2495
  • Legend Killer
    #2415
    ps2n gamepaddal lehet játszani vele, vagy mindenképpen kell hozzá gitár kontroller?
    amúgy én nemtok segíteni, várd meg a többiek válaszát.
  • Lorant999
    #2414
    heló lehet h hülyének néztek ,de olyan problem van,hogy amikor nyomok egy gombot nem veszi! minden gombra próbáltam állítani , de nem megy ...
    PS2-n má pró vok !!!

    előre is kösz
  • Danus16
    #2413
    Frets on Fire
    Új videók


    Angevilnek készített videók a The Human Abstract - Nocturne albumról:
    Sotto Voce, Desiderata, Polaris, Self Portraits of Instincts, Movement from Discord, Harbinger

    Puppetz Hero IV:

    Frets on Fire - Protest The Hero - Sequoia Throne (Expert) 94,2%
    Frets on Fire - Impellitteri - 17th Century Chicken Pickin (Expert) 96,9%
    Frets on Fire - Children of Bodom - Kissing the Shadows (Expert) 96,5%

    Angevil Hero III:

    Frets on Fire - Arsis - Overthrown (Expert) 95,8%
  • Lacee86
    #2412
    Értem. Az jó, majd 1x kipróbálom a FoF-ot is. Ja amúgy köszi a válasz üzit a múltkor, tudod amikor RockFree-ről kérdeztem.
  • Legend Killer
    #2411
    oké. kösz.
  • Danus16
    #2410
    nem igazán...
    a ps2-es xplorer csak átalakítóval műxik pc-n, ami plusz 3-4ezer ft...
    egy ilyen xplorer szar sajnos 16k körül van...

    gh3-as, ps3-as(USB-s, szóval PC kompatibilis) les paul kontrollert 4ezerért is tudtam volna szerezni, csak nem érdekelt(szoftverral együtt kellett volna megvenni 8-ért, nem akarok bíbelődni a szoftver eladásával, meg nekem inkább world tour kontroller kéne...)
  • Danus16
    #2409
    FoF-ban nem hyperspeed van, ott végtelenféle lehetőség van...
    100-as board speeden olyan mint a GH... lehet akár 50-re is kapcsolni, csak nemsok értelme van mert eszelősen lassú...
    én 160-on használom, elég gyors...
    persze aztán lehet állítgatni a végtelenig, de szvsz a 200-ast már alig lehet látni..
  • Hew
    #2408
    sziasztok
    Tudna vki segíteni???
    Az lenne a problémám h amikor custom songokat akarok berakni a gh3 ba megvan hozzá minden(songlist editor, chartmid2) berakom a számokat annak elindítom működik is, ám amikor elindul a nóta, a hang mindig csúszik és előbb indul a zene mint a gombócok:S
    Már próbáltam az offsetet is állítani de egyszerűen nem történik semmi!!!
    Nem tudja vki h tudnám ezt megoldani???
    Előre is köszi
  • Hew
    #2407
    hiiii
  • Legend Killer
    #2406
    hehh. olcsónt akartam írni.
  • Legend Killer
    #2405
    látom már elkelt. milyen olcksón és honnan lehet beszerezni1ilyet? én is vennék.

    és a pécés controller jó a ps2höz is.
  • bllo
    #2404
    Sziasztok!

    A hétvégén vásároltam 2 GH kontrollert, ám a vezetékes explorernek eléggé ki van kopva a pengető része, gyakran nem veszi be a hangokat, vagy eldobja a tartott hangokat. Mit lehet ezzel csinálni?
    Van valami házi gyógymód, vagy el lehet vinni valahova, ahol megszerelik?
    Esetleg ez már kuka állapot?

    Előre is köszi a választ!!!
  • bigapó
    #2403
    gombócból is megárt ha sok :D
  • Legend Killer
    #2402
    gombócok :D. pro.
  • Lacee86
    #2401
    FoF-ban is lehet hyperspeedet is kapcsolni? Sajnos annyira megszoktam már, h anélkül tök béna vagyok, idegesít ha lassan jönnek a gombócok.
  • Legend Killer
    #2400
    amikor kipróbáltam a foft, szóltam itt, hogy nem tetszik, engem csesztek le.

    meg utálják baszki itt a topikban, hogy easyn játszom.

    NEM MINDEGY?!

    vki nem olyan gitár zseni billentyűzeten és akkor? saját maga szórakozására nem játszhat azon a szinten, ami neki megfelel? nekem az easy felel meg. meg mediumot elvittem még úgy ahogy.

