3885
  • Dzsotto
    #3685
    Azt hittem, hogy bejelentkezés után megjelenek a választható HOST-ok.
    Köszi a segítséget.
  • Black Ghost
    #3684
    Hát most mond, ilyen egy szemét banda, volt pofájuk azt írni hogy a "bejelentkezés sikeres". :DDD

    Ha mondjuk DM-ni szeretnél válaszd a "versus\online" opciót.
  • Dzsotto
    #3683
    Sziasztok!

    Eredeti játékkal nem tudok Online bejelentkezni, mert mindig ez dobja vissza:
    LOGIN SUCCESSFUL
    A felhasználói név és jelszó jó, mert a Vegas 1 működik.
    Mi lehet a probléma?
  • simonl #3682
    Szép jó reggelt,

    Azért a helyetekben a közeli Media Markt -ban is körülnéznék:
    Ubisoft játékok 1090.- vidám magyar forintért vehetők, vihetők!

    RS Vegas 1 - 2
    GRAW 1 - 2
    Splinter cell mindegyik része
    stb


    Üdv.
  • handrx
    #3681
    Üdv mindenkinek!

    Ha valakinek szüksége lenne eredeti játékra, akkor most látogassa meg a Galaxisnet oldalát.

    Újra kapható a Rainbow Six Vegas mind2ő része 1990 ft áron!
    De ha a neten rendelitek meg, akkor az első rész csak 1490 míg a második rész 1790 ft áron lehet a tiétek. :)

    Nekem már meg van mind2! :D

    Ez nem reklám akart lenni!!! Csak gondoltam szólok, hátha van a fórum olvasói közt olyan aki szereti annyira hogy meg vegye eredetiben :)

    Peace!
  • macleody
    #3680
    Ha jól emlékszem az "R" gombot kell nyomva tartani, akkor jön elő a választási lehetőség.
  • decoy
    #3679
    hali.engem az érdekelne hogy hogy lehet hangtompítót tenni a fegyverre?mer ugye úgyanúgy kéne ahogy fegyvert választunk csak nem a fegyvereknek kéne bejönnia hanem a kézben lévő fegyvernek azok a kiegészítői ami rá lehet tenni(lézer,hangtompító)és nem tudom h meik gombal lehet előhozni ezt a "választót" és hogy a beállítások/irányításba mi a neve ennek. aki választ ír annak köszönöm szépen
  • Novotsik
    #3678
    Sziasztok. Régóta jászom már multiban a vegas 2-vel elég jól megy szerencsére de valahol ráakadtam egy másik fórumon h tudják moderálni a játékot. Én is próbálkoztam vele de annyi beállítás van ott és nem tudom h melyiket kell át állítani pl.h ne legyen recoil meg egebek. 1x már sikerült de én hülye fejjel töröltem.És azóta is próbálkozok vele. Ha valaki tud segíteni annak nagyon örülnék. Köszi
  • Balumann
    #3677
    Okés, átraktam.
  • Petyus1994
    #3676
    Sziasztok!Azt szeretném kérdezni hogy játszotok-e még multiban?Ha igen akkor légyszives írjátok le hogy milyen progi szükséges hozzá meg a verzió szám.Előre is köszönöm :) .
  • PrisonMan
    #3675
    Balu, Csanjedi oldalát pls linkeld majd át az új oldalra. Az extránál volt kavarás, hogy fizetőssé teszik a szolgáltatásokat
    Ez lesz az oldala új címe: http://csanjedi.atw.hu/R6V2
  • Balumann
    #3674
    Lemezen nem is fogsz tudni átnevezni (akkor se ha virtuális meghajtóban van)... Felmásolod gépre és utána át fogod tudni nevezni...
  • kazai21
    #3673
    Köszi szépen de amikor át akarom nevezni akkor ezt írja:(És a Crack-nél is ezt írja csak annyi,hogy nem átnevezhető hanem áthelyezhető..


    Mindjárt megpróbálom csökkentett módban:)
  • Balumann
    #3672
    Próbáld meg átnevezni az eredetit, és másold be a cracket (sőt szerintem az is jó, ha a cracket nevezed át és másolod be, csak majd azzal indítsd).
    Ha semmiképp sem jó, csökkentett módban biztosan sikerülni fog.

    Ha NOD32 -t használsz akkor abban tedd a kivételek közé az exe-t, mert vírusnak érzékeli.
  • kazai21
    #3671
    Sziasztok!
    Letöltöttem a játékost fel is telepítette de amikor megszeretném crackelni akkor nem engedi felülírni a régi telepítőt mert azt írja,hogy a fájl írás védet nem tudom mi lehet a baja csináltam már mindenhogy de sehogy se jó:(

    Remélem tudtok segíteni,köszi előre is!
  • Black Ghost
    #3670
    Sziasztok!

