2971





| F.A.Q|
  • ULTRA666
    #2091
    Ott csak új színeket kapok...
    De más ruhákat nem. Vagy minden karakterrel kikel vinni mindet?

  • norbi2fraktal
    #2090
    #2087 pl az első dolog/baj az hogy nem csak LP-al kell, hanem ott a LK is tehát Light Pounch+Light Kick a második dobásnál vissza felé....Sonic Boom== tartds hátra engedd ki majd gyorsan előre ütés--ez a charges attacknál mind így van...


    #2088---Challange mode...Time Attack+Survival itt kapod a ruhákat..
  • Brundle1
    #2089




  • ULTRA666
    #2088
    Sziasztok!!
    Hogy lehet unlockolni más ruhákat? Vagy lehet egyáltalán?
    Melyik szekciót kel teljesíteni?
    Köszi előre is.
  • Slig
    #2087
    Na sikerült futtatható sebességre bírni. Minden low csak a háttér nem, mert különben feketeség lenne... Egy a gáz, hogy a kombókat nem adja be, trainingben sem. Kontrollerrel se, billzettel se. Pl a dobás elvileg úgy lenne, ha közel vagyok az ellenfélhez, akkor < - + LP ; nos ez nem megy... meg a többi se, pl guile-al nem tudok sonic boomot... Mi lehet a hiba?
  • Brundle1
    #2086
    Sziasztok!Egy meccs után hogy lehet elmenteni replaybe,nem lattam ra semmi opciot?
  • norbi2fraktal
    #2085
    igen ez az alap dobás, előre felé tartva kell csinálni,és a hásik hátra felé...
  • RETROB0Y
    #2084
    legyél közel az ellenhez és akkor egy fajta dobást fog csinálni a karid
  • Kongy
    #2083
    Hello

    Meg tudtnátok mondani, hogy mit kell csinálni a challengeben amikorv ezt írja : (near opponent <- L puch kick

    Namost egyenként tom mik ezek, de hogy pontosan mit is kellene csinálni? Vmilyen dobás? mert minden karinál itt vok elakadva. pls help!!
  • RETROB0Y
    #2082
    folyamatban a banner berakás
  • The Protector
    #2081
    Jah.DE lehetne jobbis,de befogom a pofám mert én még ilyet sem tudok.
    Ken jól néz ki rajta de ryu mint egy fogyatékos.
  • norbi2fraktal
    #2080
    sztem ken & ryu-s legyen
  • RETROB0Y
    #2079
    Nah melyik legyn a banner??

    Ott vannak a képek

    válasszatok
  • Amiga
    #2078
    Tehát buffereli a kiadott parancsokat? Mert nekem ez az ütés / hadoken kombó még 500-ból egyszer sem jött össze, sem billentyűzetről, sem a dual actionnal...
  • Magh
    #2077
    Még annyit, hogy ne szívj, mint én, és egyből bindold be külön gombra a dobást és különösen a focust, különben nem fog működni egy focus/dash canceles kombó sem. A tripla P/K-et nem muszáj minden karakternnél külön bindolni.
  • Magh
    #2076
    Be kell bufferelni szinte a teljes kombinációt, aztán, mikor vége (vagy amikor cancelezni akarod), lenyomod az utolsó gombot. MP+Hadokennél nyomsz egy MP-ot, az animáció alatt le+előre, az előrét nyomva tartod, aztán a megfelelő pillanatban újra MP (vagy bármilyen P). Sok esetben meg lehet (kell) előzni bizonyos leütéseket. Pl Sakura következő kombója cHP + Shouken, itt előre + le, gyorsan elnyomod az ütést, előre (nyomva tartod) HP, és megcsinálja. Ki kell tapasztalni a sorrendet, hogy mikor mit kell nyomva tartani, és mely animációs fázis alatt mennyi parancsot kell beadni, ha pár jól megy, a többit könnyű kitalálni.
  • mue
    #2075
    Azota 2x sikerült az 500 probálkozásbol, de azota se.
    Gyorsan kell leütni?
    Ugy ütöm le, hogy szinte teljesen egyszerre rácsapok a billentyüzetre, de azért a billentyük sorrendje még megvan... és igy se.
  • mue
    #2074
    "ha gyors vagy és jókór időzitsz akkor csináld úgy hogy közepes ütés és LE+ELŐRE, csak ennyi, nem kell még egy ütés"

    Ezt vki elmagyarázhatná nekem!
    A hadokennek egy ütéssel van vége, mi az, hogy ha gyors vagy, nem kekell ütés? Nem értem.
    Próbáltam ütés nélkül de nem működik, és nem is lenne logikus.
  • RETROB0Y
    #2073
    Sry

    utolsó 2 kép itt van



  • RETROB0Y
    #2072


    Vagy ez

    http://kephost.com/images/856_street_fighter_4_main.jpg

    Vagy

    http://kephost.com/images/169_StreetfighterIV_banner.jpg

    Melyik legyen?
  • RETROB0Y
    #2071
    Banner kéne másik sztem :S
  • RETROB0Y
    #2070
    Én már több gépen is mgcsináltam mindekint Seth-et csak 1szer

