2495
  • saslaca
    #2295
    Lenne egy kis bajom a berakott zenékkel. Mégpedig: Mediumonn kezdtem el játszani és elég sűrűn bedob hard ill expert nehézséget is. Mit ronthattam el?
  • saslaca
    #2294
    Nagy kár.
  • Lacee86
    #2293
    Sajnos az nincs PC-re. :(
  • saslaca
    #2292
    Én leszedtem a gh aerosmisht szerény véleményem szerint az egy nagy rakás szar. Én személy szerint úgy élvezem hogy ha ismerem is a számokat, VAGY ismert előadók vannak benne. Eddig azt sem tudtam hogy létezik Aerosmish nevű banda úgyhogy az a rész nekem egy kicsit sem jön be. Viszont! Valaki tudna nekem adni gh metallicához egy élő torrentlinket PC-re? Mert eddig csak consolra találtam. sajnos.
  • Lacee86
    #2291
    Én sem vagyok nagy rocker, de ez a játék nagyon tetszik. Sztem vkinek vagy bejön, vagy nem. Ha neked nem, akkor nem kell erőltetni. Van DJ Hero is pl., igaz ha jól tudom egyelőre nincs PC-re.
  • wolfdavid
    #2290
    tudom de sok olyan szám van benne amire hát ogy mondjam nem élvezem Slash meg Scorpion nem vagyok olyan nagy rocker azért mondom hogy van-e lehetőség ilyenre.??
  • Lacee86
    #2289
    Amúgy mediumon 75% körül tudom. 1x experten is kipróbáltam, 46 % lett.
  • Lacee86
    #2288
    Ezért írtam, h 1-2 számtól eltekintve. A Dragonforce szám gyanítom h az összes eddigi GH-ban a legnehezebb. Aki azt experten megcsinálja 100%-ra, az mazo, vagy nem is tom h egyáltalán meg lehet-e csinálni csalás nélkül...
  • saslaca
    #2287
    Ahha... Told végig mediumon a dragonforce through the fire and flames-t az még easyn sem annyira uncsi! Am Én azért vittem végig easynn mert még egyszer sem guitar heroztam. és az első egy órában vért izzadtam hogy egyáltalán szám közben ne hajintsanak ki mert olyan sokszor elcsesztem.
  • Lacee86
    #2286
    Hát basszus, ne easyn meg mediumon told, úgy elhiszem h az. Hard az már nem lesz uncsi, hidd el! :)
  • wolfdavid
    #2285
    csa.az lenne a kérdésem hogy most toltam végig easy és mediumon a gamet de 5 számot kivéve mindegyik kicsit uncsi.ne tudjátok hogy hogy lehet uj szamokat belerakni.Kösszi
  • Lacee86
    #2284
    Én a mediumot toltam végig, a hardon sajnos elakadtam a 7. koncertnél, az már túl nehéz nekem, főleg billentyűzettel, meg néha akad is. Experten az első 4 számig jutottam. :D
  • Lacee86
    #2283
    Hát nyomta egy keveset. :) De azt nem értem, hogyan volt türelme végigtolni easy-n is. Az tényleg csak ilyen nagyon óvodás szint (1-2 számtól eltekintve).
  • saslaca
    #2282
    Nem egészen. Mert amikor elsőnek írtam akkor már japánnál jártam a könnyűn. De 2x biztos.:D Nem vagyok kocka :D
  • lammaer
    #2281
    Jézusom, cirka 1 hét alatt végigtoltad 3x a játékot... :)
  • VRSDM
    #2280
    topikban olvass vissza.
  • saslaca
    #2279
    Értem. Köszi! Esetleg egy linket tudnál adni a packhoz ha nem nagy kérés? Mert 1 órát keresgettem de nem találtam.:(
  • VRSDM
    #2278
    letöltöd a pakkot
    és felülírod a "data" mappát :D
  • saslaca
    #2277
    Megcsináltam könnyűn,közepesen és nehezen is. a Negyedik az már nagy falat volt :D Te el tudod mondani hogy hogy rakjak be újakat?
  • VRSDM
    #2276
    most kezdted.
    akkor vidd végig az alap számokat
    mert ha raksz újakat, az alapok elvesznek...
  • saslaca
    #2275
    Szia! Én most kezdtem a GH3-at és szeretném kérdezni hogy honnan lehet hozzá számokat letölteni és azokat hogyan lehet betenni a játékba? Előre is köszi!
  • Burna
    #2274
    bocs, elírtam: GHTCP re gondoltam: Guitar Hero Three Control Panel...
  • Burna
    #2273
    Szevasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni, van ez a CHTCP nevű program , mellyel számokat lehet beépíteni a GH3-ba. NA most én egy számot szeretnék, de kér egy ugynevezett .chart fájlt, na a számnak a chart fájlát honnan lehet megszerezni? Esetleg melyik programmal lehet átkonvertálni .chart-ba? PLS HELP!
  • laciword
    #2272
    Tomot hogy éehet legyőzni a párbajban?
  • marty999
    #2271
    Hi. vki tudna adni egy olyan linket ahonnan tölthető le .XEN konvertáló . ogg ba szeretném áttenni a gh3 zenéit mer nekem a gh3 nem indul el de a frets on fire klónba beletudnám nyomni a zenéket . előre is köszönöm ha segít vki.
  • chalezlopez
    #2270
    Én az összeset elcserélném egy GH Iron Maidenért...
  • Danus16
    #2269
    hát az nem a készítők hibája hogy nem ismered őket :D

