2971





| F.A.Q|
  • The Protector
    #1811
    Én nem álltam le.Én bevallom függő lettem.Nem vagyok nagy játékos de ez magába szippantott.Kvajó játék.....de nem tetszene ennyire ha nem lenne Online.
  • enlightened
    #1810
    Mindenki bionic commando-zik. Én is félre tettem most a championshipeket egy időre. Bionic commando rearmed meg bionic commando kellemes kikapcsolódást nyújt amikor unod már hogy a Ken-ek shoryukennel végig aprítanak. Ha kijátszottam bionic commandot jövök vissza és adok nekik Sakura-val, ahogy szoktam.
  • Dani182
    #1809
    Kösz, megpróbálom így. Érzem, hogy megvan az esti programom :D
  • norbi2fraktal
    #1808
    focus után gyorsan nyomd 2x előre,így közelebb leszel és ha gyors vagy nem védi be
  • Dani182
    #1807
    Helo!

    Sakura negyedik trial-jához kéne egy kis help. A mozdulat egy focus>guggolásból med. kick>ex shunkupyaku>ultimate

    Bármennyire is próbálom az ex-es mozdulatot gyorsan bevinni a rúgás után, egyszerűen Dan mindig kivédi. Valami tipp vagy ötlet?
  • andrew1988
    #1806
    őőőőő. ma megnéztem az evo 2009 döntőt... csodák csodájára megint Daio nyert :D

    Justin Wong vs. Daigo

    ez a justin egy meleg... amikor nyert vagy kikapott minden kör végén felugrott és ordibált vagy táncolt, kurva nagy arca van. Daigo gyerek meg kibaszott nyugodt volt... egész végig csak ült. amikor megnyerte az utolsó meccset és kiderült hogy ő a bajnok csak ült és leste a monitort ... na az ilyen embereket szeretem :)

    Ryu(Daigo) vs. Balrog(Justin) csata volt...
    balrog ütött rugott, ultrázott
    Ryu meg hadoken hadoken hadoken, shoryuken stb :D
    de nagyon tud a gyerek... és megérte hogy ő nyert. megérdemelte nagyon
  • norbi2fraktal
    #1805
    sajnos nekem is ugy tünik,kell szerzzek egy LIVE-os key-t mer már nem bírom
  • BigDaddyJoe
    #1804
    Ez a játék Ken és Ryu párosról szól, előbb nyomtam egy meccset, a gyerek horyukenezett megállás nélkül, aztán van 200000 Grade pontja, na mondom elmész ám te a jó édes anyád már vár. Kéne egy handicap meccs ahol letiltja a játék a varázslásokat és csak ütni rúgni, kombózni lehessen aztán kész
  • andrew1988
    #1803
    kezd meghalni a topic :(((
  • andrew1988
    #1802
    eszembe jutott ki lesz a következő skinem témája...

  • xxxpaulxxx
    #1801
    neeeeXD
  • norbi2fraktal
    #1800
  • andrew1988
    #1799
    ja... mindig elverem :D:D:D


    ezt annyira szeretném :D

    Less meg!
  • The Protector
    #1798
    Gyerekek.Ez a Dan annyira szerethető karakter.
  • sith7
    #1797
    Meglett Gouken, ahogy nézem, vele is lehet aprítani rendesen...
  • The Protector
    #1796
    Ez sem látott még pinát......
  • atkoo
    #1795
    ohh thx:D má telepíti is:d
  • zsotesz
    #1794
    csak az online játékhoz kell, telepítésnél írd tele valamivel.
  • atkoo
    #1793
    hy all! Vki tunna küldeni nkem msn be a SF4 játékhoz egy telepítő kódot?MSN:[email protected]
  • Csokis
    #1792
    Nude patch, KATT! Már, ha valakinek kell egyáltalán.
  • Mephike
    #1791
    Értem és köszönöm a gyors választ.
  • andrew1988
    #1790
    tudok róla... épp töltöm :D
  • norbi2fraktal
    #1789
    Grat,elég jó lessz,OFF- kijött a Bionic Commando((csak szólók))
  • andrew1988
    #1788
    Elkészült az első skinem a játékhoz :)

    Guile/Nathan "Rad" Spencer - Bionic Commando

    Sajna a kezet és hajat nem tudtam megcsinálni, úgy ahogy kéne, mert ez technikailag lehetetlen :(
    A többit a lehető legjobbra csináltam, ahogy tőlem tellett :)

    Képek:





    Videó:


    Letöltő Link: Letöltés!