    De mindig 1.őre beadott mindenkit
  • stevenson1988
    #2069
    nekem is úgy harmadjára - negyedjére adta be csak...
  • kicsirobi
    #2068
    Mondom a kért dolgokat megcsinálom,de így se adja be.Vagy próbálkozzak sokat?
  • norbi2fraktal
    #2067
    játsz 1 menetes easy meccseket,ugy nagyon egyszerűű
  • zsotesz
    #2066
    nem kell Akumával újra kezdeni, de ha elbukod az adott emberrel akkor újra kell kezdened, nem lehet continue-t használni.
  • kicsirobi
    #2065
    Vagy Akumával is ugyanígy meg kell lenni ezeknek?
    Jaa,és ha elbukom a második emberrel,akkor megint Akumával kezdjem?
    Köcce a Helpet
  • kicsirobi
    #2064
    Azt tudom én is.De így se
    Nem lehet,hogy valami el van írva?
  • andrew1988
    #2063
    frissítettem az oldalam pár skinnel és pályával... és természetesen a szerkesztő progik is fennt vannak

    Katt!
  • andrew1988
    #2062
    sztem semmi extra a pali... multiban esélye nem sok a kevés hp miatt
  • RETROB0Y
    #2061
    Huh végre mgvan Seth

    Aztakurv@ valami állat a pali!

    Tiszta Dr. Manhattan
  • stevenson1988
    #2060
    az csak egy körös meccseknél érvénye: link
  • kicsirobi
    #2059
    Nekem nem sikerül Gouken-t kikódolni,pedig végigvittem Akuma-val,és utána mikor végigvittem,megvolt a következő karakterrel az 1 perfect kör,3 ultra finish,5 first attack is.Valaki help.Köszi
  • norbi2fraktal
    #2058
    ha gyors vagy és jókór időzitsz akkor csináld úgy hogy közepes ütés és LE+ELŐRE, csak ennyi, nem kell még egy ütés, nagyon sok maradt meg neke a psx-es Street-ből, amin agyan ez volt a rejtély....amugy sakurával hard 3.nál vok
  • Amiga
    #2057
    Akkor lehet, hogy nekem is át kell állnom billentyűzetre... majd kipróbálom.

    Annak idején még Amigán rengeteget játszottam a Street Fighter II-vel és a Mortal Kombat I-II-vel...

    De most Sakurát tanulom, és pl. a Challenge Trial normal 3. szintjén már az első kombót sem tudom megcsinálni (medium punch, aztán hadoken). Nem is értem, miért, de egyszerűen nem megy a kombó..
  • andrew1988
    #2056
    én verekedős játékokon nőttem fel pcn. konzolom csak nintendo volt :D

    tehát én ebben a helyzetben jobban állok :). Rekkukyaku is megy billről...
    anno sokat mugeneztem, csináltam is 1-2t :D lehet hogy nekiállok csinálni egy újat :D
  • Magh
    #2055
    És Fei Longgal nem okoz gondot bill.-en pl. a Rekkukyaku? Mert beadni beadja, kis gyakorlással 100%-ban, de elég sokáig tart. Azt is tapasztalom, hogy kombókat, de gyakran sima spec mozdulatokat is csak valami elfajzott beviteli sorrendre ad be (pl. Longgal cLP + Rekakken), nyilván, mivel padre/stickre van optimalizálva. Nekem egyébként csak a körző mozdulatok mennek jobban analóg karral, minden más (mozgás, sima P/K chainek, charge, "Z" mozdulatok) meg bill.-en, úgyhogy szerintem egyelőre ennél maradok.

    Egyébként tényleg vannak komoly billentyűzetes arcok (pl. G1-ben), vagy az csak irónia volt?
  • andrew1988
    #2054
    nekem egyébként mióta új az accountom, nem sok pontom van rankedben, asszem 1600 körül állok.

    tegnap volt időm gamelni, 20 meccsből 2szer kaptam ki :D
    gen és ken vert el, de nem nagyon... mindkettő ellen randommal mentem, vegát és roset kaptam :D

    egyébként csak megsúgom, nem akkor leszel jó játékos ha 2-3 karakterrel vagy jó, hanem ha minden karakterrel tudsz vmit felmutatni.mostanában cska randomra megyek karakterválasztásnál, és mégsem kapok ki sűrűn, de azért van kivétel :)
  • The Protector
    #2053
    Én billel nyomom.Nekem tökéletes.Pedig van coontrollerem.De nehéz vele a kombókat behozni
    Nekem 1330Bp-m van.1500vmennyi volt a max.
    Gp-ből meg van 2200kereken.
    Sokat gyakorolj és találj egy vagy 2-3 kedvenc karaktert ait nagyon ismersz.
    Mint nekem fei Long.
  • Amiga
    #2052
    Azt hiszem, BP, GP-ből mintha csak 1 lenne. Amúgy összesen talán 13 győzelmem van és egy Logitech Dual Action-nel nyomom, nem tudom, hogy megfelelő-e, de nincs más kontrollerem.

    Igen, azt hiszem a gyakorlás jó ötlet...