2971





| F.A.Q|
  • Mephike
    #2131
    Oltalak? Szerintem jogos. Ez az első találatom PC-re, de több ezer van...
    CP A.S.
  • Twiszter
    #2130
    Járt már valaki ugy, hogy feltelepitette a játékot és mikormár bejött rányomot a Start-ra és semmi nem törént? Ez miért lehet??? Help
  • Twiszter
    #2129
    Most ti pc-n vagy X-box-on játszotok?
  • zsotesz
    #2128
    itt keresgélj
  • zsotesz
    #2127
    amazon.com-on nincs?
  • enlightened
    #2126
    Neked meg annyit, hogy nem tudom hol voltál eddig, keresgéltem googleon és pont ahogy te se találtál semmit úgy én se. Amit belinkeltél az még mindig PS2-höz van itt meg PC-n toljuk. Természetesen már szétkerestem a googlet de PC-hez sehol se találtam. Máskor ha ilyne hangnemben írsz legalább hasznos linket adj, mert csak felesleges oltás volt.
  • enlightened
    #2125
    Jó de már, tényleg ezt kérdezem lassan 1 hónapja és már rohadtul unom. Hogy arcade sticket hol szerezzek be? XBOX360 controllerem van, annak az analog karjával szinte semmit nem lehet letolni de az alatta lévovel se nagyon. Viszont arcade sticket hol lehet kapni? Valaki légyszi válaszoljon már erre a kérdésre mert már feltettem 10 szer ezen a fórumon és valamiért sose kapok rá választ.
  • Syliander
    #2124
    enlightened. Javaslom próbálkozz meg xbox 3650 controllerrel. tökéletesen használható felső kategóriában is. simán letolható vele bármely kombó és iszonyat gyors. Középfelső szintig tökéletes. (G1 és társai). Viszont nemzetiken csak Arcade sticken fogják tolni. Abból bármilyet szerzel be jó csak legyen 4-4 gomb egymás mellett és egy kar amit rángathatsz. ^^
  • sith7
    #2123
    No akkor most segítsetek:

    Küzdünk , megy az adok - kapok, akármit csinálok, ütöm rúgom, védekezik, minden lepörög róla, még az ultra combót is blokkolja...

    Ellenben én hiába nyomom a le és/vagy hátra nyilat, max. egyet blokkol, a többit bekapom...

    Mit csinálok rosszul ?
  • Mephike
    #2122
    Természetesen a megfelelőt neked kell megtalálni...
  • Mephike
    #2121
    Ugye azért nem fogsz az internet mellett ülve olyat kérdezni, hogy hol vegyél meg valamit? De mert gondolom a google-ról sosem hallottál, ezért segítek rajtad, mert én ilyen rendes vagyok...
    egy példa
  • enlightened
    #2120
    Na eljutottam arra a pontra, hogy gamepad nélkül nem megy tovább. Sajnos nem tudom hol kéne venni se arcade sticket, valamiért amikor itt megkérdezem a fórumon akkor se ad senki se tippet. Valószínűleg ez azért lehet mert Magyarországon nem lehet kapni. Ha így áll a helyzet itt abba kell hagynom a játékot.
  • Twiszter
    #2119
    Egy kis helpet PLZ
  • ryzlapwnz
    #2118
    Igen odáig már eljutottunk, de ettől sajnos nem oldódott meg.

    Ha beállítjuk az options-ben a gombkiosztásnál az egyiket controllerre a másikat arcade stickre, akkor sem engedi, h kilépjünk a menüből, csak ha bezárjuk valamelyiket.

  • Twiszter
    #2117
    Üdv mindenkinek.

    Egy kis segítséget kérnék tőletek a játékot már többször feltelepíttetem, még több fajta Iso-bol is de a végeredmény mindég ugyan az. A játékon belül ha rányomok a start-ra akkor minden megáll és nem történik semmi. Nem tudna valaki segíteni mert nem tudom miért nem megy a játék. A választ előre is köszönöm.
  • enlightened
    #2116
    Csáó, Live ID-m: Sugata Sanshiro. Már többször írtam a fórumon, hogy szívesen játszom bárkivel. Elég sok ideje tolom már nem vok annyira rossz.
  • Kizsde
    #2115
    Hali ryzlapwnz!

    Valahol olvastam, hogy a billentyűzetet mindig az 1-es kontrollernek kell beállítani, mert egyébkén nem fog működni a versus. Nem biztos, hogy ez a probléma, de egy próbát megér.