    Remélem mindenkinek tetszik :)
  • andrew1988
    #1787
    mert még nincs kész a FAQ... hiányos
  • Mephike
    #1786
    Ja és ez a FAQban van, ezt nem írtam.
  • Mephike
    #1785
    Valaki megmondaná, hogy pár ember kombója miért ezt a hibaüzit kapom (ez Vega-é pl):
    Warning: main(Vega.inc): failed to open stream: No such file or directory in /combos.php on line 233

    Warning: main(): Failed opening 'Vega.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /combos.php on line 233

    Köszönöm előre is.
  • The Protector
    #1784
    HOME gonb aztán create Oflline profil.
  • Aspyrin
    #1783
    Sziasztok!

    Nálam a fakk nem jön be, viszont kérdésem az van: miért nem menti el a játék az állásokat? Vindózlájv kell hozzá? Unom már, hogy újraindításnál előröl kell kezdenem. Egyáltalán arcade módban tudok majd új karikat gyűjteni?
  • andrew1988
    #1782
    elég bonyolult...

    kell hozzá 2 féle kicsomagoló progi, photoshop, nvidis dds plugin, infuser amivel visszateszed a cuccokat, és hex editor... na meg persze kreativitás :)
  • The Protector
    #1781
    Mivel készíted a skineket?És mik a lehőségek.Mert fei Longnka szivesen csinálmék pár skint
  • andrew1988
    #1780
    ha van vkinek ötlete karakter skinekről, jöhet :)

    most nagyon benne vagyok a dologban :D
  • andrew1988
    #1779
    Ez a teljes hír:

    shizowa San, the fan favourite producer who likes to drop hints in her blog posts has updated the SF4 dev blog with a new series of Questions and answers in which she mentions some hints about what the next Street Fighter IV itterations might include such as:

    - The long forgotten gouken's Daughter as a playable character
    - Rolento might Join the Cast as well
    - Special Intros might be added to the game (like ryu vs Ken, Ryuvs Gouken etc)
    - A tier Chart might be added to the game as well.

    Shizowa san also added than Gouken's daughter will be as powerful as ryu and ken and might be able to shoot hadokens by just using one hand.

    The fan favorite producer even went ahead and said that their are no current plans to add rival bgms to vs in the current version of sf4 nor will they add new stages.

    If you are wondering about Gouken's Daughter check back later today or tomorrow for a complete info post about Oujou San, gouken's daughter, or as we named her in our ongoing comic: Hitomi.


    más:
    bezzeg, guilre senki semmit nem mondott :D
  • The Protector
    #1778
    Nyuigi.Azért faragják rendesen a pofámat azért.Sőt megint vol olyan h mind2 menetben perfectre vert egy Ken.Én csodálom h milyen ügyes taktikája volt.Kijátszott mindíg.
  • BlueTorch
    #1777
    opp pár oldalt elnéztem :D
  • BlueTorch
    #1776
    890 (The Club) + 990 (szállítás) = 1880 Ft . Én is holnap/hétfőn rendelem, mert itt az 576ba nem árulnak és nem is fognak
  • Syliander
    #1775
    Utánanéztem. Összesen két kép volt a mangában, ahol lehetett látni gouken lányát. Úgyhogy tényleg elég elfeledett. Így valószínű, hogy lesz a játékban. Fura. Remélem nem mégegy shoto karakter. (Valószinű azelőtt született, hogy Gouken elvesztette a mesterét)
  • Syliander
    #1774
    Elnézést ha kicsit összefolyó lett a szöveg. Amúgy remélem hogy a Rolento-s része,(illetve az egész) igaz. Rolento nagy kedvencem volt annó.
  • Syliander
    #1773
    Az érdekes is lenne.
    Nem vagyok összeesküvés elmélet szakértő de lehet hogy a hír fanmade.
    Ha azt mondják hogy új karik új trailerek azt elhiszem. De Gouken azután hogy megölték a mesterüket, Annak szentelte életét hogy a teknikákból kihagyja a gyilkolás művészetét(Révén eredetileg Assasin harcmodort tanultak Goukival). Eztán, megszánt egy fiút, Ryu-t és örökbefogadte és mint az egyetlen örökösét tanítani kezdte, meglepően rövid időn belül a legjobb barátja(ken apja) is hozzá küldte a fiát tanulni. Útközben még felvette tanítványnak egy árvát Dant. (Akinek az apja muai Thai bajnok volt, és sagat a vele való harcban vesztette el a szemét.) De révén a mester látta hogy Dant csak a bosszú hajtja hogy revangot vegyen sagaton így felhagyott a tanításával. Késöbb akuma végzett vele(Elviekben, de a sorozatban sokszor feltűnik, mint említés, illetve van egy alternatíva korábbról, hogy m. bison ölte meg)
  • andrew1988
    #1772
    - The long forgotten gouken's Daughter as a playable character
    - Rolento might Join the Cast as well
    - Special Intros might be added to the game (like ryu vs Ken, Ryuvs Gouken etc)
    - A tier Chart might be added to the game as well.

    az ujdonságok amik lesznek a játékban:)