2971





| F.A.Q|
  • zsotesz
    #2931
    próbáld billentyűzettel, szerintem bőven játszható azzal is, én régen azzal toltam, pedig van gamepadom is, de valahogy az irányokat nehezebben vette be.
  • vk90
    #2930
    Már egyre jobban kezdek kételkedni, hogy ez a szar játszható-e valamin normálisan. Faszér csinálják ilyen bonyolulra a kombókat. Ez már túl hardcore.
    De kösz, figyelembe fogom venni amiket írtál. Arcadeos gamepad nem kell az biztos. Közben találtam Logitech-et, de ennyiért asszem nem fogok venni, meg egy Speedlink-et, aminek azért barátságosabb az ára.
  • Fpocok
    #2929
    Meg szerintem az arcadeos gamepad, amit lehet hozzá venni, az is egy fos. Értem, hogy retro meg minden, de attól még ami szar, az szar.
  • Fpocok
    #2928
    Nekem xboxos volt, meg logitech rumblepad2. Az előbbit semmi képpen sem ajánlom... a logitechnél meg nem használtam, szóval nem tudom milyen. Lényeg az, hogy olyat vegyél, aminek a Dpadjánál nem állnak ki annyira a vizszíntes függőleges nyilak a maradék 4 irány nyilaival... szóval ahol nincsenek ilyen oriási "szakadékok".
  • vk90
    #2927
    Gondoltam, hogy nem a legjobb.
    Akkor milyen lenne jó hozzá, mert ami nekem van (Speedlink) az már kicsit szar, mert néha beragadnak a gombok, meg a D pad sem arra reagál amire kéne.
    Majd, ha megjelenik a SSF IV Arcade Edition arra kéne.
  • Fpocok
    #2926
    Hát én anno próbáltam... de feltörte az újjamat. Ugye ezt gombával szarul lehet... a D pad pedig... hogy is mondjam... egy nagy rakás szar. Anno csak úgy tudtam játszani, ha a kezem és a dpad közé raktam egy papírzsepit, mert különben elvérzett volna az ujjam :D
  • vk90
    #2925
    XBOX 360 kontrollerrel lehet normálisan játszani ezzel a játékkal? Mert valahol azt olvastam, hogy nem a legjobb.
    Ha nem, akkor milyen kontroller ajánlott hozzá?
  • totyak
    #2924
    A második kérdésre megleltem a választ.
    Már csak az acsi lista kéne.

    Túl lassan csinálom? Lehetséges. Nyomkodom pedig, mint az őrült, de nem csinál semmi, csak üt vagy rúg.
  • FSpofon
    #2923
    Valószínüleg túl lassan csinálod őket.
  • totyak
    #2922
    Még csak nemrég kezdtem el játszani a játékkal, pedig már régóta megvan. Valahol megtalálom az achi listát magyarul, hogy mit kell értük tenni? Másik kérdésem pedig az lenne, hogy megpróbálok elindítani egy arcade játékot a gép ellen, de mindig bejelentkeznek a neten ellenfelek és nem tudom hogy kell kikapcsolni, hogy ne tudjanak ellenem játszani? Végül pedig még azt kérdezném, hogy nálam miért nem működnek azok a leírt kombók, amik a faq-ban vannak? Valahogy nem működnek a varázslatok.
  • KennyGTP
    #2921
    Hmmm... kár hogy nem tudok Steamen vásárolni ezért várok hátha lesz valami Zavvi-s SSF4AE vagy Megveszem itthonról 7ezer ft-ért :))
  • xxxpaulxxx
    #2920
    előrendelés:)
  • KennyGTP
    #2919
    Akkor várok :))
  • DarkSl4yer
    #2918
    Tudtommal lehet.

    De addig éld ki magad multiban, ameddig nem jön ki az új rész, mert az már az újfajta LIVE protection-t fogja használni és byebye key-es trükk.
    Szval meg kell venni
  • KennyGTP
    #2917
    A Batman: Arkham Asylum kódjával lehet SF4 multizni????
  • Yarkan
    #2916
    huh végre sikerült, guilel már bármikor megy az ulti meg a super, a titka hogy lassan kell nyomni a billentyűt mer különben nem fogadja be az összes gombot, szval csak akkor lehet ultrat alkalmazni hard játékosoknál mikor földről kellek épp fel, akkor van időm szép lassan benyomni:P hát ja ez a hátránya a billentyűnek :))
  • KennyGTP
    #2915
    Van isten!!!!
    PC-re is jön a Street Fighter IV: Arcade Edition
  • Amiga
    #2914
    Csúnyán félreértettél, nem látod, hogy verem a fejem a falba? Pont az a gondom nekem is, hogy a warez miatt nem fejlesztenek verekedős játékokat PC-re. Pedig imádom a stílust.
  • TneX
    #2913
    Xbox_360_Controllers
  • Yarkan
    #2912
    milyen sticket?:O azmiaz?:O
  • DarkSl4yer
    #2911
    Vegyél egy sticket és azzal menni fog.
  • Yarkan
    #2910
    am nemtud valaki valami trükköt mondani guile ultrájához? csak mer nekem pl eléggé nehéz megcsinálni az ultráját :D
    még traning-bese megy:S 40probálkozásból talán 1szer:D
  • ibhu
    #2909
    Lehet És még ennek gyerekek Street Fighter Vs Tekken PC-re Klikk
  • DarkSl4yer
    #2908
    Lehet örülni
  • totyak
    #2907
    Üdv!

    Már jóideje megvan a játék, de eddig a béna gépem miatt nem tudtam játszani. Most van új gépem és szeretném elkezdeni gyűjteni a trófeákat. Valaki tudna linkelni egy magyar trófea listát, hogy mit kell értük tenni? Sajnos nem találok, de biztos csak én vagyok láma.

