2971





| F.A.Q|
  • andrew1988
    #1771


    xD
  • andrew1988
    #1770
    első próbálkozások :)

    felső és tetkó :)


  • andrew1988
    #1769


    ez jó lesz? :D
  • andrew1988
    #1768
    jaja néztem... küci, ötlet guile skinre?
  • kuci06
    #1767
    :)

  • andrew1988
    #1766
    gyerekek, ez nagyon bejövős!

    Guile 1
    Guile 2
  • andrew1988
    #1765
    Kép - cammy
  • andrew1988
    #1764


    ez ütős :D
  • andrew1988
    #1763
    minnyá nekiállok csinálni egy guile skint...

    van vkinek ötlete?
  • andrew1988
    #1762
    na igen, párat megtudok csinálni...

    de azért jólenne ha azt is bebizonyítaná a videókon hogy nem csak trainingben tudja e ezeket megcsinálni :D a videóban végig perfekt :D

    Protector... remélem azért az arcból is leferagnak majd...

    vki megtudná nézni hogy hogy állnak a magyarok ranked állás szerint?
  • kuci06
    #1761
    Nem, a LIVE csak onlinehoz kell
  • Mephike
    #1760
    Sziasztok!
    Feltettem a játékot és tetszik. A FAQban viszont a kombókat nem látom, hibát ír ki.
    Másik kérdésem, hogy a LIVE rendszerhez akkor is csatlakoznom kell, ha egyenlőre csak a gép ellen küzdenék? Elmenti az eddig elért eredményeimet?
    Bocs a kezdő kérdésekért, de a fórum keresője nálam nem működik...
  • Syliander
    #1759
    Ah a New Satisfied Costumer. XD
    Zseniális. Holnap újjítok be egy videókártyát(Régi a gépem már lassan 3 éves és nem ujjítottam rajta), hogy tökéletesen fusson minden laggtól mentesen. Aztán 3(vagy több) nap mire újra megtanulok játszani.(Eddig Xbox-analóg specifikus játékomat leváltom valami másra.) De utána Várom hogy mehessek fel netre.
    Oh és egy Guile. Remek. Kevesen játszanak vele. ^^ Úgyhogy itt egy videó a világ egyik legjobb guile játékosától :D
    http://www.youtube.com/watch?v=lato8FmMoIQ
  • The Protector
    #1758
    Jah meg mikor kapok káromkodásos levelet ezt írom vissza.
    Ah a New Satisfied Costumer.
    Meg csicskáknak illedelmesen megköszönöm a battlepontjait ami kapok tőle.
    Meg volt egy srác akit nagyon elvertem.Volt neki bp-je de pont annyit szedett le h 1dv Battlepontja maradt.Írt üzit ami be csak egy XD volt.Én meg írtam neki XD gazdálkodj vele okosan.:)
  • andrew1988
    #1757
    Blanka
    Guile
    Abel :D
  • The Protector
    #1756
    Baszki.Holnap 6ra megyek melózni és játszani akarok de fáradt leszek.Nah mind1.Fei Long a faszgyerek..
    Rankedon akkora örömmel potyognak be az emberek mikor ki van téve kének.De csalódottan távoznak.
  • Syliander
    #1755
    Jó az ultra azt megint más tészta. A kombók alatt az olyan finomságokat értem mint a Demon Flip (Hyakki Shuu) vagy levegő HK-ból, alsó közepes túgás/alsó HP/HP kicsi Tatsumaki, nagy soryuken. Ez csak egy nagyon basic combó és szinte mindig bevethető.
  • kuci06
    #1754
    " kombói akár a hp 1/3adát és elnyelhetik "

    az ultrája leveszi a fél életét a legtöbb karinak :D
    az a baj vele, hogy egyrészt nagyon alacsony az élete, másrészt pár ütéstől is dizzy lesz ...

