45
  • ROKY100
    #45
    "Ezért nem nézek kereskedelmi magyar adót
  • winnie
    #44
    "Mondjuk az első szériát nyilván le fogják adni, de utána szerintem erősen megy a kukába."

    mivel hatalmas siker, ezért mérget vehetsz a folytatásra.
  • Voltan
    #43
    "Na most munkából hazajövet Ki a Sz**nak van kedve agyas műsorokat nézni? "
    Nekem például qrvára lenne. De az ilyen és ehhez hasonló csapnivaló vacak műsorok elérték, hogy nem nézek tévét. Ha valami újdonság kerül adásba, adok neki egy esélyt, de sorra egyre keserűbbeket csalódok...
  • Voltan
    #42
    Ez egy csapnvaló vetélkedő. Legalábbis itthon. A kérdések szarok, ráadásul kb. a 10%-át teszik ki a műsornak, ettől a tempója borzasztóan egyenetlen, nincs benne semmi dinamizmus, izgalom meg végképp nem. Egyedül azt a részt leszámítva, hogy vajon melyik kretén nyomja meg a gombot. Az ún. "blöffölős" részek pedig végképp szánalmasak. Lássuk be, a magyarok hülyék ehhez. Lehet, hogy az angol verzióban sziporkázóan szellemes módon froclizzák egymást a játékosok (bár azért kétlem), de itthon ez sajnos kimerül a "szőke vagy, hülye vagy, menj haza" jellegű megnyilatkozásokkal.
    Mondjuk az első szériát nyilván le fogják adni, de utána szerintem erősen megy a kukába.
  • kgbela
    #41
    Az "agyas", "senkinek", "tökéletes", "korrekt" szavaiddal vannak problémák
  • cabzedo
    #40
    Na most munkából hazajövet Ki a Sz**nak van kedve agyas műsorokat nézni? Szerintem senkinek. Tökéletes műsorokat adnak ilyenkor ezek a nagytévék. Ha majd hétvégén lesz ideje az embernek akkor majd néz gondolkodtató csatornákat is. Véleményem szerint így korrekt.
  • kgbela
    #39
    Ez kicsit tényleg meghasonlott hozzáállásról vall, de valszeg a "tények" miatt gondolta ezt winnie.(Ami sajnos elég borzasztó).Hogy még mindig elég nézője van ennek az *tvar b*dös c*gány sz*rnak, de pl. azok a műsorok, amik a valódi tudást és intelligenciát helyeznék előtérbe azok le vannak szarva!
  • Szolnokboy1
    #38
    talán a valaha volt legszánalmasabb troll-posztod. pedig a többi sem kutya!

    ha te képes vagy "röhögni, nevetni" egy csapat tapló, alulfejlett, alacsonyan kvalifikált büdös cigányon, akkor rettentően sajnállak. ilyen elkorcsosult ízléssel élni... én nem szeretnék.

    "van másik komédiasorozat egyáltalán?"

    és ha nincs??? talán kibírjuk nélkülük ebben az elfuserált országban. jó lenne ha az lenne a legnagyobb problémánk, hogy nincs komédiasorozat. röhejes, ahogyan te is.
  • Cat #37
    inkább egy flémbajnok.
  • kgbela
    #36
    ugyeugye:D:D
    Vagy esetleg Victorpictor??
  • GenSC
    #35
    Mekkora nyomorék vagy:D!Inkább azon vagánykodj hogy ilyen nagy a pofád és mégis apádnál laksz:D!Vagányság rulez:D!Pfh:D!
  • Tinman #34
    Ez bennem is már sokszor felmerült, de inteligencicás vagyok, így nem kérdeztem rá. ^^
  • kgbela
    #33
    winnie
    a cikkíró-e vagy? Már régóta gyanítom...
  • Trespasser
    #32
    ti is hülyék vagytok hogy ilyeneken ennyire felhúzzátok az agyatokat... grat...
  • winnie
    #31
    pofonegyszerű lehet rajta sokat nevetni, röhögni ennyi. van másik komédiasorozat egyáltalán?
  • opeca
    #30
    Számomra a legmegrendítőbb csapás még mindig a Győzike-show népszerűsége.
    Hogy azt a tahó cigányt ki nézi, ki kiváncsi rá???
    És az egyik havertól hallom, hogy ő nézi.

