19
Glory of the Roman Empire 2 a.k.a. Imperium Romanum
  • Zero07
    #19
    igaz, hogy ős régi a téma de hátha: makelove írd be ;)
  • Zero07
    #18
    magyarítások.hu de ha ott nincs fönt, dobj meg egy e-maillel PM-ben meg adom ;)
  • koj
    #17
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy megvan az angol verzió, jó is de nincs-e hozzá magyarosítás? Ha nincs, az se baj láttam itthon magyarul jelent meg, de tudtok adni valamilyen linket torrent, vagy warez mind1 amin fennt van a magyar? Köszönöm!
  • Yag
    #16
    Kijött :) és megy is szépen. Tetszik hogy nyomtak a grafikai igényeken ami szerencsére nem ment a gépigény rovására ... szerintem. Azért azt egy kicsit hiányolom hogy hamár vannak napszakok - legalábbis realtime változik az időjárás és a napszak is - az árnyékok iránya ennek függvényében nem változik. Csak simán besötétedik és kivilágosodik. Ez nem von le belőle de hozzátett volna még egy kis élményt ha működne :)

    A játékmenet a három különböző küldetés lehetőséggel érdekes. Kiváncsi leszek milyen nehézségi szinteket dobtak bele. Volt olyan GotRe 1 pálya amivel nagyon megszenvedtem vagy érdemben el se tudtam kezdeni.
    Nálatok mi a tapasztalat ? A Kocsmában pusmogó emberek igényeit mennyire tudjátok minimalizálni ? Nálam volt egy pálya amibe Circus Maximust és Kolosseumot kelltt építeni hogy akármit csináltam állandóan nagy volt az elégedetlenség. Mentek a gyújtogatások állandóan. Persze a prefektusok résen voltak és egy házat se sikerült leégetniük a roszembereknek. Nektek hogy tetszik az új katonai rendszer ?
  • rotator
    #15
    Dettó ugyanaz első blikkre, mint az első rész, valamivel szebb a grafika, meg van néhány plusz dolog és újítás.
  • Hmuda
    #14
    Őszintén szólva az első résszel az volt a gondom, hogy sehogyan se volt az az érzésem, hogy római városokat építek, inkább csak kisebb falvakat (ezen még a fejlődő épületek se sokat javítottak). Egy-két kép alapján itt már nagyobbak a méretek, szóval mindenképpen ki fogom próbálni.
  • rotator
    #13
    Igen, már jön lefele... kipróbáljuk!
    Az első rész nagyon bejött.
  • grebber
    #12
    Imperium.Romanum-SKIDROW
    Imperium Romanum CLONEDVD-PROCYON
  • rotator
    #11
    Már kijött??
  • bgabor
    #10
    Ez az imperium romanummal azonos? Milyen játékstílus?
    A menetrendszerinti rómaikori építgetős-menedzselős stuff ez, vagy a Rome:Total War féltheti a trónját?
  • Serpa
    #9
    probáltátok már ...?
  • Serpa
    #8
    napok kérdése és megjelenik ...

    Hivatalos oldal
  • rotator
    #7
    A Caesar 4 kb. fél órát töltött a gépemen. A GotRE meg azóta fent van, mióta rátaláltam. :))) Szerintem nemcsak római viszonylatban, hanem úgy egyáltalán is a legjobb városmenedzselős stratégia az utóbbi évekből.
  • TIBI
    #6
    Frankó hogy lesz 2, az 1 nekem is tetszett
  • Hmuda
    #5
    Sajnos nekem csak a demóhoz volt szerencsém, de az alapján nem lehetett rossz. A CivCity és a Caesar4-et megnéztem teljes változatban és szvsz a CivCity magasan verte a Caesar4-et (mind játékmenetben, mint hangulatilag, sokkal jobban érződött rajta az ókori Róma feeling mint vetélytársán), ami elég sajnálatos ilyen pedigré mellett (a Tilted Mill újabban a SimCity frencsájzt erőszakolja, illene már átrakni a kódereket máshova és a dizájnereket elküldeni WC-t pucolni, ahoz talán jobban értenek).

    Asszem ideje lenne megnéznem magamnak ezt a versenyzőt is.
  • Dexantreal
    #4
    Biztos nagyon gépigényes lesz a képek alapján :S.
    De jónak ígérkezik!
  • Gerbill
    #3
    A képeket nem rakta be, de aki meg akarja nézni őkett, az kattintson ide
  • Gerbill
    #2
    Néhány kép az Otherworld.hu-ról:








    és a hír ugyan innen:
    "Nagy stratégák közül ki ne ismerné a Glory of the Roman Empire nevét? Izgalmas órákat és kellemes csalódást okozott nekünk a marketing csapdájába esett kis alkotás, mégis olyan elismerést kapott a játékos társadalomtól, hogy a fejlesztők bele is fogtak a második rész hegesztésébe.

    Képeket eddig nem igazán láttunk a készülő folytatást illetően, de most ezt a részt is kipipálhatjuk... "
  • Gerbill
    #1
    Most olvastam, hogy elkezdték készíteni a második részt. Az első rész nagyon jó volt, szerintem a legjob Ókori városépítős játék, sokkal jobb mint a Caesar, vagy a CivCity.