2495
  • bigapó
    #2375
    én is próbáltam úgy, de nekem macerás úgy használni, most hosszú elmesélni. nem jött be, maradtam low szinten és úgy játszottam. nem a pont a lényeg, hanem a hangulat.
  • Lacee86
    #2374
    Van gamepadom, a kezdetkor, mikor megismertem a játékot, én is gondoltam rá, h gamepaddal toljam. De most már ha lehetne se irányítanám azzal. Billentyűzet gitárfogásban tartva, aztán hadd szóljon! :)
  • bigapó
    #2373
    most vagy nem fogtál még ilyet a kezedbe vagy tényleg nem. könnyebb lefogni egyszerre akár 5 gombot, mint billen, nekem legalábbis, de ha nem lehet akkor tökmindegy.
  • Lacee86
    #2372
    Tudtommal nem lehet játszani gamepaddal sajnos. De amúgy nem értem, miért lenne könnyebb. Gamepadon nincs 5 egymás melletti gomb. Mire megtanulgatod, h melyik gomb melyik szín...
  • bigapó
    #2371
    fúú, ez tényleg jó ötlet lenne. pad-al mégiscsak könnyebb, mint billel.
  • InfectedMann
    #2370
    Hello!

    Esetleg tudtok rá megoldást, hogy PC -n Gamepade -al hogyan lehet vezérelni a játékot?
    Van egy Logitech ChillStream gamepad -om és gondoltam kipróbálom vele a GH3 -at mert a billentyűzetes megoldást nekem nem igazán jött be.

    Előre is köszi.
  • Legend Killer
    #2369
    vagy esetleg logitech rumblepad gamepadomat rálehet bírni együttműködésre a gh3mal? ugyanis ott nem lenne probléma a háromnál több betű lenyomásával, itt viszont van.

    és, ha lehet vhogy hackelni a gh3t, hogy elfogadja a gamepadom, annak örülnék.
  • Legend Killer
    #2368
    azt hogyan lehet megoldani, hogy több gomb lenyomásakor a billentyűzet ne kezdjem el sípolni? és így nem is észlel asszem háromnál többet. szóval, ha három betűt nyomok le egyszerre, az még ok, de a négy már nem.

    belehet ezt állítani a billentyűzeten, hogy engedjen többet?
  • bigapó
    #2367
    aztakurva, Te aztán profi vagy. ezeket gitárral csinálod? eszméletlen milyen gyorsan nyomod :)
    jó számok és szép eredmény, gratula.
  • Danus16
    #2366
    Néhány új Frets on Fire videóm:


    Frets on Fire - Rhapsody of Fire - Dawn of Victory (Expert) 97,4%

    Összehasonlítás:
    Frets on Fire - Alexi Laiho - Sioux City Sarsaparilla PHII (Expert) 96,6% vs.
    Frets on Fire - Alexi Laiho - Sioux City Sarsaparilla PHZ (Expert) 95,9%
    aka: Puppetz Hero II edition versus Puppetz Hero Zero edition.


    Tegnapiak:

    Frets on Fire - Guthrie Govan - Waves (Expert) 93,8%
    Frets on Fire - Jason Becker - Opus Pocus (Expert) 97,5%

    Maiak:

    Frets on Fire - Alejandro Silva - Neopangea (Expert) 96,8%
    Frets on Fire - Rusty Cooley - The Machine (Expert) 93,2%
    Frets on Fire - Impellitteri - The Last of a Dying Breed (Expert) 94,8%
    Frets on Fire - Children of Bodom - Northern Comfort (Expert) 97,9%


    Ez egy jónéhány videó XD
  • oldman18
    #2365
    Sziasztok!

    Nekem van eladó Guitar Hero World Tour - Bundle PC teljes csomag hiánytalanul meg van minden tartalma (gitár + játék + matrica + vevő stb). Decemberben vettem és 1 év garanciát adtak rá! Tökéletesen működik PC-n alig használt maximum ha 5 alkalomal játszottam vele!
    Érd.: [email protected]
  • Szetaki
    #2364
    helló lenne 1 kérdésem. a wolrd tour-ba hogy lehet beállítani a billentyűzetet a számokra?
  • Danus16
    #2363
    szerintem jobb ctrl és shift sokkal jobbak e célra..
    nekem: fretek: 0 1 2 3 4
    pengetés: jobb shift+ctrl
    star power: -
    whammy: é
  • Danus16
    #2362
    www.thepiratebay.org
  • Danus16
    #2361
    van 2 pack torrenten, Snakkii készítette őket, keress rájuk. Azokat könnyű betenni GH3-ba. De persze lehet simán custom songokat importálni stb..
    http://www.mundayweb.com/progs/gh3-custom-songs.php
    sok szerencsét hozzá XD

    Egyébként FeedBack nevű progival lehet számokat készíteni.

