2971





| F.A.Q|
  • Sheltem
    #2971
    Sziasztok
    (Ultra) Street fighter 4 et játssza valaki xbox one controllerrel támogatja a játék ?
  • Kizsde
    #2970
    Steam-es Street Fighter X Tekkent ócsóért tudok szerezni határos ideig. Akit érdekel üzenjen.
  • Laza
    #2969
    Hali!
    A nagy Steam akcióban megvettem a SSF4:AD -t PC-re. Eddig a sima SF4 volt meg X360-ra, a SSF4 meg 3DS-re.
    Az a gondom, hogy PC-s ugyan normális sebességgel megy a játék, de a karakterek olyan furán, villódzva mozognak, nem folyákony az animáció, stb.
    Találkozott már vki ilyesmivel?

    A gépemet 'A'-ra értékelte a játék.
  • SewerRat
    #2968
    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy ultra előhívásánál lassan fogja fel a gép, hogy három rúgást nyomok egyszerre. Be van állítva arcade sticken, hogy bizonyos gomb az összes rugás egyszerre.
    Eredmény:
    Rug egyet, majd super támadás....ami persze nem sikerül, mert ellenfelem elszállt már a rugásomtól eleve. Nagyon bosszantó. Megoldás?:(
  • Apa27
    #2967
    HAlihó mindenkinek :)
    Rájöttem nagy nehezen, hogy mi ez a charge dolog! Ha valakit érdelek keressen privin! :)
  • Apa27
    #2966
    Sziasztok! Próbálgatom a játékot, de nem értem pl az E.Honda-nál, hogy hogyan lehet megcsinálni a Sumo Headbuttot (ez van hozzá rajzolva) jobbra charge balrra plusz ütés
    nem tudom megcsinálni akárhogy is próbálkozom :(
    Nem tudom egyik embernél sem összehozni ezt a charge dolgot... Mi ez pontosan? Hogyan lehet ezt megcsinálni?
    Mi ez a charge dolog?
  • kisAKOSH
    #2965
    street fighter 4 eladó vagy csere: SF X Tekken

    érdeklődni: [email protected]
  • kisAKOSH
    #2964
    street fighter 4 eladó

    érdeklődni: [email protected]
  • Apa27
    #2963
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni, hogy hol találom meg az ütési kombinációkat magyarul? (kombókat)?
  • bigbigle
    #2962
    Hali.

    Bocsi h ide írom,de konkrét témája nincs a gondomnak. Na szóval: Megvan az arcade edition, de még a menüig se jutok el (pontosabban csak addig amíg a press start felirat villog) és se billentyűzettel se joy-jal (mindegyik gombbal próbáltam) nem tudok semerre se tovább jutni. (Igaz a joy az nem x360-as hanem egy SpeedLink Strike2 SL-6535)Jah és hozzátenném h még valami beállítást se találok mint más játékoknál (pl fifa12) h még játékon kívül be lehessen állítani.
    Ha valaki tudna nekem segíteni azt megköszönném.
  • Kizsde
    #2961
    Bölcs döntés :) Bár most steamen féláron van a Super Street Fighter IV Arcade Edition, ennél jobb áron egy ideig nem fogod tudni megvenni szerintem.
  • Szabi84
    #2960
    Köszi a válaszokat, akkor még várok hátha leárazzák.
  • Kizsde
    #2959
    Az alapot szerintem teljesen értelmetlen megvenni. Kevesebben vannak online, sokkalta lebutíttabbak az online opciók és kevesebb a karakter. Az SSFIV ARCADE EDITION jelentősen tőbb karaktert tartalmaz, sokkal változatosabb online funkciók (mini tournamentek, körmérkőzés, replay channell stb.) és hát aki PC-n játszik bunyós játékot az már nagyrészt átnyergelt erre. Az alapot megvenni szerintem pénzkidobás, ha majd online is szeretnél játszani.
  • Amiga
    #2958
    Érdemes megvenni 5-ért, de a kibővített verzió jelentősen jobban megéri, mert ha a ruha DLC-t is beszerzed hozzá, rengeteg karaktered lesz rengeteg variációval, és így egy nagyon élvezetes játékot kapsz kézhez.

    De ha nincs rá keret, az 5 eurós változat is abszolút megéri.
  • Szabi84
    #2957
    Meg akartam venni az alap verziót 5 euróért, hozzáteszem kb. 15 éve játszottam a 2. résszel. Ez így olcsó, erre látom van egy újabb kiadás az AE edition, az meg drága nekem:S Érdemes megvenni ezt a bővítettet vagy megfelel az alap is kevesebb karakterrel? Kb egy hete játszok szal normál fokozaton már gondok vannak. A másik hogy xbox360 controllerel nyomom, az analóg karral sem egyszerű de ezzel a D-pad vagy mi a neve ott középen hát kurvanehéz... Gyakoroltam a géppel a kombókat a Trial-ba hát a bonyolultakhoz zongoratudás kell
  • Kizsde
    #2956
    Na most végre megvan az SSFIVAE is így a Steam Holiday Sale alkalmából. Majd remélem tudok meccselni innen emberkékkel, vagy akár mini SG tournamentet rendezni.
  • gabeone
    #2955
    Köszi, és a super sf4 bolti verziójának kézikönyvében van kombó leírás magyar nyelven?
  • vk90
    #2954
    Játszható online én is azzal játszom már megjelenés óta Games for Windows live-val.
  • Kizsde
    #2953
    A Super Street Fighter IV Arcade Edition már jóideje megjelent és lehet online is játszani Games for Windows Live-val.