    Valaki tudna adni egy elit szintű mentést?

    Újra lett rakva a rendszer és a faszi (én) nem figyelt, viszont baromira nincs kedvem az XP gyűjtögetéshez.

    Ha valaki megszánna megköszönném. :)
  • Bambbu
    #3669
    császtok!

    Lanba hogy lehet játszani van multiba?
  • zoza777
    #3668
    ha valaki tolja még ezt a game-t hamachin irjon
    kösz!!!!!!
  • zoza777
    #3667
    Helló ha valaki tud eredeti játékot jó áron irjon /[email protected]/
  • Novotsik
    #3666
    Hali!

    Ha vársz akkor lesz,én a cd galaxisban szoktam nézni és szokott lenni majd rendelnek belőle csak kibaszott drága 8500 ft én eredetibe vettem meg 4500-ért :)
  • Black Ghost
    #3665
    Tesco
  • koschwarz
    #3664
    ha itt rákeresel, egy csomót fogsz találni használtan.
  • koschwarz
    #3663
    szeretnéd ha multiban nem látnák meg az árnyékod?
  • Murder3
    #3662
    Sziasztok a játékot nem találtam se 576 se cd galaxison.
    honnan tudnám megrendelni esetleg?

  • simonl #3661
    Sziasztok,

    Meg lehet azt oldani a játékban, hogy az árnyékok teljesen eltűnjenek?
    Nincs erre vmi cfg. vagy egyéb trükk.

    Köszönöm
  • Csavez
    #3660
    Hi!
    Ma 9-kor nyomunk 1kis hamachi partit!
    5-6an leszünk.
    Valki jönne irjon.
  • Black Ghost
    #3659
    Már sikerült :)
  • Black Ghost
    #3658
    Valaki megtudná mondani hogyan lehet megváltoztatni a multiban használt nick nevemet.
    Én itt próbálkoztam de a nevet nem engedi módosítani.
  • diktius
    #3657
    Halli! nekem hibát ír indításkor. Valami ...fault.
  • lacijunior
    #3656
    Hali. A lemez system mappájában benne vannak az eredeti inditó fájlok. Próbáld ki.
  • Black Ghost
    #3655
    thx
  • Balumann
    #3654
    Nem lehet megoldani, ha a cracket érzékeli, eredetit meg akkor tudod visszarakni csak, ha lementetted. Reinstall fogja csak valószínűleg megoldani.
    /Mindig mentsd le az eredetit, mielőtt felülírsz valamit!/
  • Black Ghost
    #3653
    Sziasztok!

    Kicseréltem az indító fájlt no.dvd-re, hogy ne keljen a lemez ki-be rakosgatni, így viszont multiba mindig kidobál a punkbuster, lehet ezen valamit módosítani, vagy visszatudnám tenni az eredetit (persze bizt. másolat nincs :D)?
  • morsimperator
    #3652
    Ahh, köszi szépen! Megoldódott. :)

    Grafikával kapcs. valaki?
  • ZÓÓÓcsi
    #3651
    Köszönöm! Semmi baj, csak már azt hittem nem kaptad meg..
  • Balumann
    #3650
    Oh sry, megkaptam, csak pont akkor utazásra készülődtem, és nem volt időm berakni, utána meg elfelejtettem. Most beraktam.
  • ZÓÓÓcsi
    #3649
    Bocsi hogy off, de:

    Balu megkaptad kb. két hete küldött privátot?
  • Balumann
    #3648
    Ha jól tudom, a reloaded gomb és az ilyen válaszók külön beállíthatók, csak alapméretezettben van ugyan arra állítva. Beállításokban be tudod állítani, hogy mivel jöjjön elő az a választó.
  • morsimperator
    #3647
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek.

    Hiába rakok a fegyverre lézerirányzékot, nem működik, a hangtompítót szintén nem tudom aktiválni. Ha a reload gombot tartom lenyomva, akkor előjön ugyan középen egy menü, de abban csak a nálam levő fegyvereket és gránátokat lehet kiválasztani. A hangtompító és a lézer, sehol!

    Más! Miért nem olyan szép a grafika, mint a netes gameplayekben? Sem szép elmosódott fényeket, sem gyönyörű textúrákat nem látok, csak éles kontúrokat, 6 évvel ezelőtti szintű grafikával. Minden maxon van, kártya: Sapphire Radeon HD 3850 512 MB

    Köszi!
  • Black Ghost
    #3646
    És láss csodát működik!

    Köszönöm szépen