39
  • winnie
    #39
    statham jó arc, de ebben lehet valami. emlékszem, anno kiskorunkban mi is a svarcis és stallones filmekért voltunk oda, meg chuck norris-ért. utána meg jött a steagal, van damme generáció. (nyilván 10-20 év múlva az akkoriak jót röhögnek majd a statham-imádaton. de ettől még jó arc.)
  • Atisz #38
    Timothy Olyphant szerintem megfelelő választás. Sokakkal ellentétben nekem tetszett a Die Hard 4-beli alakítása.

    Jason Statham? Ugyanmár. Aki látta a Szállító 1-2-t, annak sztem világos hogy ő a legújabbkori B-kategóriás akciószemetek királya (kb. oda is való).
  • Yoshimitsu
    #37
    Nevetséges. Oliphant érzelemmentes feje?? Hagyjuk már. MOnduk a mostani képeken legalább már valami durcit dobtak az arcára. De a régebbieken úgy nézett ki mint egy boldog kopasz ovodás
  • KUBUka
    #36
    Inkább a hat kiskutyus, mint a Jason-nös poszterre való recskázás...
  • Kindred Blades
    #35
    és mától ez a kedvenc időtöltése
  • winnie
    #34
    nem villantanak semmi romantikus én, no para. rámászik a csaj, 47-es meg csak néz bambán, hogy wtf:)
  • xizor
    #33
    miért kell romantikus énjét megvillantani a filmben?
  • Kindred Blades
    #32
    Jason Statham!
    (mindig is kíváncsi voltam, hogy szül egy férfiember 6 kiskutyát :P)

    @31: debizony, ő játszotta.

    "...mégsem egy Vin Diesel-film lett.
    Hála az égnek! A romantikus száltól tartok egyedül egy kicsit, mert ugye az említett romantikus én, amit 47-es megcsillogtat... nem emlékszem, hogy neki lenne olyan :)
  • Freeman42
    #31
    Ez az Olyphant nem a die hard 4.0 ban volt a főellenség?
  • Karez
    #30
    Ajvé KUBUka elkezdheted a hat kiskutya megteremtését

    Egyébként nekem semmi bajom nincs timoty gyerekel ,mivel eddig látott előzetesekben TÉNYLEG 47-es módszerel játsza a szerepet.Nyugodt hidegvérel szemrebenés nélkül megközelíti a célpontot, miközben eltesz pár embert,ruháját felvéve kaméleon módjára megközelíti a célpontot és bumm végez vele.
    Mi lett ovlna ha vin dízel bácsi vagy jason bácsi lett ovlna a főszereplő?

    Diana: 47-es ,ügyfelünk egy orosz maffiatagot akar halva látni elválalod?
    Jason,Diesel: Diana az ügy után elmegyünk a lakásomra?
    *BUMM *BUMM *BUMM
    Orosz gyerek: NEM EZT NEM TEHETED VELEM!!
    j,d: Hail to the king baby! *BANG
    Diana: ÓÓÓh én 47-esem nyomd nyooomd mééééég!
  • LowEnd
    #29
    Nem tudom, hogy mondta-e már valaki, de Jason Statham sokkal jobb választás lett volna a Hitman főszerepére.
  • neoG
    #28
    hát ilyen tszuki fejjel biztos nem lesz hiteles Hitman.

    olyan mintha Dicaprio 18 évesen T800as lett volna
  • Frosty01
    #27
    jó lessz ez, sírást abbahagyni!!!
    úgyis megnézitek... :]
  • Sance231
    #26
    Egyáltalán nem hasonlít sztem (legalábbis az első rész jellegzetes, vékony, beesett arcú Hitmanére egyáltalán nem sztem - a későbbi részekben eléggé átlaggá vált a figura külseje).
  • KUBUka
    #25
    Istenem!!! Ha vmelyik megint azzal a Jason köcsöggel jön, esküszöm fialok hat kiskutyát!!! Istenem! És még ők nem akarnak B filmet látni...Amúgy meg Olyphant még véletlenül se a hangja a 47-esnek a játékban, hanem David Bateson.
    Na meg már az is h fiatal...És? Lara croft 40 éves, és a 25 éves Angelina játszotta. Kb fél éve tudjuk h olyphant játsza a főszerepet és még mindig bőven van, aki azzal kezdi a commentet, hogy:"szerintem jason....."
  • kalapos01
    #24
    Mert nincs rajta az IMDB-n, ahol felsorolnakkemény hat szereplőt? Majd, ha megnézed a stáblistát rájössz, hogy mekkorát tévedsz:) Vagy nem. Meg kell várni a premiert, az IMDB is várja.
  • Hobot
    #23
    Jason Statham azért, mert tényleg hasonlít a 47-esre, de másért nem nagyon.
    És javitsatok ki ha tévedek, de ugy tudom Olyphant a 47-es hangja a játékban.
  • Sance231
    #22
    Jason Statham? Ez elég nagy ökörségnek hangzik. Azé mer kopasz meg mer Transporter? Akkor ennyi erővel Bruce Willis is játszhatná a Hitmant, ha mindenáron skatulya-akciófilmre vágysz. Nála rosszabb csak Vin Diesel lehetne.
  • gabr
    #21
    "de Diesel ott maradt a produkció mellett bábáskodni"

