2971





| F.A.Q|
  • The Protector
    #2051
    miben van pontotd.BP vagy GP?
  • andrew1988
    #2050
    egyeltalán nem a pont a lényeg... gyakorolj!
  • Amiga
    #2049
    Én azt hiszem, most hosszú ideig szakítottam a Street Figter IV online részével. Ma este egyszerűen mindenki megvert. Sakurát erőltetem, lehet hogy hiba, de legalább 5-5 Ken és Ryu, elvétve egy Gouken vagy Akura vagy Guile nyomott le, és egyszerűen képtelen voltam nyerni. Elegem van. És a gép nem kezdő mazsolákat rak be ellenem, pedig van vagy 100 pontom, hanem 1500-2000 pontos ellenfeleket. Most ezeket hogy verjem meg???
  • andrew1988
    #2048
    azért azt ne felejtsük el hogy nem rég még nyávogtál...
  • enlightened
    #2047
    Eleged van a noobságból? Eleged van hogy mindig Ken Ryu és Sagat arcát látod? Eleged van hogy egy combot ismételgetnek egész meccsen?

    Akkor a megoldás számodra is a G2. Ha összeszedsz 2000GP-t megnyílik előtted az igazi játék. Ahol találkozjhatsz Dhalsimokkal és El fuertekkel is, akikkel G3-ban sohase. Most vert meg egy El fuerte nagyon keményen. De tegnap Dhalsimmal is leirtottak meg Gen-el is. Eddig utáltam ezt a gamet mert mindenki Ken-el volt de ennek G2-ben vége. Itt végre tényleg mindenki azzal van aki tetszik neki és játszani is tud vele.
  • BlueTorch
    #2046
    egyébként nem hiszem h mindenki noob aki kennel van. énis szoktam játszani kennel. mondjuk én egyáltalán nem használom a shoryukent. minden karakter játszható ha ki tudod használni. én pl sagatot egyáltalán nem díjazom.
  • The Protector
    #2045
    JAh.G2 ben nem nagyon vannak ken-ek.Sőt eddig 1x sem találkoztam velük.Viszont itt ryu a nyerő.De van itt rose,cammy,chun lee aki kell.Sagattal is csak 1x találkoztam.De fei long ellen életemben csak 3 szor küzdöttem.2y én bizonyiltam jobbnak.A 3. viszont alázott.
  • enlightened
    #2044
    Srácok gyertek át G2-be!!!!!!!!!

    Nagyon jó, alig vannak Kennoobok. Lehet azért mert nem jutnak el ide, vagy mert amig eljutnak ide rájönnek hogy Ken nem túl jó.

    Viszont van helyette 10000GP-s Dhalsim aki perfectre ver:D. G3-ban egy Dhalsimmal se találkoztam itt meg eloszeretettel aláznak vele.

    Na mindegy G2 tök király végre nem csak Kenek meg Sagatok meg Akumák vannak hanem mindenféle karit használnak és tudnak is vele játszani. Én személy szerint Dannel maradok.
  • enlightened
    #2043
    Na ma betauntoltam magam Dannel a G2-be. Úgyhogy most G2-E ről indulok megint. Fel kell küzdenem magam SG-ig.
  • norbi2fraktal
    #2042
    na ezt nem láttam még:D
  • andrew1988
    #2041
    már láttam :D
  • Syliander
    #2040
    Nem linkelte be a képet mert még nem vagyok olyan rég óta tag. Hát akkor így mutatom.

    http://i160.photobucket.com/albums/t172/Obsidian_Shield/Dan.jpg
    (Valaki aki aki elég régi tag, linkelje be ha tetszik neki.)
  • Syliander
    #2039
    Erről jut eszembe
  • enlightened
    #2038
    Kennoob elintézése Dan módra


