2971





| F.A.Q|
  • norbi2fraktal
    #1971
    ez a rohadt offzip felcseszett, beírom az elérési utat,és ezt írja ki
    Error: No such file or directory
    kicsit légyszíves segíts ebben az egyben
  • norbi2fraktal
    #1970
    köszi szépen, majd eki ugrok és elidőzők vele..
  • andrew1988
    #1969
    majd csinálok egy fordítást
  • andrew1988
    #1968
    figy a sorrendet leirom, de további segítséget egyenlőre ne várj, majd akarok csinálni egy oldalt a témának, az elkövetkezendő napokban

    -offzip
    -Dragon Unpacker
    -Photoshop
    -DDS Nvidia Plugin Photoshophoz
    -Insfuser
    -Hex Workshop

    itt egy kép a dolgokról... találd fel magad :)
  • sith7
    #1967
    Szerintem nagyon jó lett, csak így tovább
  • norbi2fraktal
    #1966
    azért légyszíves írd le sorrendben hogy milyen pogikat kell használni,úgy írd amelyikkel kell kezdeni....majd rájövök mer csináltam már hasonlót
  • The Protector
    #1965
    A Fei Long skinre igényt tartok ha szabad.:)
  • andrew1988
    #1964
    ez nem ugy müködik, hogy fogod magad és elkezdesz kattingatni :) vagyis részben nem... nem árt az angol tudás és fokozott biztonság mert különben elkurhatod az egész játékot ha nincs biztonsági másolatod.

    két munkám...
    most készül egy fei long skinem...
    tudom, nem profi munkák, de egyre jobb vagyok :)


  • Morpeus
    #1963
    Valahol azt olvastam, hogy a Pc-s verzióhoz jár egy SF4-es gamepad is. Ez igaz?
  • enlightened
    #1962
    Meg van egy csomó billentyűs profi is.
  • enlightened
    #1961
    Na meguntam Fei Longot kicsit, ugyhogy mostanság Dannel irtom őket.
  • Magh
    #1960
    Én őrlődök a 6-gombos Saitek p990/p2600 és a jobb 4-gombos Logitech-ek között. Utóbbinál hogyan lehet kiosztani a gombokat? Alap, hogy LP/K és MP/K megy a 4 fő gombra, a 4 ravaszra meg berakom pl. HP/K és triplaP/K, de ez jól kezelhető? Nem ártana külön throw gomb sem, erre azt mondták, tegyem az analógra, rendben.

    Mindenképp vezetékes kellene, rezgés meg nem izgat, de úgy látom, csak a belépőszintű darabokon nincs.