    Az agyam eldobom. Ha valaki nézi, árulja már el, hogy mit lehet élvezni azon a tipikus cigány-szubkultúrás ordenáréskodáson?
  • opeca
    #29
    Most őszontén, ki vetemedik arra, hogy ilyen baromságokat nézzen?
    Unatkozó családapák, háziasszanyok, nyugdíjasok?

    Én TV-t is alig nézek, van helyette internet, inkább ott ütöm el az időmet, ha már tényleg nincs jobb dolgom.

  • winnie
    #28
    "Ezért nem nézek kereskedelmi magyar adót 2 éve..."

    csak a magyar 1 és a duna tévé. hű harcostárs.
  • BCS pixel
    #27
    hozzá teszem nagyon ritkán nézek tv-ét, nem tudom milyen volt régen,de nála legalább nem hagyom ott a tv-ét 2 perc után az unalomtól :)
  • Su0my
    #26
    alapvetően én egy agresszív, beszólogatós ember vagyok, őszinte, már már taplóságig és mindenről/mindenkiről megvan a véleményem.. ezért soxor lebunkóznak etc.. barátaim között is sok ilyen ember van, mégis Balázstól valahogy nagyon durvákat tudok hányni. de ez saját véleményem. én is sok olyan embert csipázok, akikre más még a szippantós autót se borítaná rá, időmegtakarítás céljából..
  • Sance231
    #25
    Azér aki a Z+-ból kikerült felvételeket ismeri (zsírbüfé és társai, Youtube-on fent van még), az sztem nem gondolja ezt.
    Amúgy a műsor sztem is egész jó, bőven nézhetőbb, mint az ötötdikes a tv2-n.
  • BCS pixel
    #24
    Balázs a legszimpatikusabb arc a tévések közül. Csak ne fogná ennyire vissza magát mostanában. :)
  • Tothenkopf
    #23
    Ezért nem nézek kereskedelmi magyar adót 2 éve...
  • AljasGetto
    #22
    Kit érdekel, hogy kié a csatorna??? Az számít, hogy ki nézi! Azok pedig mi vagyunk, magyarok... Hiába hozza be az amerikai, vagy akármilyen liszenszelt szart, ha nem tetszik a népnek, akkor gyorsan leveszi műsorrol. Viszont úgy látszik, hogy ezek a NEMműveltségi vetélkedők tetszenek a népnek...

    Az alapötlet amúgy nem lenne túl rossz, ha valahogy meg lehetne oldani, hogy ténylegesen legyen valami halvány fogalmuk (téves vagy helyes) arról, hogy a többi hogy áll, és nem pedig csak hasalnának szimpátia alapján...
  • HJPOWER
    #21
    Ez egy olyan műsor, amibe valóban kell egy gusztustalan arrogáns szenny ember, Balázs ennek minden szempontból könnyedén meg tud felelni! Max. 2 részt láttam, aztán fatert felpofoztam és megmondtam, hogy nem nézheti ezt a sz@rt! ;) Ennyit erről is!
  • immovable
    #20
    Mióta paranoia, hogy nem vesz be a gyomra minden mocskot amit más nyugat seggét kinyalni hajlandó tévéfüggő igen?? Természetes akinek nem inge nem veszi magára.
    Mit keres itt? Azt nem mondta, hogy nem nézi egyetlen műsorát a retekklubnak, csak hogy ez a véleménye. Mint ahogy itt sem olvas el minden cikket gondolom.
  • trogi
    #19
    Véleményem szerint egy nagyon jó kis műsor ez. Meg is lepődtem magamon. Le lehet sajnálni, azonban aki itt tud, azt nem lehet megingatni.

