3885
  • Shing
    #3885
    Igen, még mindig szép. Főleg moddolva. :)
  • Palinko
    #3884
    most az új rész előtt végigtoltam ezt legnehezebb fokozaton, szerintem nagyon jól öregszik a játék, még mindig szép, legnehezebben meg számít a stratégia is. kicsit buta az AI távolról van, hogy nem lőnek csak néznek, néha a társak is bénáznak, de összességben még mindig jó
  • mikulas16
    #3883
    Sziasztok!
    Facebookon meg csináltam a rainbow six vegas 1-2 csoport forumot..Minden játékos kérheti a felvételét.
    Teszteltem a hamachit nekem nem jött be! Én a gameranger programot használjuk!
    Aki szeretne az ünnepek alatt játszani azt várjuk facebookon a csoport forumon.remélem sokan jöttök játszani.
    Tisztelettel:mikulas16
  • PrisonMan
    #3882
    Sziasztok!
    Csanjedi segítségével újraindítottuk a régi oldalt, itt elérhető: http://r6v2.atw.hu/
    FAQ is eltűnt sajnos, ezt az Internet Archive segítségével sikerült megmenteni, itt elérhető: http://r6v2.atw.hu/faq
  • mikulas16
    #3881
    Egyre többen leszünk,ts 3 szobában vagyunk és élvezzük a játékot.
    Aki szeretne csatlakozni keressen meg skype:mikulaas16 néven.

    üdv miku
  • mikulas16
    #3880
    keresünk játékosokat lanpartyhoz akit érdekelne a dolog elér skypeon:mikulaas16 néven
  • mikulas16
    #3879
    Sajnos elég sok a bunkó játékos,segítséget kérsz és le szarnak.Féltékenyek arra amit tudnak.Sajnálom az ilyen sekélyes bunkókat.
    Ilyen játékosok ne is keressenek!
  • mikulas16
    #3878
    tisztelt urak!
    minden játékost szeretettel invitálunk,köreinkbe,skypeon:mikulaas16 vagy jolelver16 néven találtok meg.
    szeretnénk ha minnél többen csatlakoznátok mert magyarok kevesen vagyunk,oroszok annál többen.tehát várunk benneteket.akinek nem eredeti a játék nem gond mivel gamerangerrel kötjük lanba a jáétékosokat.
    szervezés alatt van a ts3 szerver.ahol jobban kommunikálhatnak a harcos társak.akik közénk kerülnek azokat szívesen látjuk élő airsoft játékainkon.
    tisztelettel:mikulas16
  • jocking
    #3877
    Szeretnék egy kis segítséget kérni.
    A helyzet a következő:
    A R6 Vegas 2-ből egy warez verzió van meg. Azonban a napokban egy oldalon tudtam venni egy eredeti serialt, tehát játék nincs, csak az aktivációs kód. Ahhoz kérném a segítséget, hogy hova tegyem a serialt, hogy a játék eredetivé váljon?
  • cyberjedi
    #3876
    Az összes Rainbow 6 game-ét megvettem eredetiben anno, be fogok nézni a magyar szobákba mostanában, mai napig néha nyomok egy kis multit velük, nem untam meg - nem tudtam, hogy van magyar közösség, nem néztem kellően utána eddig.
  • mikulas16
    #3875
    Tisztelt urak!
    Kellene kis segítség mert valamiért nem akar összejönni a lan.
    A játékom eredeti.sima vegas.nos mi gamerangerrel tolnánk.jó kis progi c&c-ben is ezzel toljuk.nos automatikusan indítja a játékot és lanban beállítok mindent de a többiek nem látnak engem.Aki tudna segíteni és jó ismerője ezeknek a dolgoknak meg köszönném a segítséget.Kérem vegye fel velem a kapcsolatot skypeon vagy privát üzenetben.
    Nagyon megköszönök minden segítséget.

    Skypeon:mikulaas16 néven vagyok elérhető.


    Köszönettel:mikulas16
  • mikulas16
    #3874
    Tiszteletem!
    A videó kártyám elvérzett és ezért csak a sima vegas megy el rajta.urak aki szeretne csatlakozni egy jó baráti társasághoz itt az alkalom.
    Mi gamerangerrel csináljuk a lant.Aki szeretne csatlakozni szívesen látjuk
    Van saját ts3 szerverem ahol jobban tudunk kommunikálni,segíteni a csapat munkát.
    Ha szeretnél jó közösségben játszani várunk szeretettel.
    Elérhetőségem:skypeon:mikulaas16 néven.
    A szám nem a koromat jelöli,csak szerencse szám.

    Mindenkinek jó játékot kívánok.

