2971





| F.A.Q|
  • Kizsde
    #2211
    Én is beszállnék a gyakorlósdiba, ha nem baj :) Ha nem zavar én is hozzáadlak majd.
  • The Protector
    #2210
    Vegyél fel.ConstantinHUN
    GYakorlok veled szívesen.23napja nem játszottam meló miatt szal rám is rámférne a gyakorlás.
  • Kizsde
    #2209
    Hát még ha a normaljai nem is nagy prioritásúak, de mondjuk a Cannon Spike-nál én kevés gyorsabb/nagyon prioritású támadás láttam (mondjuk talán a Shoryuken-ek) és elég szépen lehet vele megtörni sokféle támadást. Már csak meg kellene tanulnom rendesen Cancel-elni a mozdulatokat, hogy utána tudjak más támadást fűzni...
  • Syliander
    #2208
    Erről jut eszembe. Ha valakinek van kedve meg idelye szivesen játszom vele. Pár dolgot mutathat és legalább edződöm. Amúgy is rámfér.
  • Brundle1
    #2207
    Tenyleg nincs olyan sok ken mint g3 ban,de tegnap elott jatszottam kb 20 meccset sorozatban,es abbol legalabb 15 ken vagy rzu vagy sagat volt.Nem gond,menjenek amivel akarnak,de aznapra nekem eleg jatekbol volt mert eleg uncsi volt mar az x+5. et is uazzal a taktikaval kinyirni vagy kikapni :)
  • Brundle1
    #2206
    Blankaval a boxert nem nagyon lehet elverni ha vki jol nyomja vele,mert a beast rollokat ha blockolja,utana siman vissza tud tamadni.Meg meg guilet nem szeretem mert nem tudok ellene jatszani.
    M.Bison "fejjel lefele" tamadasat szerintem konnyu blockolni,de kezdetben nekem sem ment vmi jol,de sok Bison utan mar reflexbol felallok es blockolom.
  • Syliander
    #2205
    Én eddig csak player mecseket toltam. Nem nagyon várom a ranked oldalát a mókának. Hála az égnek itt egyetlen egy ken spammerrel sem találkoztam. Persze hála ennek még csak 1gp-om van XD
  • The Protector
    #2204
    Amit nagyon utálok az amikor M.Bisonnal azt a fejjel lefelé támadást csinálja az ellen egész végig.A homokos,maszkos köcsögnek is van ugyanilyen támadása(szerintem ő a legidegesítőbb karakter Blancaval együtt)
  • xMokix
    #2203
    Jah és az mennyire szomorú már, hogy egyszerre unlockoltam a 10 years to early és a Hard fought battles achivementeket :DDDDD

    Bár tudom, ez inkább szánalmas :D
  • xMokix
    #2202
    Cammy jó volna, csak minden normálja alacsony prioritást élvez, szal majdnem az összes többi karakter képes "lefogni" őt.

    Most én is Blanka-t nyüstölöm. Amúgy ez a Rose is egész érdekesnek tűnik, lehet, hogy vetek rá egy pillantást.
  • Kizsde
    #2201
    Nemtom, G2-ben már én se találkoztam annyi Kennel mint korábban, viszont annál több Akuma-val meg Gouken-nel. De határozottan ritkásabbak a shoto karakterek, mint korábban. Sajna még így is alig jutok fel döntőig, lehet, hogy én vagyok a láma, de akkor is kitartok Cammy-nél :)
  • Brundle1
    #2200
    G2 ben is rengeteg ken van.Volt hogy 8 at kaptam egymas utan,utana meg jott egy csomo ryu,meg sagat.En blankaval tolom,mar elore tudom mit fognak csinalni es mikor szoval altalaban nyerni szoktam ellenuk.
    Holnap feljuktopk talan g2-B be,kb 100 pont kell mar csak. :)
  • The Protector
    #2199
    Utána már nem nagyon lesznek KEN-ek.
    Mellesleg utána jön csak a neheze.Lesz pár one combo warrior.
  • xMokix
    #2198
    Ryukennek hívom, mert van belőle kismillió változat a játékban. Ko, sho, shin etc etc... :D Meg ugye mindenki dragon punchnak hívja, ryuken pedig egyenlő dragon punch :D

    Championshipben tologatom mostanában. Holnap szerintem G3-A-ba lépek, de onnan megint még egy jó idő, mire G2be jutok :D De addig valszeg meghámozom a fejem, mert tuti összekerülök vagy félszáz Kenoobbal XD
  • The Protector
    #2197
    Sztem te a shoryukenre gondolsz.De min játszol?Championshipben vagy rankedon?Mert G2ben már nem nagyon vannak Ken-ek mert szart nem érnek(van kivétel).
  • xMokix
    #2196
    Ma is felkúúrtak a Kenoobok :D Bírom, hogy háromsárga kapcsolatnál egyszerűen nem hatnak ellenük a combok :D Akkor szúrnak be közé egy random ryukent, amikor akarnak :D Szánalom. Volt ma egy csávó... számoltam: 8 db ryukent lőtt el, miközben jött felém :D Nem tudom mit akart... de úgy röhögtem, hogy az már fájt.

