2971





| F.A.Q|
  • Brundle1
    #2251
    Hali! Lassan G2-A ban leszek,aki szeretne gyakorolni velem,vagy csak úgy,nyugodtan felvehet: SteppledHoss
    Amúgy egy hete vettem egy ilyen SF4 es fightpadot.Általában Blankával játszom és ott kurva jól jön a gombokra programozható turbó funkció az rázásnál.(amit mindenki imád :P) Elég csak megnyomni a gombot és ráz is,billen meg nyomkodni kellett mint állat és úgy is kicsit később adta be,ami sokszor már túl késő volt.
    A dpadja..hát,vmikor még az előre ugrást is elrontom,vmikor csak felugrik,de pár nap gyakorlás után már egyre jobbnak tűnik.Billen az ultrát simán bevittem,itt nehezebb,de már megyeget.
  • grebber
    #2250
    Készül a folytatás!
  • tototto
    #2249
    a lényeg hogy a multija legyen liveos, itt egy link, amelyiknél a livenál pipa van azokból válasz, a kane and lynch az jo pl
  • SewerRat
    #2248
    Módosítás:
    Ennyi léért inkább ez:
    http://cdgalaxis.hu/PC/15720/kane-and-lynch-dead-men.html
  • SewerRat
    #2247
    Bármilyen Games for Windows játékot megveszek játszhatok a neten SF4 el, jól értem?

    http://cdgalaxis.hu/PC/15714/empire-earth-3.html
    Ez elég olcsó ehhez:P Van olcsóbb?
  • The Protector
    #2246
    Home gomb a játékban és create offline profil.
  • Slig
    #2245
    Nem találtam se a faqban, se sehol... de hogy kell menteni live profil nélkül? Mert kiírja nekem mindig, hogy nem fogja elmenteni, ha nem jelentkezek be vele... és sajnos nem hazudik, tényleg nem menti el...
  • Magh
    #2244
    Igen harmadik, direkt megnéztem pedig, erre csak beírtam a kettest...
    Meglett közben a megoldás, nem a guggolásból kell bevinni, hanem a cLP frame alatt beadni a komplett DP+supert.
  • xMokix
    #2243
    Asszem ez a harmadik trial és nem vágom, hogy pontosan mi a gond. Nagyon könnyen előjövő combo, főleg fal mellett. A beugrás után vajkönnyen kijön a két guggolós ütés, utána pedig rácancelelhetsz bármilyen shoryukent, már ha falnál állsz. Nem fal mellett low shoryuken és low shoryureppa kell és utána az ultra.
  • Magh
    #2242
    Bill.-en hogyan lehet megoldani az olyan kombókat mint pl. Ken Hard Trial 2? Mert a cLK cLP után nem fogadja el a f+P folytatást ahogy tenné azt csak cLP vagy cLK után. Arra jutottam, hogy cLK után pillanatra megszakítom a guggolást, így néha sikerül önmagában, de így nem lehet megbízhatóan előhozni a komplett kombót.
  • sith7
    #2241
    Flatout Ultimate Carnage is jó ...
  • The Protector
    #2240
    Jah.Hát van ilyenXD
  • stevenson1988
    #2239
    én is nagyon jól tudom, hogy az jó vétel, csak a kölkök ugyanezen okból kifosztották ilyen téren a cdgalaxis-t :D
  • The Protector
    #2238
    tudom.ezt írtam csak máshogy fogalmaztam.tisztában vagyok vele.
    De ha vki trükközni akar azzal h egy kóddal több eredeti gameja legyen akkor a legjobban a the clubbal jár mert az a legolcsóbb.
  • stevenson1988
    #2237
    szerintem csak nem tudod, hogy van külön games for windows, és games for windows live, ezért is írtam, hogy ahol van pipa azt kell nézni, mert a többi csak sima games for windows (azaz a multija nem live-os)
  • The Protector
    #2236
    Nem az a lényeg hogy a games for windows live égisze alatt jön ki a játék,hanem az h games for windows live-os a multija.Az a lényeg.Sok játék van ami GFWL-es a borítója de a multija meg nem.
  • stevenson1988
    #2235
    nézz szét a cdgalaxis.hu-n, házhozszállítás van
    egy Kane and Lynch pl 1800Ft
    sajnos nem minden játék borítójára van rávésve, hogy live, de itt egy lista mely játékok azok:
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_for_Windows_titles
    amelyek live-osak, azoknál pipa van
  • ujpgabi
    #2234
    AHam és netröl lehet venni LIVES játékot vagy csak boltban lehet venni ? :)
  • stevenson1988
    #2233
    LIVE != Steam
  • werkfilm
    #2232
    semmi köze a steamhez.
  • ujpgabi
    #2231
    Okés köszi. És ha egy steamos játékot probálok meg ?
  • Kizsde
    #2230
    ott a pont :)
  • stevenson1988
    #2229
    azért az se mindegy, hogy milyen Live játékot, mert pl a Crysis Wars boritóján ott van hogy Live, de a cd kulcsa más hosszúságú mint a többi Live-os játéknak
  • Kizsde
    #2228
    Hello ujpgabi!