    akkora marhaságok ezek.. szal nekem nem jön be a fof, de majd lehet megpróbálom megint, de örök kedvenc GH3, véletlen elírtam és 4t írtam, de időben észre vettem.
  • Danus16
    #2399
    egy ideigén is erre gondoltam. hogy a GH3-nak mekkora hangulata van már! És hogy másnak nincs ilyen hangulata.
    Aztán belemerültem a FoF-ozásba, visszatértem GH-hoz és ezt mondtam: FÚJ DE SZAR EZ TEJÓÉG.
    Tényleg, nagyon meg tud változni a vélemény :)
    Amúgy így visszanézve nekem GH4 jobban tetszett külsőre, mint a 3, bár túlságosan le lett egyszerűsítve..
  • ches
    #2398
    szija csocso21, szerintem ne szenvedj vele énis megpróbáltam kb kiakadt a szemem de adok linket : http://translate.google.hu/translate?hl=hu&langpair=en|hu&u=http://www.mundayweb.com/progs/gh3-custom-songs.php Nekem ojan zenék kellenének amik alapból átvannak konvertálva és már csak bele kell teni a játékba, vagy a link alatt találhatóktól könnyeb eljárást nem tud valaki? pls HELP
  • csocso21
    #2397
    Sziasztok. Valaki tudja esetleg h hogyan lehetne plusz zenéket hozzá letölteni és berakni?:D Ha igen pls szóljon. Köszi: csocso21
  • sanyi150
    #2396
    Vadonatúj, vezetékes X-plorer gitárok eladók PC-hez és Xbox-hoz. Mindegyik Guitar Hero és Rock Band játékhoz használhatók:

    Részletek itt



    [IMG][/IMG]
  • Legend Killer
    #2395
    egyébként a guitar heronak van egy bizonyos hangulata, amivel a többi ilyen cucc nem ér fel. én nekem guitar hero 3 volt első és egyetlen gh játékom és a mai napig játszok is vele hébe-hóba. zseniális géjm hangulatilag, grafikailag és számokat tekintve is király.
    erre jött a world tour. mi lett vele? fél órát toltam. egyszerűen nem jön be.
    ezért mondom, hogy nem biztos jó lesz az új dolog, amit itt mutattál, de hát majd kiderül.
  • Lacee86
    #2394
    Jóbarát, Metallica nincs is PC-re...
  • Legend Killer
    #2393
    jóság :D. ez jó volt.
    de nekem olyan idegen az egész. majd meglátjuk mi lesz belőle.
  • Bone-Cracker
    #2392
    hello tud valaki guitar hero 3 metallica-hoz (PC) játékmentést küldeni?

    ide légyszi:

    [email protected]

    köszi előre is
  • VRSDM
    #2391
    lecsávózni azért nem lenne képem ...
    rock band nem sucks? ja arról szó sem esett
    szerintem meg kibaszott nagy jóság amúgy :)

    fránya audik meg béemvék mi? mennyire jól néznek ki, meg mennyire jók már, sőt dögöljön meg az egész olasz nemzet a szaros ferrary-val
    ...
    lenyúlták a t-modelt :///
  • Legend Killer
    #2390
    sztem sucks.
  • Danus16
    #2389
    rohadt nagy lenyúlás sztem. Ha igazi gitárt akarok veszek egyet, ez úgyis fog annyiba kerülni, sőőt... értem a működési elvét, vagyis gondolom hogy milyen lehet, de akkor meg teljesen ugyanaz majdnem mint a GH... Ésmég a csávó van kiakadva hogy milyen béna a GH, ez meg kéne neki? pf...
  • VRSDM
    #2388
    http://tech.hu/cikk/Az_igazi_Gitarhos-1479.html
  • urobee
    #2387
    Hali!
    Eladó egy keveset használt X-Plorer. Saját doboza megvan még. Vezetékes, Xbox360-as GB és RB-kkel biztosan működik, Pc-n Gh3-ommal próbáltam ott is működik. Néhány matrica van rajta, a maradék matrica a dobozban van. Ha érdekel küldök képet is. Ára: 8000Ft+posta
    Üdv!
    Robee
  • Lacee86
    #2386
    Persze, tudom, nem is úgy értettem, inkább csak annyi, h talán aki már játszott ilyen játékkal, annak egy hangyányi előnye lesz igazi gitárnál azzal szemben, aki nem játszott vele. Egyébként én nem gitároztam soha, de tervezem, h majd az első fizumból (ami még min. 1 év múlva lesz :D )veszek egyet. :)
  • Danus16
    #2385
    igen, mindenki ezzel jön, egy ideig én is így gondoltam, de be kell látni, vajmi kevés az a valami :)
    amúgy én ujjgyorsaságot és koordinációt valamint ritmusérzéket emelném ki, amiket fejleszt... Eddig kb sok hasznát nem láttam igazi gitárban, ugyanis hogy rendesen tudjak kötni(HOPO) bőven kellett még és most is kell koordinálni az ujjaimat hogy mindegyik elég erős és "szeparált" legyen..
    Ritmusérzékre meg annyi, hogy igen könnyebben ráérzel a ritmusra.. Ez viszont egyáltalán nem jelenti azt, hogy ütemben is tudsz maradni, sőt!

    Oda és visszafele is igaz, hogy egy jó kemény FoF-ozás után kicsit jobban megy a gitár mert bemelegednek az ujjaid, az meg még inkább hogy egy jó kis gitározás után a FoF is könnyebb.. Más kapcsolatot nemigen láttam eddig. A FoF egy játék,az igazi gitározás más..
  • Lacee86
    #2384
    Sok köze nincs, de vmi azért mégis van. Pl. ujjkoordináció, gyors reakció, ritmus.
  • Danus16
    #2383
    1. nagyon köszönöm, ezen jót mosolyogtam :)

    2. persze, gitározok is, bár abban még elég kezdő vagyok. Fél éve csinálom...

