, és Zangief ugyanúgy bírná az ütéseket :D
    Itt a lista hozzá:

  • The Protector
    #1655
    Na arra én is kiváncsi lennék.Fei Long elég jól bírja és hamar összejön neki az Ultra.
  • sith7
    #1654
    Nem csak sokat kell gyakorolni... tudom mit érzel, én is keresztülmentem ezen... 1 hét múlva csak nevetni fogsz rajta

    "Akuma nem annyira idegesítő, mert neki van a második legkevesebb élete a karik közül (első Seth)"

    Mindenkinek más mennyiségű élete van ???????????????

    Ezt hol lehet megnézni, hogy kinek mennyi van ?
  • xxxpaulxxx
    #1653
    úristen ez a játék ott csal ahol lehet... very easyn nyomom és nem tudom végignyomni ryuval... a rivális egyszerűen köcsög.... az lehet hogy a játék átállítja magától a nehézségi szintet?:D
  • sith7
    #1652
    Egy kicsit nekem is gyúrnom kell még, mert a medium gép mey, de a Live küzdelmek, még nem nagyon...