    De ami igazán vicces, hogy ha pl össze kerülök egy nem Kennel, akkor az ellenfél a meccs után dobja a PMet, hogy "gg, nice to c some1 brave enough not to pick Ken" :D Erre válaszolok, hogy "Tell me about it bro" X) Erre felvesz barátnak és tolunk pár meccset :D Vicces és egyben szomorú.
  • Brundle1
    #2195
    Köszi a valaszt,igen en is ott lattam.
  • Syliander
    #2194
    Bár számíts arra amire én nem számítottam. Egy ideig borzasztóan béna leszel ezzel a kezedben. Ugyebár az újdonság varázsa. Amíg nem érzed teljesen stabilnak ne menj fel rankedra.
  • Syliander
    #2193
    Nekem van. Baromira jó, csak mivel nem rég vettem újra kell tanulnom játszani. A kombók gyorsabban és könnyebben előhozhatóak és, nagyon minimális a hibaszázalék. Tipikusan olyan fightpad amivel pontosan azt csinálja amit te akarsz. Arról meg nem is beszélve hogy pc és xbox kompatibilis. Én a Westend "hülye azért nem vagyok" részlegében vettem.
  • Brundle1
    #2192
    Van vkinek tapasztalata erről a blankás fightstickről,mert ha jó lehet veszek egyet?
  • Brundle1
    #2191
    Én G2-C ben vagyok,eddig 34-szer jutottam döntőbe,és 12-szer nyertem is.SteppledHoss néven játszom.
  • Kizsde
    #2190
    Hali! Online meccseken üzeneteket küldhetsz az ellenfelednek vagy meginvitálhatod privát chat-re, ahol mikrofonnal tudtok beszélni (meg asszem simán meccs előtt is lehet mikrofonozni). Ilyen msn szerű chat funkció egyelőre nincs tudtommal, hanem csak az üzenetváltás maradt vagy a beszéd.

    Az hogy Arcade közben miféle Request-et engedélyezel, csak rajtad múlik. Az Edit Status opcióban beállíthatod, hogy egyáltalán ne kapj requestet vagy specifikusan csak Player, Ranked vagy Championship requestet kapj.


    Üdv.
  • Syliander
    #2189
    Elkezdtem a Pc-s SF- 4est. Kicsit nehézkesen megy mert nem mai a vas, így alig érezhetően laggol, de ez borzasztóan zavar. :P
    A másik. Nem é tudja valaki hogy tudok kommunikálni a net mecseken? Ha pedig csak valaki rámakad miközben arcade-ozok, akkor az ugye nem ranked match?
  • xMokix
    #2188
    Marha jó ez az arcade stick :D Karácsony körül szerintem rendelek egy másikat, mondjuk egy Hori-t.
  • enlightened
    #2187
    Hali, na nemsokára G2-D-ben vagyok. Sajna G2-ben nem lehet olyan gyorsan szerezni a GP-t mind G3-ban, pedig azt hittem nem lesz sokkal nehezebb, de 3 hetet igyénybe vesz hogy belerázódj, utána már lehet nyerni G2-ben is. Aki G2-ben van légyszi majd szóljon szívesen gyakorlok vele. G3-asokkal is játszok szívesen, de sajna a tapasztalat azt mutatja, hogy miután szétverem őket 5szor zsinórban idegesen elrohannak, szal velük csak akkor ha nem fogják ezt tenni.
  • sith7
    #2186
    Flatout Ultimate Carnage is jó ...
  • Syliander
    #2185
    Nekem mondod? Xboxon már február óta megvan és nem élvezhetem ki a netes játékok szépségeit...
    Még szomorúbb hogy az utóbbi időben képtelenség lett bárhonnan is beszerezni a játékot. (Hát még a The Club-ot)
    így lehetséges hogy képtelen leszek lemondani róla:



    azért hogy könnyebben hozzáférhessek a játékhoz.
  • SewerRat
    #2184
    Gusztustalan ez az egész. De így jó, hogy PC-n nem szar. Tehát mint a videón, regizek külföldi accal, de a játékba lehet magyar? És telejósjogú vagy ingyenesen is.

    A windows livet vágom, csak a games for winfossal nem találkoztam még soha.

