2971





| F.A.Q|
  • xxxpaulxxx
    #1731
    Amúgy komolyan a legjobb kombói a chun li-nek vannak:O Azzal olyanokat toltam már, hogy én szégyeltem magam az ellen helyett:D
  • xxxpaulxxx
    #1730
    Hmmm akkor azért szoptam vele Ryunál:D
  • sith7
    #1729
    Ebbe a játékba pont az az egyik fő, hogy megszerezd a karaktereket

    Amúgy 2 kivételével (Gouken,Seth), a többi karakter, legkönnyebb fokozaton megvan egy óra alatt, mégha kezdő is az ember
  • Meteora4
    #1728
    ehhez nem lehet mentést letölteni?Mert nekem annyira kellene a többi karatker hogy 1 gépen 2 játszanék néha vkivel
  • sith7
    #1727
    Ezt nem tudtam, csak mikor elkezdtem játszani, ő volt a mumus egy darabig, mindig megvert... ezért kezdett érdekelni
  • Meteora4
    #1726
    THX
  • kuci06
    #1725
    Már a legegyszerűbb fokozaton is unlockolódnak a karik. Az a lényeg, hogy a megfelelővel vidd végig .(FAQ!)
  • kuci06
    #1724
    Sagat a játék legerősebb karaktere, a készítők is elismerték, hogy túl erősre sikerült :D

    Szal nem nevezném gáznak :D
  • Meteora4
    #1723
    arcade-ban hanyadik fokozattól ad új karaktert?
  • sith7
    #1722
    Így már érthető

    Köszi, majd kipróbálom ezeket a dolgokat

    Amúgy én is Sagat - tal vagyok ... az gáz ?
  • enlightened
    #1721
    Végre se hajtja. Pedig kibaszott gyorsan végignyomom amit kell és egyszeruen nem csinálja meg csak az elso mozdulatot.
  • enlightened
    #1720
    Challenge modeban csomo midnent nem tudok megcsinálni, pedig olyan sorrendben csináoom ahogy irják. Nem ma kezdtem a gamet simán végig tudok tolni minden combot, ez a szar mégse fogadja el, egyszerűen nem értem:S
  • The Protector
    #1719
    Rohadékok ám mert championshipet kezdte a gyerek és ott betanult mindent.Azért meg nem jár BP ha championshipben tolod.Szal elvert mint atom.Meg még tapasztalatlan voltam KEN-el meg noobokkal szemben.
    A játékban légy olyan mint a kínai bambusz hajoljál de ne törjél.Ha megszivatnak a levegőben vagy ugráskor akkor ne próbálkozz vele.Legyen földre és levegőbe is taktikád.Főleg Sagat,Akuma és Ken ellen.
  • sith7
    #1718
    Az kemény...
  • The Protector
    #1717
    Jah.Engem 1600Bp-vel vert el 0-ás.csak 110-et vett le.:(
  • sith7
    #1716
    Az szép...

    Amúgy az én esetem azért "mókás", mert nekem is még csak 50 pontom van...
  • xxxpaulxxx
    #1715
    ultra-t akkor tudod használni, ha bevillan az ultra felirat... ergo "engedned kell" hogy üssön egy picit az ellen
  • KOBRA9
    #1714
    na és még olyan lenne h az az airbone vagy mi közben újra meg kell nyomni ugyan azt a tranning modban.de nem csinál vele semmit. mi lehet vele?
  • andrew1988
    #1713
    kis meglepi... lehet csemegézni :)

