42
Audacity több sávos felvétel
  • Hellhammer
    #2
    Cubase, Nuendo, Samplitude, Sonar, Ableton Live, Adobe Audition meg még raklap hasonló prgoram jöhet szóba mint alternatíva. Sajna ezek nem ingyenesek, mint az Audacity :(
    Én linux alatt próbáltam az Audacity-t de több sávos felvétellel még nem próbálkoztam vele, szóval nemtom mi lehet nálad a gond. Esetleg ha linuxot használsz akkor még érdemes kipróbálni az Ardour-t, ez is ingyenes program, viszont bonyolultabb, mint az audacity én sajnos nem nagyon tudtam belemélyedni, mert linux alatt nem megy az emu hangkártyám, a soundblaster-el meg nem nagyon akarok felvételezni :)
  • MuchACHO79
    #1
    Üdv mindenkinek!

    Már régóta ismerem ezt az ingyenes több trackes audio szoftvert, de csak a napokban került volna sor a több sáv rögzitésére. Nos az a problémám, hogy amikor uj tracket kezdek rögziteni (ráénekelni a zenei alapra) közben a már meglévő zenei alap szól a rögzités sikerül, de kb 0.3másodpercet késik az ujonnan felvett track. Az egyedüli módszer amivel ismét össze tudtam hozni az volt, hogy szemre rövid részt kijelölök az uj track elején, törlöm, és ezt ismétlem mig minden jó lesz. Az a kérdésem tud e valaki olyan módszert hogy latency-t állithatok a trackhez, vagy a lejátszás / felvétel idejét lehet módositani, esetleg másik szoftvert ahol nincs ilyen probléma.
    Kösz!