    3. nem, én billentyűzeten tolom

    amúgy a játéknak nem sok köze van az igazi gitárhoz, szal az lehet, hogy FoF-ot jól tolom, de sajnos ennyi nem elég ahhoz hogy jól gitározzak :) Bár így lenne...
  • bigapó
    #2382
    hát Te egy "állat" vagy :D

    természetesen a szó jobbik értelmében:) nagyon komolyan nyomod, gondolom rendes gitárhoz is van közöd vagy ha még nincs akkor mindenképp fogj egyet és játsz, bármelyik banda befogadna egy ilyen őstehetséget:)

    gondolom ezeket is a játék-gitárral csinálod.

    további sok sikert, jó játékot. Veled nem versenyeznék, ha bulit csinálnál :)
  • Danus16
    #2381
    Elérkeztem szerény csenölöm 100. videójához, amiből mindjárt csináltam 5-öt is, ugyanis a jó szokást követve egy szóló összeállítást/demonstrációt csaptam össze, amiből majdnem 49 percnyi anyag lett... Mondjuk magam is max 20-ra gondoltam... Deee. Így legalább teljes a kép...


    Part I

    01 Dream Theater - A Nightmare to Remember
    02 Michael Angelo Batio - The Finish Line FC
    03 Marty Friedman - Valley of Eternity FC
    04 Overkill - Soulitude Fc
    05 Ensiferum - Victory Song (Choke)
    06 Deicide - Homage for Satan
    07 Outworld - Riders FC
    08 Adagio - Dominate


    Part II

    09 Heavenly - Virus
    10 Angra - Nothing to Say FC
    11 Frank Gambale - Frankly Speaking
    12 Coroner - Semtex Revolution (Choke)
    13 Hibria - Stare at Yourself (Choke)
    14 Ayreon - Chaos (Solo 1(choke) + 6:19 Solo 2(suck))
    15 Arsis - Overthrown FC
    16 Wintersun - Winter Madness
    17 Winds of Plague - A Cold Day In Hell - Anthems of Apocalypse FC
    18 Aya Hirano - God Knows FC


    Part III

    19 Sleep Terror - Probing Tranquillity FC
    20 Destroy The Runner - Columbia FC
    21 Opeth - Benighted FC
    22 Symphony X - Revelation FC
    23 Megadeth - 44 Minutes
    24 Between The Buried And Me - Selkies: The Endless Obsession FC
    25 Annihilator - Never, Neverland FC
    26 Scar Symmetry - Ghost Prorotype I - Measurement of Thought
    27 S.S.H. - Wanders in the Wilderness FC
    28 Dream Theater - Erotomania FC
    29 Iron Maiden - Alexander the Great
    30 Van Halen - Source of Infection FC


    Part IV

    31 Quo Vadis - Dream (Part I) FC
    32 Quo Vadis - Dream (Part II) FC
    33 Led Zeppelin - Stairway to Heaven FC
    34 Van Halen - Panama FC
    35 Pagan's Mind - Coming Home FC
    36 Symphony X - Out of the Ashes FC
    37 Symphony X - Paradise Lost
    38 John Petrucci - Damage Control
    39 Racer X - Miss Mistreater
    40 Jeff Loomis - Jato Unit (Part I) FC
    41 Jeff Loomis - Jato Unit (Part II)
    42 John 5 - Death Valley (Choke)
    43 All That Remains - Become The Catalyst FC


    Part V

    44 Down - Stone The Crow FC
    45 S.S.H. - The Decisive Battle FC
    46 Children of Bodom - Hatebreeder (Choke)
    47 Adagio - Archangels in Black live (Choke)
    48 Burning in Hell - Believe FC
    49 Evile - Enter The Grave FC
    50 Scar Symmetry - Holographic Universe (Choke)
    51 Dream Theater - In The Name of God
    52 Symphony X - Inferno FC
    53 Symphony X - The Bird-Serpent War/ Cataclysm FC
    54 Power Quest - The Temple of Fire (Choke)



    Ez összesen 54 szóló, 49 percben :) Akit érdekel nézegesse, szemezgessen kedvére.. Kommenteket, értékeléseket, visszajelzéseket szívesen elfogadok és megköszönök :)
  • Lacee86
    #2380
    Jah, hát végül is lehet, h billentyűzetfüggő, nemtom...
  • Legend Killer
    #2379
    nekem így is, próbáltam. de majd megint, hátha.
  • Lacee86
    #2378
    F4 F5 F6 F7 F8 -at próbáljátok ki. Én így használom, és nem csipog a billentyűzet. Nekem is volt pár köröm, mire kitapasztaltam, h mikor nem csipog 3 bill lenyomásakor.
  • Legend Killer
    #2377
    egyet értek.

    de én azért akarom géjmpaddal, mert experten, vagy hardon amikor háromnál többet nyomok le, csipog a billem és nem enged háromnál többet.
  • Lacee86
    #2376
    És nem unalmas easy-n? :O