    SSFIV AE Steam
  • gabeone
    #2952
    Hello, tudtok valamit a Super SF4 live verzióról? Sajnos azt olvastam, hogy még nem készült el hozzá, ezért nem is játszható online!?
  • vk90
    #2951
    Közben megéztem de azért kösz. Ma meg is rendeltem úgyhogy holnap már meglesz a játék :).
  • DarkSl4yer
    #2950
    5400ft
  • vk90
    #2949
    És ez hány Ft kb.
  • ibhu
    #2948
    hát ez van sajna velem is a pénzhiány.....és még sok emberrel
    de itt nagyon olcsó most, és meg kell vegyem
  • The Protector
    #2947
    ahham.nekem tök mind1 nert singleben sosem volt a kedvencem.lie-hoz meg eredeti kéne és most itthon a meszelés sok pénzemet elvitte.
  • ibhu
    #2946
    ez nem így van, kijött egy patch ami ezt feloldja, skidrow törte azt is fel, de elég csak patch-elni, mer megy crack nélkül is, és jobban megy mint crack-el!
  • The Protector
    #2945
    Én is ezt sajnálom de nagyon.
    Az a baj h warezesok sem tudják már kipróbálni annyire mert az új karakterek csak eredetinél oldódnak fel miután fellőtték a live-ot.
  • Syliander
    #2944
    Ha okosban oldottad meg akkor az a gond, ha nem akkor majd holnap mondom, amikor is felrakom a gépre. :D
  • Syliander
    #2943
    Kijött a játék és ekkora a pangás? Ejnye bejnye emberek.
  • SewerRat
    #2942
    Miért nem hajlandó elmenteni azt a kontroller beállítást, amit beállítok a játékban? Ha kilépek és vissza, akkor újra álligathatom át.

    Idegesítő. A mentést megtalálja, szóval nem kell mindig új save datát csinálni. Régen valahogy megoldottam, de nem emlékszem hogy.
  • Fpocok
    #2941
    Van part 2 is már.
  • FSpofon
    #2940
  • vk90
    #2939
    Hát ha mondjuk lenne pc-re az összes verekedős játék, akkor én gondolkodás nélkül a Tekken-t választanám előbb. Emulátoron szerencsére tudok játszani a Tekken 5-tel, amivel nagyon el lehet lenni, de már van 6 is, és azt is szívesen játszanám már, főleg online.
    Mindenesetre örülök, hogy legalább SF van pc-re, és tervezem ,hogy meg fogom venni az AE-t.
  • KennyGTP
    #2938
    Nekem egyik szemem sír a másik meg nevet. Miért sír? Mert MEGINT nem jön(t) pc-re Mortal (szerintem már sosem fog):S Miért nevet? Mert mind a két vs fight játékot szeretem (a hasonlóságuk/különbségük miatt :), de nem tudnám választani hogy melyiket kellene megvenni előbb és ha véletlenül mind a kettő a kezemben lenne sírva röhögném a választáskor hogy melyikkel játsszak naponta előbb XD.
    Ja én is offban toltam az SF4-et
  • vk90
    #2937
    Hát akkor lehet, hogy maradok a jó öreg billentyűzetnél. Tervezem, hogy megveszem az AE-t és majd online fogok játszani vele (az SF4-gyel csak offline játszottam).
    Amúgy nem vagyok nagy SF fun, de ez legalább jön pc-re és ennek is kell örülni, ha már nincs Tekken meg Mortal.
  • DarkSl4yer
    #2936
    Rashool rég láttalak fent Live-on.

    Rem ha kijön az AE jössz tolni pár meccset
  • Kizsde
    #2935
    Én elejétől kezdve billentyűzettel toltam, mivel egyébként sem érdekeltek azok a karakterek akiknek 360 fokos ultráik meg speckóik vannak (Vega, Guile, Zangief). Nyilván ha valaki kicsit is komolyabban akar játszani, neadjisten versenyekre járni, az jobb ha beszerez valami normálisabb stick-et. Egyébként meg ilyen "hobbi" szinten szerintem tökéletesen lehet billel is játszani.
  • vk90
    #2934
    Az nem baj, SF-nél, ha nincs analóg, mert úgyis D paddal jobb játszani vele.
    Guile komója: hát ja, azt szerintem nem sokan tudják rendesen megcsinálni, olyan nehéz. Vega meg úgysem érdekel.
  • KennyGTP
    #2933
    Én egy olcsó Saitek P220 gamepadal toltam (SF4-et)és tolni fogom (SF4AE-t) igaz nem egy Xbox pad (meg még kellene rá 2-4 nyomógomb meg analóg vezérlő) de majdnem az összes super/ultra kombot megtudtam csinálni, kivéve (ha jól emlékszem) Guile és Vega-val nem tudtam megcsinálni.
  • vk90
    #2932
    Billentyűzettel játszottam vele eddig is, de valahogy nem az igazi. Lehet többet kéne vele játszanom, mert pl: Guile ultrája kétszer ha sikerült eddig. Ryu-é már egész jól megy, azzal szeretek legjobban lenni.
    Meg az rossz még, hogy túl sok a gomb, néha nem azt nyomom meg amit kéne. Én Tekken-t is billentyűzettel játszom, és azt kell mondjam ahhoz kiválló. Szinte minden kombót sikerül végrahajtanom vele.