1591
10990605341231393056.jpg
  • Penge88
    #1391
    Türelmesen várjuk :) Köszönjük az info-t, a Trabi az még bétában lesz benne? Szóval, ha a következő bétában nem lesz benne, akkor még kiadtok egy bétát, amibe már benne lesz és akkor kezditek fejleszteni mint végleges verzió?
  • brutaldt
    #1390
    Bocs, hogy az utóbbi időben nem közöltünk semmi új hírt, de el voltunk havazva más munkával.
    Az hamarosan befejeződik, és tudjuk folytatni a PR fejlesztését.
    Nem tudom, hogy a Trabi mikorra lesz készen. Lehet, hogy a köv. bétában még nem lesz benne, amelyben a murvás pálya és újrakészített növényzet lesz a változás, valamint tovább finomított VFTS fizika.
  • hadamo
    #1389
    A készítőktől kérdezném, hogy az első verzió, amiben döcög a Trabant, mikor várható? Annak a hangjához szeretném figyelmetekbe ajánlani a TDU ból a ford msutang concept autót, ezt kellene valahogy lekoppintani (nagyot röhögtem, amikor az 500 lovas kocsi trabi hangon szólt :). A játék nagyon tetszik, csak így tovább!
  • passatgt
    #1388
    #1371
  • samsung123
    #1387
    mi ez a nagy pangás? valmi fejlesztői hozzászólást kommentet szeretnék olvasni:)
  • ALIENwoods
    #1386
    Kitettem a HD videót az oldalamra is :)
  • bardocz
    #1385
    Én is,hátha megoldódik a képi zavar,és az FFB is elkezd nálam működni.
  • Penge88
    #1384
    A srácok gondolom dolgoznak az ügyön, hogy márciusban új bétát kapjunk. Én is már nagyon várom.
  • kifli
    #1383
    mostanában kicsit meghalt a topik :(
    van valami hír?
  • Sponnyabob
    #1382
    NEm baj remélem nem lesz hiba csak már úgy kipróbálnám
  • brutaldt
    #1381
    Lehet, hogy meglesz, mert sokminden át lett írva, de az is lehet, hogy lesz helyette másik hiba... :)
    Ez nem csak feltétlen Ati kártya probléma, csak bizonyos kártyáké, melyek legutóbb többnyire az atikon jelentkeztek. (Annak okán, mert nekünk nvidia kártyáink vannak.)
  • Sponnyabob
    #1380
    Bocs ha hülyeséget kérdek de az új bétában meg lesz oldva az ATI kártya probléma? Vagy már megoldották?
  • Penge88
    #1379
    jaja! Én is má tűkön ülve várom, addig meg nyomom neki keresztbe ahogy kell :D
  • kifli
    #1378
    nemsokára új béta :) várom...
    kíváncsi vagyok mik változtak, meg murvás pálya az nem mostjön ugye?
  • Alexease
    #1377
    Mivel a dolog atcsapott szemelyeskedesbe, igy toroltem az osszes kamionos hozzaszolast, amugyis OFF volt;)
  • kemszi2
    #1376
    LANCIA AZ ISTEN :D nagyon nagy köszönet érte!Melyik szériát tervezitek bele?
  • Sponnyabob
    #1375
    Köszi a híreket!!
  • Smicy2
    #1374
  • lac coo
    #1373
  • rolee17
    #1372
    HATALMAS KÖSZÖNET ELŐRE IS A LANCIA MIATT!!!!
  • brutaldt
    #1371
    Lac coo-nak igaza van.

    Tudom, hogy az első 3 béta eléggé "melegváltásban" érkezett egymás után, de ezt nem tudjuk folyamatosan garantálni. Egyrészt azért, mert ez is időt emészt fel, és általában azért jobb a békesség, hogy azzal tudjuk foglalkozni, amivel igazán kell.

    Nem gondolnátok napi szinten hány kérdés, problémák-hibák, vélemények érkeztek be, melyeket pusztán átnézni is napi több óra volt.
    (vagy éppen itt a fórumokat nézegetni, vagy válaszolni)

    Márciusban igyekszünk kidobni a 2.0-át, addig még valamikor lesznek screenshootok is.
    Sajnos nem ez az egyetlen elfoglaltságunk, pénzt is kell keresni, mert ugye ezért nem kapunk semmit (remélhetőleg csak egyelőre).

