3885
  • Balumann
    #3765
    Nah lassan felőlem kezdhetnénk!
  • kisokka
    #3764
    Ne aggódj, van mindig valami buli tunngle-n :D
  • Zeller01
    #3763
    Ne bassz!
    Most találjátok ki?!
    Sehonnan nem szedek egy vegas2-t a hétvégén!
  • shakyman
    #3762
    Zsír!
    Nekem is jó a vasárnap este 9.
    ma este esetleg aki ráér majd dobhatunk egy próbát hogy mindenkinek menjen a csatlakozás esetleg addig mindenki tudja korrigálni a fellépő hibáját.
    9 után úgyis játszani fogok én legalábbis:)
  • kisokka
    #3761
    http://www.speedtest.net/result/1121915901.png

    Ennél ratyibb nettel is simán tudtak hostolni, így majd megpróbálom, amit mondtál :)
    Nekem jó a vasárnap este, bár nemrég néztem tunggle-t és valami nem volt jó vele, reméljük addig rendben lesz :)
  • Balumann
    #3760
    Próbáld ki, hogy a kapcsolatok sorrendjénél felteszed első helyre a tunngle -t (hálózati kapcsolatok -> speciális -> speciális beállítások), illetve lehet még tűzfal is. Ha nem akkor nem tudom sajna. :-/
  • Balumann
    #3759
    Okés, mit szólnátok akkor egy vasárnap este 9 -es időponthoz? Tunngle -n. Teamspeak esetleg? Szervert tudok csinálni, nekem 30/3 Mbit -es upc -m van, de 2 mbit-es feltöltéssel is elbírtam 14 embert (16 -nál már volt egy pici lag).
  • shakyman
    #3758
    nyugi Zeller ne fonnyadj lee:)
    bármikor bennevagyok a gaméba, természetessen bárkivel bármilyen módban:)
    de hamár vannak itt többen is akkor már többjátékos módban is játszahunk ha összebeszélünk többeknek megfelelő időpontot.
    és valaki megcsinálja a szervert hozzá:)
    sajnos ahhoz nem annyira értek meg a netem is csiga, de haveromé már király nálunk is ő csinálja mert 25/10Mbites utp lan-os netje van.



  • kisokka
    #3757
    Tunggle-n nem tudok hostolni.Vagyis tudok, de senki sem látja.Hamachival egyszer próbálkoztam, de szerintem tunggle jobb abból a szempontból, hogy kevesebb gond van vele és többen is vannak fent(bár az utóbbi időben már ott is kevesebben).Azt onnan tudom, hogy nem látni, mivel tunggle-n belül van chat szoba is(gondolom ez nem annyira meglepő) és találkoztam már ott pár magyarral, tőlük kérdeztem, hogy látni -e, vagy sem.
  • Balumann
    #3756
    Pontosan mit értesz itt LAN -on, valós lan, hamachi (virtuális lan hamachival), vagy úgy értetted, hogy tunngle -n se tudsz hosztolni csak csatlakozni más lan szerveréhez. Mi is sokat multiztunk itt (nem tudom jár-e még vissza valaki a nagy csapatból :D), általában én csináltam a szervert hamachin, volt amikor 15-en is összejöttünk (bár az általános az ilyen 8-12 között volt, végén meg már annyian se).
    Emlékeim szerint nem volt sok gondunk a szerver készítéssel meg csatlakozással hamachin sem, vagy legalábbis megoldottam mindent.
    Utóbbi időben viszont többször is kértek tőlem hamachival segítséget, és sajnos nem mindig találtam megoldást a problémákra. És már nem is nagyon keresem, mert Tunngle -vel úgy tűnik még kevesebb gond van. (az is igaz, hogy azt meg nem ismerem annyira, és ha probléma van, még annyira se tudok segíteni, mint hamachinál, pláne mivel nem is játszok mostanában).
  • kisokka
    #3755
    Én sokat multiztam ezzel LAN-ban, viszont sosem értettem miért nem tudok hostolni én is.Illetve tudok, de senki nem látja.Először azt gondoltam, hogy a netem lassú neki, de most már gyorsabb van és így se.Annyira nem zavar, mert tunngle-n viszonylag sokszor hostolnak, csak tudni kell mely időkben.Azért érdekelne mi lehet az oka annak, hogy nem látják a hostjaimat.
  • Balumann
    #3754
    Story coopot csak 2-en lehet játszani, terrorist huntot lehet csak 4-en (versust meg 14 -en, dedikált szerverrel 16 -an).

