2971





| F.A.Q|
  • norbi2fraktal
    #2011
    ez jó ötlet addigra talán lessz key-em :)
    amugy ezt lehetne rendszeres dolog
  • The Protector
    #2010
    Holnapután kéne rendezni egy sg-s bajnokságot.Holnap meló és fáradtan mindíg elvernek.
    Ki lenne benne.Még banner alá is lehetne hírdetni a győztest.Vagy az első hátmat.
  • Bartn73
    #2009
    heheXD kérésed számomra parancs:P
  • andrew1988
    #2008
    attól függ hogy milyen karakterhez töltöttél le

    ha mondjuk kenhez, akkor a fileokat ide csomagold ki

    SF4 mappa/battle/chars/ken
  • sith7
    #2007
    Ezeket a skineket hova kell bemásolni ?
  • enlightened
    #2006
    Sugata Sanshiro néven futok vegyél fel.
  • enlightened
    #2005
    Igen lődözös akumákhoz odamenni nehéz. Ha közel mentél orrba szájba verheted néha elereszt egy shoryukent de azt is kiblokkolod és annyi neki. Amúgy bartn73 mérkőzhetünk egyet megnézzük hogy tényleg legyőzhetetlen vagy e akumával
  • andrew1988
    #2004
    vazze, akkor guilera mit mondjak? :D ő sem épp a legerősebb karakter mégis leverem az ilyen kis akumákat meg sagatokat... na jó sagatot ritkábban :)
  • The Protector
    #2003
    Csatlakozom.Most is volt G2-A-s ellenfelem akumával.Ugráásból rúgás majd gáncsolás.Elsem eresztettem.Mind2 menetben dizzy-t kapott azalatt meg personal actionoztam.Megverni könyűű volt.Eljutni hozzá h a közelébe menjek az nehéz.Földön és levegőben egyszerre lőtte a bogyóit.
  • Bartn73
    #2002
    Ja egy kicsit XD De tényleg Akumával legyőzhetetlen vagyok:P (hameg végre megtanulom az ultra v super combokat isten leszek)XDXD na de tényleg én nemveszem a szivemre ha levernek :) és előfordul páárszorxd
  • enlightened
    #2001
    A másik, játszottam ma egy Akuma ellen 1500 GPje volt és nem tudott blokkolni bazz. Odamentem szépen és mindig amikor felkelt alárugtam és 20szodszorra se unta meg mindig szépen beleesett. Ez az sf4 nagy hibája, ilyen emberek eljutnak 1500 GPhez, mert végig lődözték a meccset és nem tudtak mit csinálni és közel mész hozzá meg NEM TUD BLOKKOLNI! EZ AZ EMBER NEM TUDJA HOGY KELL! Szóval áhhh szánalmas mik vannak és ezek a királyak.
  • The Protector
    #2000
    Azzal kihívás nyerni.
    TEKKK
  • enlightened
    #1999
    najó fei long ultraja jól néz ki, de nem sebez annyit mint sagaté. Most azt mondd meg hogy ha sagat eleve nagyon erőseket üt rúg + lőni tud meg van shoryken félesége meg mindene mert kell még alárakni egy ennyi sebző ultrat is? Fei Longnak alig van valamije persze gyors de az ultraja alig üt le valamennyit.
  • andrew1988
    #1998
    nem érzed úgy hogy kicsit magasra tetted az arcot? :D
  • andrew1988
    #1997
    1. tervezem ezeket is belőni, csak idő kell hozzá, amiből jelenleg kevés van.

    2. enlightened, nem hiszem hogy itt kéne sírdogálnod, hogy ki mivel van...

  • Mephike
    #1996
    Nos tetszik az oldal, grat érte, kitartás kívánok hozzá!
    Annyit fűznék hozzá, hogy bár tudom, hogy ez inkább addon oldal, de a kombókat kitehetnéd, sok játékost lehet nem fog érdekelni az a menü, de lehet hogy egy kettőt igen és már nyertél is pár látogatót. Akik később ha már jobban belemelegedtek a játékba visszajönnek idővel az addonokért is.
  • Bartn73
    #1995
    jaja+annyira csinos:) ruhákat tettem be neki öröm ránéznixd öröm vele ütni vágni:)
  • norbi2fraktal
    #1994
    akuma az én emberem is :) nagyon ó ember, szerettem az eddigi sf-ekben is
  • Bartn73
    #1993
    ééénmeg Akuma fan vagyok mivel ő a legszimpibb hogy könnyü combo nemtom super+ultra combot azóta se tudok de nemis gyakorlom nemisérdekel tüzlabdát néha néha tudok de ezek nélkül is agyonverek bármit bárkit(meg amikor nem) :) Najó még Gouken és Seth amik na-na néha de atöbbi használhatatlan nemteccik Tehát azé nem noobok játékszere Akuma..
  • The Protector
    #1992
    Fei LOngal vagyok.Mert imádom a japán kúltúrát,bruce lee-t,tony jaa-t és mert ő a leszimpibb:kevés a kombúja és rövid a lába,de nagyon gyors.Nekem ő a fav.Csak vele vagyok.És az Ultrája kegyetlen.
  • enlightened
    #1991
    Elegem van!!!!!!!!