    Arcade stickek meg elég drágák, és közben utánajártam, nem kötelező tartozék magas szinten sem, van egy rakás gamepades profi.
  • Gerbill
    #1959
    A Rumblepadban nem sima rezgés van, hanem forcefeedback, amit meg általában az olyan játékok támogatnak amik a rumblepadot nem:D A Street Fighter 4-el szerencsére tökéletesen működik ha elsődlegesen ahhoz kell a Cordless Rumblepad 2.
  • Gerbill
    #1958
    Nekem mindkettő van, a Chillstream hűt, ami tényleg hatásos, főleg ilyenkor nyáron, nem izzad rá a kezem hoszabb játék során sem, viszont vezetékes. A Cordless Rumblepad Vezetéknélküli és rezeg(a chillstream nem)Az elemek nagyon sokáig bírják, kb két hete vettem, azóta még nem cseréltem elemet, papíron több mint száz órát írnak 2 AA elemmel(valami bivaly aksival szerintem elég sokáig húzhatja). A Chillstreamet szinte minden játék támogatja a Rumblepadot sokkal kevesebb, de kis trükközéssel rálehet bírni, hogy működjön mindennel. Én nem tudnám eldönteni, hogy melyiket javaslom jobban, mind a kettőnek megvannak az előnyei és hátrányai.
  • The Protector
    #1957
    Tapasztalat?
  • Gerbill
    #1956
    Az sf4-es kontroller csak sf4-el műkszik ajánlani pedig a Chillstreamet, vagy a Cordless rumblepad 2-t tudom
  • The Protector
    #1955
    Vki tudja h mennyibe kerül sf4-hez a hozzá való gamepad?és azt h mennyibe kerül?Másik játékkal megy?
    A másik.Melyik gamepadot ajánljátok ami kvajól befeszi a kombókat és nagyon gyors a válaszideje.Nekem egy Saitek P8800 om van de se iráánygombokkal se analóggal nem tökéletes a kombózás.G2 ben meg már nincs helye a flesleges pötyörészésnek meg a hibázott kombóknak.
  • norbi2fraktal
    #1954
    még ilyent:D, tehát nem én vagy az egyetlen aki sörözik SF közben:D:D
    én is 2-3 fogyasztok el, de nem azért mer a 4 sok(k) lenne, mer nincs rá money,amugy heineken vagy épp ami van...
  • enlightened
    #1953
    Ágyból kell tolni sörrel. Én is kipróbáltam, 3 sörig határozottan javul a teljesítményed, jobban mennek a combok az egész game. 3 sör felett meg fokozotatosan romlasz. Úgyhogy ha csúcson akarsz lenni 3 at igyál SF4 közben.
  • Gerbill
    #1952
    Az analógkarral a fél és negyedköröknél kicsit zavaró, hogy szögletes a foglalat(vagymi), de amúgy tényleg jó. Meg tudok ágyból is játszani:D
  • norbi2fraktal
    #1951
    nah azzal tényleg jó nyomni, haveromnak olyan van
  • Gerbill
    #1950
    Logitech Cordless Rumblepad 2-vel nyomom és rezeg ha megütnek
  • BlueTorch
    #1949
    az én arcade stickem ha PSel használom rezeg, de PCn SF4-nél nem.
  • Bartn73
    #1948
    Hali nyomja itt valaki xbox360 controller-rel? ha igen rezeg neki a játékba? mert nálam eza marha nemakar(igen on-ra tettem a rezgést) (más játékokba meg rezeg) vagy vane itt olyan aki rezgö gamepaddal nyomja? ééés neki rezeg e ? xd köszi a választ elöre is:)
  • norbi2fraktal
    #1947
    mindenkivel végig kell nyomni,1menetes is lehet (könnyeb) és easyn,kellnek perfectek, vagy ultra-k
  • Zici
    #1946
    Akumát nem akarja feloldani nekem. Már végig vittem sok karakterrel, perfect is volt közte mindig legalább 2 és mégse oldja fel. Vagy a perfect kör azt jelenti hogy 3 körös meccs esetén mind2x perfectre kell verni?
    Segítsetek!
    Köszi
  • Gerbill
    #1945
    Akarom mondani Goukent. De közben rájöttem, hogy nem is Akumával kell kioldani, hanem bármelyik karakterrel, úgyhogy minden megoldva.
  • Gerbill
    #1944
    Jah. hát akkor mindjárt könyebb lesz feloldani Akumát. Kösz.

    #1942
    Kösz neked is. Azok a kis háromszögalakú nyilak nem jelentenek semmit? Mert Dan challengeiben is benne volt, hogy hevy kick kisnyíl heavy kick és nem tudtam megcsinálni.
  • Amiga
    #1943
    Oké, most vettem észre, hogy a FAQ-ban vannak fülecskék jobbra fenn... :)
  • norbi2fraktal
    #1942
    2x kisütés+hátra+kisrúgás+nagyütés
  • xxxpaulxxx
    #1941
    az ultrát úgy kell érteni, hogy legyél ultra állapotban, amikor nyersz... ezt úgy tudod elérni, hogy hagyod, hogy párszor megüssenek
  • Gerbill
    #1940
    Akumával hogy kell megcsinálni az ultrát? Néztem a command listet, de nem tudom mit jelent az a sok kis nyíl.
  • norbi2fraktal
    #1939
    vitt végig akumával, és legyen perfected,ultra nyereséged, és nem halhatsz el,Seth után beadja,és megkapod ha levered
  • Amiga
    #1938
    Hogyan lehet Goukent feloldani? És kivel a legkönnyebb? Már minden más karakter megvan.
  • xxxpaulxxx
    #1937
    krátooosz:D
  • Morpeus
    #1936
    Üdv mindenkinek! Még kezdő vagyok Street Fighterben és nem igazán értem ezeket a jeleket a combóknál. Valaki el tudná magyarázni nekem? Nagyon megköszönném.
  • The Protector
    #1935
    Kelendő volt.XD
  • BlueTorch
    #1934
    hát CD Galaxisról elfogyott a The Club. Nem tudtok valami helyet, ahol még lehet kapni?
  • Bartn73
    #1933
    Itten keress:http://sf4mods.pbworks.com/Skins vagy itt:http://www.gamevixenzone.com/gvz/viewforum.php?f=141
  • norbi2fraktal
    #1932
    na ez Ku*va jóóó, GRAT,légyszi írd le hogy hány progi és mik kellnek a moddoláshoz, de pár betüt írj hogy melyikkel mit kell csinálni,,...régebben moddingotam de már elfedtem.....