2971





| F.A.Q|
  • The Protector
    #1931
    Ez nagyon durva.Honnan lehet letölteni.Kvajó ötlet Kratosnak megcsinálni.
  • enlightened
    #1930
    Na Fei Longot kicsit meguntam, úgyhogy most cammyvel nyomulok.
  • kuci06
    #1929
  • Amiga
    #1928
    Hogyan kell megcsinálni Chun-Li-vel a kikokent (asszem a tűzlabdája)??? A leírás szerint jobbra-balra és ütés, de nem akar összejönni...
  • norbi2fraktal
    #1927
    én meg kicsit unom már, de hamarosan én is leszek LIVE-on, amugy megszereztem az összes ruha színt (10darab)alég jók, a personal actionból még 3 kell...
  • enlightened
    #1926
    Na mostanság nagyon belejöttem a gamebe Fei Longgal. Valószínűleg holnapra a G2-ben leszek. Közbe jött egy srác, aki nem a szokásos anyázós levelet írta miután szétvertem, hanem hogy edzeni akar velem, mert jó vok.
  • andrew1988
    #1925
    na sebaj én saját skineket használok, csak az a baj hogy azokat csak én látom :D
  • andrew1988
    #1924
    akkro ezért láttam már emberkéket alt cuccban :D
  • Amiga
    #1923
    Hehe, vasárnap óta megvan a játék, és végre nyertem egy online mecset... megvertem egy Ken-t Chun Li-vel. :)
  • enlightened
    #1922
    Most nagyon felidegesített egy Ken, már hp csíkom se maradt szinte, neki meg még félig volt és onnan vertem le Fei Longgal:D.
  • The Protector
    #1921
    Csak a GP.Ha elér egy számot akkor feljebb lépsz.Akár vesztes meccsel is feljebb kerülhetsz.Azt pontosan tudom h G2-be 2000Gp vel jutsz.
  • enlightened
    #1920
    Na egyébként mi alapjánm lehet átkerulni G3-A-ba? Bizonyos mennyiségű GP? vagy valami más is kell hozzá?
  • The Protector
    #1919
    A kurva annyát azt.Én szentül meg voltam győződve h azt el lehet költeni.Mekkora szar.Pedig mijel jó lenne h játékért(és abban jó vagy) játék a fizettség.De köszönöm a felvilágosítást.
  • Csokis
    #1918
    Nem! Az MS pontokért szépen fizetni kell forintban. Legolcsóbban innen, KATT!
  • The Protector
    #1917
    Hogy működik a letöltés?Elmagyaráznád?Az ms pont az amit az achievemnetkért kapok.
  • Magh
    #1916
    Próbálkozok keyboarddal, amíg megjön a gamepad, szépen elvagyok a karakterekkel, akiknek csak negyedkörös mozdulataik vannak, mert a félkört kb 3-ból egyszer adja be, teljeset meg még nem sikerült produkálni...
    A probléma az lenne, hogy bizonyos chainek nem mennek. Például Focus Cancelt alig adja be special után, vagy egyáltalán nem (pl. Blanka rolling attack EX focus eddig 1-szer sikerült, hogy a 2in1 ultrákról ne is beszéljek). A billentyűzettel van gond (sok egyszerre lenyomott gomb), vagy ezeket a kombókat ezredmásodpercre pontosan kellene beadni?
  • kuci06
    #1915
    kijöttek hivatalosan is a costume packok
    games for windows live programban már lehet tölteni