    Ilyen nincs komolyan idegileg kikészít ez a........

    Ma 23 meccsem volt ebből 13 Ken 8 Sagat és 2 Akuma.

    Mondja már meg valaki a maradék karakterekkel miért nem lehet játzsani? Egyszerűen annyira noobok hogy csak a minél könnyebben végrhajthato combokra hajtanak.

    EZ EGY JÁTÉK! Azzal kéne játszani aki tetszik az embernek. De itt nem ez van mindneki azzal van aki übertáp és két gombnyomással végig lehet spammelni a meccset. Attól meg hülyét egyenesen hogy lőnek a karakterek. Akumaval minden véletlenul e tudod megkozeliteni mert lodoz egyenesen ha ugrasz akkor meg levegobe lo le.
  • andrew1988
    #1990
    hm... vmi valóságosabbra gondoltam...

    rock zenékre pl :D
    ilyen pack már úgyis van azthiszem
  • norbi2fraktal
    #1989
    én ezekböl ajánom ami pl tetszik , ez a Street Fighter ex + @ zenéi, sztem jók klikk
  • andrew1988
    #1988
    :)

    én meg elkezdtem készíteni egy zene packot a játékhoz, a főmenü zenét már lecseréltem :D
    a pályáknak kéne vmi jó kis ötlet, meg még a menüképeket kéne modifikálni vmi faszára, korszerűre

    van ötlete vkinek a zenéket illetően?
  • norbi2fraktal
    #1987
    jólvan addig pihentetem az agyam mer ez sok(k) volt :D
  • andrew1988
    #1986
    pedig kellene

    na majd nemsokára feltöltök mindent az oldalra, csak türelem :)
  • norbi2fraktal
    #1985
    nem akar semmit csinálni az infuser::((:
  • norbi2fraktal
    #1984
    elsőnek ryu-t próbálnám aztán rátérnék mindenkire kivév::Rufus,El Fourte XDXD
  • andrew1988
    #1983
    hát ha a kép szerint csinálod, ott minden rajta van

    ki lenne a célszemély amugy ?:D
  • norbi2fraktal
    #1982
    nem nagyon sajnosXD
    namost Dragon unpacker-al megcsináltam azt ami a képen van oké, photoshoppal szerkesztettem, majd mentettem dds-be, és infuser-al akartam összerakni de nem tessz semmit a megnyitot fájlok után (képen ott van de nálam nincs....
  • andrew1988
    #1981
    várjunk...

    dragon unpackerrel kell a ddst kimenteni az offzip után a .datból

    erre estefelé írok vmit, mert most nem nagyon tudok foglalkozni a dologgal, remélem kibirod addig :)
  • norbi2fraktal
    #1980
    ugyan így csináltam, előszőr a dat-ot és utánna a dds-t, lehet rosszúl mentettem el a dds-t?, addig próbálom, amugy köszi a segítséget, és sok sok ichlet-et az oldaladhoz((reggeltem magam:)
  • andrew1988
    #1979
    ha nem nyitja meg akkor ott nem tudom mi a gond
    de ha megnyitja, akkor amikor a loadra kattintasz először a .dat filera kattintasz, ezután leőugrik az ablak ujra és akkor a ddst lövöd be.

  • norbi2fraktal
    #1978
    eddig jó írányba haladok a mod-olásban, csak egy kis gondom van, amikor szerkesztek és elmentem dds-be akkor nem nyitja meg a .dat fájlt az infuser hogy vissza tegyem a szerkesztettet, mi lehet a baj mit csinálok rosszúl?
  • The Protector
    #1977
    jó oldal.regeltem is.
  • andrew1988
    #1976
    ha lehet regisztráljatok az oldalra :)
  • norbi2fraktal
    #1975
    grat
  • andrew1988
    #1974
    Katt!

    csináltam egy oldalt, összegyűjtve a skineket amik a neten keringenek!
    persze egyéb dolgok is megtalálhatóak lesznek hamarosan
    pályák, progik, leirások

    türelem rózsát terem :)
  • norbi2fraktal
    #1973
    köszi szépen így már jó, amugy majdnem így csináltam:)
  • andrew1988
    #1972
    másold be a karakter mappájába

    SF4/battle/chars/ken

    ez pl ken mappája

    ide bemásolod az offzip fileokat
    +csinálsz egy mappát "new_folder" néven, ugyanide

    ezután...

    parancssort megnyitod ott ahova másoltad az offzipet

    "offzip.exe -m 16 -a -z -15 KEN_01_01.col.emz new_folder 0"