    1-2 terrorist hunt-ra én is szívesen beszállnék, ha nem online játszanátok, most kedvet kaptam hozzá. :-D
  • Zeller01
    #3753
    jójó, de mire hozzájutok végig viszitek!!! gondolom előröl meg nem nagyon akarjátok elkezdeni... vagy igen?
    megnézem 576ba lehet e kapni...
  • shakyman
    #3752
    yes

    gyere jáccani! mi a haverommaml megvettük, és nyomatjuk folyamat szinte minden második este vagy amikor van időnk.
    ha megvagy szólsz, és összekapcsolódunk.
    ha itt jelzed az is jó, ha privibe azis yó!

    köszi balumann megprobálkozunk vele!
  • Zeller01
    #3751
    Szia!
    Ha van kedved én is megveszem a játékot és végigjátszhatjuk ketten! Online coopban.
  • Balumann
    #3750
    Emlékeim szerint ott egy ideig fedezékben kell maradni, ha kilövik akkor átmenni a másik mögé. A többi utána már egyértelmű lesz.
  • shakyman
    #3749
    hali!

    elakadtunk a játékban és kellene egy kis segítség!
    tudja valaki, hopgy Story/Online módban az extraction map nál mit kell csinálni? egy lépcsőházból az ajtótol indulunk fel a tetőre, ott kiszedünk mindenkit, a fejünk felett van egy helikopter, és ennyi. sehol egy ajtó vagy kötél vagy mászás semmi... van egy helikopter leszálló is meg üres szobák, klímák, elektromos központok vagy mik, megy valami tarfó meg kapcsolótábla a leszállópálya elött, vezetékek meg ilyenek, de nem történik semmi! mindent végigpróbáltunk, de semmi.

    tudja valaki a megoldást?

  • pepe1700
    #3748
    hy
    hamachi hálózati azonosítót és jelszót tud valaki rsv2höz?
  • steweee
    #3747
    igen, erre voltam kíváncsi, köszönöm. akkor csak ezzel fogok játszani
  • Balumann
    #3746
    Most komolyan visszakérdezel? Nem egyszerűbb megnézni egy hivatalos gépigényt...?
  • pisuka
    #3745
    Most komolyan sehogy?
  • Balumann
    #3744
    Ilyen kérdésre sohasem fogsz megfelelő választ kapni, milyen szempontok alapján kérdezed, hogy melyik a jobb, azon belül multi/single/coop -ra? Mit értesz ezen a műfajon, a GRAW2 és a RSV2 sem egy kategória.

    Én hozzám a GRAW1-2 áll közelebb, mert abban végig megfontoltan, lassan, taktikusan kell haladni, végig irányítva a társakat (coop-ban meg összejátszva), ha kimész alapos körülnézés nélkül bárhol gyakran egyenlő az azonnali halállal és lehet újrakezdeni az egész missziót. Nagyon sokan utálják egyrészt az idegesítő nehézsége miatt, másrészt sajnos bugos is rendesen, én coopban 2x is végigjátszottam, és majdnem egy egész nyarat végig multiztam vele hamachin. Sajnos túlságosan kiismerhetőek a pályák és nincs elég lehetőség multiban is.

    Ez (RSV2) ezzel szemben egy többnyire beltéri, pergős akciójáték, állandó checkpointokkal, egy gombos fedezékbe bújás és mindig van hova el lehet bújni, single-ben/coopban nem igazán igényel taktikázást - legalábbis a GRAW -hoz képest, persze a fedezékrendszer meg (nehezebb fokozaton) gyors halál miatt nem lehet ésszel itt sem előre rohanni.
  • Reg5
    #3743
    Hülye kérdésre hülye válasz: sehogy.
  • Balumann
    #3742
    jól
  • pisuka
    #3741
    Srácok!Az én konfigomon ,hogy menne?AMD athlon x2 5200,4GB kimgmax ram,ASUS gt220 ddr2 1 gb.
    Köszi
  • steweee
    #3740
    Ghost Recon Advanced Warfighter 2


    melyik a jobb, illetve mik jelentek meg ebben a műfajban az utóbbi időben ?
  • kinderjoker
    #3739
    köszi a tippet, most már megy a lan, csak éppen ha hostolok elindul a játék, a haver (szobatársam) viszont nem lát semmit.
    tudnál kérlek segíteni?
    köszi
  • Balumann
    #3738
    Idézet a Humachi FAQ-ból:

    Rainbow Six: Vegas 2
    1. Egyeztessétek a játék verzióját (ajánlott felrakni a legújabb, 1.03 -as patchet).
    Ha nem szeretnétek betenni az eredeti lemezét a játéknak és cracket használtok, le kell szednetek a megfelelő verzió törését!
    Ellenőrizzétek, hogy a játékban is a megfelelő verziót írja-e!

    2. Az "Unicode-ot nem használó programok nyelve"-t angol (egyesült államokbeli) -re ( Vezérlőpult -> Területi és nyelvi beállítások -> Speciális ). Előfordulhat, hogy be kell tenni a Windows lemezét, de többnyire megkérdezi, hogy a meglévő fájlokból vagy CD-ről telepítse-e (olvassuk el figyelmesen a kérdést!). Ezután a számítógép újraindítása szükséges.
  • kinderjoker
    #3737
    Sziasztok! 1.00.59-es (alap) verzióm van. most töltöttem le és szeretnék haverral coopban játszani, de azt írja, hogy nincs bedugva a net kábel!!! Valami ötletetek van? Tunngle-t próbáltam, de persze ott sem jutok előrébb.
    Előre is köszönöm
  • Darth981
    #3736
    Problema az hogy , van routerem és szerintem erősen megneheziti a sajat server cuccost , mivel nem fogjak latni a serveremet :D

    De nem baj , majd eladom valakinek :D
  • Béluska74
    #3735
    Szia! Saját "szervert" te is tudsz létrehozni amikor Online vagy(bár ez inkább csak HOST lehetőség) és ha hivatalos UBI szerveren keresztül játszol akkor lesz bőven játékos aki rácsatlakozik. Másik lehetőség a lentebb említett TUNNGLE amit letöltesz csinálsz egy felhasználói fiókot
    és már mehet is a móka,50-60 embert minimum találsz,ez bőven elég a kétfős kampányhoz vagy a négyfős Coop Terrorista vadászathoz.
    Vannak hozzá extra pályák nem valami sok talán megfelel egy kisebb DLC-nek.
    Tunngle

    RAINBOW SIX VEGAS 2 MAPPACK

  • steweee
    #3734
    ebből a kategóriából mik jelentek meg az utóbbi két évben összefoglalva, és melyik a legjobb 2 ?
  • Darth981
    #3733
    hello! Ezzel a játékkal miért nem játszanak ? megvettem , neten meg van 20 ember 2 serveren es mind a 2 servernek van vagy 150 es pingje . Kell valami patch ? de elméletileg a legujjabb van rajta , nem értem . Lehet kár volt megvenni ? :)
  • kisokka
    #3732
    Például leszeded Tunngle-t és nyomatod LAN-ban.
  • pethogabor
    #3731
    Tudja valaki hogy lehet online játszani?
  • zsolt9999
    #3730
    ja és campaint szeretnénk nyomni mert már nagyon unjuk ezeket a retardált botokat
  • zsolt9999
    #3729
    igen fel mentünk oda is de ott se láttuk egymást... : /
    (és csak 1 server volt elérhető versusba, pedig elvileg 70-en voltak a szobába)
  • lolSL
    #3728
    hamachi helyet tunngle-re menjetek fel, ott többen is szokták tolni és megy egyszerűbben.
  • zsolt9999
    #3727
    Hi!
    Azt nem tudja valaki h hamachin mért nem látjuk egymást haverommal?
    (tűzfal levan lőve, egyezik a verziószám, az a hamachi van mint ami az faq-ba is megvan említve)
    Előre is kösz.
  • Novotsik
    #3726
    ezt hogy?