    Üdv.
  • PogEe
    #2114
    Köszi sikerült megcsinálni ne haragudjatok a hülye kérdésért!!!:)
  • PogEe
    #2113
    Sziasztok, egy kérdésem lenne... Mi lehet az oka hogy nekem nincs a c meghajton semmilyen Capcom mappa amibe elviekben a mentések lennének és ezért nem is ment a játék. Segitségeteket előre is köszönöm...
  • ryzlapwnz
    #2112
    Sziasztok!

    Az a problémánk, hogy nem tudunk versusban játszani valamiért...

    Nem lép be a player 2 akármit nyomunk a joyon.

    Nem tudja vki, h ez mitől lehet v mit kéne csinálni?
  • Kizsde
    #2111
    Szerintem dobjuk be a közösbe a Games for Windows Live gamertag-eket és keressük egymást a játékon belül.
  • Kizsde
    #2110
    Sziasztok!

    Én is épp magyar játékosokat keresek akik tolják Live-on. Bár én nem vagyok nagymester a játékban, de szívesen játszanék honfitársak ellen :) Vagy akár lehetne kisebb klánt is csinálni (már ha nincs eleve).

    Live ID-m: Rashool

    Üdv.

  • enlightened
    #2109
    Protector akkor Magyarországon nem lehet kapni sf4 hez gamepadot?
  • andrew1988
    #2108
    én is játszok még liveon...
  • The Protector
    #2107
    Jah-és az ultrája az összes Ultrát leveri.Jó El fuerte.Meg a random múvjai.
    Próbáltam vele is meg cammy vel is.Jók ők is.DE Fei Long az örök.
  • enlightened
    #2106
    Kicsit pang a fórum. Már csak én meg protector játszunk live-on? Ne már srácok! Nem olyan rossz ez a játék most például el fuertevel verek mindenkit, mondjuk vele észnél kell lenni, de van egy csomó rejtett trükkje és falról is sokféleképpen le tud jönni levegőben ugró embert is kétféleképp leszed onnan és az ultraja is jól sebez, mindenkinek ajánlani tudom aki az irtó gyors játékmenetet szereti.
  • enlightened
    #2105
    Én komolyan tolom a gamet! Már mióta kijött folyamatosan tolom, de most már G2-ben egyre jobban érzem hogy nem bírok egy championshipet végigvinni gamepad nélkül gyorsabbnak kell lennem! Légyszi írd le Magyarországon hol lehet kapni?
  • The Protector
    #2104
    Pedig le lehet!!
    Bár én sem tudom elképzelni.Sokszor mikor ilyen ultragyors kombókat rámvágnak.Ütés,hadoken,shoryuken vagy vmi ennélis hosszabb meg szoktam kérdezni h bill vgy gameoad.És ilyen kombós arcok mind gamepadot írnak.
  • mue
    #2103
    Én nem tudom elképzelni, hogy egy gamepaddal, hogyan lehetne gyorsabban és pontosabban leütni az irányokat mint billentyűzettel.
  • The Protector
    #2102
    Hát....mindját próbálok keresni neked e addig leírom h csak ehez való padot akkor vegyél ha nagyon komolyan gondolod a játékot vagy sok pénzed van és nem jelent akadályt az h ez a pad csak ehez a játékhoz jó.
  • enlightened
    #2101
    Valaki légyszi segítsen. Magyarországon hol lehet beszerezni olyan gamepadot amivel a profik játszanak?
  • Bartn73
    #2100
    Valaki a Costume DLC-t mán belinkelte ide még az elejénn énis igy töltöttem le egy 187 megás csomag volt De azcsak 1 szinbe volt elérhető mármint a +ruhák kelett hozzá egy másik progi is SF4 Costume toggler ez (legalábbis én igy használom és igy a +ruhák minden színbe elérhetőek)
  • RETROB0Y
    #2099
    A Costume DLC nekem is kellene de sajan sehol se találom
  • norbi2fraktal
    #2098
    hát lehet ,de én mint nagy ware-os nem láttam sehol
  • ULTRA666
    #2097
    Nem ere gondoltam hanem hivatalos skin csomagra, biztos valahol fen van az is.
  • flashka
    #2096
    Előrhető pc-n is pl. itt:http://www.pcguru.hu/pcguru/letoltes/Street_Fighter_IV_Nude_mod
  • andrew1988
    #2095
    csak te látod
  • mue
    #2094
    ha más skineket használok, vagy csinálok akkor azokat felötölti és más is látja az online játék közben, vagy csak az én gépemen lesz látható?
  • norbi2fraktal
    #2093
    elérhető pc-n de nem ingyééé
  • ULTRA666
    #2092
    Főleg Sacura ás Chun LI ruhája kellene, vagy az csak konzolon érhető el?