    Skinek
  • Meteora4
    #1712
    ha legkönnyebb fokozaton végigviszem az arcade-t akkor kapot vmi új karaktert?
  • andrew1988
    #1711
    fejleszteni a karaktert? az érdekes lenne... jelenleg nincs ilyen benne :D
  • The Protector
    #1710
    Az összes combo-ra én is kiváncsi lennék.Fei LOngfnak elég üresecske a combo tára.
  • KOBRA9
    #1709
    hy all
    nekem az a kérdésem van h hogy lehet fejleszteni a karaktert?
    az ultrat hogy lehet használni?
    és miért nem engedi az összes combo-t?
    thx a helpért
  • CamelX
    #1708
    Zangrief-el sikerült valakinek elsajátítani már a végső támadását? Én már csak azért szoktam benyomni, elég kemény kihívás, de eddig max az 1x "körbetekerős" dobását sikerült eddig úgy ahogy elsajátítanom a kormányon lévő D-Paddal. Ha valakinek sikerült, milyen controllerrel csinálta és melyik részével?
  • The Protector
    #1707
    Azt én is szeretem.Mellesleg minél idegesebb vki annál nagyobbakat és többet téved.
  • enlightened
    #1706
    Egyébként az üzeneteknél már csak azt szeretem jobban amikor mikrofonozik a csávó és miközben verem, üvöltözik hogy Oh my god, meg kínjában nagyokat röhög magán. Akkor derülök itthon elég jókat.
  • The Protector
    #1705
    MInden karakternek és superfogásainak megvannak az előnyeik és hátrányai.Ki kell tapasztalni.Pl Akuma super és ultra fágásait sem lehet kivédeni csak ha elugrasz előle.
  • Prody
    #1704
    hehe köszi :D megy! bár ez nem lesz hátrány neki hogy mindig 2 másodpercet várni kell hogy kombózzak? főleg a super-nél.
  • Seth
    #1703
    nem 2x hátra. Hátra, majd úgy tartod pár másodpercig,majd előre és ütés
  • Prody
    #1702
    Blanka -val valamiért nem sikerül megcsinálnom a Rolling attackot :/ valaki tudna segíteni? kétszer hátra, előre+ütés ... de nem adja be :S 1 napja van meg a játék, de mit csinálok rosszul?:)
    Amúgy Xbox360-ra van meg a játék, ebben a topikban megkérdezhetem ugye?
  • The Protector
    #1701
    NYugi.Velem is volt ilyen.
    De legjobb az volt amikor championship-ben egy Ken ellen verekedtem.Esküszöm h moccanni sem bírtam."szer Perfectre vert mint az atom.Szoptam mint a gép.


    DE az új heppem.
    HA vmi Ken nyomorék vagy csaló egész végig ugyanazt csináló ember elver.Írok neki egy mocskosul trágár levelet magyarul majd a végére odaírom h good fight.Have a good day. És válaszban mindíg olyat kapok h Yes Good fight stb......XD
  • kuci06
    #1700
    Vááhh, azok az üzenetek a legjobbak :D
    Ilyenkor lehet tudni, hogy igazán felhúztad a Ryu/Ken-noobokat :D

    A legkedvesebb pillanatok SF4-ezés közben [/elmorzsol_egy_könnycseppet]
  • enlightened
    #1699
    Tök jó, most már az a legújabb hogy akiket lealázok üzeneteket írnak, hogy kapjam be meg minden.:D Egyébként ha valaki akar velem játszani vagy esetleg gyakorolni vegyen fel. Elég régóta tolom már a játékot nem vagyok rossz. Sakura a favorit. Sugata Sanshiro néven futok.
  • sith7
    #1698
    Agyam megáll...
    Megverek egy 900 pontosat, utána meg egy 0 pontos agyonver...

    Megyek vissza gyakorolni
  • Prody
    #1697
    Sziasztok!
    Hol tudok venni Magyarországon SF4-hez arcade stick-et vagy azt a SF-es controllert ami hasonlít az X360 controllerhez?:)
    Köszi
  • destroyer91
    #1696
    köszi müxik
  • xxxpaulxxx
    #1695
    akkor csak előre kell chargeolni, hátra már csak egyszer kell megnyomni... picit megtévesztő a játékbeli kombó lista:D
  • destroyer91
    #1694
    kösz de ez nagyon nem akar összejönni az iránygombot kell nyomvatartani? és ha ugy mutatja pl h előre hátra charge-ba plusz ütés akkor?
  • sith7
    #1693
    Média markt nincs a környéken ?
    ott 1990 a Flatout UA
    azzal is megy... én azzal tolom
  • xxxpaulxxx
    #1692
    azt úgy kell, hogy amelyik irányba mutatja, hogy charge, azt kell nyomva tartani egy olyan 2-3 mp-ig