2971





| F.A.Q|
  • SewerRat
    #2171
    Mennyire bírja a gyűrődést? Lehet vele arcadeskodni?:P

    Jónak néz ki. Kényelmes? Lehet ő lesz a nyertes.
  • sith7
    #2170
    FAQ ?
  • Twiszter
    #2169
    Üdv végre én is játszok. Hogyan lehet ki unlockolni a többi embert???
  • enlightened
    #2168
    Most nyertem G2-be meg a championshipet Cammy-vel. Ott már 4 meccsből áll nem 3ból. Azért volt benne mák is, mert mádosik meccsben a srác simán nyert volna, de valamiért a játék szétkapcsolt minket, így kaptam még egy esélyt. Egyelőre bill-el játszom, de már elég jólé megy a játék ahhoz, hogy arcade sticket fogok venni hamarosan.
  • BlueTorch
    #2167
    http://www.vatera.hu/ps1_ps2_xbox_logic_3_arcade_kontroller_152191338.html ---jó PChez is, én ilyet használok. Természetesen ez csak egy lehetőség, nem kötelező ilyet venni :D
  • enlightened
    #2166
    Aki már bejutott G2-be légyszi jelentkezzen, szeretnék vele gyakorolni.
  • enlightened
    #2165
    Nem fognak ajánlani én is azt keresek!
  • SewerRat
    #2164
    Sziasztok!

    SF 4 hez keresek egy jófajta Arcade Sticket. Tudtok ajánlani? Sürgős volna.
  • xMokix
    #2163
    Gouken tényleg atom, csak azt a kongoshin-t nem tudom soha jól időzíteni :D Szal általában beáll Gouken erőpózba, majd bekapok egy térdrugást :D
  • Magh
    #2162
    Én mióta megvettem Gouken a mainem, csak ajánlani tudom. Mellette Akumát használom még, csak nekem ő túl sérülékeny és monoton. Gouken szerintem egy mackós Akuma-shoto keverék, egyedi mozdulatokkal, nagyon durva mindgame-el (a 3 hadoken, a négyféleképpen végződő demon flip és a parry miatt), nagyon jó EX mozdulatokkal, könnyen előkészíthető és erős ultrával. A karakter egyébként az alap mozdulataivel meglehetősen fürgén mozog, szóval nem egy gief, ráadásul nincs se charge se negyedkörnél nagyobb mozdulata (csupa qcf/qcb és előre/hátra Z).
  • xMokix
    #2161
    Amúgy én futottam össze El Fuertével nem is egyszer, de ők mind quasadela bomb spammerek voltak. Szal vágjátok, rádesik az égből, megvárja míg felállsz, és megint :D De ami a legjobban felbax, az a Ragequit. Főleg a championship döntőben. Szal elvész a progress és pontot se kapsz... gyönyörű. De általában mindig az ilyen spammer csírák ragequitoltam. Ma találkoztam egy fentről taposós Gen-el és az is kilépett. Mondjuk oké, Gen alapból genyának néz ki, rajta nem lepődök meg X)
  • xMokix
    #2160
    Üdv!

    Elég forgalmas kis topicnak néz ki, szóval gondoltam én is részese leszek :D Tologatom a játékot én is, próbálok minél előbb G2-be jutni. Eddig csak achivement huntoltam, de most már belekezdtem az online részébe is és G2-B szintre jutottam a hétvégén. Hát igen, csatlakozom, hogy sok az Akuma meg Sagat spammer, de a Kenekkel nincs bajom, mert én is csípem a srácot :D Én Sakurát próbálgatom űzni, néha egy kis Dan-el megfűszerezve. :D Most próbálgatok valami nagy embert kitanulni, hogy legyen az is az arzenálomban, de eddig nem sok sikerrel. Zangief a legszimpibb, mert nem akarok ilyen charge-os passzív sün játékos lenni, csak azok a 360 fokos mozdulatok nem igazán jönnek billen :D Valakinek valami tippje?

    Amúgy ez az SF4 dlc costume pack mennyire biztonságos? Eléggé sokat sz0ptam a title-jeimért, főleg a Sakura Hard trialosokért és nem akarom őket elveszteni egy reinstall miatt :D
  • motyodlee
    #2159
    kösz a gyors választ :)
  • norbi2fraktal
    #2158
    tartsd hátra felé
  • motyodlee
    #2157
    sziasztok!
    rövid kérdés: hogy a fenében tudok blokkolni? mert engem paskol az enemy rendesen, viszont fordítva már nem mindig megy :)
  • enlightened
    #2156
    Nektek van kulfoldi haverotok live-on. Nekem már nagyon sok van egyik G1-ben van és vele szoktunk gyakorolni. Hmm Protector eltűnt, pedig egy időbe nagyon tolta, mindenkinél lecsengett a lelkesedés.
  • BlueTorch
    #2155
    ESC -et kell nyomni és akkor folytathatod (:
  • Tomi13
    #2154
    Sziasztok