    Köszönöm a tiszta választ!
  • stevenson1988
    #2183
    na kicsit hamarabb is google-özhettem volna, de mostmár mindegy, külön hsz

    szal pc-n értelme nincs a gold membershipnek, ugyanis xbox-on is lényegében csak annyi a difi, hogy silver-el nem lehet multizni, de mivel pc-n silverrel is lehet, így a gold értelmét veszti

    (na de legalább még egy ok miért ne vegyek xbox-ot, és miért maradjak a pc-nél :))
  • stevenson1988
    #2182
    a games for windows LIVE, és az xbox LIVE egy és ugyanaz, csak azért más a neve, mert először xbox-on volt és úgy terjedt el hogy xbox live, ami pc-n mint név már nem lenne nyerő :)
    a silver ingyenes, a gold fizetős, eredetileg silverrel nem lehetett multizni pc-n, de egy jó ideje (tán 1-2 éve) a silverrel is lehet

    külföldi acc meg azért kell, mert magyarországon hivatalosan nem érhető el a live mint szolgáltatás (és itt csak a játékokra gondolok hogy live, tehát nem a live messengerre meg társaira, az a teljes nevén a windows live, ez meg games for windows live (tudom, zavaros)), így amikor az meglátja hogy a profilodban Hungary van, rögtön le is tilt (és most nem azt mondom amikor játék közben Home gombot megnyomod és az ottani profilodban Hungary van, hanem a honlapon lévő profilban, tehét az számít amit regisztráció során megadtál)

    hogy mivel ad többet a gold nem tudom... régen ugye a multival adott többet, de az már az ingyenes silverrel is elérhető ugyebár, marketplace meg dettó elérhető silverrel...
  • SewerRat
    #2181
    Nézegettem a F.A.Q-t.

    TEhát megismétlem kérdésem, csak hogy biztos legyen.

    Mindent ugyanúgy kell csinálni a GAmes for Windows Live-ra? Azaz külföldi acc? És ott is fizetni kell a gold memnbershippért? Mivel ad többet a gold, mint a silver? (Ez ingyenes, ugye?) Jó volna tisztában lenem mire átadom az ajándékot:)
  • BlueTorch
    #2180
    na sikerült megoldanom. már jó rég játszottam, mert most inkább PSen küldtem, úgyhogy elég nehézkesen indult a "karrierem". De valóban jobb az online mint az offline. nem kicsit :D
  • BlueTorch
    #2179
    hát szereztem egy live kulcsot, de az istenért nem tudom megcsinálni az Accountot.. megcsinálom az accountot egy hotmailes címre, amikor kész kiírja, h lépjek be, hogy véglegesítsem, szóval nem mint a videón, hogy kidobja az Accountod, hanem visszadob a kezdőoldalra. De amikor be akarok jelentkezni, semmi.. Valakinek hasonló probléma? :D
  • stevenson1988
    #2178
    mint ahogy a FAQ-ban van írva, az XBOX LIVE és a Games for Windows LIVE egy és ugyanaz, ezért van az Xbox-os leírva (mivel ott kell így windowsora is)...

    a combó leírások pedig nem hibásak, hanem hiányosak
  • xMokix
    #2177
    Leütöttem egyet én is. :D Meglátjuk, hogy mennyire volt felesleges lóvé. Igazából a joy a lényeg. Ha kellően stabil és érzékeny, akkor nem lesz panasz. De ahogy elnézem, a gombok ilyen gumis alátámasztással vannak megoldva, szal nem lesz meg az az arcade-os műanyag csattogós hangja :D
  • SewerRat
    #2176
    Már leütöttem, mert nagyon sürgős volt. Remélem jó lesz...persze utólag találtam leírást róla és azt írják h. gyenge szar...:/ Remélem nem lesz igazuk.

    Csak 3 hónap garit adtak rá. Honlapjukon pedig 6 van. Remélem 6 hónapot kapok. A hétvégén meg lesz, ha minden igaz.

    Továbbá: Láttam a F.A.Q-ban, hogy szar az XBOX Live regi. A PC-s működik?

    Továbbá a F.A.Q.-ban a combó leírások hibásak.
  • xMokix
    #2175
    BlueTorch, te Vista alatt próbáltad ezt a controllert? Működik alatta?
  • SewerRat
    #2174
    Szerintetek át lehet alakítani a joystickját rúd alakúra? Olyan kéne, de csak iylen gömbös van:/
  • Light
    #2173
    Köszi, már nem kell a help, m nem az én játékom, ez kiderült az elmúlt 1 órában.
    Üdv
  • Light
    #2172
    Helló!

    Ne haragudjatok, de láma vagyok:).
    Olvastam a FAQ-t is, de sehogy sem tudom beállítani a bill. és gamepad dolgot. Van ugye a billentyűzet, amit beállítok alapértelmezettnek az 'Assign 1p device'-nál, ez oké. Beállítom a 'Keyboard settings'-nél a gombokat. Utána bemegyek a 'Button config'-ba, ahol alapértelmezettnek az 1p-nél van beállítva a gamepad layout. Nyomok egy zöld gombot, akkor megjelenik a 2P-nél is, majd a billentyűzeten egy Backspace-t, akkor eltűnik az 1P-nél, és megmarad a 2P-nél (ami elvileg így lenne jó). De ezután nem tudok úgy kilépni ebből a menüből, h az egészet ne törölné és csinálná vissza a játék. Magyarán eddig csak azt sikerült felismertetnem a game-mel, h az 1P-t tudjam billentyűzettel is, és gamepad-dal is irányítani.
    Kérlek, segítsetek, m tényleg megőrülök a saját hülyeségembe..:)

    Köszi előre is!