    Köszi.
  • xMokix
    #2906
    Igen, a hátra charge megmarad a hátra ugrás és a guggolás közben is. Olyan sok sonic boom-ot meg úgy lőnek, hogy buffer charge-olnak.

    Így néz ki az inputja: Hátra charge, előre, hátra + ütés.

    Ilyenkor az történik, hogy amíg kijön a sonic boomod, már chargeolod a következőt. Szóval a charge időd harmadát már letudod az alatt, hogy a kezdő animáció elindul.

    Buffer chargeolni minden egyes charge mozdulatot tudsz, így lehet például Bisonnal extra szoros knee press nyomást gyakorolni az ellenfélre :D
  • zsotesz
    #2905
    szerintem úgy, hogy le+hátra irányt nyomnak
  • The Protector
    #2904
    pár xtra mozdulat.pár új karakter(de nem valami egyediek),pár új pálya,másik kinézet a HUD-nak és a 2. ultra mindenkinek.
  • Yarkan
    #2903
    értem, köszi, am még hogy a super street fighter 4 és a sima között mi a különbség? csak ez a ultra 2? vagy van jelentösebb dolog is?
  • The Protector
    #2902
    az első kérdésedre tudok válaszolni.

    A 2. ultra csak a super street fighterban van ami csak konzolokra jelent meg.sajnos a pc-sek le lettek tojva,de örüljünk h kaptunk mi is teljes gamet.

    a 2 kérdésedre nem tudok válaszolni mert Guile nem tartozik nekem a főkarakterek közé így nem is nagyon ismerem.Norbi2Fraktalt tudom h nagyon jól nyomja vele.

    Nézegess még sok videót mert sok dolgot és ötletet én is videóból tanultam meg.Főleg a kombó összekötéseket.
  • Yarkan
    #2901
    Hali, segitsen vki lécci
    pc-n játszom, és nézek sok youtube-s online meccseket, na és ott pl néztem hogy van ULTRA 2, na ez mi?:O
    pl ryunak az ultrája ugye hogy sokkal nagyobb hadokent lő ki, na de az ultra 2 meg neki ilyen felütés, kennél meg pl lángoló rugás, na ezeket hogy lehetne megcsinálni? mármint az ultra 2-t

    meg azt akarom még kérdezni hogy online néztem hogy sok ember ugy játszik guile-al hogy ugye sok sonic boom-t lő ki jó gyorsan egymásután, és ahogy elnéztem gugolásból lövik ki,de hogy csinálják ezt? ellönek 1et, megint legugolnak és megint lönek 1et, szval hihetetlenül gyorsan csinálják ezt, de nemértem hogyan mikor a comman listbe is ugyvan hogy hátra, és várni kell 1 picit hogy csinálhasd a teknikát, legalábbis nekem ugy sikerül csak, a flash kick is csak igy megy:S legugol, várok picit, és utánna fel és rugás egyszerre...na remélem a lényegét lehetett érteni.. XD
  • xMokix
    #2900
    Azok az ultra kombók. Ez többnyire változó. Le van írva az összes karakternél a Command List-be. De az általad leírt karaktereknél úgy van, hogy kétszer előre félkör, majd összes ütés gomb.

    A billentyűzet konfigurációnál van egy olyan gomb, hogy LP+MP+HP és LK+MK+HK. Ezeket érdemes kiosztani külön gombra bill usereknek, mert másképp nem tudnak ultrát előhozni.

    Szóval, így néz ki egy ultra Ryunál és Kennél:

    Le, Előre, Le, Előre majd LP+MP+HP.

    Persze meg kell várni azt, hogy a Revenge mérő félig tele legyen.
  • endy95
    #2899
    Ryunál a kék gömb ami kilő.Kennél mikor álba veri és nagyon gyorsan elkezdi rugni.
    De itt 1videó is amikre gondolok.
    http://www.youtube.com/watch?v=7xyuX7u-Xts
  • endy95
    #2898
    Billel tolom és ien kombora gondolok pl:
    Mikor más kamera álás lesz mondjuk Rufusnál és elkezd gyorsan ütni a végén magafölé üt és ráesek a kezére.
  • xMokix
    #2897
    Hali! Kicsit bővebben? Meg pontosan mit értesz kombózáson? A normál trialokban lévő feladatokra gondolsz? Mert ott többnyire cancel kombók vannak, ami azt jelenti, hogy az adott normálból (ütés vagy rúgás) áttérsz egy speciálba (hadouken, tatsu stb) Ezt úgy éred el, hogy lenyomod az ütést vagy rúgást, amikor meglátod, hogy a karaktered ütése, rúgása megindul, már adod is be a speciál mozdulatsorát. Azt meg ne felejtsd el, hogy nem minden normál cancelelhető.

    Billel tolod, vagy paddal?
  • endy95
    #2896
    Sziasztok
    Hogy lehet combozni?bármit probálok mindig az alap ütéseket adja.
  • The Protector
    #2895
    Kiívánságod számomra....
    Csak követed az utasítást és az összes title megnyílik,videó és karakter.
  • steweee
    #2894
    vki küldene nekem egy olyan profilt, ami 100%-os ?


    nincs időm kijátszani, és a gémkopin ami van nem működik nálam...

    szeretném látni az összes karaktert, főleg hogy hazaköltözöm és jó lenne tesómmal kicsit játszani egymás ellen
  • The Protector
    #2893
    Arcade.
    Ha felül a FAQ feliratra kattintasz akkor azt is meg tudod nézni h kit kivel,és hogyan lehet unlockolni.
  • Aaron1212
    #2892
    A játékon belül melyik módban lehet új embereket felszabadítani?