    Sztem jó dallista az, és az Aerosmith-től is a jó számok vannak benne!

    Bár odaadnám a PC-s GH3-at meg az Aerosmith-t is szívesen, ha a Van Halen kijönne PC-re helyettük :D Engem csak az érdekel.. Meg a GH Metallica még :D
  • Danus16
    #2268
    Nem akarom reklámozni magam, de youtube-os oldalamra feltettem 7 videót.
    Jó számok, technikásak, stb. :D
    Meg egyúttal FoFiX 3.120 demonstráció is.

    Ajánlom megnézésre, ha megnézitek megköszönöm :D
  • Zeller01
    #2267
    a 3. részt befejeztem easy-n.
    most kezdtem bele medium fokozaton az Aerosmith-be. szokni kell tényleg. viszont aki a számokat válogatta össze azt is kivégezném! 1000milliószor jobb játék és nagyobb élmény lenne olyan zenéket gitározni amit egyáltalán ismerek, nemhogy még világslágerek is. nagyon kár érte...
  • lammaer
    #2266
    Gyakorolsz azt majd belejössz. Gitárral sem szégyen ha easyvel elkezded, legfeljebb hamar átváltasz mediumra :)

    Én speciel elég jól tolom a mediumot, de a hard az elég massziv ugrásnak tűnik, eddig még az alap számokat se nagyon sikerül kifütyülés nélkül végégjátszanom :) Evvan.
  • Zeller01
    #2265
    Na, akkor... megvettem az X-plorer gitáromat PC-re. Win7 (build 7100) telepítette a drivert és megy. Nyomom a Hero-t, de "medium"ban annyira nehéz, nem is látom mi folyik a képernyőn!
  • marty999
    #2264
    ja és még vmi. a haveromnak megvan ugyanez a game és a tom morello-s battle-nál tökre befagy a gép.lehet hogy a gépe gyenge vagy patch kell.
    itt a config 3 Ghz ati radeon x900 vkártya 2 GB ram elvileg működni kéne. ha tudnátok segíteni annak örülnék.
  • marty999
    #2263
    hi. tudtok 1 olyan linket adni (nem torrenteset) amiről leszedhető a guitar hero 3 hoz a crack?
  • BB7
    #2262
    Itt nézd meg!
  • marty999
    #2261
    hello van esély hogy ezzel a gépigénnyel némi akadozással elindul a játék:1,7 ghz 768 mb 128 mb-os vkártya dx 9.0c mert nem akarok vele beégni hogy most 90%-nál derül ki hogy a játék nem indul el?
  • Judykó
    #2260
    Szia! Nos...nem tudom merre laksz de szerintem ez a bolt jó lesz neked! :D ----->Link
    Remélem segítettem!
  • marty999
    #2259
    csá, nem tud valaki egy olyan boltot ahol kapható a guitar hero 3-hoz gitár és hogy milyen árban?minden lehetőséget írjatok meg
  • Prince of Máté
    #2258
    Az a jó, hogy még mindig vannak ilyenek akik hisznek benne, és ezért csinálják az ilyen oldalakat...
  • Lacee86
    #2257
    Próbálkoztam én is ilyesmivel, hidd el, h semmi nem lesz belőle. Dógozni kell az a helyzet, vagy nyerni a lottón, vagy bankot rabolni.
  • Danus16
    #2256
    ez nem PTC.
    arra már én is rájöttem, hogy maximum havi 2eurót kereshetsz...
    viszont ez egy induló szórakoztatással foglalkozó nagyszabású oldal, ahol az induláskor 3millió USD-t osztanak szét az ingyenesen regisztrálók között reklámozás céljából, arányosan, hogy kinek hány pontja van.
    úgy hirdetik magukat, hogy ők lesznek az egyik legnagyobb ilyen dolgokkal foglalkozó internetes cég.

    lényeg a lényeg, regisztráltam rá, azt a másfél percet megérte, beraktam bookmarkba, januárban meg meglássuk van-e valami. ha nem, elfelejtem, ha meg mégis lesz, akkor megköszönöm nekik.

    amúgyis tévesen írtam a linket, mert ez az én reflinkem. lemaradt a végén a pont