    Dieselnek semmi köze nincs a filmhez!
  • gabr
    #20
    "jó színész, de túl fiatal."

    Ja, 39 éves... annyi mint a játékban is, de nem baj!
  • Cat #19
    jó színész, de túl fiatal.
  • zoritan
    #18
    Szerintem Jason Statham lett volna a legjobb erre a szerepre. A fenti képekről nekem nem a játékból ismert karakter jut eszembe, inkább valami jóllakot kis iskolás (anyuci kedvence) aki farsangra beöltözött hitman-nek... Persze lehet hogy csak a képek csalnak, én minden esetre kivárok, megnézem majd a tvben...
  • angol
    #17
    és a stólbuci már bizonyított pl. az rtl reggeli műsorában (is !)
  • RaveAir
    #16
    Stohl András sokkal jobb lett volna erre a szerepre... Nem értem, hogy mit kell ezen vitatkozni.
  • KoJin Mekre
    #15
    Egy nap hányszor csapod ki Jason Statham poszterre?
    A ravasz az agy..., a blöff óta csak B kat. ekcióban szerepelt, hajrá Jason. Oscart neki
  • galocza
    #14
    itt az igazi 47:
    http://www.youtube.com/watch?v=CoTzKbQ1jVU&feature=related
    http://www.imdb.com/gallery/hh/0061055/iid_1000827.jpg.html?path=pgallery&path_key=Bateson%2C%20David&seq=2
  • Zocsi
    #13
    Olyphant sztem jó színész. Az eddig látott képek alapján, ha nem is teljesen a játékban ismert karakterű ügynököt látjuk majd, de sztem jó választás volt. Mellesleg még jót is tehet a filmnek, hogy elrugaszkodik a már megszokott játék-feelingtől. De ezt a cikk is leírja...
    Várjuk!
  • koxaka
    #12
    jason statham? ááá... itt nem csak a pofáról van szó, hanem a színészi képességekről is. j.s. jó az ilyen limonádé gengszterfilmekben, amiben csak kemény fejet kell vágni és jófejségeket mondani (vindízel dettó), erre a szerepre viszont olyan ember kellett, akinek tökéletesen érzelemmentes, hideg tekintete van, olyphant ebből a szempontból tökéletes választás. aki meg nem ismeri, nézzen meg pár deadwoodot.
  • The Garrett
    #11
    ajaja ő lett volna a legjobb a szerepre :D

    Amugy vicces is lett volna ha a játékot filmesítik meg... ha jólemlékszem a játék vége 1:1ben a jo oreg Tony Montana nagy halála... megjátékosítva :D
  • barnie1990
    #10
    Nem Jason Statham =>nem szívesen,de megnézem,mert imádtam a játékot.Ezt a tejbetök képet nem tudom elfogadni...
  • bakagaijin
    #9
    Nem Jason Statham => nem nézem meg. Ennyi.
  • Herczi
    #8
    Sztem nincs olyan rideg feje a csákónak, lehetne jobb is. De ez sem rossz, főleg ha jól játsza a szerepét.
  • AzUs
    #7
    El ne olvass ám semmit a cikk címén kívül..!
  • Sance231
    #6
    Akárki akármit mond, Olyphant sztem tökéletes választás volt a szerepre, remélem bizonyít is. A kis kritikai elősugallat olvastán viszont eldöntöttem, hogy nem olvasom el Viktor újabb lehúzó krtikáját:).
  • DaniH
    #5
    :)))
    Én azért várom, remélem jó lesz. Rég láttam moziban jó akciófilmet.
  • Librarian
    #4
    Látom olvastál már más híreket is a megjelenő filmmel kapcsolatban. XDXDXDXD
  • FragStaR
    #3
    Még mielõtt valaki fújolni kezdene, természetesen nem Vin Diesel játssza a 47-es ügynököt, mint ahogy azt eleinte tervezték, hanem Timothy Olyphant, de Diesel ott maradt a produkció mellett bábáskodni
  • djukel
    #2
    Vin Diesel nem is igy néz ki. Ki a faszom az a csávó?
  • knightbali
    #1
    háát...kíváncsi leszek.