    Ingyér sehogyse.

    A legesélyesebb, ha veszel egy játékot, ami támogatja a Games For Windows Live-ot.
  • norbi2fraktal
    #2227
    áááááááá ilyen nincs XDXDXD

  • norbi2fraktal
    #2226


  • norbi2fraktal
    #2225
    new fight pad


  • ujpgabi
    #2224
    Helló! nekem lenne egy olyan kérdésem hogy honnan lehetne szerezni id kódot előre is köszönöm [email protected]
  • Syliander
    #2223
    Ilyenkor jön az örök kérdés, hogy hozott joyal lehet e tolni. Bár én már csak az arcade hangulat miatt is mennék.
    Amikor több tucat ember szurkol mögötted az a legjobb. Ráadásul ha te vagy aki szurkolsz, az sem rosz. Az pedig már csak hab a tortán, hogy más játékokat is kipróbálhatsz.
  • xMokix
    #2222
    Jól hangzik, de én csak stickel tudok játszani, ha bill nem lehet :D
  • Syliander
    #2221
    http://playstationcommunity.hu/blog/14727
    Itt említenek egy olyat, hogy: "mennénk-e ha lenne rá lehetőség?"

    Ergó, azt kérdezik hogy szeretnénk e magyarországi EVOt.
    Aki nem tudja mi is az megtekintheti a screwattack oldalán.
    Dobok egy linket:

    http://screwattack.com/EVO2K9/thisiswin

    Ha ti is akkora lehetőséget láttok benne mint én, akkor írjatok oda egy "megyek"-et, és szóljatok az ismerőseiteknek, hogy ők is tegyék meg. Vagy adjunk be egy petíciót? ^^
  • The Protector
    #2220
    Nah.Kezdőknek maj adok pár tanácsot de most 3 napig megint meló.Uána bárkivel szívesen gyakorlok.90%ban Fei Longal vagyok.
  • xMokix
    #2219
    Oooooh bazze, rájöttem mi a gáz. Az, hogy a fókusz után, ha hátra dashelek, akkor azonnal hozzá köti a cosmic heel-t :D Bazzeg... de hülye vagyok. Nah, már csak Viper utolsó két trialja hátra az achivementig :D
  • Syliander
    #2218
    Semmi baj. Én is nem rég kezdtem az onlinet. Úgyhogy sok tpm nincs. SŐT.
    szívesen látlak téged is, így kialakítva egy szép nagy sf társoságot. Ellenben a lekszikális tudásom a témában mérvadó lehet, így ha kellenet tippek a játékhoz akkor szólj.
  • Syliander
    #2217
    Rosz oldalról közelítet meg az ellenfelet :D
    Az Ex barcelona attack különleges. Akkor is üt amikor felfelé megy sőt még fel is csapja al ellent és veled eggyütt és onnan semmiség elkapni izuma drop-al.
    Egy apró hibát véthettél Szerintem. De nem biztos.
    Meg tudod határozni melyik oldalára ugorjon a falnak. Ha azt akarod, hogy az ellenfél felé ugorjon(neked ez kell) akkor a helyes irány a fel-előre, míg ha azt akarod hogy a mögötte lévő falra ugorjon akkor csak simán a felt kell nyomni.
  • xMokix
    #2216
    Hát ennek a csicska vegának a negyedik normál trialjának utolsó feladata. Úgy felkúrt ma, hogy majdnem eltörtem a térdemen a billemet. Szal annyira random dolgokat dobál ki ez a rohadék, hogy az fáj. Hol betalál a Cosmic Heal, hol nem. Szal fogalmam sincs, hogy mi alapján dönti el ez a fos, hogy betalál vagy sem, de hogy van olyan, hogy 20 próbálkozás alatt se jön be, utána meg sorozatban sikerül 10x-el, az is biztos. Utána meg az Exes Barcelona után sosem kapja el a rohadék Dan-t. A sarokba szorítva csinálom balról, és amikor ugye arcon csapja Dant felrepüléskor és elrugaszkodok a faltól jobbrát nyomok ütéssel együtt és hol üt, hol nem... de hogy soha nem kapja el az ellenfelet. Beszarás. Próbáltam nagy ütéssel, de annyira beleégett már az izommemóriámba a nagy ütés fajta, hogy sosem sikerül. Szal szopjon le Vega, de főleg azért, mert szinte csak neki hiányzik már a normál trialja és felbaxxx, hogy nem fogom érte megkapni a achivementet. Esküszöm, az összes karakterrel végigverni hardesten könnyebb feladat, mint ezt a szart előhozni xD
  • sith7
    #2215
    Lehet én is felveszlek... de még elég kezdő vagyok
  • The Protector
    #2214
    Bárki felvehet aki csak akar.
  • Kizsde
    #2213
    Jaja, azt olvastam, köszi :) Én ott Protector-t kérdeztem, hogy van-e neki kedve velem is gyakorolni, mert minél több magyar játékossal szeretnék edzeni.
  • Syliander
    #2212
    Már küldtem is vissza a választ. Bárkit szívesen látok.