    Annyit még elmondhatok, hogy átdolgoztam a grafikát, a textúrákat.
    A növényzet sokkal jobban "térhatású" lesz, mint a korábbi verziók voltak.
    (Már talán nem 4 színű... :D)

    A bétaverzió a jelenlegi pályán kívül kap még egy murvás pályát, és a későbbiekben egy Trabantal bővül a választék. Az összkerekes verdákat egy Lancia Delta fogja majd képviselni. Ezt nem tudom mikor fog elkészülni, folyamatban van. (Nem csak a modellt kell megcsinálni, hanem a fizikát is be kell állítani, ami a szimu bonyolultsága miatt eltart egy darabig, mire elég jó lesz.)

    A felsoroltak várhatóak a továbbiakban a bétába. További bővítés a bétákban nem várható, az azt követő verzió már a teljes verzió első kiadása lesz.
  • lac coo
    #1370
    Ezt ti komolyan gondoljátok ? :))))

    1: nem megy napok alatt egy játék fejlesztés...
    2: nem lenne szerencsés 55 db bétát kiadni kezdve az első működő pályától a full verziókig ...
    Legyen fél-, egy évente valami , aztán jól van. Poént nem szokás lelőni .
  • alma2
    #1369
    Nagy a hallgatas az uj betarol, na meg a tartalmarol.
    Remelem nem kapott ossze valamin a ket fejleszto :)
    Brutaldt valami infot pls.
  • Smicy2
    #1368
    ahogy látom Zeke képei elég híresek lettek..
    lassan szinte minden topicba látok tőle egy képet
  • ChuckyHUN
    #1367
    TAXIII:D
    Ilyen taxi lenne, nem busszal járnék:D
  • lac coo
    #1366
    Kép csak úgy ....

  • samsung123
    #1365
    akkor jol hallotam:)
  • Solt
    #1364
    Nem tudod eldönteni mit hallottál? Mi nem hallunk a Te füleddel, ilyet ne tőlünk kérdezz! :D Ha esetleg arra vagy kíváncsi, hogy igaz-e a hír, amit hallani véltél, akkor #1313! ;)

  • samsung123
    #1363
    Valami olyasmit hallotam hogy márcusban jön az új béta?
  • Ley Roland
    #1362
    3. al már letöltöd :D:D
  • Solt
    #1361
    Két kattintással elérhető a letöltés helye innen... aki már ennyire nem képes... :D
  • brutaldt
    #1360
    De legalábbis van google, és ott megtalálható az oldal pár kulcsszóval is.
  • Solt
    #1359
    Én a helyetekben biztos nem válaszoltam volna neki... akinek annyi esze nincs, hogy egy fórum bannerjét átnézze, az ne játsszon... szánalmas!
  • bardocz
    #1358
    Gyári vfts-ben,amit a vilnius fabrik tuning sport csinált,nem pedig otthon garázsban valaki,tudtommal 1 versenyhétvégés motor volt.
  • maffioso
    #1357
    más időkről beszélünk sztem...amiről én beszélek az balatonyiék kora ami pedig nem a pleisztocén
    de arrol sem vok meggyőződve h a lada motorokkal csak egy versenyt mentek
    de ez nem tartozik szerintem a topik témájához
  • bardocz
    #1356
    Egy motort 1 versenyen használtak csak,egy gyári csapat csinált mindent,és akkoriban magyarországon rendes rallyautó szinte nem is volt.160 lovas lada durva volt akkoriban itthon,nyugaton meg 500 ló is megvolt már addigra.
    Egyik magyar versenyzőnek volt egy 5-ös renault-ja,ha az akkori "kormány" megengedte volna,hogy árulhasson a renault itthon kocsikat,full gyári támogatással mehetett volna asszem,abban már nem vagyok biztos,hogy külföldön is.Természetesen nem engedték...
  • maffioso
    #1355
    hát találkoztam már azzal a jelenséggel h rallis arcnak uj volt a tolos válto
    meg mesélték ladások h régen amikor jöttek az oroszok a vftsekkel akk fegyveres őrök védték a kocsikat éjjel meg minden és a kopott szar gumikkal is mp-ket vertek a mezőnyre
  • bardocz
    #1354
    Oroszban is biztosan,csak szerintem már az összes gyári egy garázsban áll,felbecsülhetetlenek már.
  • maffioso
    #1353
    pont ugy értettem h mindegyik magyar vftsbe azt használnak, az oroszban nemtudom, de végülis már megtudtad amit akartál:)
  • marko37
    #1352
    én is köszönöm