    miért nem tolják vele? unlockolni kéne, és lusták :D
  • Syliander
    #1753
    Oh és még valami. Hail to the king in pink.
  • Syliander
    #1752
    Akuma jó csak nagyon kell vele tudni hogy profi szinten játszhass vele.
    Pro hogy:
    Akuma a járék legtöbbet sebző karaktere a kombói akár a hp 1/3adát és elnyelhetik és nagyon vegyes mozdulatokból tudja őket összerakni, szinte mindenből tud mindenbe kombózni. (Pont ezért jó a mix up game-ben)
    De kontra:
    Viszont a legkisebb hiba is végzetes vele, rengeteget kell használni a teleportját hogy mindent elkerülhess. (Nem is értem hogy a spammerek miért tolják vele mikor a shotok közül az ő soryukenje a leginkább közeli hatótávú, + sok tudás kéne hozzá)
  • The Protector
    #1751
    Fei LOng---szinte csak vele vagyok
    Ryu-----régóta nem tolom vele.
    3dik nincs.De Dan a legszimpibb karakter csak nincs behozva.De chun li izmos lábai közé is benyalnék.
  • Bartn73
    #1750
    Akuma Gouken Dan
  • kuci06
    #1749
    Sakura
    Akuma
    Abel
  • Syliander
    #1748
    Ha már újra van net készítenék egy kis felmérést, puszta kíváncsiságból.
    Ki az első 3 karakter akivel a legjobb vagy:
    Részemről: 1 Cammy, 2 E. Honda, 3. Akuma
  • andrew1988
    #1747
    soha nem árt biztonsági mentést készíteni az eredeti fileokról :)
  • TBWarrior
    #1746
    Azóta már megoldódott.
    Azért köszönöm a gyors válasz.
  • csoli31
    #1745
    Nem ott kell állítani hogy lehessen játszani úgy ahogy te (ti) akartok!
    Az options-ban az assign 1P device-re rá enterezel a billel 2-szer (mert mindenféleképpen a billentyűzetnek kell a player1-nek lennie). Ezután már lehet is játszani. A karakter választónál a gamepaddal azt a gombot kell megnyomni amire az enter van állítva.
    Remélem érthetően írtam le.
    Ha ezután egyedül akarsz a gamepaddal játszani, akkor szintén az assign 1P device-re kell 2-szer rá enterezned, DE A GAMEPADDAL! Mert mindég az lesz a P1 amelyiket ezen az opción kiválasztasz.
  • TBWarrior
    #1744
    A kép még1x. Bocsi a floodért.
  • TBWarrior
    #1743
    Hali!
    Megpróbáltam beállítani, hogy tudjak Player VS Player-ben játszani. Billentyűzet VS Gamepad (SpeedLink Bullfrog).

    Itt a beállítás viszont innen nem tudok továbbjutni. Ha backspacet nyomok a P1 alaphelyzetbe áll és nem tudom még1x megnyomni hogy visszajussak a menübe.
    Ha valami elrontottam kérlek szóljatok, vagy segítsetek hogy kell beállítani. Előre is köszönöm!
  • xxxpaulxxx
    #1742
    nah igen nekem se ártana ez... mert eléggé elszúrtam a dolgot:D
    Lehet csak a reinstall segít rajta:/
  • BigDaddyJoe
    #1741
    Az eredeti kosztümöket honnan tudom visszarakni? Le lehet szedni netről?
  • BigDaddyJoe
    #1740
    Két tapasztalatom van idáig az online játékkal kapcsolatban. Ken és Ryu, ez a két kari akiket mindenki használ aztán jó szerencsét, ennyi. Ezekkel is horyuken éjjel nappal aztán kész, túl sok értelmét nem látom. Kéne egy olyan handicap hogy ne varázsolhassanak, hanem csak ütni rúgni, kombózni aztán kész
  • xxxpaulxxx
    #1739
  • KOBRA9
    #1738
    jah :D
  • andrew1988
    #1737
    1 ütés v. 1 rugás - super combo
    3 ütés v 3 rugás - ultra combo / nem egymás után 3szor, hanem a 3 egyszerre/
  • KOBRA9
    #1736
    de nekem akk ha csak 1 ütést megnyomok nyomatja a super combot.
  • xxxpaulxxx
    #1735
    1, használd a válasz erre gombot-_-
    2, hát... ugye oda van írva hogy 3 ütés vagy rúgás... olyankor mind a 3 féle ütést vagy rúgást meg kell nyomnod
  • KOBRA9
    #1734
    de nem azal van a baj hogy nincs ultram hanem ha vilog h aktiváljam?
  • andrew1988
    #1733
    Skinpack

    lehet csemegézni :)
  • Lesusius
    #1732
    Császtok, valaki el tudja nekem mondani, hogy a Live rendszert hogyan lehet használni?