    Egyébként pedig emp-nek nagyon is igaza van, mert a napi vetítésekkel gyorsan elhasználódik a játék.

    Az 1. hsz-re: bár úgy izgalmasabb lenne valóban, viszont akkor azokat a nézőket végleg elveszítenék, akiket a játékosok tudása is érdekel.
  • emp
    #18
    Szerintem hamar bukta lesz... Eddig azért sikeres, mert újdonság, jól megdolgozták a reklámokat, szóval nem mérvadó. Viszont szerintem felettéb unalmas, hiszen 4x (vagy 5x?) ismétlődik a procedúra műsoronként. Kevés játék sok halandzsával/üresjárattal... Nekem már a második adás unalmas volt, a harmadikat már egyáltalán nem nézem meg, mert nem érdekel. (szvsz az első szériás Áll az alku volt igazán jó, pörgös és érdekes)
  • sylas
    #17
    jaja azért mert itthon van nem magyar ERTÉEL a tv2 sem magyar asszem már a sat1 birtokában van a az SBS muszály felvenni a veresenyt az RTlel
    egyébként gyakran nem is lehet tudni kié a csatorna mert elvileg az rtl a németnél vki közben meg onnan megy tovább a szál furcsa eredetű számlákra bukkantak rá vmi kis szigeten bejegyzett számlákra szal vki még onnan igazgatja a dolgokat és miért ilyen gyanus az egész - tuti akié ténylegesen az egész nem akarja közhírré tenni mivel nagy sáros dolgokban is benne lehetett vagy ha nem akkor vmi vezető politikusé és azért
  • Laci082
    #16
    Csak eltévedt. Nem gondolod, hogy ősmagyar mivoltát direkt egy ilyen "szemét libsikomcsi" oldalon akarná kimutatni?:)))
  • DjDano
    #15
    Nem paranoiás, csak tudod nála a Kuruc infónál kezdődik a magyarság. :D
  • DjDano
    #14
    Én se bírom Balázst de szerintem ezt a műsort kifejezetten jól vezeti...

    Amugy egyátálán nem rossz ez a játék, könnyedebb és pörgősebb mint a Legyen Ön is Milliomos de alapvetően szórakoztató. Egyébként fölösleges is a kettőt összehasonlítani.
  • papabear
    #13
    "játék a napi átlagost magasan meghaladó"
    ezt előszőr
    "napi átlagfos"-nak olvastam. úgy jobban/igazabban hangzana pedig....
  • PíszLávJuniti
    #12
    izgalmasan hangzik :|
  • BCS pixel
    #11
    Balász nélkül nagyon unalmas lenne. Egyébként meg igen csak számít a tudás. Átlag mindig azok jutottak a döntőbe akik a legtöbb kérdésre válaszoltak.
  • barnie1990
    #10
    Enyhén szánalmas,de a média ellen úgyse lehet tenni semmit.Mindig lesznek olyanok,akiknek a szart is be lehet adni,és mindig lesznek olyanok,akik ezt ki is fogják használni.
  • archkoven
    #9
    HÚÚÚÚÚÚÚ, ENNYI TUDÁLÉKOS PÖCSÖT MEG HONNAN SZALASZTOTTAK?????????
  • Su0my
    #8
    ezt a balázst még nem lőtték le?

    én is szégyellem, hogy magyar vagyok, de a lent említett dolog csak az egyik ok...
  • winnie
    #7
    LOL:) paranoia rulz. ez jó:)

    azt persze nem értem, hogy mit keresel az sg-n, ami dettó egy külföldi oldal, csak magyarul beszél.
  • bandee1
    #6
    Az RTL KLub mióta magyar adó? Magyarul beszélnek rajta, oszt jónapot. Egy külföldi, idegen kézben levő, idegen licenműsorokat, külföldi filmeket sugárzó szarrakás!