    és jól mondja az előttem szóló, csak akkor lehet coop játszani ha legalább az egyik gitár..
    És online csak eredetivel lehet játszani sajnos..
  • VRSDM
    #2360
    -krehálni szó nem létezik
    -valószínű konzolos a videó, ott vannak extra letölthető zenék
    -csak úgy lehet ketten ha az egyik egy gitár
    -nem lehet megoldani
  • biciklipumpa
    #2359
    vagyis online game :D
  • biciklipumpa
    #2358
    jah és neten meglehet e úgy oldani, h ne kellejn eredeti guitar hero 3...
  • biciklipumpa
    #2357
    2 fő kérdés talán a egfontosabb amit még neten nem írtak le szinte sehol... vagyis én nem találtam rá :D
    1 - youtubon láttom olyan számokat amiket úgy kreháltak, írtak, vagy nem tom mert olyan szám nincs egyik kiegészítőben se... lehet számot írni?
    2 - h lehet 2 en játszani ? :D akár usb billentyűval ha lehet e egyáltalán vagy vmi más játékvezérlővel mert én nem tusdtam öszehozni sehogy se
  • sanyi150
    #2356
    Vadonatúj Guitar Hero Gibson X-plorer vezetékes gitárok eladók, Xbox 360-hoz és PC-hez is használhatók. Vételár 10 499 Ft. Részletek Emailben ([email protected]) lehet érdeklődni.
  • saslaca
    #2355
    Töröld a patch-et és nézd meg úgy. Én is nélküle játszok (játszottam),és semmi gond nincs vele. Vagy állj át a world Tourra.

    UI.:
    Jó ez az Asrock M3A780GXH/128 alaplap? Mert én is venni akarok egyet csak nem tudom hogy milyen márkájút vegyek. Kösz.
  • vki
    #2354
    HI!

    Leszedtem a játékot, felpatcheltem (1.31), meg is crackeltem. Jelenleg a HATRED féle verzió van. Ami zavar, hogy mind full, mind minimum graf mellett szaggat a game :S

    Korábban már fel volt rakva a laptopomra, akkor ott minimumon ment rendesen, de most az aláírásomban is szereplő gépen nem akar menni normálisan.
    Az oprendszer Win7 x64.

    Ha valaki tud segíteni, pls. help.
  • VRSDM
    #2353
    lényegtelen.
  • spongya
    #2352
    Hali! ha rendelek Guitar hero-s gitárt pchez akkor az mindegyik részhez jó lesz? Vagy újabb részekhez már valami másféle kell vagy lényegtelen? :)
  • bigapó
    #2351
    szerintem meg keresd meg magad. pl torrent kliensekben lévő keresőkkel. nekem is úgy vannak meg, de nem tudok fejből bonyolult linkeket visszamondani.
  • mathgery
    #2350
    sziasztok!
    az lenne a kérdésem, hogy felraktam a GH3-at(pc-ről van szó), patch 1.3 fel, és mikor el akarom indítani, akkor bejön az első képernyő (talán a fejlesztő van rajta) és rögtön utána kidob a winbe(win7), és valami olyasmit ír, hogy hiba történt, a windows ha megtalálja a megoldást akkor értesít.
    Másik kérdés: Word tour van még meg nekem (az megy rendesen), ezeken kívül mit adtak még ki pcre?Airorsmith- olvastam itt, van még valami?
    Előre is kösz a segítséget!
  • csipa94
    #2349
    hallod srác,nem azt kérdeztem hogy hogyan tudom berakni.
    azt kérdeztem hogy honnan tudok letölteni.

    ....
  • saslaca
    #2348
    Pengetni próbálsz?
  • lammaer
    #2347
    #2335
  • csipa94
    #2346
    Szevasztok!
    Legends Of RocK-hoz szeretnék leszedni "song" packot, (más számoakt mint az eredtiben vannak).Esetleg valaki lenne olyan szíves hogy linkel nekem?
    Nagyon fontos lenne.Köszi előre is! Üdvözletem!
  • Lacee86
    #2345
    Próbáld más gombokra tenni a billentyűket.
  • Viruz mark
    #2344
    Sziasztok!

    Kérlek segítsetek!!!
    Letöltöttem a Guitar Hero 3-at...Már másodszorra..Daemon tools-os
    kérlek segítsetek!Az a hiba hogy nem fogja le a hurt a gombokkal látni hogy érzékeli mikor lenyomom,és a képernyőn is lenyomódik,és időbe..de
    valamiért nem akarja lefogni!!!:(!!!
    Mikell?Pach?
  • saslaca
    #2343
    Én pl így játszok:
    F1 narancs
    F2 kék
    F3 sárga
    F4 piros
    F5 zöld
    num8 pengetés fel
    num5 pengetés le
    num- whaamy(remélem jól írtam
    num+ start power

    Én egy ilyen billen nyomom és így az F1-5 kézre esőbb:
  • Szetaki
    #2342
    értem. köszönöm a segítséget kipróbálom
  • VRSDM
    #2341
    van más is.
    beállítod valami más gombra a pengetést.
    ajánlott a fel-le nyilakra.
  • Szetaki
    #2340
    helló!

    lenne 1 kérdésem. gitár nélkül csakúgy lehet játszani billentyűzettel ha közbe az egérrel is kattintok? vagy van más megoldás is?
  • Lacee86
    #2339
    Pl. párbajoknál fedeztem ezt fel, na meg a World Tourban is jóval kisebb alapból.
  • fecska
    #2338
    hello! miért van az hogy egy éve még működött a gh3 de most már nem (nem volt hardware upgrade)
  • Lacee86
    #2337
    Hali! Nincs vmi megoldás arra, h a látható gitárnyak méretét csökkenteni lehessen? Rájöttem, h ha kisebb, sokkal jobb eredményt érek el...
  • Lacee86
    #2336
    Hát custom song-okat nem volt nehéz berakni, de sztem nem igazán jók. Mert ugyanis ha félreütök 1 hangot, akkor az egész zene elhallgat nemcsak a gitár hangja. És ez rettenetesen zavaró, nekem játszhatatlan így. :( (Jó hát könnyebb fokozaton nyilván nem ütök félre olyan sokat, de úgy meg unalmas.) Nem beszélve arról h az eredeti számok nem is játszhatóak ha be vannak rakva új számok...