    Tisztelettel:



    mikulas16
  • blackhard85
    #3873
    nem tudja valaki hogy hogy lehet beálítani a játékban a feliratot ?? Vagy talán nincs is ?
  • imark
    #3872
    Esténként szoktunk játszani fél9-9 körül. Ts3on megtalálsz minket ezen a szerveren: azc.hu:8772

    Itt lejjebb kell görgetned a Forgotten Heroes of Hungary-hez, és azon belül van a Vegasnak szobánk
  • Balumann
    #3871
    Oh sry, nem is tudtam róla, hogy van ilyen.
    Egyébként lehet beszállok én is versusba valamikor, ha megírjátok mikor játszotok.
  • Rainbow15
    #3870
    Tudom, hogy alapból nem, egy programot kerestem, meg is találtam, 16-ra lehet állítani a TH-t, a terroristák számát pedig 99-re. TeknaR6Vegas2 a neve.
  • Balumann
    #3869
    Terrorist Huntot nem lehet 4-nél többen (alapból biztos nem, szerintem sehogy sem).
  • Rainbow15
    #3868
    Hogyan lehet 16 vagy, 4 -nél több férőhelyes szervert csinálni terrorist hunt-ra?
  • imark
    #3867
    Valaki jönne esténként Versusra? Eddig kb. 4en vagyunk és tunngle-n szoktunk játszani. :)
  • Rainbow15
    #3866
    Lefagyott a gépem, és csak úgy eltűnt a karakterem, mitől van?
  • davidka003
    #3865
    Senki nem szokott már multizni? Mert van egy nem felhasznált kódos Vegas2-m ha érdekel valakit. 500 Ft.
    KÉP
  • steweee
    #3864
    további negatívum, hogy a fegyverek nem szabadon szerelhetők kiegekkel. nem világos hogy egy fegyverre miért csak 1 db kiegészítőt enged rakni ? vagy vmi alapon ? emellett még mindig nem jutott el a fejlesztők tudatáig, hogya másodlagos fegyver (pontosabban oldalfegyver) azért (is) van, hogy az elsődleges tárának cseréje ha túl hosszú időt venne igénybe, akkor közelről szinte azonnal lehet a pisztollyal még tüzelni a tárcsere megkísérlése helyett...

    de erre pont ugyanannyi időt vesz igénybe a pisztolyra való váltás mint a másik elsődleges fegyver elővétele...
  • steweee
    #3863
    egész jó , most próbálgatom. amit nem értek, hgoy a lézercélzó fénysugarat sehol nem látom. azt külön kellene bekapcsolni vhogy ?
  • PrisonMan
    #3862
    Az valóban mobilos játék, ahogy a többiek is írták, de 2013-ban jön az PC-s (és konzolos) Rainbow Six: Patriots!
    Remélem több régi ismerőssel tudunk majd ismét multizni
  • steweee
    #3861
    oks, köszi. akkor nem keresem pc-re
  • Maxtreme
    #3860
    Meg Android.
  • gosumofo
    #3859
    iphone
  • steweee
    #3858
    Tom Clancy's Rainbow Six: Shadow Vanguard - ezzel mi a helyzet ? wikin írja hoyg kijött tavaly év végén, de vajon milyen platformra ?
  • KopfSchuss
    #3857
    Hali!
    Valaki nem tudna segíteni abban, hogy hogyan patcheljem a játékot?
    Tört játékom van, v1.00.59 es, de ha felrakom a patchet nem indul a játék, csak miután újra crackeltem, de akkor megint azt a verziót írja ki alul.
  • kisokka
    #3856
    Nyomd hosszan az 'R'-t.
  • scottish
    #3855
    Talán még olvassa valaki.

    A hangtompítót hogyan lehet a fegyverre rakni? Egyszer véletlenül sikerült és az egész brancs felrakta, de azóta a többi küldetésben csak ők járkálnak vele, én az istennek sem tudom fölrakni.

    Köszi
  • ellington
    #3854
    Sziasztok!

    hogy lehet rárakni az ingyenes map packot xboxra? egyelőre letölteni se sikerül. valahogy pendriveról nem lehet rátenni a boxra?
  • shakyman
    #3853
    elgépelted :) vagy nem figyeltél a kis és nagy betüre.
  • pite9
    #3852
    sziasztok! segítség kéne pls...amikor felmennék multira, azt írja ki, hogy nem érvényes a CD-kulcs amit beírtam! pedig eredeti a játék mi lehet a gond????
  • Balumann
    #3851
    ([email protected])
  • Balumann
    #3850
    Uh, ez Hamachinál is volt probléma, akkor ezekszerint ennél is fenntáll ez is :( Nem kezdtünk amúgy bele mert csak 2-en voltunk. Pont akartam rádírni amúgy tunnglen aztán kiírta, hogy nem vagy elérhető.
    Windows restart sem oldja meg? Vegyél fel MSN-en és megpróbálok segíteni, akár teamvieweren is, hátha elég egy kis hálózati beállítás.
  • kisokka
    #3849
    Hát nem tudom mi van ma, de ahogy felmegyek és belépek egy szobába, tunngle egyből ledob netről(!).Nem a tunngle szűnik meg, hanem ez internetkapcsolat.Na erre egyenlőre nem tudok gombot varrni...
  • Balumann
    #3848
    Mégse én leszek a TS hanem Rain ^^ Tunngle viszont lehet, hogy kelleni fog, úgyhogy találkozzunk a swat4 -es tunngle szobába negyed 10-kor.
  • Balumann
    #3847
    Negyed 10-től SWAT4. Teamspeak3 kliens kell, teamspeak host én leszek.
  • Balumann
    #3846
    Én 9 -től leszek.