    320 MS pont darabja

  • enlightened
    #1914
    És Pc-hez hol lehet kapni ilyen controllert? Media Markt vagy más hely?
  • The Protector
    #1913
    Pc re is van.Csak fei longos nincs.:(
    Kisbuzik meg sokszor titlenak mást tesznek be mint akivel vannak.Nekem fei long van kint és azzal is vagyok.
    Meg a gyereknek az volt a titleja h anti shoryuken.MOndanom sem kell végig azt nyomta kennel,de üzemszerűen.
  • enlightened
    #1912
    Ilyen street fighter 4-es controller pchez is van? vagy xbox userek járnak jól?
  • enlightened
    #1911
    Bementem egy gyerekhez 10%-os disconnectje volt. Kár volt mert cammy-vel aláztam és bontotta a kapcsolatot:S. Utána jött egy srác Gen-el aki szétvert. Az ilyen embereket szeretem, beválasztja Gen-t és még tud is vele játszani, nem olyan mint ezek a Kenek meg Ryuk, akik két gombot tudnak nyomni egész meccs alatt.
  • norbi2fraktal
    #1910
    vidd végig perfectre, vagy ultrával, minden kört easy-n 1menetesen,és seth után akuma jön
  • oregon1987
    #1909
    Hogy lehet Akumát Sethet és Goukent elérni a játékban?
    Már kivittem az összes karakterrel!
  • norbi2fraktal
    #1908
    nah meg ez is kell hozzá::: C:\Documents and Settings\""NEVED""\Local Settings\Application Data\Microsoft\GFWLive

    ez egy rejtett mappa
  • sith7
    #1907
    oké
  • Bartn73
    #1906
    köszi jah pont mostnéztem a faq-ot xd a hozzászólásokat böngésztem ott nemtaláltam és maradt a faq:)
  • sith7
    #1905
    FAQ ?

    Hol találom a mentéseimet?
    A játék az aktuális állásodat a Saját Dokumentumok mappában található CAPCOM\STREETFIGHTERIV könyvtárban tárolja.

  • Bartn73
    #1904
    sziasztok ez a játék hol tárolja a mentéseket? mert most akarom felrakni a windows 7et és nemszeretném ha mindenem elveszne vagy a neten tárolja? köszi a választ elöre is:)
  • norbi2fraktal
    #1903
    ez sokmindentől függ, pl hogy ismered-e a játék múltját/vagy magát a játékot vagy a harcrendszert, de mondjuk vannak olyanok is akik nem SF-eztek még,és ez bejön nekik, én nem haboznék feltenném a wint:)egy próbát megér
  • Slig
    #1902
    Megér ez a játék egy vindózt a macre?
  • norbi2fraktal
    #1901
    sajnos akkor nem felel meg a géped,a játék jó futtatásához:(
    és ez a játék csak 60fps-el "élvezhető'
  • Slig
    #1900
    Azt is leszedtem, mindent kikapcsoltam... És úgy ez az eredmény :S
  • norbi2fraktal
    #1899
    vedd le a Vsync.et....

    amugy itt vana Sagat-os és más karakterek kontroller-jeiclick here
  • Slig
    #1898
    Hatalmas csalódás.... Teljesen minimumban, 640x480 minden lehúzva is max 20-30 FPS! Élvezhetetlen így... Lehet ezellen valamit tenni esetleg? VGA drivert frissíteni nem lehet rajta, mert csak az asus-féle driver megy fel, amiből összvissz 1 db van, az is 2007-es... Amúgy vista sp2 32bit-et használok, és 3 pontra értékelte a vga-t, minden mást 4.7 és 5.2 közé... Vagy lemondhatok erről a játékról, vagy kénytelen leszek vindózt is tenni a nagygépre (Mac van rajta)
  • barmi
    #1897
    Sagat-osat még nem láttam sajnos pedig tutti hogy az lenne a favorit nálam is ! :]
  • barmi
    #1896
    Banner alapanyagnak - EZ - egész jó lehet szeréntem...
  • Csokis
    #1895
    Pedig az az igazi! Ezek a Mad Catz cuccok hozzá képest egy nagyon gyengék.
  • sith7
    #1894
    Első 2 helyen Ken + Ryu ...

    Sagat - os nincs ?
  • barmi
    #1893
    Akkor már inkább ezek közül valamelyiket:



  • The Protector
    #1892
    Nekem ez nagyon nem jön be.Játékautomatáknál is utáltam azt a kilógó bumszli analógot.