    Ha arcade módba elvesztek egy meccset akkor a visszaszámlálásnál mire kell nyomni hogy folytathassam? Végigpróbáltam mindent gombot a billenytyűn,de egyszerűen semmi reakció,letelik a 9mp és kezdhetem elölről.
  • BlueTorch
    #2153
    sajnos én most vadaszok egy windows live kulcsra. de ha meglesz nekiállok én is :)
  • enlightened
    #2152
    Na úgy látom kihalt a fórum. Lecsengett ez a játék is. Azért én még játszom, ha valaki esetleg idetéved szívesen játszom vele. Sugata Sanshiro néven felvehet.
  • Twiszter
    #2151
    Nagyon szépen köszönöm működik! Csak ennyit kellet volna mondani akárkinek és már tudtam volna játszani. :)
  • enlightened
    #2150
    Benyomod a HOME gombot és regisztrálsz egy offline accountot és már tolhatod is.
  • zsotesz
    #2149
    nálam nem volt semmi gond, választottam profilt, aztán ment
  • Twiszter
    #2148
    Ezt, hogy érted zsotesz? Nekem megvan a játék meg a crack-je is de amikor feltelepítem és a játékba rányomok a startra akkor megáll és ennyi.
  • zsotesz
    #2147
    Nem kell trükközni a warezzel sem.
  • Twiszter
    #2146
    Szóval itt mindenkinek megvan a játék eredetibe. Nekem olyan írjon már aki Warezol és tudja a megoldást a játék működtetésére.
  • Amiga
    #2145
    Talán próbáld itt: http://www.576.hu/index.php?mod=product&product=36850.

    A nem kapható sehol kamu, hatalmas kama szöveg.
  • BlueTorch
    #2144
    Én egymagossal játszom. (AMD Athlon64 3200+)
  • csabyka95
    #2143
    itt játszik valaki 1magos procival??
  • Syliander
    #2142
    No. Még hoyg nem is kapható? Az enyém xboxon a premieren lett meg, (Igen, igen már február óta tolom a IV-est). Az ismerősöm pedig úgyszint európai pc-s premieren vette meg a CD galaxisban. :P
    Majd én is fogok játszani csak fel akarom turbózni a gépet, hogy még véletlen se akadjon be neten. + kell egy kontrollert is vennem. Na mindegy, ha kiderül mennyi lesz a tandíjjam, beleölök keveset. ^^
  • Mephike
    #2141
    Gondolom postáról még nem hallott senki...
  • enlightened
    #2140
    Ott a pont!:D
  • Twiszter
    #2139
    Hogyan vegyem meg a játékot mikor még az országba nem is kapható??? :D Nem hiszem, hogy itt mindenki eredeti példánnyal játszik. :D
  • enlightened
    #2138
    Hmmm, bölcsesség lakozik szavaidban, lehet hogy leporolom az XBOX360 controllerem. Viszont utóbbi időben azt vettem észre hogy nem nagyon játszik senki. Protector aki eddig a legaktívabb volt már őt is lehagytam grade pontokban 2205 volt neki. Mindegy én játszom tovább mert élvezem el fuertet, de tök jó lenne ha mások is tolnák G2-ben aktívan. Amúgy megtaláltam a tuti módszert. Menj el sörözni igyál legalább 6-ot, utána metaxat, meg whiskyt, meg amit még adnak házibuliban és amikor hazaérsz izzítsd az sf4-et. Végignyertem egy championshipet élből:D.
  • Syliander
    #2137
    1 hónapba került hogy megtanuljak játszani analógon de megéri (Xbox 360). Figy ha azt mondod hogy végigtoltad a trialokat, (normál és hard) billentyűzettel, akkor minden tiszteletem és elfogadom, hogyha ennél jobb akarsz lenni, kell egy arcade stick.
    Ez esetben muszáj.
    De ha csak az a gond, hogy te is akarsz tudni Karat tolni, Szimpla/Crossover/Wall kombókat tolni EX-FADCvel, TKzni akkor elég ez is. Eddig csak a végtelen loop-olás nem ment vele, -de nem is nagyon játszok fuertével-. Úgyhogy légy türelmes és gyakorolj.
  • enlightened
    #2136
    Na mind1 most kicsit elővettem Goukent, régen nem tudtam vele játszani, valamiért most jól megy vele.
  • enlightened
    #2135
    Na jó:D A magyar példa nem rendelésről szól a srác is külföldröl rendelte és 4 hónap alatt érkezett meg hozzá. Akkor inkább hagyom, decemberben nem biztos hogy még ezzel akarok játszani.
  • enlightened
    #2134
    Valószínűleg be kéne jelentkezni egy offline vagy live ID-val. Addig nem indul.
  • Amiga
    #2133
    Azért lehet, mert nem vetted meg, hanem itt borzolod az idegeinket a warezos hülyeségeddel.
  • Mephike
    #2132
    De tessék itt egy magyar példa is, olvasd el, ha tetszik rendeld meg:
    HORI