    Uhhh ez fájhat


    Vuhuuuuuu
  • andrew1988
    #2037
    lassan de biztosan haladok :)
    a pályák zenéivel készen vagyok, már csak a karakter választó és a lobby maradt hátra... azokat az SF2 HD Turbo Remixekből szedem ki
  • The Protector
    #2036
    In Flames The quet place.
    Offspring The Kids arent alright(ez legyenbennt mert kvajó)
    Guns N Roses sweet child o main,vagy paradise city.
    The Comeback Kid:Wake the dead.
    Linkin park:What I Done
    Simon And Garfunkel:Silence(szomró zene)
    Kansas:Carry on may wayward son(Odaát zenéje)
    Rise Against:Give it all.
    Fall out Boy.Snitches and talkers(emós zene(állítólag) de ez a számuk kvajó.
    Yellowcard Breathing.
  • andrew1988
    #2035
    vki szedjen már össze nekem 7db zenecímet, vmi rockosabbat :)
  • sith7
    #2034
    Köszi, sikerült, a zöld színt kellett választani
  • sith7
    #2033
    akkor ott van a kutya elásva...
  • andrew1988
    #2032
    ezt a skinre érted?

    ha arcadeban nem jó akkor rosszul csinálsz vmit... vagy nem jó színt használsz, minden skinnél megvan adva hogy melyik színt használja
  • sith7
    #2031
    csak online változik ?
    Mert arcade - ba nem lett más
  • andrew1988
    #2030
    figy, az oldalamon fellehet tüntetni a dolgokat a bajnokságról, ha gondoljátok..
    ott sztem egyszerűbb
  • The Protector
    #2029
    Akk holnap sg-s bajnokság?KIK neveznek össze kéne írni,kitalálni egy okos módszert rá vagy sorsolni.És megbeszélni a csatákat akik össze lettek sorsolva.

    Remélem holnapra jobb lessz a csuklóm mert odakúrta melóhelyen a hűtőajtó.És a mélyhűtőszobának nem vékony az ajtaja.
  • The Protector
    #2028
    igen.Minden skint a hozzá tartozó karakter mappájába kell másolni.
  • sith7
    #2027
    Köszi, Sagathoz, de gondolom akkor értelemszerűen a Sagat könyvtárba kell
  • andrew1988
    #2026
    csináld a challengeket
  • Barrymanilov
    #2025
    szevasztok lenne 1 kérdésem vannak ezek az úgy nevezett costume-k ezeket hogyan tudom megszerezni? vagy csak akkor tudom megszerezni ha eredeti a game?? elöre is köszi válaszotokat szevasztok
  • andrew1988
    #2024
    nem fognak, ujra kell kezdened
  • Magh
    #2023
    Jövő héten ér ide a játék, ha addig tört verzión kioldom a karaktereket, hozzárendeli majd a profilomhoz? GfWL accom régóta van, az eddig unlockolt karik pl. megmaradnak.
  • stevenson1988
    #2022
    senkitől nem fogsz kapni, ugyanis egy kulccsal egyszerre csak egy ember játszhat...
    tehát senki nem lesz olyan ostoba, hogy csak úgy odaadja neked a sajátját
  • norbi2fraktal
    #2021
    persze, ma megveszem és elküldöm
  • tototto
    #2020
    nekem meg egy ferrarit
  • kisAKOSH
    #2019
    tuna nekem valaki küldeni mailban egy SF4 live ID key-t? [email protected]

    thx előre is.
  • norbi2fraktal
    #2018
    naa elég jól alakul az oldal, grat
  • andrew1988
    #2017
    csak a championship döntő győzelmeid mentheted el
  • norbi2fraktal
    #2016
    erre csak azok adhatnak választ akik nyomják online-n
  • Amiga
    #2015
    Akkor még annyi lenne most a kérdésem, hogy hogyan lehet visszajátszást elmenteni...
  • Amiga
    #2014
    Köszönöm, sikerült :)
  • norbi2fraktal
    #2013
    benntart hátra kb 2-3 mp-ig, célszerű guggolva így előte megrúghatod vagy ütheted és aztán ......
  • Amiga
    #2012
    A "charge" mit jelent? Mert pl. Chun-Li kombóit ezzel kellene előhozni... de nem tudok rájönni, hogyan kell charge-zni...